cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

02.07.2012, 22:00

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja komarji znajo biti zelo moteč dejavnik. user posted image user posted image user posted image

ČinČin! pijem neko novo zadevo - pivo s pomarančo. user posted image Nmesto čokolade. user posted image


Čin Čin jaz bom pa z banditosom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.07.2012, 22:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja komarji znajo biti zelo moteč dejavnik. user posted image user posted image user posted image

ČinČin! pijem neko novo zadevo - pivo s pomarančo. user posted image Nmesto čokolade. user posted image


Komarji pa tak na tebe vplivajo? Da pir piješ, namesto ješ čokolade? user posted image
Jaz bom pa počakala še kak dan s pirom. Do četrtka bom glih ok, ker v petek, je bi en, dva preveč user posted image

clock-img

02.07.2012, 22:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Grem na čik... v tej vročini jih itak ne morem kaditi. Na balkonu je pol dneva prevroče. Zdaj pa sem celo rahlo sapico ujela.

clock-img

02.07.2012, 22:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Komarji mene ne marajo preveč. Raje imajo mojega, na srečo. user posted image

clock-img

02.07.2012, 22:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Grem na čik... v tej vročini jih itak ne morem kaditi. Na balkonu je pol dneva prevroče. Zdaj pa sem celo rahlo sapico ujela.


Ja sej ti čik pavzo midve pa raje kaj bolšega spijeva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.07.2012, 22:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem že spila in zdaj lahko grem prijetno mehka spat. user posted image

clock-img

02.07.2012, 22:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

user posted image
Lepo vama...
jaz pa pred tv en film gledat. The Rebound. Baje je tam C. Zeta Jones, samohranilka in oko vrže na eno mlado meso... Glih za mene user posted image

Pa rač. bom vgasnila, ker je ziher krivec, da imam tak toplo tu. Kake 2 stopinji mi sigurno zagreje sobo. user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 2.7.2012 22:17:43 >

clock-img

02.07.2012, 22:18

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu kaj pa tebi manka vse maš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se neki pritožuješ a vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz bom pa ušla pod tuš pa mogoče tud pred tv ,ker mojega ni doma

clock-img

02.07.2012, 22:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dober film ja! user posted image
Lahko noč, se jutri tipkamo.

clock-img

02.07.2012, 22:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu kaj pa tebi manka vse maš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
Ti bom na srečanju povedala, kaj mi manjka user posted image

clock-img

03.07.2012, 09:56

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Ti bom na srečanju povedala, kaj mi manjka


Mam eno idejo, kaj bi to lahko bilouser posted image .

lulu, naše morje je v vodo padlo - tamala si je zlomila roko, kolega pa dopusta ne dobi... No, mogoče se pa kdaj srečamo v LJ;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.07.2012, 11:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ti bom na srečanju povedala, kaj mi manjka


Mam eno idejo, kaj bi to lahko bilouser posted image .

lulu, naše morje je v vodo padlo - tamala si je zlomila roko, kolega pa dopusta ne dobi... No, mogoče se pa kdaj srečamo v LJ;).


Vsaka ideja je dobra ideja user posted image
Ej, lahko pa nas prideš kaj obiskat zdaj, v četrtek, ko se tri hujšarce dobimo...

clock-img

03.07.2012, 12:15

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Vsaka ideja je dobra ideja


No, teh mi ne manjka;)

Za srečanje: a sprejemate tudi nehujšarce?user posted image Boste mele otroke s sabo? Ker jaz svojih nimam kam dat, lubi na terenu... Pa kje se sploh dobite? nIsem glih na tekočem, bi se reklouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.07.2012, 12:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vsaka ideja je dobra ideja


No, teh mi ne manjka;)

Za srečanje: a sprejemate tudi nehujšarce?user posted image Boste mele otroke s sabo? Ker jaz svojih nimam kam dat, lubi na terenu... Pa kje se sploh dobite? nIsem glih na tekočem, bi se reklouser posted image


No, saj jaz sem nehujšarca. Zdaj samo hodim in tekam, hujšam ne. Sem malo spremenila razmišljanje v glavi.
Otroci bodo z nami, zato je tudi Najaa našla en plac temu primeren. Bi pa bilo zelo zanimivo te spoznati.
Daj, za več informacij Najoo na ZS.
Lokacije pišemo na ZS, zato niti ne moreš biti na tekočem user posted image  Skrivamo jo... user posted image

clock-img

03.07.2012, 12:53

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Lokacije pišemo na ZS, zato niti ne moreš biti na tekočem user posted image Skrivamo jo...


Pametne punce:). Da ne bi kaka ideja dobila kake idejeuser posted image . Se oglasim najii.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.07.2012, 14:07

clock-img

HHH

pencil-img

1221

O-ho-ho-ho!!! Tle pa še / spet dogaja!!!
No, jaz sem še vedno lena in debela

user posted image

clock-img

03.07.2012, 14:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lokacije pišemo na ZS, zato niti ne moreš biti na tekočem user posted image Skrivamo jo...


Pametne punce:). Da ne bi kaka ideja dobila kake idejeuser posted image . Se oglasim najii.



Imaš ZS. user posted image

clock-img

03.07.2012, 14:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

O-ho-ho-ho!!! Tle pa še / spet dogaja!!!
No, jaz sem še vedno lena in debela



Ej, a prideš zraven na druženje debelih v četrtek?
Ej, tota slika je tvoja? Imaš na isti nogi tetovažo, tak kot jaz
Pa za morje si bom jaz tudi kitke spletla... bova kot sestrici user posted image
Kaj si pa mislila, da bo ta tema prenehala z delovanjem? Dokler bom jaz nad 73 kil, se bom ziher še kdaj oglasla. Pa kar nekaj zvestih članic je. Tebe pa sem že pogrešala.
Torej prideš?
Pa drugače? Kaj si delala takega, da za nas nisi imela časa? user posted image

clock-img

03.07.2012, 14:30

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

O-ho-ho-ho!!! Tle pa še / spet dogaja!!!
No, jaz sem še vedno lena in debela



Ej, a prideš zraven na druženje debelih v četrtek? NE MOREM
Ej, tota slika je tvoja? SKORAJ user posted image  ŠE MALO MANJKA Imaš na isti nogi tetovažo, tak kot jaz
Pa za morje si bom jaz tudi kitke spletla... bova kot sestrici user posted image
Kaj si pa mislila, da bo ta tema prenehala z delovanjem? Dokler bom jaz nad 73 kil, se bom ziher še kdaj oglasla. Pa kar nekaj zvestih članic je. Tebe pa sem že pogrešala.
Torej prideš?
Pa drugače? Kaj si delala takega, da za nas nisi imela časa? user posted image   JEDLA, PILA, SE REDILA.... JEDLA, PILA, SE REDILA..... JEDLA, PILA, SE REDILA....



ok, ti si spleti kitke, jaz si umislim tatoo, obe pa pivo v roke pa bova twins!!!!

clock-img

03.07.2012, 15:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

O-ho-ho-ho!!! Tle pa še / spet dogaja!!!
No, jaz sem še vedno lena in debela



Ej, a prideš zraven na druženje debelih v četrtek? NE MOREM LAHKO BI, ČE BI SI RES ŽELELA
Ej, tota slika je tvoja? SKORAJ user posted image  ŠE MALO MANJKA RAZOČARALA SI ME Imaš na isti nogi tetovažo, tak kot jaz
Pa za morje si bom jaz tudi kitke spletla... bova kot sestrici user posted image
Kaj si pa mislila, da bo ta tema prenehala z delovanjem? Dokler bom jaz nad 73 kil, se bom ziher še kdaj oglasla. Pa kar nekaj zvestih članic je. Tebe pa sem že pogrešala.
Torej prideš?
Pa drugače? Kaj si delala takega, da za nas nisi imela časa? user posted image   JEDLA, PILA, SE REDILA.... JEDLA, PILA, SE REDILA..... JEDLA, PILA, SE REDILA.... LAHKO NEHAŠ. SEM ŽE ZGORAJ SKAPIRALA. SICER PA ITAK VEM, DA PRETIRAVAŠ

 

ok, ti si spleti kitke, jaz si umislim tatoo, obe pa pivo v roke pa bova twins!!!!


Aha, da mi je dočakat ta dan user posted image  

clock-img

03.07.2012, 20:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ooooo vidim, da nas bo v četrtek več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja lepo to zelo lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a se nam še katera pridruži
HHHHHH ja tale slikca je pa dobra zelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  taka bom jaz na dopustuuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.07.2012, 20:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Rakica šele zdaj sem vidla tvoj zadnji zs... Ja maš prav, na Rudnik je bližje desno ampak tisti prvi plac je pa bližje, če greš levo.Verjemi, sem zmerla. user posted image

Ronja se še ni javila. Edino ne vem, če ima prevoz.

clock-img

03.07.2012, 21:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

HHHHHH ja tale slikca je pa dobra zelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  taka bom jaz na dopustuuser posted image user posted image user posted image user posted image


HHHHHH??? user posted image
Imaš čigumi na črki H in se ti je prst zalepil? user posted image

clock-img

03.07.2012, 21:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Aja,... moj mali še kar ima vročino user posted image
Jutri tudi ne gre v vrtec, potem pa kaj dosti časa več ne ostane, da bo ok. Sicer se obnaša v redu, jesti je tudi začel... pojma nimam kaj se mu dogaja.

clock-img

03.07.2012, 21:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu kaj potem raje odpovemo?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem