cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

16.04.2012, 21:23

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image



ti nisi resna ... jaz že moja tamala dva navajam na normalno muziko user posted image
ac/dc, metallica ... od naših pa Kreslina ...počasi, da ne bo šok prevelik user posted image


študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image



O,to me spomni na mojo srednjo šolo,ko sm mela ene tri pare,raznih barv, ampak obvezno z novim najprej po blatu hodit,da niso zgledale preveč noveuser posted image . Sm pa lih dons po dolgem cajtu vidla enga fanta z alstarkam,sm že misla,da jih več ne delajo.




si hecna, to so spet vedno bolj popularne. Še moj brat jih ima, pa ena znana odvetnica v Celju jih nosi user posted image

clock-img

17.04.2012, 07:33

clock-img

Poka

pencil-img

1696

all starke še jaz nosim, pa delam z mladino na pragu pubertete. Poslušam pa od rocka, metala vse, sicer pa tudi veliko klasične glasbe, če mi zapaše. Še rap mi je kdaj všeč, edino kar ne maram je ta zdajšnja gejevska muzika, rejv, pa domače s harmonko - to mi sploh morajo dat bv nedeljo za poslušat, da me mine tek in ne pojem nič. Pa razni naši izvajalci mi gredo na živce. Začne s e z Janom Plestenjakom.

Sicer pa, če nisem v pisarni, na sestanku s kakimi "pomembnimi" (ko se imajo za), nisem oblečena po najnovejši modi, pa še mejkapa bolj amlo uporabljam. Tako, da ko ga, me ne prepoznajo - stilska preobrazba... Tako da kavbojke so zakon.

clock-img

17.04.2012, 07:41

clock-img

Poka

pencil-img

1696


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz sploh ne vem kaj naj pišem.
Prvo, jesensko listje, hvala.

Hujšanje mi je postalo totalna muka. Če pomislim na gibanje še nekaj zadržim bruhanje, če pa pomislim na določeno hrano, ki bi jo / jo naj ne bi jedla, pa bi najraje bruhnila. Tak sem jezna, da moram pazit kaj in koliko naj jem. Totalno čutim, kot, da bi me nekdo kaznoval. Rada bi jedla, kaj mi paše in kdaj mi paše. Totalno nesvobodno se počutim, da si to jemljem stran. Npr. včeraj zvečer sem se tak nažrla, da bi lahko počla. Ko sem jedla mi je bilo super, potem pa mi je kar na jok šlo. Sploh ne vem kaj naj. Kakršnokoli dieto zdržim le nekaj dni, potem pa spet napad na hrano.


Bom na hitro, ker nimam časa, moram v službo... Ampak mi je tvoj problem zelo poznan, verjemi... Po mojem je vsem. Zato pa moraš spremenit način življenja, pa ne kar takoj drastično - postopoma. Uživaj v hrani, ki jo pripravljaš in je zdrava. Imej v naprej pripravljene zdrave jedi, pa ne imet nezdravih jedi doma, tud za otroke ne - zdaj je sploh odlična priložnost, da jih vzgojiš. Enkrat na teden si pa privošči -pico, sladkarije, kar ti paše.

Npr. jaz jem čist iste stvari kot sem prej, samo pripravljene na bolj zdrav način, zamenjala sem npr. moko, ali pa je celo ne uporabljam. Trenutno si delam tabele s količinami, da vem koliko pojest. Bodo zelo uporabne. Pa je čisto običajna hrana. Npr. včeraj je bila boranja.

Pa jej petkrat na dan, vsaj, da ne boš lačna. Vem pa kak je občutek, ker jaz se cel dan lahko držim, zvečer ko je pa na vrsti solata, pa se mi je čez dan fuuul lušta, pa kake kremne juhe, sam jaz bi pša zvečer en masten sendvič :) Nop, včeraj mi je uspelo jest solato in brez tega občutka - zgleda da sem čez dan dobila dosti kalorij v sebe, da nisem čutila potrebe po tem - ker do tega je ful odvisno.

clock-img

17.04.2012, 09:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Poka,
hvala, da si si vzela čas pred službo in mi to napisala. user posted image

clock-img

17.04.2012, 09:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Energija teče tja, kamor gre pozornost. Tvoja pozornost je namenjena dobremu počutju z manj kg. Zahvali se sebi za vztrajnost in tudi vsem, ki te podpirajo.

clock-img

17.04.2012, 09:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Hvala vsem!
user posted image

clock-img

17.04.2012, 09:09

clock-img

danyy

pencil-img

558

Danes pa sem imela dober zajtrk- burek, sem ga včeraj za kosilo toliko naredila, da ga je polovica ostala. user posted image .
Glede glasbe - jaz poslušam kar vse (tudi domačo moram - ker mali bi non stop kar golico TV gledal), plešem tudi rada, samo zdaj pa že dolgo nisem.

clock-img

17.04.2012, 09:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan. Jaz bom pa danes na sadju, ker je moj včeri zvečer v McDonalds zavil in sem se najedla kot user posted image . Ne počutim se dobro. Za kosilo bom Herbalife šejk spila, ki ga imam že eno leto doma in je treba pit, da ne bo prestar. user posted image Drgač pa kofe in sadje.

clock-img

17.04.2012, 09:28

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan. Jaz bom pa danes na sadju, ker je moj včeri zvečer v McDonalds zavil in sem se najedla kot user posted image . Ne počutim se dobro. Za kosilo bom Herbalife šejk spila, ki ga imam že eno leto doma in je treba pit, da ne bo prestar. user posted image Drgač pa kofe in sadje.




To hrano pa jaz obožujem, še dobro da ga nimamo kje v bližini, tako da le redko zavijemo tja.
Jaz bom pa za kosilo naredila kremno juho iz cvetače, pražen krompir, pečenko in solato. Pa še nekaj bi si mogla za jutri namislit, ker dobim nečaka v varstvo, pa ne vem kako bom kaj sfolgala skuhat.
Jutri ziher ne bom rabila telovadit, ker me bota tak malčka spet čisto izmozgala.

clock-img

17.04.2012, 09:41

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz tudi obožujem, ampak zdej res doooolgo že nisem tega jedla. In zdej spet dooooolgo ne bom. user posted image

clock-img

17.04.2012, 10:15

clock-img

Aika77

pencil-img

61

Meni je vedno žal naslednji dan po Mc hrani; mi je pa noro dober pomfri pa kečap pa big mac...mmm. Ni čudno, če so polni dodatkov, ki nas zasvojijo z okusom.

clock-img

17.04.2012, 10:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No no dovolj o McDonaldsu drugač bom jaz tudi še danes kam zavila user posted image user posted image user posted image pa tko poskušam biti pridna in vstrajna user posted image user posted image user posted image No sedaj se pa grem spraviti na telovadbo da vsaj nekaj naredim zase danes user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2012, 10:40

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Meni gre najbolj na živce, da vsakič ko se kaj pregrešim, mi trebuh ven skoči. user posted image Kot da gre zadnje čase vse v trebuh.

clock-img

17.04.2012, 11:44

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Ojla punce!

Kako ste? Vidim da se ene pritožujete nad hujšanjem, drugim pa kar gre... no, jaz se nimam nad ničemer pritoževat, ker prav nič ne delam na tem user posted image Nočem še katero zavest na kriva pota... ampak pri meni je tako, da dokler ne odpravim tega svojega bremena, ne bo nič iz mene user posted image oz. iz mojega hujšanja. Še vedno sem na 58 oz. 57,8 :)

No me pa vsaj otroci spravijo v pogon - pa ne moja mala, ker je itak takooooo počasna, ampak nečak - včeraj sva spet skakala po trampolinu, da me je vse bolelo. Moram danes ponovit (to bo kar namesto večernega teka user posted image user posted image user posted image ).

Uspešno naprej in želim vam, da bo hujšanje šlo boljše (oz. hitreje) kot meni user posted image

clock-img

17.04.2012, 11:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni gre najbolj na živce, da vsakič ko se kaj pregrešim, mi trebuh ven skoči. user posted image Kot da gre zadnje čase vse v trebuh.


user posted image user posted image user posted image nisi edina pri meni je enako in se vedno pozna na trebuhu in potem na hlačah ki jih nemorem zapetiuser posted image user posted image nažalost in potem se vedno stem vsaj mal naprej porinem da shujšam da lahko ponovno hlače nase spravim ker mi trenutno ni za nabavlat noveuser posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2012, 16:43

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Evo uradno... naš vrtec dela čisto čisto normalno za vse, tako kot ostale dni in si želi, da podpremo stavkajoče na kak drugačen način.
Me veseli.



Me vseli za vas. Naš vrtec je pa jutri zaprt.


Pripelji ga v našega, pa ga tak fejst obleči, puli, pa kapuco gor  Pa hitro ven...



Pol pa k teb na kafe! Velja?



Si nisem "upala" na tisti temi napisat. Je preresna user posted image

clock-img

17.04.2012, 16:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH



Si nisem "upala" na tisti temi napisat. Je preresna user posted image


user posted image
Saj... kava bo, če priznaš da smo samohranilke razred zase in moramo imeti privilegije user posted image
Ti samo pridi... naj ti bo user posted image

clock-img

17.04.2012, 17:56

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH



Si nisem "upala" na tisti temi napisat. Je preresna user posted image


user posted image
Saj... kava bo, če priznaš da smo samohranilke razred zase in moramo imeti privilegije user posted image
Ti samo pridi... naj ti bo user posted image



Vse vam priznam in privoščim, ampak tista konkretna situacija me ja pa res pogrela.

clock-img

17.04.2012, 18:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Vse vam priznam in privoščim, ampak tista konkretna situacija me ja pa res pogrela.



Hvala. Sicer meni ok, če bo / je kdaj tak, ampak tudi ni najbolj jasno zakaj. Bistno pri zaposlenih je, če lahko dobijo fraj dan in tudi seveda, če ga hočejo koristiti. Tam, kjer pa je vrtec zaprt, pa itak nič ne moreš.
Eh, sem nekaj probala tam debatirat, pa me je spet minlo. Težko verjamem tistim, ki o vsem vse vedo user posted image

clock-img

17.04.2012, 19:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa drugače?
Ribe jeste kaj? Toliko denarja so dali za reklamo rib, pa me zanima če jih kaj jeste?
user posted image
Jaz bi, pa so tiste, ta dobre, malo drage. Ribje palčke pa so 1x na leto.
Malo se mi že meša, ker poročila poslušam... user posted image
Pa pir sem si odprla in sem ga samo zavohala, pa me je že tresnilo. Hudo!

clock-img

17.04.2012, 19:19

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ribe jemo vsaj enkrat na teden. Smo jih že pred reklamouser posted image . To je bila itak še ena budalaščina na račun davkoplačevalcev. Naj bi raje vsaki družini kilo rib podarili. Res ne vem, če ne bi bilo ceneje. Vsekakor bolj pametno in efektivno.

clock-img

17.04.2012, 19:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Vse vam priznam in privoščim, ampak tista konkretna situacija me ja pa res pogrela.



Veš, sem razmišljala... mogoče pa so se nam hotli oddolžiti za Druž. Zak., ko so nas opredelili, kot nedružine.

clock-img

17.04.2012, 19:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ribe jemo vsaj enkrat na teden. Smo jih že pred reklamouser posted image . To je bila itak še ena budalaščina na račun davkoplačevalcev. Naj bi raje vsaki družini kilo rib podarili. Res ne vem, če ne bi bilo ceneje. Vsekakor bolj pametno in efektivno.


Ooo tu si user posted image
Meni se tudi zdi bolj pametno, da bi s tem denarjem lahko znižali cene rib, da bi bile bolj dostopne navadni raji.
Imajo pa ribe posebno mesto v proračunu že od nekdaj, samo letos imamo vse bolj na oki kam se denar daje.

clock-img

17.04.2012, 19:35

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Vse vam priznam in privoščim, ampak tista konkretna situacija me ja pa res pogrela.



Veš, sem razmišljala... mogoče pa so se nam hotli oddolžiti za Druž. Zak., ko so nas opredelili, kot nedružine.


bi znalo bit

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem