cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

08.07.2012, 21:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Ja hvala lepa ti za čestitke
Aja tist pa ne živi z mamo ampak sam saj sva rekle da enga mal bogatejšga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa starga aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Prosim. user posted image
Ej, ta sosed je poleg tega, da je bogat...  je lahko mlajši, če je le tak priden, kot tvoja hčera user posted image
Lahko je tudi dosti mlajši... od mene user posted image

clock-img

08.07.2012, 21:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Ja hvala lepa ti za čestitke
Aja tist pa ne živi z mamo ampak sam saj sva rekle da enga mal bogatejšga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa starga aneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Prosim. user posted image
Ej, ta sosed je poleg tega, da je bogat...  je lahko mlajši, če je le tak priden, kot tvoja hčera user posted image
Lahko je tudi dosti mlajši... od mene user posted image


Kaj a sedaj bi rada že mlajšega ni več pomembno, da je star pa, da se čimprej rešišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.07.2012, 21:34

clock-img

ronja

pencil-img

15289


Kaj a sedaj bi rada že mlajšega ni več pomembno, da je star pa, da se čimprej rešiš


Ja, poletje je tu, pa bi rada shujšala... za to so pa mlajši boljšuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

08.07.2012, 21:36

clock-img

ronja

pencil-img

15289

ronja,
pa vse najboljše tistim, ki praznujejo... nisem pa imela v mislih tebe


Vem, vem, samo sem morala še naše uštulit:).

Sta namignila, da je vseeno zna biti fajn življenje v dvoje.


Ja, saj mata prav... sicer pa: things we do for our parents... otroci pa še mir nočejo dat za nasuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

08.07.2012, 21:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Kaj a sedaj bi rada že mlajšega ni več pomembno, da je star pa, da se čimprej rešiš


Ja, poletje je tu, pa bi rada shujšala... za to so pa mlajši boljšuser posted image


Opa, vidve to o meni? Mah, ne vem, če bi ob mladem shujšala... mladi bi mene pedinal, starega bi pa jaz morala... tak, da... user posted image
No, videti je, da še ne vem kaj bi rada user posted image
Kja pa če imam starega, tak za premoženje, mladega pa za užitke?
Uh, se mi zdi, da toplo vodo odkrivam user posted image

clock-img

08.07.2012, 21:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu saj je že čas, da kaj dobrega odkriješuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.07.2012, 08:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kar rečte mi, da naj neham... user posted image


NEHAJ!!!
Tiramisu si želi k meni. Vidiš, če bi mu prisluhnila včeraj, bi prišla do mene... Tak, kot jaz Radler-u pustim do besede in si je tudi zaželel tvoje družbe user posted image



Midve sma tak zmenjene. user posted image Če si boš zrihtala varstvo, lahk še žurat grema... user posted image

clock-img

09.07.2012, 08:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Rakica si imela RD? VSE NAJBOLJŠE!!! user posted image user posted image user posted image

Končno pondelek... Res je bil lep vikend. Sobota žurka, nedelja hlajenje v Mostecu... ampak me tak križ boli že dva dneva, da se mi meša... Ne vem od česa. user posted image Grem likat, da me bo še bolj. user posted image

clock-img

09.07.2012, 08:45

clock-img

HHH

pencil-img

1221

RAKICA, VSEEEE TANARTABULŠ PA TANARTALEPŠ!!!!

user posted image

clock-img

09.07.2012, 08:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
ampak me tak križ boli že dva dneva, da se mi meša... Ne vem od česa. user posted image  


Ej, mene tudi... od petka. Pojma nimam zakaj, v petek še v vratu, vsekalo, potem pa križ. Danes malo boljše, grem laufat.
Žur? A sem prebrala "žur"? Ja, ja... veš da... user posted image

clock-img

09.07.2012, 09:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

RAKICA, VSEEEE TANARTABULŠ PA TANARTALEPŠ!!!!

user posted image


Ja hvala lepa tale torta bi bla pa dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naja hvala ti, ja res je hvala bogu vikend za nam, ki vsakič preveč grešimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  med tednom sem vedno pridna vikend je pa kriza

clock-img

09.07.2012, 09:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Joj kera barva... kr oči me bolijo. user posted image

clock-img

09.07.2012, 09:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj kera barva... kr oči me bolijo. user posted image


Sam tale barva dobr zažgeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

09.07.2012, 10:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Vsaj citat je ok user posted image
Če vuni tak žge, pa so še na RR dali žgeče sonce user posted image
Pa rumenoglavci se sdaj ne vidijo dobro...

clock-img

09.07.2012, 20:31

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla evo pa hčerke hočeta zunaj spati v svoji hiški me prov zanima koliko dolgo bosta zdržale zunaj v temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Danes nisem bila preveč pridna, ker sem mami morala peljati v Lj. k zdrovniku tko, da sem imela kar pester popoldan, ko pa sem prišla domov sem se pa oreng najedlauser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.07.2012, 12:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla,
evo, zdaj pa mi je hčera z vročino. 38,3... nič mi ni jasno. Pa spet odpade kopanje, pa moje laufanje, sine mi je tudi doma... kar nekaj planov za ta teden ne bo izpeljanih.
Je pa taka razlika med njima... sine se je normalno obnašal, bil dobre volje, mala pa samo jamra... ali ima 37 ali 38,3 isto jamra.
Pa tudi jem zadnje dni bolj malo... križ in vrat me bolita, upam, da mi uspe na masažo v četrtek... spanje katastrofa.
Eh, pride tak teden... no, dva tedna ...

clock-img

10.07.2012, 13:46

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu ja boga tvoja mala... čim več jo cartaj. user posted image  Škoda za bazen... pa sej bosta nadoknadila. Poletje bo še dolgo.
Jaz tudi manj jem, če je pa tak vroče. Popravek - čez dan jem malo, zvečer pa se mi odpre apetit. user posted image  

clock-img

10.07.2012, 13:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu ja boga tvoja mala... čim več jo cartaj. user posted image  Škoda za bazen... pa sej bosta nadoknadila. Poletje bo še dolgo.
Jaz tudi manj jem, če je pa tak vroče. Popravek - čez dan jem malo, zvečer pa se mi odpre apetit. user posted image  


Bazen bosta težko nadoknadla. Ta tečaj je plačan, jaz pa ne hodim na bazene. Bom vidla, kak bo mala ob 18. uri, če bo malo boljše, bom malega pelala... mora iti user posted image , ona pa tudi malo na zrak.
Meni začuda še večerje ne pašejo. Nekak imam že 2 tedna obrok najkasneje ob 20. uri, če že je.... Včasih sem še kasneje znala jesti... včeraj, ko je bila nekaj čez 20. pa sem bila malo lačna, sem sama sebi rekla... "Žal, po 20. uri ni več hranjenja. Zamudla si večerjo..." mi je prav smešno bilo. user posted image
Najbolj mi je pa zanimivo to, da ful pogrešam laufanje in hojo zjutraj user posted image
Nekaj se dogaja z mano user posted image

clock-img

10.07.2012, 14:55

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dozorela si. user posted image  Mogoče si se navadla, da migaš... tak sem se jaz počutila, ko sem na Šmarno hodila. Če nekaj dni nisem šla, mi je ful manjkalo.

clock-img

10.07.2012, 16:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dozorela si. user posted image   


Možno, ... čeprav pred telovadbo sem se že gnilo počutla user posted image  
Ampak trenutno se tudi gnilo počutim. Uspelo nam je vsem 3 zaspati. Nazadnje je to bilo menda, ko je bila mala dojenček. Spanje je pasalo, zdaj pa sem zanič. Zdaj bi morala šele ven...
Je kera blizu, da mi deca čuva za 1 uro? user posted image

clock-img

11.07.2012, 09:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla izgubljene...
Mi še kar doma. Mala ponoči imela 39,2 vročine. Danes malo boljše, ampak doma smo. Moram danes malo ven. Super je vreme, ni tak vroče, smo imeli dež zjutraj, zdaj pa prijetno toplo in sonce.
Res pogrešam gibanje. Pa še vrat in ... ma cel hrbet me boli, po moje se tak počutijo stare bake, ko jih vse boli od starosti.

clock-img

11.07.2012, 09:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem ravno misla na vas, punce...
LuLu kaj pa če prosiš kako kolegico, da popazi otroke za eno urco?

Rakica nisi poročala, kako sta punci spali vzunaj? user posted image

Evo jaz sama doma, mal pospravljam...

clock-img

11.07.2012, 10:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem ravno misla na vas, punce...
LuLu kaj pa če prosiš kako kolegico, da popazi otroke za eno urco?

Rakica nisi poročala, kako sta punci spali vzunaj? user posted image

Evo jaz sama doma, mal pospravljam...


Žal, jaz nimam zdaj nobenega varstva. Če bo mala malo boljše, bomo skupaj šli vsaj do trgovine.
Sem pa jaz včeraj malo pospravljala. Se mi je zdelo, da imam stanovanje noro svinjsko user posted image
Še je ostalo za pospravljat, ampak zdaj mi ni. Mogoče greta k staršem moja2 čez vikend, pa bi bilo super vse nadoknadit. Naj bo le dečva zdrava.
Pa da meni uspe jutri na masažo iti, ker potem ženske ne bo nekaj časa.

Ja, RAKICA... mene tudi zanima ali jim je uspelo zunaj spati...

clock-img

11.07.2012, 10:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

To je pa res kriza, če ti čist noben ne more priskočit na pomoč... si sploh ne znam predstavljat. Če bi bila bližje, bi prišla...

clock-img

11.07.2012, 10:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

To je pa res kriza, če ti čist noben ne more priskočit na pomoč... si sploh ne znam predstavljat. Če bi bila bližje, bi prišla...


Hvala ti user posted image
Saj ni take panike. To je za mene "normalno" user posted image  Bi bilo čisto drugače, če bi bila blizu staršev, ampak... tak sem se odločla. Bolj me skrbi za kasneje, ko bo služba, pa da bi imela kakega zategnjenega delodajalca. Bi znal biti problem. Upam na to, da bo mi dal taaakoooo visoko plačo, da si bom lahko varuško privoščila user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem