cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

24.04.2012, 14:02

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

zivjo cipka...popolnoma te razumem, ampak res! in te podpiram! skupaj smo mocnejse user posted image

clock-img

24.04.2012, 15:42

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no da se še jaz vsaj malo oglasim danes ko sem doma ko ne šibam za Ljubljano, no lahko pa povem da se ne merkam nič ker nimam časa da se merkam nažalost jem takrat ko imam čas ker imam preveč skrbi drugih. Ostalim pa veliko uspeha pri hujšanju

clock-img

24.04.2012, 16:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no da se še jaz vsaj malo oglasim danes ko sem doma ko ne šibam za Ljubljano, no lahko pa povem da se ne merkam nič ker nimam časa da se merkam nažalost jem takrat ko imam čas ker imam preveč skrbi drugih. Ostalim pa veliko uspeha pri hujšanju


Kaj pa vam dogaja? Zdravje nagaja? Karkoli, upam, da bo čimprej ok. Drži se. Nisem navajena tvojih postov brez ploskanja user posted image

clock-img

24.04.2012, 16:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no da se še jaz vsaj malo oglasim danes ko sem doma ko ne šibam za Ljubljano, no lahko pa povem da se ne merkam nič ker nimam časa da se merkam nažalost jem takrat ko imam čas ker imam preveč skrbi drugih. Ostalim pa veliko uspeha pri hujšanju


Kaj pa vam dogaja? Zdravje nagaja? Karkoli, upam, da bo čimprej ok. Drži se. Nisem navajena tvojih postov brez ploskanja user posted image


Nažalost ni ploskanja je mami oreng bolna tako da sem skoraj vsak dan v Lj

clock-img

24.04.2012, 16:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Nažalost ni ploskanja je mami oreng bolna tako da sem skoraj vsak dan v Lj


Drži se. Mi smo s tabo. Pa le zdravo jej. Pazi na zdravje.

clock-img

24.04.2012, 16:53

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no da se še jaz vsaj malo oglasim danes ko sem doma ko ne šibam za Ljubljano, no lahko pa povem da se ne merkam nič ker nimam časa da se merkam nažalost jem takrat ko imam čas ker imam preveč skrbi drugih. Ostalim pa veliko uspeha pri hujšanju


Kaj pa vam dogaja? Zdravje nagaja? Karkoli, upam, da bo čimprej ok. Drži se. Nisem navajena tvojih postov brez ploskanja user posted image


Nažalost ni ploskanja je mami oreng bolna tako da sem skoraj vsak dan v Lj



Ojej, upam, da se čimprej pozdravi in da bo vse vredu.

clock-img

24.04.2012, 16:55

clock-img

danyy

pencil-img

558

Spet ta dež,dež,in dež. Mi že prav preseda, da sma skozi v hiši, še mali je siten. Gibanja tudi ni ravno ne vem koliko, saj migam na steperju, ampak se ne more primerjati s hojo.

clock-img

24.04.2012, 17:20

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Helow user posted image

hujšam na polno,... s prebavnimi težavami.user posted image user posted image user posted image

Je tamali nekaj prinesel iz vrtca. Pa npr. če kaj sladkega pojem, ali spijm sok letim na wc user posted image

rabi katera?!? user posted image


Zdej grem pa stran ali dve nazaj prebrat.



< Sporočilo je popravil Barik@ -- 24.4.2012 17:28:04 >

clock-img

24.04.2012, 17:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@
Je tamali nekaj prinesel iz vrtca. Pa npr. če kaj sladkega pojem, ali spijm sok letim na wc user posted image

rabi katera?!? user posted image

user posted image
Pa saj ne morem verjeti!
Ti si se čez 8 minut nazaj vrnila in to dopisala?
Rada prodajaš, a ne?  A res pričakuješ, da bo katera to kupla?

Pssst: kolk je cena za en teden? user posted image

clock-img

24.04.2012, 18:04

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@
Je tamali nekaj prinesel iz vrtca. Pa npr. če kaj sladkega pojem, ali spijm sok letim na wc user posted image

rabi katera?!? user posted image

user posted image
Pa saj ne morem verjeti!
Ti si se čez 8 minut nazaj vrnila in to dopisala?
Rada prodajaš, a ne?  A res pričakuješ, da bo katera to kupla?

Pssst: kolk je cena za en teden? user posted image



v bistvu sem šla nazaj brat, potem sem pa dopisala user posted image

pa lej dam ti zastonj, ti smo za wc papir poskrbi user posted image

clock-img

24.04.2012, 18:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@
v bistvu sem šla nazaj brat, potem sem pa dopisala user posted image

pa lej dam ti zastonj, ti smo za wc papir poskrbi user posted image


Še vedno smešno user posted image
Ej, lahko pa mi kaj drugega prodaš. A si kaj nabavla za mene? Ha, a si? A si? user posted image

clock-img

24.04.2012, 18:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@
v bistvu sem šla nazaj brat, potem sem pa dopisala user posted image

pa lej dam ti zastonj, ti smo za wc papir poskrbi user posted image


Še vedno smešno user posted image
Ej, lahko pa mi kaj drugega prodaš. A si kaj nabavla za mene? Ha, a si? A si? user posted image



pa nisem, mater mu pozabljivo user posted image
19. bo v Lj razstava, mu lahko tja prideš težit user posted image

clock-img

24.04.2012, 18:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


pa nisem, mater mu pozabljivo user posted image
19. bo v Lj razstava, mu lahko tja prideš težit user posted image


user posted image
A ti boš tudi tam?
Pa ti si ta, ki bo njemu težila. Nazadnje, ko sem težila nekomu, se ni dobro končalo user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 24.4.2012 18:18:08 >

clock-img

24.04.2012, 19:14

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


pa nisem, mater mu pozabljivo user posted image
19. bo v Lj razstava, mu lahko tja prideš težit user posted image


user posted image
A ti boš tudi tam?
Pa ti si ta, ki bo njemu težila. Nazadnje, ko sem težila nekomu, se ni dobro končalo user posted image




emmm.... upam, da mi ne bo treba.
Že tole na bazarju je bilo meni osebno brez veze. vse sem vidla v 20 minutah, potem pa čakala in se šetala (2 dni), da je bilo konec in smo šli domov.

clock-img

25.04.2012, 09:13

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jutro, spet imamo sonček.user posted image Se je pa mali zbudil nekam prehlajen, vročine sicer nima, mu pa iz noska teče, upam,da se mi pozdravi do praznikov - ker drugače ne vme kako bo kaj z našim morjem.user posted image .
Sem se tudi jaz včeraj nekam čudno počutila, me je nekaj hotelo "kuhat", ampka zdaj sem ok.user posted image

clock-img

25.04.2012, 10:32

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Dan
Evo, Lulu, boš lahko šla malo v Maribor na obisk.
user posted image

clock-img

25.04.2012, 20:06

clock-img

pebs

pencil-img

279

Oj, punce! Jest se bašem že s tretjo porcijo sladoleda. Sm menstro dobila,pa mi ful paše se nažirat. Drugač pa.... kje pa ste vse?
Najaa-a si že dobila odločbo? Jest sm jo dons,se prav so res mal pospešl. Mam pa tko,kot sm si že zračunala, en razred nižji OD, pa en razred višje plačilo vrtca.

clock-img

26.04.2012, 07:23

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, ob kavi -mislim,da bom danes rabila še eno, smo ponoči zelo slabo spali, se je mali skozi zbujal, pa še pri meni je hotel spančkat. Mu full iz noska teče, pa še zobek ga jezi.
Drugače se pri hrani še vedno pazim, miganja je pa malo manj, ker pri nas tako grozno piha, da si z malimne upam ven, da ne zboli še bolj.

clock-img

26.04.2012, 09:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Notranji mir prinaša zavedanje, da si na pravi poti. Uspeh je, če veš, kaj in kje je tvoj cilj. Sledi svojemu cilju, ki pomeni zdravje in zadovoljstvo.
 
Vitamini od A do Ž. Ž kot Življenje, ki ga je vredno živeti, če slediš svojim željam, sanjam, hotenjem, ciljem. In nikoli ne obupaš. Vedno je pred tabo nov dan.
 
Hodi svoje besede ali deluj tako kot govoriš. Sledi svojemu cilju in svojim nogam, kamorkoli te vodijo. Naj bo dan lahek in lahkoten in z radostjo v srcu.
 
Zjutraj in ko greš spat, spodbudi pozitivne misli za vse majhne stvari, ki ti jih je podarilo življenje, saj so v bistvu največje stvari, ki jih imaš.
 
Tvoje telo je kot avto: ne moreš ga napolniti z gorivom samo enkrat in pričakovati, da bo vozil v nedogled. Polni svoje telo vsaj 5x na dan po ločevalno.

clock-img

26.04.2012, 09:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ok, PP nasvetov za cel teden nazaj in naprej user posted image
Moje hujšanje ni hujšanje. Živim normalno. Zadnje dni se sicer ne prenajedam zvečer, malo le gledam kaj jem. Nimam pa trenutno volje za totalno odrekanje. Ne vem kam je šla... mogoče sem jo pojedla user posted image
Hlače (tiste, ta preozke) na printerju, pred nosom, pa tudi ne delujejo motivacijsko, samo na živce mi gredo, ker niso pospravljene v omari.

clock-img

26.04.2012, 11:08

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ok, PP nasvetov za cel teden nazaj in naprej user posted image
Moje hujšanje ni hujšanje. Živim normalno. Zadnje dni se sicer ne prenajedam zvečer, malo le gledam kaj jem. Nimam pa trenutno volje za totalno odrekanje. Ne vem kam je šla... mogoče sem jo pojedla user posted image
Hlače (tiste, ta preozke) na printerju, pred nosom, pa tudi ne delujejo motivacijsko, samo na živce mi gredo, ker niso pospravljene v omari.



Sploh mi ni jasno zakaj imaš hlače na printerju. Na hladilnik jih obesi!!!!

clock-img

26.04.2012, 11:14

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ok, PP nasvetov za cel teden nazaj in naprej user posted image
Moje hujšanje ni hujšanje. Živim normalno. Zadnje dni se sicer ne prenajedam zvečer, malo le gledam kaj jem. Nimam pa trenutno volje za totalno odrekanje. Ne vem kam je šla... mogoče sem jo pojedla user posted image
Hlače (tiste, ta preozke) na printerju, pred nosom, pa tudi ne delujejo motivacijsko, samo na živce mi gredo, ker niso pospravljene v omari.



Sploh mi ni jasno zakaj imaš hlače na printerju. Na hladilnik jih obesi!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.04.2012, 11:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Oj, punce! Jest se bašem že s tretjo porcijo sladoleda. Sm menstro dobila,pa mi ful paše se nažirat. Drugač pa.... kje pa ste vse?
Najaa-a si že dobila odločbo? Jest sm jo dons,se prav so res mal pospešl. Mam pa tko,kot sm si že zračunala, en razred nižji OD, pa en razred višje plačilo vrtca.



Nisem še dobila. Očitno bom res čakala do junija. user posted image

clock-img

26.04.2012, 11:18

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Rešitev za tvoje kavbojke:

7 dnevna kura - vsak dan zavrti za pol obrata!

user posted image

clock-img

26.04.2012, 11:20

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Oj, punce! Jest se bašem že s tretjo porcijo sladoleda. Sm menstro dobila,pa mi ful paše se nažirat. Drugač pa.... kje pa ste vse?
Najaa-a si že dobila odločbo? Jest sm jo dons,se prav so res mal pospešl. Mam pa tko,kot sm si že zračunala, en razred nižji OD, pa en razred višje plačilo vrtca.



Nisem še dobila. Očitno bom res čakala do junija. user posted image



A pa si kej poklicala na csd? Če nisi kr daj, te pol prej obravnavajouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem