cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

23.02.2012, 22:21

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

je torta čisto ok, da jo pojem zvečer, je kot darilo za moje telouser posted image
Eh, saj, če bi jo imela doma, bi ziher šla v moj želodec... obožujem torte...


kaj pa drugega, meni je kos dobre torte vedno dobro del, samo pretiravat pa tako kot pri piru res ne greuser posted image

clock-img

23.02.2012, 22:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


kaj pa drugega, meni je kos dobre torte vedno dobro del, samo pretiravat pa tako kot pri piru res ne greuser posted image


pira bi lahko spila dva in pol kosa

clock-img

23.02.2012, 22:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Drage moje sotrpinke. Bojim se, da smo izgubili eno borko, da je rozilu podlegla skušnjavi user posted image user posted image

user posted image

clock-img

23.02.2012, 22:35

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

kaaaaaj??? ma ne, nooooouser posted image

clock-img

23.02.2012, 22:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ne oglasi se, ko jo kličem, pa prisotna je... mislim, da je nekaj hudo narobe user posted image

clock-img

23.02.2012, 22:53

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Ravno berem, da so se včasih ljudje v času posta menda bali izgovoriti "špeh", kaj ga šele jesti. Mogoče kakšna ideja, kako bi tale špeh prevedla v recimo Nutella? Pa da bi se jo bala jesti?

clock-img

23.02.2012, 22:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Špehtella?

clock-img

23.02.2012, 22:57

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Špehtella?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kakšen grozljiv logo bi moral bit

Lulu, ti si genialna!!!!!

clock-img

23.02.2012, 23:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ih, sama sebi sem si jo zagabla user posted image

clock-img

24.02.2012, 06:54

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Pomanjkanje OH izuser posted image deluje. ne morem spat. Zbudila sem se pred peto, se kakšno uro še svaljkala v postelji, potem pa obupala in vstala. Ugotavljam, da sem že padla v hujšarsko rutinouser posted image . Dan se pri meni začne z tehtanjem, pustni plus je SKORAJ eliminiranuser posted image , zdaj bo treba napast božično-novoletnega(ta bo trši oreh, sem se ga mislila znebit takoj po novem letu, pa ni šlo)user posted image , Po tušu sem pomerila najmanjše kavbojke iz zaloge(od lani imam leviske v treh dimenzijah, 30,28 in 27), zapnem jih, pogojno so uporabne za krajši čas in z puloverjem čez pas. Ravno te najmanjše imam dvoje, ene sem v navalu optimizma "saj bom itak hitr shujšala" kupila na zimski razprodaji.
Če bi bila ena tistih fanatikov, ki jim je vseeno za mraz in z lučko na glavi drvijo okoli, bi šla lahko tečt, ampak jaz nisem te sorteuser posted image . Bom raje počakala na popoldne in šla takrat. Že en čas me mori misel, ali se bo dalo it v kratkih rokavih(baje bo do 19 stopinj!!!)
user posted image že pijem, pomarančni sok še bom, za kosilo bo roštilj, upam, da se že dobi kakšne dobre čevape, ker tisto iz Mercatorja je zanič.

Ko sem jemala Nescafe iz police- nujne življenske potrebščine hranim skupaj, sem se zagledala v nalepko (saj nam je vsem znan tisti namazan kos kruha, pa nož zravan), in si predstavljala koščke špeha v tisti božanski rjavi masi(mogoče bo delovalo),user posted image

clock-img

24.02.2012, 07:05

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, ne morem več spat - mali spi v moj postelji,pa sem raje kar vstala (imamo obdobje odstavljanja od "zizike",pa da ga kaj ne premami). Zdaj pijem kavo in razmišljam o zajtrku. Bo malo težko kaj pametnega pojest, ko pa ve pišete o nuteli in delate lušte prave sladkosneduuser posted image user posted image user posted image .
V glavnem včeraj sem bila pridna: zjutraj kos rženega kruha s sirom in papriko, potem jabolko in banana, za kosilo je bila juha, rižota in solata, zvečer pa sem pojedla samo jogurt in 2 mandarini - posledično sem šla lačna spat. Samo kaj ko sem se spravila tako pozno k večerji, bo treba to malo dugače organizirat.
Priznam pa, da so se mi sline cedile ko je mali jedel keks - pa čeprav so bili "baby keksi" ki jih drugače ne maram-
Prekršila se nisem nič, na tomoram pazit, ker če dam samo košček sladkega v uste, potem zmažem vse.

clock-img

24.02.2012, 07:06

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

kruhki uspeli. .

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)

No vam bom napisala recept. . če se bo kateri zdel zanimiv
100g koruzne moke
200g riževe moke
18g kvasa (jaz sem dala vinski kamen)
2žlički sladkorja
2žlički soli (mal preveč. . drugič bom dala dobro žličko)
2,75dl radenske
50g masla

vse skupaj zmešaš, pustiš počivat cca 30min. . pečeš cca 20min/220*C

Jaz sem jih naredila kar v pekaču za muffine.





Bom mogoče probala user posted image .

clock-img

24.02.2012, 08:32

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Pomanjkanje OH izuser posted image deluje. ne morem spat. Zbudila sem se pred peto, se kakšno uro še svaljkala v postelji, potem pa obupala in vstala.



Ja sej, a si mislila, da bo kako drugače? To je zato, da še imaš čas it za uro in pol na sobno kolo pred službo. user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:32

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dobro jutro. Dons smo ble pa res zgodne. Jest sm se zbudila pred šesto, pa sm mela en priblisk,da bi dobr del,če bi šla že kr mal tečt, sam pol se mi spet ni dal. Bomo šli pa spet na kakšn sprehod,dons smo vsi doma,pa še lep vreme bo. Dons ko sm vstala,se sploh tehtala nism (moja jutranja rutina),tko da mi gre saj pri tem na boljeuser posted image .

clock-img

24.02.2012, 08:38

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Ja sej, a si mislila, da bo kako drugače? To je zato, da še imaš čas it za uro in pol na sobno kolo pred službo. user posted image



Ne moreeem, nimam gauser posted image , orbitrek in eno univerzalno fitness čudo sta pa zasedena z odloženimi in na vse tiste ročke obešenimi cunjami, aja, pa prah jim dela družbouser posted image

clock-img

24.02.2012, 08:38

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Dobro jutro. Dons smo ble pa res zgodne. Jest sm se zbudila pred šesto, pa sm mela en priblisk,da bi dobr del,če bi šla že kr mal tečt, sam pol se mi spet ni dal. Bomo šli pa spet na kakšn sprehod,dons smo vsi doma,pa še lep vreme bo. Dons ko sm vstala,se sploh tehtala nism (moja jutranja rutina),tko da mi gre saj pri tem na boljeuser posted image .



Jaz je sploh nimam, se vedno pri mami tehtamuser posted image . Bom pa jo nabavilauser posted image .

clock-img

24.02.2012, 08:41

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Dons ko sm vstala,se sploh tehtala nism (moja jutranja rutina),tko da mi gre saj pri tem na boljeuser posted image .


Tehtanje zjutraj, če se minus pokaže,user posted image je zakon, polepša dan, da voljo za hujšat dalje, da opravičilo za kaj pojest, češ, saj gre...

clock-img

24.02.2012, 08:46

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Dobro jutro!

Danes vstala, spila eno fajn sladko kafe, skadila dva čika in ugotovila, da se je sneg že skoraj stopil, da bodo kmalu rožice zunaj, da bo postalo lepo in toplo in da mi nobena lahka cunjca več ne bo prav!!! Zdaj imam pa dovolj in res začnem hujšat!!!! Sladki predal adijo!!!!!!!!

clock-img

24.02.2012, 08:48

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)


Poka bo vedela... user posted image
Jaz to tak na pol vem, kolko se spomnim, da sem neki prebrala.


Hm... na tole raje ne bi odgovorila, ker nisem sigurna oziroma tega res ne bi vedela. Naj bi bolj redile stvari, ki imajo v sebi več enostavnih OH, se pravi ko pogledaš embalažo, oH in piše od tega sladkorji... Ali pa če najdeš podatke o glikemičnem indeksu. Nekako vem pa jaz že na pamet za ena živila, ampak mislim da veste to tako vse. Se pravi, vse kar je iz bele moke, bolj predelano, pa da ima manj vlaknin. Npr. od zelenjave je to npr. korenček, grah, rdeča pesa. Jaz jih vseeno jem, ampak jih pa pač manj. Od sadja npr. banane - uf zdej sem se spomnla, da imam še ananas, njami... Ananas je prva liga za hujšat.

Brez glutena naj bi bila samo ajda, koruza, kar je iz riževe moke, hm... verjetno sojine, pa iz krompirjeve. Pa čičerikine in te stvari - kar jaz ne kupujem več, ker se mi zaredijo domače živali...user posted image Z apirino moko sem jaz bila 100% da nima glutena, pa sem se zadnjič pogovarjala z eno, ki dela recepte za kruh v eni od večjih pekarn v SLO in je rekla, da je to samo starodavna pšenica in da ima gluten.

Jaz se glutena izogibam, zaradi endometrioze, sicer ni znanstveno dokazano, da prehrana vpliva, sam jaz vem, da ko sem se držala takrat diete nisem imela nobenih takih problemov. In zdaj se spet držim, ne jem tudi svinjskega in čokolade in imam zdaj tako kožo, da mislijo da sem napudrana... Nobene pikice več nikjer. In se potem pozna tudi na teži. In sem si jaz nekako tako predstavljala, da imam mogoče kako alergijo, ki se kaže v kaki blažji obliki, pa mogoče zaradi tega tudi težje hujšaš... Bom malo raziskala tole...

clock-img

24.02.2012, 08:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Priznam pa, da so se mi sline cedile ko je mali jedel keks - pa čeprav so bili "baby keksi" ki jih drugače ne maram-


Sem si te predstavljala, da sta kot onadva, Jerry keks je in te zapeljivo gleda, Tom (ti seveda) pa se tak sliniš zraven in oblizuješ, da teče iz ust user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:50

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Dobro jutro!

Danes vstala, spila eno fajn sladko kafe, skadila dva čika in ugotovila, da se je sneg že skoraj stopil, da bodo kmalu rožice zunaj, da bo postalo lepo in toplo in da mi nobena lahka cunjca več ne bo prav!!! Zdaj imam pa dovolj in res začnem hujšat!!!! Sladki predal adijo!!!!!!!!



Pozimi še se da skrit z oblačili. user posted image
Danes pa grema z možekom na hitro hojo, se je babi ponudila za varstvo. Jupi!!!! Končno spet pravo gibanje!user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tehtanje zjutraj, če se minus pokaže,user posted image je zakon, polepša dan, da voljo za hujšat dalje, da opravičilo za kaj pojest, češ, saj gre...


Sveta resnica pri meni... vse drži.
Meni je po tednu že pokazalo -1,5 - 2 kg manj zjutraj. To bi rekla, da sem npr. kako 1 kilo shujšala v enem tednu. Ok, začelo se je. Največji uspeh v zadnjih 2 letih user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:55

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tehtanje zjutraj, če se minus pokaže,user posted image je zakon, polepša dan, da voljo za hujšat dalje, da opravičilo za kaj pojest, češ, saj gre...


Sveta resnica pri meni... vse drži.
Meni je po tednu že pokazalo -1,5 - 2 kg manj zjutraj. To bi rekla, da sem npr. kako 1 kilo shujšala v enem tednu. Ok, začelo se je. Največji uspeh v zadnjih 2 letih user posted image

1 kila v tednu dni je tak velik uspeh.user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:56

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Priznam pa, da so se mi sline cedile ko je mali jedel keks - pa čeprav so bili "baby keksi" ki jih drugače ne maram-


Sem si te predstavljala, da sta kot onadva, Jerry keks je in te zapeljivo gleda, Tom (ti seveda) pa se tak sliniš zraven in oblizuješ, da teče iz ust user posted image



Saj skoraj tako je bilo.user posted image
Pa v roku 2 tednov bodo kar 3 rojstni dnevi, joj kak bo to hudo za zdržat.user posted image

clock-img

24.02.2012, 08:57

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ok, začelo se je.



Jaz imam tudi danes en tak dober filing, da so se stvari obrnile v pravo smeruser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem