cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

03.07.2012, 21:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

HHHHHH ja tale slikca je pa dobra zelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  taka bom jaz na dopustuuser posted image user posted image user posted image user posted image


HHHHHH??? user posted image
Imaš čigumi na črki H in se ti je prst zalepil? user posted image


ja se je kar prilepuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.07.2012, 21:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu kaj potem raje odpovemo?


Zaradi nas ne. Saj se bosta vidve spoznali. Če bo mali jutri ok, bom prišla, če pa ne, pa itak grem k dr. pa naj pove kaj mu je. Zanimivo mi je, da je samo vročina, nič drugega, obnaša pa se normalno.
Od daleč sploh ni videti razloga, da ne bi šli v četrtek.
Ne vem, ni mi jasno. A imaš kaj izkušenj, kaj se lahko skriva za vročino in ostalo vse ok?

clock-img

03.07.2012, 21:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu kaj mu pa das za vročino

clock-img

03.07.2012, 21:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ko sem jaz nazadnje mela sam vročino sem imela netipični bronhitis. Kaj drugega pa ne vem, kaj bi lahko bilo. Mogoče sam kakšna viroza... Drugo je vse ok?
Glej, jutri javi, kako bo. Če vas ne bo, prestavimo na nasl. teden, ok?

clock-img

03.07.2012, 21:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Calpol, pa potem pade.
Muči me to, no, sicer mi je ok pravzaprav, da ko je imel tako visoke vročine, je vedno še bilo zraven slabo počutje. Zdaj pa tega ni. Ja, me jezi to... a bi lahko ta vročina zunaj to delala?
Pa čeprav ni sploh veni, ampak smo v stanovanju, res da vroče tudi tu.

clock-img

03.07.2012, 21:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
saj.. drugo vse ok. Ker je pzbec drugače zdrav, je imel vedno vročino povezano z vnetjem ušes in zamašenim nosom. Zdaj pa nič. To je prvič tak.
Javim, kako bo jutri.

clock-img

03.07.2012, 21:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Upam, da bo jutri ok. user posted image Koliko dolgo pa to že traja pri njemu? Ker ponavad sta moji meli kako enodnevno vročino...

clock-img

03.07.2012, 21:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Danes drugi dan. Jutri bom morala k dr., če bo še dalje tak visoko.

clock-img

03.07.2012, 21:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu kaj pa če bi poskusila z lekadolom C+ jaz mojim vedno to dam

clock-img

03.07.2012, 21:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu kaj pa če bi poskusila z lekadolom C+ jaz mojim vedno to dam


Nimam ga. Samo njemu vročina pade tudi po Calpolu, potem pa je spet narasla.
Kak pa mu naj dam Lekadol. Stopim na žlički?

clock-img

03.07.2012, 21:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu kaj pa če bi poskusila z lekadolom C+ jaz mojim vedno to dam


Nimam ga. Samo njemu vročina pade tudi po Calpolu, potem pa je spet narasla.
Kak pa mu naj dam Lekadol. Stopim na žlički?


Ne to je ta, ki ga daš v 1deci vode in spije mojim vedno pomaga veš

clock-img

03.07.2012, 21:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Ne to je ta, ki ga daš v 1deci vode in spije mojim vedno pomaga veš


Do zdaj je nam Calpol tudi pomagal, da je temp. padla. Eh, brezveze, ker itak ne vem, od česa je. Jutri bom več vedla, javim ziher.
Bom pa ta Lekadol nabavla, pa drugič uporabim. Nimam nič kaj zdravil doma. Ne maram jih in jih HB tudi ne rabimo. Bom pa vseeno morala eno malo lekarno nareti.
Hvala ti user posted image

clock-img

03.07.2012, 21:52

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Ne to je ta, ki ga daš v 1deci vode in spije mojim vedno pomaga veš


Do zdaj je nam Calpol tudi pomagal, da je temp. padla. Eh, brezveze, ker itak ne vem, od česa je. Jutri bom več vedla, javim ziher.
Bom pa ta Lekadol nabavla, pa drugič uporabim. Nimam nič kaj zdravil doma. Ne maram jih in jih HB tudi ne rabimo. Bom pa vseeno morala eno malo lekarno nareti.
Hvala ti user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image No jaz pa imam kar majhno lekarno doma nas je preveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako, da raje poskusim doma vse potem pa peljem če vidim ,da je sam slabš, če nemorem pomagat

clock-img

04.07.2012, 11:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Poročam... sine je bil brez vročine čez noč in tudi sedaj je nima. Malo je bolj miren, v vrtec ga nisem dala in če bo tak do večera, bo ok in pridemo.

clock-img

04.07.2012, 12:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

No sam da je mali boljše.
Zdej situacija je taka, da Ronja nima prevoza tako da bi se morale zmenit nekje bližje centra. Predlagala je Tivoli. Kaj pravite ostale? Če katera ne ve, kako se pride do tja, bom dala napotke. Je pa tam parkirišče in nekaj malega se plača sam res ni velika parkirnina.

clock-img

04.07.2012, 12:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No sam da je mali boljše.
Zdej situacija je taka, da Ronja nima prevoza tako da bi se morale zmenit nekje bližje centra. Predlagala je Tivoli. Kaj pravite ostale? Če katera ne ve, kako se pride do tja, bom dala napotke. Je pa tam parkirišče in nekaj malega se plača sam res ni velika parkirnina.


Meni čisto vseeno kje se dobimo. A tam se da vsest v kak lokal in kavo spit ali pa, da decam kupim kaki sladoled? Pa da so igrala zraven. Ne mislim vlečt nekih sendvičev zraven, da se mi v avtu zasmradi klobasa user posted image

clock-img

04.07.2012, 12:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem Ronji poslala zs, da pove kje v centru je kak lokal, da je parking, lokal in igrala. Se bomo do jutri že uspele nekak zmenit, ne? user posted image

clock-img

04.07.2012, 12:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ma ja... saj bi kaj pomagala, pa res ne poznam lokacij. Je pa itak jasno, da več je babnic na kupu, bolj se komplicira user posted image
Dedci bi se v prvo gostilno vsedli in bi zaključli... pa magari na počivališču ob avtocesti user posted image

clock-img

04.07.2012, 13:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja sam dedci bi bli brez otrok. user posted image

clock-img

04.07.2012, 13:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ok, da ne bomo prave babe, nekimo komplicirat. Jutri ob 10h park Tivoli, ok? Rakica in Ronja itak vesta, kako se pride do tja, LuLu tebi bom pa na fb napisala napotke. :) Ste vse za?

clock-img

04.07.2012, 13:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ok, da ne bomo prave babe, nekimo komplicirat. Jutri ob 10h park Tivoli, ok? Rakica in Ronja itak vesta, kako se pride do tja, LuLu tebi bom pa na fb napisala napotke. :) Ste vse za?


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

04.07.2012, 13:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image Sej ko tole kdo bere nas ima res za... user posted image Ampak v tretje gre rado tak da to je to.
LuLu napotki že varno v zsju. user posted image

clock-img

04.07.2012, 13:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Sej ko tole kdo bere nas ima res za... user posted image Ampak v tretje gre rado tak da to je to.
LuLu napotki že varno v zsju. user posted image


Ej, kaj pa če bi se dobli v ... Eh, ne bom... Imam ful dobro idejo... A da napišem ali ne? To je zdaj vprašanje... user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

04.07.2012, 14:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Da ne bi! user posted image

clock-img

04.07.2012, 14:43

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Sej ko tole kdo bere nas ima res za... user posted image Ampak v tretje gre rado tak da to je to.
LuLu napotki že varno v zsju. user posted image


Ej, kaj pa če bi se dobli v ... Eh, ne bom... Imam ful dobro idejo... A da napišem ali ne? To je zdaj vprašanje... user posted image  user posted image  user posted image



Ja itak, na Kleku, ne?


user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem