cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

10.05.2012, 09:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Hvala Najaa user posted image
Torej PZ prepečenec je ok? Kolko se spomnim naj bi bil bolj dietni. Mi pa tudi uspe sendvič iz njega narediti, fajn paše s pišč. prsmi.
Vem, da 5 kg ne gre v enem tednu. Tudi za 5 kg gor sem rabla par mesecev. Ej, če tak nadaljujem, mislim, da bi šlo, pa tudi hrana mi odgovarja. Telovadba pa žal mora biti nujna, ker drugače ne bo nič šlo dol. To zdaj spoznavam. Ker ko sem 4 kg izgubila sem telovadla 2kg v prvi rundi, potem pa pavza in spet 2 kg in telovadba. Ko sem nehala telovadit, sem tudi istočasno več jedla in kile takoj gor. Žal mi je edino, pa čeprav mi ni bilo časovno določeno do kdaj moram shujšat, da je že toplo vreme in s tem težave pri oblačenju.
Mislim pa da je mene resnično po dveh tednih minlo... torej tretji teden. Tudi telovadla sem le 2 tedna v kosu.

clock-img

10.05.2012, 09:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vsa PZ hrana je bolj zdrava, ker nima bele moke. Ok so kakšne primesi, da kruh lažje skupaj stoji, ampak načeloma je tega malo. Pa meni paše prepečenec s salamo, sirom, namazi... ma povsod gre, zraven pa tekoči jogurt mmmmm. user posted image
Probaj migat ja... zelo pomaga. Po telovadbi pa kaj beljakovinskega ala jogurt, sir, jajca, meso... Tako nahraniš še mišice. user posted image

clock-img

10.05.2012, 09:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu čestitke za pridnost samo tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja prepečenc z namazom je dober pa zraven kakšna salamca mmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2012, 09:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu čestitke za pridnost samo tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja prepečenc z namazom je dober pa zraven kakšna salamca mmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  Hvala. Si ga bom kar zdaj za zajtrk pripravla. Se mi že sline cedijo, kolko se piše o njem user posted image

clock-img

10.05.2012, 10:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image Sam sem ti fauš za PZ prepečenec! user posted image Jaz moram pa belega glodat. user posted image Bom pa s kosilom naredila en kompromis in naredila nekaj PZ sam ko nimam nič doma. Rižota je bila dva dni nazaj, krompirja nimam, za sataraš tudi ne... no treba v trgovino, ni druge.

clock-img

10.05.2012, 10:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
Samo meni po okusu nista glih preveč različna, ta PZ in navaden prepečenec

clock-img

10.05.2012, 10:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

O meni pa sta. PZ je bolj dober. Mogoče zato, ker že po defoltu ne maram bele moke. Kruh vedno kupim ali PZ ali črn, testenine PZ, edino riž imamo bel... Mogoče sem se navadla al kaj.

clock-img

10.05.2012, 10:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No jaz z kruhom nimam problemu jaz lahko živim brez kruha user posted image user posted image user posted image user posted image  nažalost brez dobre čokolade pa nemoremuser posted image user posted image user posted image . Jaz pa danes bom poskusila biti samo na sadju in zelenjavi za otroke pa še nevem kaj bom skuhala ni še nobene take ideje

clock-img

10.05.2012, 10:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Zdaj sem kupone iz Tuš - najljubših 10 izrezovala... ne gre drugače, cajti se spreminjajo, šparat je treba user posted image
Pa imajo še do 13.5. Zlati prep. PZ za 35% znižan. Tak da Najaa... navali... pa še PP Pišč. prsa so 25% znižana.
Sem kateri pomagala s tem? user posted image

clock-img

10.05.2012, 12:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Joj sedaj sem po tv gledala kako kuhajo in so naredili pohane palačinke tko se mi je zaluščala hrana da to ni reuser posted image user posted image user posted image user posted image  upam samo da bom bila danes tudi pridna kot tele dneve sedajuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lulu hvala za informacije prov pridejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2012, 12:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Rakica, če misliš bit na sadju, ne glej receptov! user posted image user posted image

LuLu Zlati prepečenec je iz bele moke. user posted image

clock-img

10.05.2012, 12:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Rakica, če misliš bit na sadju, ne glej receptov! user posted image user posted image



Ja vem da nebi smela gledat sam nažalost semuser posted image  saj sem si privoščila zeleno solato user posted image tako da vsaj mal pozabim na dobroteuser posted image user posted image

clock-img

10.05.2012, 13:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
LuLu Zlati prepečenec je iz bele moke. user posted image


Ha?
Kaki pa je pravi?
A niso skoraj vsi polnozrnati izdelki z belo moko?

clock-img

10.05.2012, 14:45

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem ti že zgoraj napisala, da povsod dajo malo bele moke oz. dobiš tudi brez. Razlika pa je, če je sam iz bele ali je tudi PZ zraven. Na deklaraciji preberi.

clock-img

10.05.2012, 14:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
Pšenična polnozrnata moka 80% in pšenična moka... + ostalo
Priporočaš kateri drug prepečenec?

clock-img

10.05.2012, 15:24

clock-img

danyy

pencil-img

558

Bravo vse za pridnost user posted image user posted image user posted image user posted image .
Prepečenec je tudi meni dober - mora bit obvezno polnozrnat, tudi kruh imam rada tak, v bistvu mi je dobro vse polnozrnato - izgleda da ima mali to po meni, ker tudi on je samo polnozrnat kruh (belega sploh noče več).
Jaz si bom danes za večerjo naredila kremno zelenjavno juho, samo ne vem kak bo kaj "užitna" brez krompirja in smetaneuser posted image .

clock-img

10.05.2012, 15:27

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jaz z kruhom nimam problemu jaz lahko živim brez kruha user posted image user posted image user posted image user posted image  nažalost brez dobre čokolade pa nemoremuser posted image user posted image user posted image . Jaz pa danes bom poskusila biti samo na sadju in zelenjavi za otroke pa še nevem kaj bom skuhala ni še nobene take ideje



Jaz sem se že čist odvadila čokolade, se mi niti lušta ne več. Zdaj bo bolj sladoled aktualen.user posted image

clock-img

10.05.2012, 15:40

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Hvala Najaa user posted image
Torej PZ prepečenec je ok? Kolko se spomnim naj bi bil bolj dietni. Mi pa tudi uspe sendvič iz njega narediti, fajn paše s pišč. prsmi.
Vem, da 5 kg ne gre v enem tednu. Tudi za 5 kg gor sem rabla par mesecev. Ej, če tak nadaljujem, mislim, da bi šlo, pa tudi hrana mi odgovarja. Telovadba pa žal mora biti nujna, ker drugače ne bo nič šlo dol. To zdaj spoznavam. Ker ko sem 4 kg izgubila sem telovadla 2kg v prvi rundi, potem pa pavza in spet 2 kg in telovadba. Ko sem nehala telovadit, sem tudi istočasno več jedla in kile takoj gor. Žal mi je edino, pa čeprav mi ni bilo časovno določeno do kdaj moram shujšat, da je že toplo vreme in s tem težave pri oblačenju.
Mislim pa da je mene resnično po dveh tednih minlo... torej tretji teden. Tudi telovadla sem le 2 tedna v kosu.



Gibanje res ogromno pripomore k izgubi, ko meni 2 tedna niso šli kg nič dol (pa sem pazila pri hrani) sem podalljšala čas moje hoje (zdaj hodimo uro in pol) je potem šlo dol kar 2 kg v 10 dneh (kjub temu da smo bili na dopustu).user posted image

Glede ciljev pa je tako, jaz sem si ga določila in sicer da do sredine julija želim prit na 55 kg, mislim da mi bo to uspelo, ker te 4 kile bom pa te še že dol spravilauser posted image , me pa resno skrbi kaj bo potem? Naj jem tako kot sedaj še naprej,gibala tak vem da se bom (ker se odlično počutim) ali kaj? Ker če začnem jest spet vse povprek, bom tak vse nazaj dobila. Ima katera kak nasvet,kako potem vzdrževat težo? Mogoče se bo kateri zdelo malo neumno, ampak mene to resno skrbi. user posted image

clock-img

10.05.2012, 21:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Najaa,
Pšenična polnozrnata moka 80% in pšenična moka... + ostalo
Priporočaš kateri drug prepečenec?



To je to! To pomeni, da vsebuje 80% neoluščenih semen pšenice, kar je vsekakor bolj zdravo kot pa oluščena semena - to je pa čista bela moka. Super, kar to jej. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2012, 21:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

danyy lahko ti predlagam samo, da spremeniš način hranjenja v bolj zdrav. Da se ne bašeš vse povprek ampak ješ zmerno. Sej kaj je zdrava prehrana ziher veš. Jej kakor ješ zdaj.

Pravkar večerjam sladoled. user posted image

clock-img

10.05.2012, 21:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
o zdravi prehrani pišeš, pa se s sladoledom filaš? user posted image
Kar me je seveda spomnilo, da ga imam... danes kupla. Hmmm.
Najaa ne mi to delat!

clock-img

10.05.2012, 21:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sej ti pravim, ni vse črno ali belo... user posted image Življenje si je treba malo posladkati, ampak ne pretiravati. Naj povem, da od kosila nisem jedla nič tak da je to dejansko moja večerja. In če je sladoled mlečen, je celo zdrav! user posted image user posted image

clock-img

10.05.2012, 22:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

In če je sladoled mlečen, je celo zdrav! user posted image user posted image


Katerega ješ, da je zdrav? Mogoče imam glih tega doma user posted image

clock-img

11.05.2012, 07:14

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jutro, naspala sem se, zdaj naju hitro porihtam, ker mali že hoče it venuser posted image . Tehtala sem se, vaga je pokazala - 0,2 kg, sem zadovoljna. Danes je napovedano res super vreme, moram se še samo domisliti kaj boma počela (da ne bo preveč na sonce sililuser posted image user posted image ).

clock-img

11.05.2012, 07:15

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej ti pravim, ni vse črno ali belo... user posted image Življenje si je treba malo posladkati, ampak ne pretiravati. Naj povem, da od kosila nisem jedla nič tak da je to dejansko moja večerja. In če je sladoled mlečen, je celo zdrav! user posted image user posted image




Jaz imam najraje sadne sladolede.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem