cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

21.04.2012, 12:41

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem se tehtala, sem zadovoljna, nadaljujem danes z luninim postom. Tak da jaz še vztrajam. user posted image

clock-img

21.04.2012, 13:21

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem se tehtala, sem zadovoljna, nadaljujem danes z luninim postom. Tak da jaz še vztrajam. user posted image



Jaz še tudi vztrajam! Razmišljam pa o tem, kako bo ko bom dosegla cilj (no, če ga sploh bom). Vzdrževanje teže po mojem ni glih preprosta stvar -najboljše bo, da bom tudi po hujšanju še naprej jedla kot sedaj in se gibala.

Danes pa v kitajsko na kosilo, komaj že čakam, ker že celo večnost nisem bila tam. Čakam, da se mali zbudi (po mojem bo to vsak čas), da ga peljem k babici.

clock-img

22.04.2012, 09:47

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Kolko nas, pardon vas še sploh hujša? Iz tistega seznama kakih 5% ? user posted image
Jaz sem ziher kako kilo gor dobla. Tehtati se pa nočem. NOOOČEEEM!!!



Jaz še hujšam. Enkrat na teden.user posted image

clock-img

22.04.2012, 12:35

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Jaz sem se stehtala in kljub vsem prekrškom sem ostala na +-0 user posted image tako da ta teden pa v nove boje in seveda čimveč miganja. Punce ne obupajteuser posted image

clock-img

22.04.2012, 15:19

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz še tudi vztrajam, za enkrat gredo kg v minus. Nič ne pogrešam sladkarij, celo mi je uspelo rečt NE, ko me je moj spet hotel peljat na pico... Pa ko je omenjal kebabe itd. se mi niso več cedile sline. Po sladkarijah tudi ne. Me je pa en dan imelo, da bi pojedla več kot en kos kruha za večerjo in se mi je še kar zdelo, da sem lačna... Pa se mi je uspelo upret. Sem še na tistem, da se nisem ravno čisto odpovedala npr. kruhu, ker sem se odločila za postopno zmanjševanje OH v jedilniku. Zato mi kar uspeva, pa tudi kg gredo dol. Jem pa 5x na dan. Če jem manjkrat in ker je to tako malo imam težave in se mi cedijo sline po prepovedanih stvareh.

Probam pa vmes med obroki res maksimalno počet ene stvari, npr. pospravljat, likat, it na sprehod...

clock-img

22.04.2012, 15:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jaz še hujšam. Enkrat na teden.user posted image


Kako si to lepo napisala. Jaz 1x na 10 dni. Dan gor ali ... gor user posted image

clock-img

22.04.2012, 20:22

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz moram pa itak kuncem pripravit in oprat zelenjavo vsak dan, zato pripravim še zame, pa pol ni tak problem. Mend apa obstaja ena "zajčja" dieta, čist enostavno, ješ tist kar kunci user posted image ( razen briketov, khm...). Drugo ime za presno vegetarijanstvo (ne hvala...), itak je 1000 imen diet za isto verzijo...

clock-img

22.04.2012, 22:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jutri je ponedeljek... samo to sem hotla napisat  user posted image

clock-img

22.04.2012, 23:20

clock-img

čipka

pencil-img

1652

O joj, marička pomaHej user posted image

Se mi zdi, da še skoraj nikoli nisem bila na temi za "hujšanje", ker je enostavno nisem hotla pogledat. Iz inata user posted image Čeprav sem že 4 leta se mi zdi tukaj na RR. Upam, da ne bom več predolga. Že odkar pomnim se borim s kilogrami in to vsakodnevno. Včeraj ponoči sem celo imela ene sanje, da sem se z enim slo "zvezdnikom" pogovarjala in mu jamrala, da si enostavno nisem všeč.user posted image Napram mami in očiju, sem manjša od njiju-po moje po babici, in moja konstrukcija je takšna, da če se zredim, se zredim cela pa tudi, če je par kilogramčkov več. Se pravi čisto cela-ogrogel obraz, rame, roke, noge, rit, medtem ko pa v trebuh niti ne-hočem reči, nimam tistega trebuha, ki bi se dejansko videlo čez majco, da mi nekaj dol visi. Recimo moja mati je 12 cm višja, ima 10 kg več od mene, in vsi mislijo, da jih imam jaz več. user posted image Me razumete? Dejansko se mi vsak po**kan kg pozna. No, že dolgovezim...uglavnem, v življensju sem shujšala uspešno na željene kilograme 3x. Prvič takoj po šoli-s telovadbo oz. z rolerji, oh ja mi je šlo vse v skoraj 3 tednih. In jaz tudi približno nisem več tip za telovadbo, sem bolj lene sorte. Drugič sem shujšala, ker sem bila nekaj hudo bolana in se mi je upiralo jesti-pol sem bila res bolana, če se men upira jest user posted image In tretjič, ko sem imela na tehtnici 69 kilogramov, sem stradala 14 dni, vmes sem si privoščila recimo 2krat kinder bueno, da nisem glih dol padla, ampak mlada in neumna, sem bila po recimo prvih 3 dneh presenečena kako kilogrami dol letijo, če skoraj nič ne ješ. No, takrat sem v 2 ali treh tednih zgubila 12 kilogramov na željenih 57. Kilogrami so se recimo obdržali prvi dve leti s +-3kg, ampak vedno okoli 60. In potem noseča, se spomnim, da ko sem prvič na pregledu stoplila na vago, to je tisti čas(2-4 tedne) ko zveš da si in čakaš prvi pregled. 64kg, ok-Gremo dalje. V nosečnosti sem skos imela občutek, da sem lačna, jedla nonstop nezdravo hrano, da o krofih ne govorim, u glavnem jes sem bila lačna skoooooz. Če ponoč, no in drage moje dame, preen sem šla rodim sem imelatočno 89 kg. Se pravi v nosečnosti sem se zredila točno 25 kil, in ja bila sem kot bomba, tut premikat se nisem mogla zadnji mesec. No po porodu takoj 8 kil je šlo dol, doma pa sem pol počasi zgubljala-nezavedno kilograme na recimo okoli 70. In od tega bo že zdaj 4 leta, jas sem še vedno na 70. In sem jezna sama nase, ker vem, da jih lahko zgubim, ker si nisem všeč in pojma nimam kako, ko imam pa tok rada kruh, krompir, paštete, konzervirane stvari, sladkarije...Stradala spet ne bom, pa ne zato, ker ne bi lahko, ampak, mi pa več pomeni moja hči in moje zdravje, kot pa da se srredi trgovine pred hčero zgrudim. A-A, ne hvala. Razmišljala sem, da bi bilo fino recimo , če si rečem, da pa 1 teden ne bi večerjala. Aja pa...telovadba odpade-definitivnouser posted image

clock-img

23.04.2012, 00:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Razmišljala sem, da bi bilo fino recimo , če si rečem, da pa 1 teden ne bi večerjala. Aja pa...telovadba odpade-definitivnouser posted image


Naša si... definitivno. user posted image

clock-img

23.04.2012, 00:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Dočakala ta ponedeljek. No, pa se lahko pohvalim, da še nič nisem danes grešila. Sploh še nič nisem jedla. Pa pustite zdaj to, da je 16 minut čez 00. uro. Glavne so vsake minute. Od prve naprej!
user posted image

clock-img

23.04.2012, 08:37

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Čipka - kot je rekla LuLu - spadaš med nas! Tukaj vse rade jemo (sploh kruh, sladkarije, salame in paštete....), telovadimo tudi nič kaj ne, shujšale bi najraje kar s prispevki na tale forum!

Jedla sem čez vikend spet preveč, mogoče bom danes malo manj... user posted image

Tistim, ki vam uspeva pa ČESTITKE in ne izgubite volje!

Ajde!

clock-img

23.04.2012, 08:52

clock-img

danyy

pencil-img

558

Končno sonček, mi je že bilo kar dovoj tega dežja (čeprav vrt je pa lepo zalilo user posted image ). Še malo pa na morje, komaj že čakam, da malo spremenim okolje in vsakodnevno rutino.
Se mi pa noro lušta nekaj sladkega, tako da bojo danes za kosilo palačinke z nutelo (ali pa s čokolado) in zelenjavna juha. Upam, da se bom lahko zadržala in pojedla samo eno.

clock-img

23.04.2012, 10:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

shujšale bi najraje kar s prispevki na tale forum!


user posted image
Mene več ne bi smelo biti, koliko pišem sem
Ne gre, a ne? To ne bo dovolj... naivka jaz user posted image

clock-img

23.04.2012, 10:08

clock-img

pebs

pencil-img

279

Živijo punce! Sm že misla,da se dons tehtamo,pa sm se spomnla,da se v petek. Sreča, pol mam še neki časa,da spet priedem na svojih 56 kg. Jest sm spet začela jest meso, sm ga čez vikend čist preveč pojedla,tko da mislm,da mam spet za en mesec pavzouser posted image . Gibam se kr, bolj v družbi otrok, sm na konc dneva čist preč, ko mata tolk energije.
Danyy- s kod pa si ti,da mate sonce, pri nas je en tak pust dan, sicer dežja še ni, sam ni pa lih za deleč it.

clock-img

23.04.2012, 10:16

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan.
Včerajšnji deževen dan smo vsi 4je preživeli popoldan na kavču s taveliko Milko (to je tista kravica, ki ima zvonček pravi moja tamala user posted image sam da boste vedle) tak da danes bo treba nekaj lahkega. Že zjutri sem bila pri zobarju in ker sem bila pol zeloooo lačna, sem si naredila Herbalife šejk. Zdej pa kofe in pol bo treba začet kej migat.

clock-img

23.04.2012, 10:25

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

Moje kile ostajajo iste 76,4..........nič čudnega,če pojem vse kar je pred menoj
pa še M,me je obiskala in pol samo jem in jem.........
Zdaj čakam,da se mala zbudi,da se spokam mal ven,če se prej kaj ne ulije........

Kosilo bo pa danes:šparglji z umešanimi jajčki(sva same in bo to kar ok)
dopoldan sem pa pojedla 2 banani in spila belo kavo

clock-img

23.04.2012, 10:59

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Živijo punce! Sm že misla,da se dons tehtamo,pa sm se spomnla,da se v petek. Sreča, pol mam še neki časa,da spet priedem na svojih 56 kg. Jest sm spet začela jest meso, sm ga čez vikend čist preveč pojedla,tko da mislm,da mam spet za en mesec pavzouser posted image . Gibam se kr, bolj v družbi otrok, sm na konc dneva čist preč, ko mata tolk energije.
Danyy- s kod pa si ti,da mate sonce, pri nas je en tak pust dan, sicer dežja še ni, sam ni pa lih za deleč it.



Iz okolice MB, sončka ni več,je že spet neko čudno vreme.user posted image user posted image

clock-img

23.04.2012, 11:00

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Moje kile ostajajo iste 76,4..........nič čudnega,če pojem vse kar je pred menoj
pa še M,me je obiskala in pol samo jem in jem.........
Zdaj čakam,da se mala zbudi,da se spokam mal ven,če se prej kaj ne ulije........

Kosilo bo pa danes:šparglji z umešanimi jajčki(sva same in bo to kar ok)
dopoldan sem pa pojedla 2 banani in spila belo kavo



Kako pa to narediš?

clock-img

23.04.2012, 11:03

clock-img

danyy

pencil-img

558

Ne bo nič z mojimi palačinkami, sem namervala sedaj v trgovino po nutelo ( tega iz določenih razlogov nimam doma user posted image ), pa je mali bil tako zaspan, da že lepo spančka. Bom pa naredila jabolčni zavitek.

clock-img

23.04.2012, 11:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Ne bo nič z mojimi palačinkami, sem namervala sedaj v trgovino po nutelo ( tega iz določenih razlogov nimam doma user posted image ), pa je mali bil tako zaspan, da že lepo spančka. Bom pa naredila jabolčni zavitek.



Pa še bolj zdrav je. user posted image

clock-img

23.04.2012, 11:21

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest sm si tud dons zaželela šparglje, sam še ne vem v kakšni obikiuser posted image . Morm it itak v trgovino, smo bli v petek,soboto,pa še včer,pa smo požeruhi ves hladilnik zravbal. Sreča,da se še kr dost gibamo,drugače ne bi mogli čez vratauser posted image

clock-img

23.04.2012, 12:40

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Njami, šparglejva kremna juha - danes je na mojem jedilniku. Danes sem jedla že trikrat, čez dve uri bom spet, pa pol še ene dvakrat. Okrog 1800 kCal po mojem pojem na dan, pa sem že izgubila kako kilo in pol v dveh tednih.

Jaz sem enkrat že hujšala in takrat sem mislim da naredila eno napako - to kar zdaj delajo nekateri isto... tudi ene izmed vas - zato ste kdaj lačne in bi pojedle vse v določenem trnutku, kar se meni tudi kdaj zgodi, če ne jem prav... Nekej sem takrat pač prebrala, da moraš jest ful beljakovin in zelo malo OH in maščob. TEGA NE DELAT - dejansko ej tako, da koliko B rabiš in koliko OH rabiš, je čisto odvisno od tega koliko se gibaš in na kak način. Če veliko delaš z utežmi, rabiš več beljakovin. Če preživiš po dve uri na dan na kolesu, rabiš več OH. Če si pa bolj lene sorte, pa rabiš itak malo manj kalorij, pa potem, če hočeš napredovat, dodajaš vsask teden po malo zraven kakega športa. In lahko po malo povečuješ tudi vnos kalorij, ali pa če hujšaš tudi zmanjšuješ - jaz ko veliko pojem, moram zmanjšat...

No, in zato se jaz nisem odpovedala čisto vsemu. Si dam tudi majonezo v solato npr. sam fuuuuuul ene 10 x manj kot prej :) Kile mi gredo dol, postopoma se bom špa še tem stvrem odpovedala. Vsak teden nekaj. Tudi mleku na koncu. Visoko beljakovinska dieta je pa potem v zadnji fazi, pa pred tekmovanji to uporabljajo tisti, ki se s fitnesom ukvarjajo, da zgledajo bolj zdefinirani - sam taki zgledajo potem mogoče še kak teden, dva, pol vseeno dobiš gor kak kg.

clock-img

23.04.2012, 14:30

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Moje kile ostajajo iste 76,4..........nič čudnega,če pojem vse kar je pred menoj
pa še M,me je obiskala in pol samo jem in jem.........
Zdaj čakam,da se mala zbudi,da se spokam mal ven,če se prej kaj ne ulije........

Kosilo bo pa danes:šparglji z umešanimi jajčki(sva same in bo to kar ok)
dopoldan sem pa pojedla 2 banani in spila belo kavo



Kako pa to narediš?



Na malce kokosove maščobe popražim čebulco,potem dodam šparglje(ki sem jih kuhala 3 minute),popražim
v sosednji posodi imam 4 jajca,ki sem jih zmešala z soljo in poprom in nato to dodam v ponev in počasi mešam,dokler niso jajca pečena....Mnjamiiiiiii,zraven pa kak kos črnega kruha....no jaz brez kruha in sem dolgo potem še sita....
Obožujem vse kar je iz zelenih špargljov....jutri bo rižota z šparglji in pršutom....Pol bo pa spet tehnica krivauser posted image ,da narobe kažeuser posted image

clock-img

23.04.2012, 20:19

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dons nism naredila nč s špargljev, sm kr kislo zelje nardila. Jutr pa čist možn da sprobam šparglje po receptu majčice. Jest sm si pa dons po dolgmu času kupla eno ful luštno majčko,tako bolj oprijeto, sm kr S vzela, mi je prov,sam bi še bolj zgledal,če ne bi blo šlavfkov,tko,da mi je to motivacija,da še kakšen kg zgubimuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem