cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

27.06.2012, 09:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja res je da se nekatere kregajo glede hujšanja jaz pa bom tako povedala najprej morš v glavi pošlihtat in potem boš shujšal kolikor želiš. No jaz to vem ker sem že dvakrat tako shujšala prvič sem imela 90kg in sem prišla na 67kg in to težo tudi obdržala dokler nisem ponovno zanosila in se seveda zredila in po porodi seveda pridobila še kg dokler se spet nisem odločila za hujšanje nato sem od 88kg prišla na 62kg in seveda ko sem dala mireno notri sem se zredila user posted image  kar je pa najhujš mi ni odgovarjala sem jo po pol leta dala ven in sem sedaj na tabletkih, ki pa sem zraven pridelala še dodatnih nekaj kg, ki pa sedaj negredo dol nažalost pa tudi če se matram negre nikamor. Tako da se da shujšati samo najprej je treba v glavi poštimat do katere teže želiš pridt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tako ko pridem z dopusta bom tabletke dala nastran in ponovno prišla do svoje teže kot želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in vem da mi bo uspelo

clock-img

27.06.2012, 09:11

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kaj a sedaj kaj bo z našim srečanjem ali pa nič


Bo, bo... ne "ali pa NIČ"... Najaa naj javi kako kaj zdravje in zasedenost, pa ti napiši, potem pa se bomo zmenle. Jaz sem fraj. Edino torki in četrtki odpadejo, ker imata mala plavanje. 



Se opravičujem, te dni se mi že meša od urejanja diplome... če katera obvlada številčenje in prelome strani naj se javi, častim pijačo, kosilo... karkoli. user posted image Res sem že out in komaj čakam, da končam... Sam dve jeb**** strani me hecata, da jih ne gre oštevilčit... user posted image user posted image

Srečanje - ta vikend smo predvidoma fraj... Lahko pa tudi že prej, če se boste zmenile v dopoldanskih urah, da smo same ali v popoldanskih z otroci.

clock-img

27.06.2012, 09:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Najprej davyy čestitke, super da ti je uspelo in lahko rečeš, da je to to. user posted image

Kar se tiče tiste hitre diete se strinjam, da je treba najprej v glavi poštimat. Tule smo tak vse dost pametne, da smo to že dojele a ne. Čist se strinjam z LuLu, da če se že tak dolgo ukvarjaš z raznimi dietami in ne rata shujšat ali rata in se teža vrne kot bumerang, da ti je lahko jasno, da je treba nekaj druga spremenit. Đabe teh dieta (pa taka stroga no, tole res ni zdravo), če pol takoj vse nazaj pride. Raje grem počasi dol, vsak mesec kilco ali dve, ne pa v enem tednu 4-5? user posted image Pa ena je bila čist zgrožena, ker je v enem tednu shujšala sam pol kile. user posted image Tam sem nehala brat, ker to res ni zame. Teh kvazi diet se ne grem nikoli več.

clock-img

27.06.2012, 09:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Se opravičujem, te dni se mi že meša od urejanja diplome... če katera obvlada številčenje in prelome strani naj se javi, častim pijačo, kosilo... karkoli. user posted image Res sem že out in komaj čakam, da končam... Sam dve jeb**** strani me hecata, da jih ne gre oštevilčit... user posted image user posted image

Srečanje - ta vikend smo predvidoma fraj... Lahko pa tudi že prej, če se boste zmenile v dopoldanskih urah, da smo same ali v popoldanskih z otroci.


Ok, prvo diploma... kaj te zanima pri številčenju in prelomu. Nekaj znam, sicer je mene tudi nazadnje nekaj zezalo, ampak mogoče lahko pomagam. Zastonj user posted image
Javi kako bi to izvedle.
Srečanje...  Najaa, če je tisti tvoj plac, ki ga imaš v mislih še kar v senci, potem je lahko kadarkoli z otroci. Sobota ali nedelja. Lahko pa se kar četrtek ali petek dopoldan same dobimo.
Meni oboje štima.
Kar določi dan in uro. Pa RAKICA naj še javi.
Hvala za podporo pri pisanju o dietah. Meni je že vse jasno... Ne ukvarjam se več s številkami in hrano, ampak z gibanjem. Kaj bo na koncu, pač bo. Glavno, da začnem za zdravje skrbeti. Še vedno nisem taakooo debela, da ne bi mogla v redu izgledati. Če sem rabla 1,5 leta za 18 kil gor, bom pač tudi rabla 1,5 leta za kile dol. Matematika čisto jasna user posted image

clock-img

27.06.2012, 10:40

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Lulu ti čist fajn zgledaš... Visoka si pa se ti kile kar porazgubijo se mi zdi.

Hmmm LuLu ne vem, kako naj ti razložim, kaj mi ne štima... Dej klikni me na fb, da bova četale, ne morem tule takih romanov pisat. user posted image
Glede srečanja se pa ti odloči ali sama ali z otroci. Tisti plac je v senci, ja...

clock-img

27.06.2012, 10:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lulu ti čist fajn zgledaš... Visoka si pa se ti kile kar porazgubijo se mi zdi.

Hmmm LuLu ne vem, kako naj ti razložim, kaj mi ne štima... Dej klikni me na fb, da bova četale, ne morem tule takih romanov pisat. user posted image
Glede srečanja se pa ti odloči ali sama ali z otroci. Tisti plac je v senci, ja...


Hvala, hvala... tudi ti si fajn user posted image
Tebi, RAKICI in meni se vidi, da to ni naša original postava. Da bi nas moralo biti manj. Ta debeli ljudje mi drugače izgledajo. Npr tisti, ki imajo take gene in so od rojstva taki. Smo pa vse visoke, da se to malo izgubi... se strinjam.
Torej, včeraj sem bila zunaj in, ker pravijo, da enkrat ni nobenkrat... sem prej spet bila na hitri hoji in teku. Včeraj sem 2x malo tekala, danes 3x. Mislim, da je to kar dovolj, ker utrip je hitrejši, švicam tak... še zdaj kar teče. Mislim, da iz mene curi Thomy majoneza user posted image
Če se spomnim aerobnih treningov, ko sem leta nazaj hodla, bi lahko rekla, da sem se čisto primerno gibala. Ker se mi zdi, da če bi hujši tempo imela, bi kar skup padla user posted image
Mic po mic... res sem vesela, da sem začela.
Najaa... daj mi tvoje ime profila na ZS... pozabla kakšno je. Te bom kar dala med tistih par, najbolj domačih, ker drugi profil redko obiskujem in so kolegice iz MB. Imaš privilegij user posted image

clock-img

27.06.2012, 10:52

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Sem še jaz prebrala temo o Dukanovi dieti.user posted image


Ajoj... eni bi se kar kregali tam... jaz... na primer user posted image
Ne maram ljudi, ki se sami sebi smilijo in vsakega, ki jim želi dati kak pameten nasvet odhebejo... Če ste pa tak pametni, kako pa vam ni uspelo, gospe?
Tista dotična gospa iz Dukanove diete hujša že od 2006, vsaj koliko je na RR zaslediti in je imela kar konkretno kilažo. Jezi me to, da kljub vsem dietam, ki ji je omenjala,... še ni ugotovila, da mora življenje spremeniti.
Kot da bi goljufa učil goljufati... 1000 izgovorov si eni najdemo preden gremo spreminjati karkoli na sebi, ker to je valjda najtežje. Vsi bi mi šli po liniji najmanjšega odpora ali iskali bližnjice, za katere bi lahko danes že vse ženske, starejše od 25 vedele, da jih ni... Tu neki no user posted image
To me jezi! user posted image
Zdaj pa na kavo in čik! Tak!
user posted image



Wow, šla si me zasledovat? Sem ti pa res trn v peti. Madona. No, če te že zanima, sem es pred leti imela 157 kg. Ja, prav si prebrala. Danes tehtam 90. Uspelo mi je počasi in izključno s čim večjo izločitvijo ogljikovih hidratov. Zdravstveno stanje se mi je ful izboljšalo, imam odlično krvno sliko, zelo sem zadovoljna in zato ne dovolim, da mi bo popolna neznanka solila pamet. S tem pa tudi zaključujem svoje sodelovanje na tem forumu sploh!
Zlasti zato, ker me je groza, da te ljudje kot si ti zasledujejo in o tebi pisarijo!

Pa veselo hujšanje s čikom v roki! Ja, to je pa v nasprotju s sadjem zelo zdravo!

clock-img

27.06.2012, 10:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ok, pa dajmo... srečanje z otroci v soboto ali nedeljo. Ura naj bo dovolj pozna, da si ne bom rabla zjutraj zaradi tega budilke naštimat.
Vreme malo sledimo, pa da vidimo, če bo kateri dan manj vroč, pa da bi ta dan bil. Danes je super vreme.
 
RAKICA?

clock-img

27.06.2012, 10:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimnica

Wow, šla si me zasledovat? Sem ti pa res trn v peti. Madona. No, če te že zanima, sem es pred leti imela 157 kg. Ja, prav si prebrala. Danes tehtam 90. Uspelo mi je počasi in izključno s čim večjo izločitvijo ogljikovih hidratov. Zdravstveno stanje se mi je ful izboljšalo, imam odlično krvno sliko, zelo sem zadovoljna in zato ne dovolim, da mi bo popolna neznanka solila pamet. S tem pa tudi zaključujem svoje sodelovanje na tem forumu sploh!
Zlasti zato, ker me je groza, da te ljudje kot si ti zasledujejo in o tebi pisarijo!

Pa veselo hujšanje s čikom v roki! Ja, to je pa v nasprotju s sadjem zelo zdravo!


user posted image   user posted image

clock-img

27.06.2012, 11:11

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image No comment, kdo koga zasleduje...

Za srečanje je meni vseeno ali sobota ali nedelja... ti se odloči ali Rakica naj pove, kdaj lahko prijadra. Ura pa... tam po 10.?
LuLu maš zs. user posted image

clock-img

27.06.2012, 11:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image No comment, kdo koga zasleduje...

Za srečanje je meni vseeno ali sobota ali nedelja... ti se odloči ali Rakica naj pove, kdaj lahko prijadra. Ura pa... tam po 10.?
LuLu maš zs. user posted image


Misli mi bereš... user posted image
Ok, RAKICA naj še pove, če ji kateri dan ne ustreza...

clock-img

27.06.2012, 12:34

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu in Naja nažalost ta vikend jaz ne morem ker oba dneva sta zasedena z rojstnim dnevom a se gremo zment za drug teden v četrtek ali petek dopoldan da se dobimo če lahko vidve

clock-img

27.06.2012, 13:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A ta teden pa ne moreš?
No meni je vseeno, lahko tudi drug teden komot. user posted image

clock-img

27.06.2012, 13:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A ta teden pa ne moreš?
No meni je vseeno, lahko tudi drug teden komot. user posted image


Pri tolikih otrocih... ali ima en od njenih rojstni dan, ali pa en od otrokovih kolegov... to pa itak celo leto zasede user posted image
Najaa... a zdaj me pa nočeš za prijateljico na FB? user posted image
Mater si me nagnila user posted image

clock-img

27.06.2012, 14:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
Saj vem, da si popularna, ampak zdaj bi me pa že lahko našla med svojimi 500 prošnjami za prijateljstvo user posted image
Daj že, nooooo... na zid bi ti rada bedarije pisala... grafite predvsem! user posted image

clock-img

27.06.2012, 14:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sej nimam nobene nove prošnje!!! Sem zdej pogledala, res ne. Dej ti men svoje ime na zs...

clock-img

27.06.2012, 14:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej nimam nobene nove prošnje!!! Sem zdej pogledala, res ne. Dej ti men svoje ime na zs...


Ti... ti... user posted image
Zdaj me boš na vseh družbenih omrežjih zahebavala? user posted image

clock-img

27.06.2012, 14:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zdaj me boš na vseh družbenih omrežjih zahebavala? user posted image


Ali družabnih... ali socialnih... kak je že prav?
Markooo pomagaj... Ki je Mark Zuckerberg, ko ga rabiš? user posted image

clock-img

27.06.2012, 15:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

tako ko pridem z dopusta bom tabletke dala nastran


Lahko potemtakem pričakujemo tvoje sodelovanje v forumu "Čvekanje v pričakovanju"? user posted image

clock-img

27.06.2012, 17:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Eno vprašanje...
Tiste, ki laufate in imate kaj pojma o človeškem telesu... včeraj in danes, ko sem laufala so me kar hitro začeli boleti gležnji, kar se mi je že včasih zgodilo, če sem laufala kam. Zdaj me še malo bolita, ko hodim, pa kakih 15 cm višje od njih sprednji del nog. Zdaj pa...
Ali so to pač bolečine v mišicah, ker niso ti deli nič delali, ali se kateri kaj sanja, da bi bilo kaj drugega. Nikjer drugje me ne boli, ne noge, ne rita, ... samo ta del mi postane težki med tekom in začne boleti.
Napačni teniski? Napačen korak med tekom,...?

clock-img

27.06.2012, 20:24

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

tako ko pridem z dopusta bom tabletke dala nastran


Lahko potemtakem pričakujemo tvoje sodelovanje v forumu "Čvekanje v pričakovanju"? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič nebo od tega draga moja a veš
Sej mene pa nisi dodala za prijateljico ko sem ti poslala prošnjo

clock-img

27.06.2012, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Sej mene pa nisi dodala za prijateljico ko sem ti poslala prošnjo


Ti si tista, ki ima v profilu malo bejbico v rdeči obleki?
Ej, to je moja napaka... imena nisem prepoznala. Vedla sem, da ni vsakdanje, ampak mi sploh ni kapnilo, da si to ti... veš, da si moja prijateljica.
Te bom zaprosla na drugem profilu... si bom pač tam po dolgem času zbrala malo več prijateljev. Je bil že dovolj dolgo zaprti krog. Kar pristopi user posted image
Potrdi mi, če je to tvoj profil, pa ti pošljem prošnjo.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 27.6.2012 20:47:37 >

clock-img

27.06.2012, 20:59

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja je moj to profil mala bebiga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je tamala ko je bila še majcena no ne preveč no ko pošlješ te potrdim

clock-img

27.06.2012, 21:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Sem že poslala, ker itak si to ti... gluposti sprašujem user posted image
Zdaj mi je jasno, takrat, ko pa sem dobila prošnjo pa niti malo. Je bolj za mariborčane tisti profil, in me je presenetlo, ko sem videla prošnjo nekoga, ki ga "ne poznam" iz Mb, pa sem takoj skenslala.

clock-img

27.06.2012, 21:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej nimam nobene nove prošnje!!! Sem zdej pogledala, res ne. Dej ti men svoje ime na zs...


Ti... ti... user posted image
Zdaj me boš na vseh družbenih omrežjih zahebavala? user posted image



user posted image user posted image
Pa nama je uspelo, a ne? Hehe, no trenutno se z mojo diplomo zahebava moj dragi in upam, res upam, da mu uspe, ker jaz sem obupala!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem