cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

17.04.2012, 19:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Vse vam priznam in privoščim, ampak tista konkretna situacija me ja pa res pogrela.



Veš, sem razmišljala... mogoče pa so se nam hotli oddolžiti za Druž. Zak., ko so nas opredelili, kot nedružine.


bi znalo bit


Menjam temo... preveč si resna. Tam si se umaknila, ker je resno, tu pa te jaz napadam user posted image
Pa daj eno sliko najdi, ti znaš... tako, za dobro voljo. Da pozabim... sicer pijem pir, ampak toliko ga pa ne morem, da bo veselo user posted image

clock-img

17.04.2012, 21:28

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Že vem zakaj si po piru udarla

user posted image

clock-img

17.04.2012, 21:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Že vem zakaj si po piru udarla




user posted image
Hvala ti... saj sem vedla, da znaš user posted image
Glih z matero neke resne debate klepetama na netu, pa si mi res dobrodošla user posted image

clock-img

17.04.2012, 21:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HHH HUUUUUUDA si!!!! Kaj huda, najhudejša! user posted image

clock-img

17.04.2012, 21:51

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HHH HUUUUUUDA si!!!! Kaj huda, najhudejša! user posted image



sej mi bo še nerodno ratal user posted image
tenks

clock-img

17.04.2012, 21:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HHH HUUUUUUDA si!!!! Kaj huda, najhudejša! user posted image


user posted image
Res ja... fajn, da jo imamo user posted image

clock-img

17.04.2012, 22:21

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sam fak no, kok pa eni komplicirajo... no comment. Fajn ženske, da pridem sem in se nasmejim, hvala res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2012, 22:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam fak no, kok pa eni komplicirajo... no comment. Fajn ženske, da pridem sem in se nasmejim, hvala res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ki si bila? Na čveku? user posted image

clock-img

17.04.2012, 22:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam fak no, kok pa eni komplicirajo... no comment. Fajn ženske, da pridem sem in se nasmejim, hvala res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ki si bila? Na čveku? user posted image



Pa na vrtcu. user posted image Ma vsepovsod no... Ugotavljam, kak sem čudna. user posted image user posted image

clock-img

17.04.2012, 22:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa na vrtcu. user posted image Ma vsepovsod no... Ugotavljam, kak sem čudna. user posted image user posted image


Eh, nisi user posted image
Mene spominjajo na te naše politike, ki veliko govorijo, za laika in nekoga, ki s svojo glavo ne misli so zelo pametni, ampak vse ostane samo pri čveku. Jaz jih berem, ampak bolj so mi zanimive in verjamem, da bi več tudi realno naredile take, ki na kratko kaj  napišejo in zaključijo. So take bolj politične debate... nikamor ne vodijo. Da pa bi se katera pohvalila z kako pravo akcijo, fizično... to pa nikjer.

clock-img

17.04.2012, 22:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Papir oz. tipkovnica marsikaj prenese. V verodostojnost ljudi na forumih sem že zdavnaj nehala verjet. Pa to dokazovanje... Komu? Nekomu na forumu? user posted image Ma daj...

clock-img

17.04.2012, 22:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Papir oz. tipkovnica marsikaj prenese. V verodostojnost ljudi na forumih sem že zdavnaj nehala verjet. Pa to dokazovanje... Komu? Nekomu na forumu? user posted image Ma daj...


Ok, jaz sem sicer zadnje čase veliko na RR, pač imam cajt, ampak, za zabavo. Meni je zabava, da se nasmejem, na hitro razp*** nad nekom ali nad sabo, par brezveznih napišem, tudi kako dobro informacijo dobim. Da pa bi tu odpirala možgane in na veliko filozofirala... muka. To sem nehala že v živo tudi delati, daleč nazaj, ko sem vidla, da pravzaprav nobenega tak fejst ne zanima kaj imam za povedati... mene ne zanima kaj imajo oni in da v resnici sem samo želela govoriti user posted image , in mislila, da se me posluša in razume. Eni pač še imajo to potrebo, jo bodo vedno imeli, ene pa bo minlo user posted image
Sicer jih berem, ampak pri eni oki not, pri drugi ven user posted image

clock-img

17.04.2012, 22:45

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz tudi ja. Sam ko začnejo razpredat... jao...

Lahko noč! Raje grem. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 17.4.2012 22:49:33 >

clock-img

17.04.2012, 22:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi ja. Sam ko začnejo razpredat... jao... se počutim ko en bilko debilko user posted image ... Sam sej ti pravim, tipkovnica vse prenese.


Bilko debilko user posted image
Najaa, dam ti 2 tedna, par ta pravih knjig, pa verjemi, da boš take pisala user posted image
Saj nima veze ali je res ali ne, ali sama sebi verjameš ali ne... delovala boš pametno user posted image
Druge pa prestrašla in potem ostanejo tebi podobne in se greš besednega dvoboja. Ok, par podatkov iz zgodovine na hitro prek googla izbrskaš... saj ne rabiš takoj odgovoriti... kao, da greš kosilo delat, pa potem napišeš celo dolgo stran, kak se pa ti s tistim stricem, ki je leta xxxx v Angliji ta zakon predlagal, ker... pa ga citiraš v 1. os. ednine user posted image
Bi se dalo... samo energijo moraš v to dati user posted image
Pa če bi ti to imelo smisel v življenju... ker pa ti ga nima... se pač samo zabavaš in fajn imaš. Pa fajn je, ko lahko imaš prazno glavo. Takrat si najbolj svoboden.

clock-img

17.04.2012, 22:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi ja. Sam ko začnejo razpredat... jao...

Lahko noč! Raje grem. user posted image


Kuj zbrisala je bilkota user posted image
Moj citat ga je žal shranil user posted image

clock-img

17.04.2012, 23:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

ShortyRR... bilkota zbriši... ne velja, premislila si je (prav ima) user posted image

clock-img

18.04.2012, 08:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Ma ne, hotla sem še neki druga napisat pa sem zbrisala pol pa tak pustila. Sej nima veze, tukaj hujšamo in držala se bom te teme. user posted image
Danes gremo na pohod, da se malo razgibamo... upam, da mi ne bo žal, da sem hčerko s sabo vlekla. Bom pol poročala.

clock-img

18.04.2012, 09:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pir je spustil... široka sem, široka... user posted image

clock-img

18.04.2012, 09:33

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro, dober dan!

Kako kaj? Nalimana slikca je SUPER! user posted image

Danes pa nimam ideje, kaj naj napišem. user posted image Da preveč jem... Pa to že veste, ker vsakič napišem! user posted image

Uh, saj res? Poznate kakšno dobro čokoladnico? V Lj ali Škofji Loki? Kaj takega bolj ekstra? Bi kupila za darilo nekaj čokoladnega, vendar ne milke ipd.

Predvidevam, da bi na tej temi takšne stvari morale vedeti! user posted image user posted image user posted image

LP

clock-img

18.04.2012, 09:55

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Dobro jutro, dober dan!

Kako kaj? Nalimana slikca je SUPER! user posted image

Danes pa nimam ideje, kaj naj napišem. user posted image Da preveč jem... Pa to že veste, ker vsakič napišem! user posted image

Uh, saj res? Poznate kakšno dobro čokoladnico? V Lj ali Škofji Loki? Kaj takega bolj ekstra? Bi kupila za darilo nekaj čokoladnega, vendar ne milke ipd.

Predvidevam, da bi na tej temi takšne stvari morale vedeti! user posted image user posted image user posted image

LP



Tvoje predvidevanje je pravzaprav seveda logično in smiselno, problem je pač drugje. Ko nas tasladka nuja zagrabi, ni pomembno ali je čokolada kaj ekstra ali ne. Me mlatimo vse povrsti. Tudi šećerne ploćice. user posted image
user posted image


user posted image

clock-img

18.04.2012, 10:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
user posted image


user posted image


Pa še Samo ti in Volim te... včasih so te bile zakon, ko se je Milka samo v Avstriji dobila user posted image
Uh, soseda mi jih je nonstop dajala...

clock-img

18.04.2012, 10:07

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH





Pa še Samo ti in Volim te... včasih so te bile zakon, ko se je Milka samo v Avstriji dobila user posted image
Uh, soseda mi jih je nonstop dajala...



ne bo držalo user posted image

user posted image

clock-img

18.04.2012, 10:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne bo držalo user posted image

user posted image


Mislim, da me čaka en resen pogovor s starši user posted image

clock-img

18.04.2012, 10:21

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne bo držalo user posted image

user posted image


Mislim, da me čaka en resen pogovor s starši user posted image



user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.04.2012, 10:23

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne bo držalo user posted image

user posted image


Mislim, da me čaka en resen pogovor s starši user posted image



user posted image user posted image user posted image



in s sosedouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem