cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

04.07.2012, 15:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Ja itak, na Kleku, ne?


user posted image


Kje ali kaj je to? Slika mi liči na nek čarovniški zbor user posted image
Kaj v Tivoli pa lahko prideš? Saj si ti iz Lj, a ne? Pa iz službe malo skočiš... laufaš do nas in nazaj... (aja, pa nam usput iz McDonaldsa nekaj prineseš user posted image )

clock-img

04.07.2012, 19:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no meni je tudi tamali dobil vročino in upam, da bo do jutri kaj bolš, da bomo lahko prišli

clock-img

04.07.2012, 20:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no meni je tudi tamali dobil vročino in upam, da bo do jutri kaj bolš, da bomo lahko prišli


Pa hudimana! Kot, da veni ni dovolj vroče, nam še deca dobivajo vročino. Upam, da bo ok, sicer pa itak ne bo zadnje srečanje. 
Imaš pa mojo tel., pa javi kaj bo. Jo še imaš?

clock-img

04.07.2012, 20:16

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Joj ampak res! Bogi otroci... Rakica upam, da ni nič hujšega in da se jutri vidimo.

clock-img

04.07.2012, 22:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no meni je tudi tamali dobil vročino in upam, da bo do jutri kaj bolš, da bomo lahko prišli


Pa hudimana! Kot, da veni ni dovolj vroče, nam še deca dobivajo vročino. Upam, da bo ok, sicer pa itak ne bo zadnje srečanje. 
Imaš pa mojo tel., pa javi kaj bo. Jo še imaš?


Ja veš da mam tvojo tel če je še vedno enaka pa ti bom sporočila.Jaz upam da bo bolš če prav sedaj slabo kaže je čist vroč

clock-img

05.07.2012, 07:07

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Ja itak, na Kleku, ne?


user posted image


Kje ali kaj je to? Slika mi liči na nek čarovniški zbor user posted image   Čarovnice se tradicionalno zbirajo na Kleku. Sem bila prepričana, da ti je to domačeuser posted image
Kaj v Tivoli pa lahko prideš? Saj si ti iz Lj, a ne? Pa iz službe malo skočiš... laufaš do nas in nazaj... (aja, pa nam usput iz McDonaldsa nekaj prineseš user posted image )

clock-img

05.07.2012, 08:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Ja itak, na Kleku, ne?


user posted image


Kje ali kaj je to? Slika mi liči na nek čarovniški zbor user posted image   Čarovnice se tradicionalno zbirajo na Kleku. Sem bila prepričana, da ti je to domačeuser posted image
Kaj v Tivoli pa lahko prideš? Saj si ti iz Lj, a ne? Pa iz službe malo skočiš... laufaš do nas in nazaj... (aja, pa nam usput iz McDonaldsa nekaj prineseš user posted image )



Ok, tebi je... to vidim. Čuj ti witchica, pridi enkrat na naše zborovanje, čeprav se meni zdi, da se nam nočeš pokazati v vsej svoji lepoti. Ampak te bomo že našle HAHAHA HAHAHA HAHAHA (to je oni čarovniški smeh... user posted image )

clock-img

05.07.2012, 09:34

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Ja itak, na Kleku, ne?




Kje ali kaj je to? Slika mi liči na nek čarovniški zbor user posted image   Čarovnice se tradicionalno zbirajo na Kleku. Sem bila prepričana, da ti je to domačeuser posted image
Kaj v Tivoli pa lahko prideš? Saj si ti iz Lj, a ne? Pa iz službe malo skočiš... laufaš do nas in nazaj... (aja, pa nam usput iz McDonaldsa nekaj prineseš user posted image )



Ok, tebi je... to vidim. Čuj ti witchica, pridi enkrat na naše zborovanje, čeprav se meni zdi, da se nam nočeš pokazati v vsej svoji lepoti. Ampak te bomo že našle HAHAHA HAHAHA HAHAHA (to je oni čarovniški smeh... user posted image )



Bi, pa ne morem. Delam. Se bom pa poskusila za kakšen moment prežarčit med vas. Sam tolk, da se pohvalim z novo metlo user posted image

clock-img

05.07.2012, 12:45

clock-img

danyy

pencil-img

558

Lep pozdrav, kako ste kaj? Uh, ta vročina mi sploh ne paše, ni mi za jest, spat ne morem kot bi bilo treba, še za telovadit mi prav ni- čeprav se potrudim, da vsak dan nekaj naredim.user posted image . Popoldneve z malim večinoma preživima na bazenu, tako da se vsaj malo shladima.
Je pa tole vreme za vzdrževanje teže kar fajn, ker apetita nimam, pa še kuham večinoma zelenjavne stvari, ker jo pač imam na vrtu, občasno si privoščim sladoled, prevečkrat ga vseeno ne upamuser posted image .
Uživajte!!!

clock-img

05.07.2012, 17:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Se bom pa poskusila za kakšen moment prežarčit med vas. Sam tolk, da se pohvalim z novo metlo user posted image


Ej, lahko bi nas prišla obiskat v človeški obliki, ne pa da se hvališ, da si lahko dež in toča. Tvoje metle se sploh ni vidlo.
Hvala za obisk, drugič raje bodi sonce user posted image

clock-img

05.07.2012, 20:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ojla punce... Super dan je za mano. Že zjutri zarad oddaje diplome user posted image pol pa super klepet, kavica, otroci so se lepo igrali, me smo čvekale... ma ful dobro sam ta dež no... LuLu hvala še 1x za prevoz! Upam, da se kmalu spet kaj vidimo.user posted image

clock-img

05.07.2012, 21:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
Prosim. user posted image
Fajn je bilo. Prav vesela sem, zdaj ko sem doma, na suhem, da sem lahko enkrat od tak blizu doživela točo. Nepozabno...
(mislim, da nam je to HHH poslala user posted image , čarovnica jedna...)

RAKICA1, kako kaj doma z malim?

clock-img

05.07.2012, 21:49

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Hehe, mi smo ji pa za las ušli - smo ravno prišle domov, ko se je ulilo:). Tako da se lahko zahvalita svojim malim, da so pojedli ves njun kruh, sicer bi se jima pustila prepričat, da gremo še ne drugo igrišče, tako pa mi je zmanjaklo municije (beri: hrane) in si ju nisem upala vlečt še tja, kjer bi takoj zginila še ena ura in bi bili lačni (beri: sitni) in smo šli direkt domov (in ostali suhi:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

05.07.2012, 21:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Tako da se lahko zahvalita svojim malim, da so pojedli ves njun kruh,


Ti se zahvali user posted image
Vidiš, naši pa siti in gremo še dalje. Če ne bi dala kruha, bi naši bili lačni in bi morali domov jesti, tak kot vi. Bilo je usojeno, da je nekdo od nas hodil po lužah danes user posted image

clock-img

05.07.2012, 21:56

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Ja, saj, zahvalita v mojem imenu, sem mislila:). Sicer moram pa zdaj še 1x tja, še na 2. igrišče... No, malidve skrbita za mojo kondicijo in kilogramčke, hahauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

05.07.2012, 21:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja, saj, zahvalita v mojem imenu, sem mislila:). Sicer moram pa zdaj še 1x tja, še na 2. igrišče... No, malidve skrbita za mojo kondicijo in kilogramčke, hahauser posted image


Ko sem poslala post, mi je kliknilo, da si tak napisala zahvalo. Sori.
Zdaj na igrišče? Ob tej uri? Ali sem spet kaj narobe prebrala? user posted image

clock-img

05.07.2012, 22:02

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Haha, ne zdaj trenutno. Ampak zdaj, ko nismo šli še na 2. igrišče, sta seveda od mene izsilili obljubo, da gremo pa drugič še na uno drugo "igrišče s krogci"user posted image . Ne, zdaj pa že vsi 3je spijouser posted image . Bravo midva, hehe

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

05.07.2012, 22:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Haha, ne zdaj trenutno.


Zdaj mi je pa vse jasno. Hvala za razlage in potrpežljivost user posted image

clock-img

06.07.2012, 07:11

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Najaa,
Prosim. user posted image
Fajn je bilo. Prav vesela sem, zdaj ko sem doma, na suhem, da sem lahko enkrat od tak blizu doživela točo. Nepozabno...
(mislim, da nam je to HHH poslala user posted image , čarovnica jedna...)

RAKICA1, kako kaj doma z malim?




Ha-ha-ha-buuuuu!!!!user posted image
Vsak dobi tisto kar si zasluži!!!

user posted image


user posted image

clock-img

06.07.2012, 08:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image HHH ja sigurno si ti poslala tole točo. Saj nič takega, sam tak je bobnelo, da se tudi pogovarjat nisva mogli z LuLu normalno... to je bil tvoj point HHH a ne, da naju mal utišaš? user posted image
Vaga je danes pokazala pol kile manj. user posted image Sej vem, da smo NEhujšarice pa vseeno... sam povem,,, sam tak ko je ravno tak forum. user posted image

clock-img

06.07.2012, 09:41

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image HHH ja sigurno si ti poslala tole točo. Saj nič takega, sam tak je bobnelo, da se tudi pogovarjat nisva mogli z LuLu normalno... to je bil tvoj point HHH a ne, da naju mal utišaš? user posted image
Vaga je danes pokazala pol kile manj. user posted image Sej vem, da smo NEhujšarice pa vseeno... sam povem,,, sam tak ko je ravno tak forum. user posted image



Ja veš, dokler ve tako po forumu malo sikate, je vse ok. Vas imam pod kontrolo. Vse vidim / berem. Ampak, da se za mojim hrbtom, po gostilnah shajate in me obirate - to je pa tumač!!!! Sem morala ukrepat. Namesto da bi hujšale, se z radlerjem nalivate in dež kličete, kriva sem pa jaz!!

Drugič pridem zraven.
Mi radler kar sede.user posted image


vagala se pa danes nisem in se tudi ne mislim!!!!!user posted image

clock-img

06.07.2012, 09:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Drugič pridem zraven.


Samo kopiram, da bo 2x napisano... user posted image
Da ne pozabiš, pa to...

clock-img

06.07.2012, 10:50

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Radler kopiraj! Bo več koristi user posted image  

clock-img

06.07.2012, 11:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image HHH res pridi zraven... Upam, da nisi sam na forumu tak glasna! user posted image

clock-img

06.07.2012, 12:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image HHH res pridi zraven... Upam, da nisi sam na forumu tak glasna! user posted image


No, vidim, da sploh več nič ne rabim pisat. Že ti namesto mene to narediš user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem