cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.02.2012, 08:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

1 kila v tednu dni je tak velik uspeh.user posted image


Meni je ... 15 kg - 15 tednov - cca 4 mesece... to bi bilo realno in zajbolj zdravo...

Zakaj se pa smeješ? user posted image

clock-img

24.02.2012, 09:00

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

[Pa v roku 2 tednov bodo kar 3 rojstni dnevi, joj kak bo to hudo za zdržat.user posted image


Pri meni bo eden, briga me, od enega kosa torte se ne bom zredila, pa še fajn se bom naspala tisti večeruser posted image

clock-img

24.02.2012, 09:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Pa v roku 2 tednov bodo kar 3 rojstni dnevi, joj kak bo to hudo za zdržat.user posted image


Jap, tudi mi... Sin ima, pa en dan kasneje jaz, potem od kolegice sin (na roj. dan smo že povabljeni)... Torta me bo zeznila. Ampak, če samo torto jem? Da ločujem? Bo to ok? Tri dni torta? Jaz sem za!

clock-img

24.02.2012, 09:03

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Meni je ... 15 kg - 15 tednov - cca 4 mesece... to bi bilo realno in zajbolj zdravo...




Bi kar šlo, lani sem jih v 4 mesecih snela 12, pa niti nisem grozno stradala. Ok, sladkarij in pira ni bilo nič, kruha pa zelo malo.

clock-img

24.02.2012, 09:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ok... če sem rabila, da se 15 kg zredim, pa da odštejem 3 mesece, ko držim to težo,...15 mesece... je bila to 1 kila na mesec..., ker pa je hujšanje vedno težje kot se redit... bo to super, če bo tak - 1kg /teden.
Lahko pa računam, da se bo najverjetneje na neki teži malo zaustavlo, pa bo treba potisnit. To se vedno zgodi. Nekaj kil takoj dol, potem pa stop in muka

clock-img

24.02.2012, 09:14

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Tudi včeraj mi je uspelo manj jesti! Ja, rojstni dnevi in praznovanja so problem. Pa darila za otroke ponavadi vsebujejo veliko dobrih sladkarij, ki potem grejo v moja usta...

Danes je tako toplo zunaj, da kar ne morem verjeti! Se bliža pomlad, da bomo lahko začele športat, a ne Lulu?user posted image

Jaz bi želela, da mi tak način prehranjevanja preide v navado (večkrat jesti - ampak malo!!) Ker jaz sem sposobna pojesti 3 kose kruha s salamo, pa še jogurt in še eno čokolado po vrhu. user posted image

Uživajte v lepem dnevu!!

lp

clock-img

24.02.2012, 09:14

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

kruhki uspeli. .

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)

No vam bom napisala recept. . če se bo kateri zdel zanimiv
100g koruzne moke
200g riževe moke
18g kvasa (jaz sem dala vinski kamen)
2žlički sladkorja
2žlički soli (mal preveč. . drugič bom dala dobro žličko)
2,75dl radenske
50g masla

vse skupaj zmešaš, pustiš počivat cca 30min. . pečeš cca 20min/220*C

Jaz sem jih naredila kar v pekaču za muffine.





Bom mogoče probala user posted image .


Izračunala sem koliko ima en maffin. Se pravi če deliš z 12.

21g OH 3,8g B 2 gM 106 kcal

Sem vzela pecilni prašek za podatek, za vinski kamen ne vem... Nisem še delala z njim, ga pa iščem, ker menda nima not kvasovk.

V glavnem, res fajn recept, poješ še zraven kako solato s piščancem in jajčko, ali pa kr pusto skuto, pa je. Ali pa dodaš skuto v recept. Sam jjaz trenutno nimam uporabne pečice, razen aparat za kruh... Sam ful iščem tud riževo pa krompirjevo moko, pa ne najdem, bom mogla verjetno v kako trgovino z bio prehrano.

clock-img

24.02.2012, 09:16

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

ja, vedno se po nekaj časa ustavi, na začetku je hb najlažje, zaradi voljeuser posted image .

Za minus 1 kilo je baje treba porabit 7.000 kalorij, tako da šport kar pomaga . Jaz zase računam takole, grem tečt 5x(zdaj sem ful napaljena, ker nekaj časa nisem tekla), to je 3.500, pa petkrat na teden ne žrem sladkarije(za ene 700 kalorij dnevno sem jo ziher vase vrgla zadnje čase), pa bi šlo, TEORETIČNO.

clock-img

24.02.2012, 09:20

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Pa v roku 2 tednov bodo kar 3 rojstni dnevi, joj kak bo to hudo za zdržat.user posted image


Jap, tudi mi... Sin ima, pa en dan kasneje jaz, potem od kolegice sin (na roj. dan smo že povabljeni)... Torta me bo zeznila. Ampak, če samo torto jem? Da ločujem? Bo to ok? Tri dni torta? Jaz sem za!


Od moje svakinje tip je kuhar in je naredil eno tako njami torto, podobno smo jedli pri koelgici na poroki, ko ima ful tanek kos peciva in velik del kreme, ki je pa narejena samo iz jogurta in sadja kot strjenka. Ful noro dobro, boljše od vseh drugih tort in manj kalorično. Vsi smo ful navdušeni nad njim, sam ju skoraj nikoli ni okrog, ker je res profesionalni kuhar, v stilu Jamie Oliver (je Jamie kekec za njega), pa je potem stalno v enih hotelih po tujini, nekaj v tem smislu da pomaga organizirat kuhinjo. Komaj čakam, da pride - joj, moj še pa iz vrečke ne zna juhe nardit...

clock-img

24.02.2012, 09:23

clock-img

cebela2

pencil-img

241

haha. . ste vse študirani matematiki user posted image
Poka ti si pa že profesor user posted image

Vinski kamen se dobi v Merkatorju, Leclercu....
Riževo moko dobiš pa med Kitajskimi izdelki
Krompirjevo. . to pa nisem še slišala.

jaz se pa danes počutim user posted image   sem šla spat že pred 9 in zjutrej sem mal podalšala, ampak sem se komej zvlekla iz postelje. . Kr vegetiram tu pred rač. že vidim da danes nebom nič naredila user posted image

clock-img

24.02.2012, 09:26

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Pa v roku 2 tednov bodo kar 3 rojstni dnevi, joj kak bo to hudo za zdržat.user posted image


Jap, tudi mi... Sin ima, pa en dan kasneje jaz, potem od kolegice sin (na roj. dan smo že povabljeni)... Torta me bo zeznila. Ampak, če samo torto jem? Da ločujem? Bo to ok? Tri dni torta? Jaz sem za!


Od moje svakinje tip je kuhar in je naredil eno tako njami torto, podobno smo jedli pri koelgici na poroki, ko ima ful tanek kos peciva in velik del kreme, ki je pa narejena samo iz jogurta in sadja kot strjenka. Ful noro dobro, boljše od vseh drugih tort in manj kalorično. Vsi smo ful navdušeni nad njim, sam ju skoraj nikoli ni okrog, ker je res profesionalni kuhar, v stilu Jamie Oliver (je Jamie kekec za njega), pa je potem stalno v enih hotelih po tujini, nekaj v tem smislu da pomaga organizirat kuhinjo. Komaj čakam, da pride - joj, moj še pa iz vrečke ne zna juhe nardit...



http://www.kulinarika.net/recepti/11380/sladice/bela-tropska-torta/

ta tortica je zakon. .

clock-img

24.02.2012, 09:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Danes je tako toplo zunaj, da kar ne morem verjeti! Se bliža pomlad, da bomo lahko začele športat, a ne Lulu?user posted image

Jaz bi želela, da mi tak način prehranjevanja preide v navado (večkrat jesti - ampak malo!!) Ker jaz sem sposobna pojesti 3 kose kruha s salamo, pa še jogurt in še eno čokolado po vrhu. user posted image


Bom še kar ostala na legmeđiku in sobnem kolesu.
Tako je pri meni (BILO)... 3 kosi + klobasa + sir + majoneza + jogurt/kakav + čokolada = ni problemauser posted image
Ko bom dovolj "dozorela", pa bom šla ven sprehod ali tek...

clock-img

24.02.2012, 09:27

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

.

jaz se pa danes počutim user posted image   sem šla spat že pred 9 in zjutrej sem mal podalšala, ampak sem se komej zvlekla iz postelje. . Kr vegetiram tu pred rač. že vidim da danes nebom nič naredila user posted image



Da ni bilo preveč OH pred spanjemuser posted image ? Ej, zrihtaj se čimprej!!!!

clock-img

24.02.2012, 09:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Za minus 1 kilo je baje treba porabit 7.000 kalorij,


KAAAAAJ?
7.000 kalorij? To si ne znam predstavljat... ki bi jih te toliko porabla...

clock-img

24.02.2012, 09:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

že vidim da danes nebom nič naredila user posted image


A moraš kaj narediti? Kavo si skuhaj, malo na zrak, pa počitek celi dan. Saj ni blema, bistvo je, da se ne nažreš... a ne? user posted image

clock-img

24.02.2012, 09:30

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

.

jaz se pa danes počutim user posted image   sem šla spat že pred 9 in zjutrej sem mal podalšala, ampak sem se komej zvlekla iz postelje. . Kr vegetiram tu pred rač. že vidim da danes nebom nič naredila user posted image



Da ni bilo preveč OH pred spanjemuser posted image ? Ej, zrihtaj se čimprej!!!!



nč OH ni blo. . mogoče je pa to krivo. . hmmmmmuser posted image

clock-img

24.02.2012, 09:31

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Bom še kar ostala na legmeđiku in sobnem kolesu.



Jaz pa ravno noter ne morem migat, ja prav ne morem, tako mi je dolgočasno. Tiste tri in pol mrzle tedne sem preždela in preležala na kavču, kondicija pa je šla bye, bye

clock-img

24.02.2012, 09:31

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

že vidim da danes nebom nič naredila user posted image


A moraš kaj narediti? Kavo si skuhaj, malo na zrak, pa počitek celi dan. Saj ni blema, bistvo je, da se ne nažreš... a ne? user posted image



pijem že drugo kavo. . za se nažret pa ni bojazni danes. . mi vse obrača. . .

clock-img

24.02.2012, 09:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Zajtrk pripravljen... danes bo ananas, je zdrav...
Da se mi jabolka ne zamerijo, jih vsako jutro jem.

Eno vprašanje: če smo že pri tortah... sem na temi "Kuhajmo skupaj" že omenila, pa bom še tu, če bi katera vedela...
Kje je kakšna trgovina, da se lahko kupi tisti sladki papir z motivi (otroškimi) za na torto. Na oni temi so mi dale par spletnih trgovin, pa nočem preko spleta, ena je omenila Špar... še katera ve, kje se da to dobiti?

clock-img

24.02.2012, 09:40

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2



pijem že drugo kavo. . za se nažret pa ni bojazni danes. . mi vse obrača. . .



Klinc, jaz bom tudi še eno, nekam zaspana sem donsuser posted image

clock-img

24.02.2012, 09:41

clock-img

cebela2

pencil-img

241

v Saru jih imajo ful na razpolago. . Drugače pa jih dobiš v Črnučah, pekarna Vrhnika. . ti sprintajo tudi tvojo slikco

clock-img

24.02.2012, 09:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

v Saru jih imajo ful na razpolago. . Drugače pa jih dobiš v Črnučah, pekarna Vrhnika. . ti sprintajo tudi tvojo slikco


Nisem iz Lj... v Ce živim. Ne bom se vozila v Lj samo po to. Kaj pa je Sar?
Pekarna Vrhnika je samo v Vrhniki?
Grem malo googlat, če se še katera kaj spomni, kar napisat...

clock-img

24.02.2012, 10:30

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Poka, prosim, malo pomoči rabim...gledam krispije, no, lažem, jih že jemuser posted image , piše 51,7g OH, od tega sladkorji 7g. Je to veliko ali malo, se da shujšat s tem?

clock-img

24.02.2012, 10:33

clock-img

cebela2

pencil-img

241

Sar . . je Spar . . mal sem se zatipkala

Ne ne pekarna Vrhnika ima tudi PE (poslovne enote)

clock-img

24.02.2012, 10:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

se da shujšat s tem?


Če jih ne ješ...DA user posted image
Sorry, nisem poka, ampak to pa le vem user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem