cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

06.07.2012, 12:13

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja no... Za tebe vem, da si v živo ista kakor tukaj. Prava čveka! user posted image user posted image

Kaj kej kuhate danes? Da ne skrenemo čisto s hrane. user posted image

clock-img

06.07.2012, 12:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja no... Za tebe vem, da si v živo ista kakor tukaj. Prava čveka! user posted image user posted image

Kaj kej kuhate danes? Da ne skrenemo čisto s hrane. user posted image


OK, mislim, da sem v živo malo bolj zategnjena... ampak, kdo sem jaz, da bom o tem sodla user posted image
Kuhamo? Hmmm pred minuto dve sem se spomnila, da je danes petek, torej vikend pred nami... in pojma nimam ne kaj za danes, kaj za vikend.
Imam pa problem. Zjutraj sem se zbudla z tak bolečim vratom in križem, da že celo dopoldne počivam, sem se razgibavala, pretegovala in še kar boli. Niti laufat si nisem upala, da ne bo še huje. To so leta, al kaj? Včeraj je res, da me je mala izkoristla, ker je bila gužva in sem jo kar nosla... mogoče je to...

clock-img

06.07.2012, 13:21

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Hranaaaa, jaaaaa! To pa je moja temauser posted image .
No, me smo ravnokar jedle tamalo kosilce:
- nabodalca iz češnjevega paradižnika in mini mocarelic (ok, to sta jedli samo onidve, ker sta mi vse požrli, predno sem se uspela usest za mizouser posted image )
- kruhke s kislo smetano
- surov mlad korenček
- lubenično solato: na koščke narezana lubenica z borovnicami, limoninim sokom in nasekljano meto

Sicer bo pa danes za kosilo solata perfecta - to si je zbrala naša slavljenka:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

06.07.2012, 13:23

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja no... Za tebe vem, da si v živo ista kakor tukaj. Prava čveka! user posted image user posted image

Kaj kej kuhate danes? Da ne skrenemo čisto s hrane. user posted image


OK, mislim, da sem v živo malo bolj zategnjena... ampak, kdo sem jaz, da bom o tem sodla user posted image
Kuhamo? Hmmm pred minuto dve sem se spomnila, da je danes petek, torej vikend pred nami... in pojma nimam ne kaj za danes, kaj za vikend.
Imam pa problem. Zjutraj sem se zbudla z tak bolečim vratom in križem, da že celo dopoldne počivam, sem se razgibavala, pretegovala in še kar boli. Niti laufat si nisem upala, da ne bo še huje. To so leta, al kaj? Včeraj je res, da me je mala izkoristla, ker je bila gužva in sem jo kar nosla... mogoče je to...




Samo da ne bom še za to kriva jaz!!!user posted image
Ti želim samo zdravje. user posted image

Pa eno dobro masažo.

clock-img

06.07.2012, 13:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Samo da ne bom še za to kriva jaz!!!user posted image
Ti želim samo zdravje. user posted image

Pa eno dobro masažo.


user posted image
Glede na to, da so bile same luže v Lj in sem hčero morala nositi, da si ni svojih lepih čeveljčkov umazala...ti si pa nevihto nad nas poslala... JA!, ti si tudi za to kriva. user posted image
Sem se pa ravno prej z eno maserko iz enega welnes centra dogovorila za masažo pri njej... privat. Super masira in mi je že pomagala, ko me je vrat bolel.
Tak, da ja, hvala, delam na tem user posted image

clock-img

06.07.2012, 13:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hranaaaa, jaaaaa! To pa je moja temauser posted image .
No, me smo ravnokar jedle tamalo kosilce:
- nabodalca iz češnjevega paradižnika in mini mocarelic (ok, to sta jedli samo onidve, ker sta mi vse požrli, predno sem se uspela usest za mizouser posted image )
- kruhke s kislo smetano
- surov mlad korenček
- lubenično solato: na koščke narezana lubenica z borovnicami, limoninim sokom in nasekljano meto

Sicer bo pa danes za kosilo solata perfecta - to si je zbrala naša slavljenka:)


Hvala za ideje, ampak nikjer nisem zasledila, da si kako žival omenla user posted image
To, kar si ti napisala je za odžejat user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moje kosilo je tudi bilo solata... mmmm, moja tunina. user posted image Zdej pa študiram, da bi za večerjo palačinke. Itak bo dež, ohladilo se bo in jih lahko spečem brez da se stopim od vročine zraven. user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:18

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Hvala za ideje, ampak nikjer nisem zasledila, da si kako žival omenla user posted image
To, kar si ti napisala je za odžejat


haha, saj veš, pri nas živali božamo, crkljamo, mamo v pojstli, če je treba... jemo jih pa bolj mal;). Sicer bo pa na solati perfecti tastov domač bio puran:) - no, ne cel, en file.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

06.07.2012, 14:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Jaz sem si pa danes naredila filane paprike po dolgem času otroci niso bili preveč zadovoljni ampak, ko sem rekla da se paprika lahko pusti so z veseljem vse pojedliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sedaj pa pred tv pa piškote v roke, da se mal spočijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  potem pa na letelišče po možeka morem skočitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
haha, saj veš, pri nas živali božamo, crkljamo, mamo v pojstli, če je treba... jemo jih pa bolj mal;). Sicer bo pa na solati perfecti tastov domač bio puran:) - no, ne cel, en file.


A nisi še slišala za tisti stavek, "tak si dober, da bi te pojedel!" user posted image
To jaz govorim kuram, piščancem, puranom, svinjam, kravam,... tolko jih imam rada user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA1,
kak je mali?
Pa še... to, da ste k meni vabljeni sem že omenla kdaj? user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


RAKICA1, kako kaj doma z malim?


Še vedno ima vročino 39,4 user posted image user posted image user posted image tko, da upam da bo že kaj bolš, da ga neha kaj kmalu kuhat

clock-img

06.07.2012, 14:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu zate že vemo da si mesarkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti bi se oreng lahko pri moji hčerki najedla ker imava vedno probleme z mesomuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:28

clock-img

ronja

pencil-img

15289

A nisi še slišala za tisti stavek, "tak si dober, da bi te pojedel!" user posted image
To jaz govorim kuram, piščancem, puranom, svinjam, kravam,... tolko jih imam rada


Haha, ja, no, jaz to samo enemu Homo sapiensu govorim - sem bolj zbirčna, zgledauser posted image - ni vsak petelin dober, hehe.

Sicer sem pa pojedla že pol škatle domačic, a to šteje, čeprav ni žival?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

06.07.2012, 14:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


RAKICA1, kako kaj doma z malim?


Še vedno ima vročino 39,4 user posted image user posted image user posted image tko, da upam da bo že kaj bolš, da ga neha kaj kmalu kuhat


39,4? Upam, da si mislila 38,4... Hudimana!

clock-img

06.07.2012, 14:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu zate že vemo da si mesarkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti bi se oreng lahko pri moji hčerki najedla ker imava vedno probleme z mesomuser posted image user posted image user posted image user posted image


Lahko še tvojo hčerko pojem, taaaakaaaa mesarka sem user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


RAKICA1, kako kaj doma z malim?


Še vedno ima vročino 39,4 user posted image user posted image user posted image tko, da upam da bo že kaj bolš, da ga neha kaj kmalu kuhat


39,4? Upam, da si mislila 38,4... Hudimana!


Ne prov sem napisala 39,4 nas ko kuha nas kuha oreng to je še kokr tok dobr dokler ne pride na 40 ali pa čez pa ko mu zbijem vročino mu jo zbijem za pol ure pa potem spet skoč nazaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Haha, ja, no, jaz to samo enemu Homo sapiensu govorim - sem bolj zbirčna, zgledauser posted image - ni vsak petelin dober, hehe.

Sicer sem pa pojedla že pol škatle domačic, a to šteje, čeprav ni žival?user posted image


Zato, pa sem se zredila, ker če bi imela homosapiensa ob sebi, mi ziher ne bi pustil, da ga pojem... živega. Tiste druge živalske vrste pa bolj malo govorijo in se upirajo. So že kaput. user posted image
Mesarska razlaga vzroka mojega rejenja user posted image
Ej, domačice so ful ok, ampak ... po mesu... seveda user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu zate že vemo da si mesarkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti bi se oreng lahko pri moji hčerki najedla ker imava vedno probleme z mesomuser posted image user posted image user posted image user posted image


Lahko še tvojo hčerko pojem, taaaakaaaa mesarka sem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem bi bolj rebrca jedla ker kar mal merka kaj poje pa kok poje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ne prov sem napisala 39,4 nas ko kuha nas kuha oreng to je še kokr tok dobr dokler ne pride na 40 ali pa čez pa ko mu zbijem vročino mu jo zbijem za pol ure pa potem spet skoč nazaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image


Ajoj... ej, želim čimprej normalno stanje. Naša deca pa itak to super prenašajo. Mi odrasli smo pri 39/40 na pol mrtvi, če po sebi gledam.

clock-img

06.07.2012, 14:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem bi bolj rebrca jedla ker kar mal merka kaj poje pa kok poje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Rebrca naj bodo... njami! user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ne prov sem napisala 39,4 nas ko kuha nas kuha oreng to je še kokr tok dobr dokler ne pride na 40 ali pa čez pa ko mu zbijem vročino mu jo zbijem za pol ure pa potem spet skoč nazaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image


Ajoj... ej, želim čimprej normalno stanje. Naša deca pa itak to super prenašajo. Mi odrasli smo pri 39/40 na pol mrtvi, če po sebi gledam.


Ja jaz tudi upam, da se čimprej pozdravi, da mam mer pa, da lahko gre ven ker to je največji problem sedaj, ko mor bit v hiši ostali so pa zunaj in se igrajo sreča je to da sam leži

clock-img

06.07.2012, 14:37

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Lahko še tvojo hčerko pojem, taaaakaaaa mesarka sem


Hehe, od mojih ne bi veliko imela - saj si ju videla:D (sta suhici, čeprav čist nič ne pazita in ugani kdo je zmazal ostale pol škatleuser posted image ) - mogoče je rakičina mala bolj nasitna... Al pa mali, ki je že napol kuhan s svojo vročino...

Rakica, oprosti za črni humor, to me je lubi navadil... Upam, da se ti dete čimprej pozdravi. Če ti je kaj v uteho, Svit je imel pa drisko danes - se je nalezel od mene verjetno, ker sem bila do včeraj bolna.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

06.07.2012, 14:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem bi bolj rebrca jedla ker kar mal merka kaj poje pa kok poje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Rebrca naj bodo... njami! user posted image


Vidim da si oreng mesarkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ej če bodo otroci zdravi se mogoče ta teden oglasim pri tebi in ti prinesem mal njami kakšno domačo bržolo pa klobasouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2012, 14:42

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lahko še tvojo hčerko pojem, taaaakaaaa mesarka sem


Hehe, od mojih ne bi veliko imela - saj si ju videla:D (sta suhici, čeprav čist nič ne pazita in ugani kdo je zmazal ostale pol škatleuser posted image ) - mogoče je rakičina mala bolj nasitna... Al pa mali, ki je že napol kuhan s svojo vročino...

Rakica, oprosti za črni humor, to me je lubi navadil... Upam, da se ti dete čimprej pozdravi. Če ti je kaj v uteho, Svit je imel pa drisko danes - se je nalezel od mene verjetno, ker sem bila do včeraj bolna.


Ronja ni problema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj kako smešno mormo povedat moja hčerka je bolj na mami in nora na sladkarije kot na ostalo hranouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem