cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

23.02.2012, 17:55

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaz pa ravno preizkušam en recept. . ala kruhki iz riže in koruzne moke. . bomo vidli. . če bodo dobri vam pošlem recept

clock-img

23.02.2012, 18:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Koruzne moke, tudi kor. kruha se jaz malo izogibam, ker preveč baje redi. Mi je pa zelo dober. Kot kako pecivo...

clock-img

23.02.2012, 18:51

clock-img

cebela2

pencil-img

241

kruhki uspeli. .

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)

No vam bom napisala recept. . če se bo kateri zdel zanimiv
100g koruzne moke
200g riževe moke
18g kvasa (jaz sem dala vinski kamen)
2žlički sladkorja
2žlički soli (mal preveč. . drugič bom dala dobro žličko)
2,75dl radenske
50g masla

vse skupaj zmešaš, pustiš počivat cca 30min. . pečeš cca 20min/220*C

Jaz sem jih naredila kar v pekaču za muffine.

clock-img

23.02.2012, 18:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj zaj, a bote celi dan samo jedle, al kaj? user posted image
Na raport... koliko ste pojedle, vse do zadnje številke, grama, centa, tone, funta, čevlja,... vse poročat.
Koliko ste telovadle... točne metre, centimetre, milimetre, milje, gibe, vzdihljaje, kapljice znoja preštet... ajmo!!!


    user posted image
He he, kot v vojski (v kateri seveda nisem bila user posted image )

clock-img

23.02.2012, 18:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)


Poka bo vedela... user posted image
Jaz to tak na pol vem, kolko se spomnim, da sem neki prebrala.

clock-img

23.02.2012, 19:47

clock-img

cebela2

pencil-img

241

no evo moj raport
Z:jogurt+riževi kosmiči
M:sadje
K:meso+paprika pečena
M:sadje+mandlji
V:zelenjavna juhica+en kruhek(ta ki sem ga ravnokar spekla)
M:čips+pirček user posted image se hecam user posted image

Šprt: user posted image user posted image . .se ne hecam

clock-img

23.02.2012, 19:49

clock-img

cebela2

pencil-img

241

a vse telovadite da ni nobene tu . . . user posted image pridne

zdej grem pred TV. . lep večer. . pa se jutri beremo

clock-img

23.02.2012, 19:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

a vse telovadite da ni nobene tu . . . user posted image pridne


Ti si bolj prijazna od mene... jaz sem jih vse napadla, da se nažirajo user posted image

clock-img

23.02.2012, 19:54

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

kruhki uspeli. .

jaz mislim da bolj redi gluten (pšenica, rž, oves, ječmen)

No vam bom napisala recept. . če se bo kateri zdel zanimiv
100g koruzne moke
200g riževe moke
18g kvasa (jaz sem dala vinski kamen)
2žlički sladkorja
2žlički soli (mal preveč. . drugič bom dala dobro žličko)
2,75dl radenske
50g masla

vse skupaj zmešaš, pustiš počivat cca 30min. . pečeš cca 20min/220*C

Jaz sem jih naredila kar v pekaču za muffine.



Jest ful rada pečem kruh,sm pa zdela ene parkrat probala s koruzno moko,pa se ful hiter začne drobit.........bom probala še te kruhke.user posted image

clock-img

23.02.2012, 19:59

clock-img

pebs

pencil-img

279

Dons sm kr zadovoljna s tem kar sm pojedla. Zjutrej sm jabolko, popoldne svaljke pa kislo zelje,večerja pa sataraš. U,pa niti ene sladkarije. Aja,no za malco sm pa en kos pice pojedlauser posted image . No,ampak še vseen boljše kot ponavad. Šport je bil tist ko smo šli v gozd. Sm si pa rekla (no,to sm si že predvčerajšnimuser posted image ),da se en tedn ne bom vagala.

clock-img

23.02.2012, 20:27

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

No pa da se še jaz pridružim...kdaj bom začela nimam pojma, mislim pa, da se upravičeno lahko izgovarjam na dojenje.
Mi je pa KAO 6.letni sin včeraj kupil knjigo kako do čvrstega trebuha in rite v 4.tednih...kao zato, ker je bil ati zraven...malo sem prelistala in danes že kupila polnozrnat kruh user posted image user posted image user posted image no, kaj naj ne dam nanj ni pisalo, tako da user posted image

V glavnem pri sinu sem iz 50 (XS konfekcija) skočla na 73 in pristala na 61kg (M konfekcija-to je pomemben podatek user posted image , ker imam nekaj manj kot 158cm). Pri hčerki sem iz 61 skočla na 81kg in pristala na trenutnih 70kg (pupa bo počasi stara 3.mesece). Pa pravijo da z dojenjem hujšaš user posted image

Mojemu sem danes že rekla, da bom začela spet jahat, pa se mi je samo smejal (ve da mi jahalne hlače niso prav user posted image ), resno nameravam kupiti bicikl, aja, pa zvesto pogledujem proti orbitreku v sobi...ja ja, še malo pa bo user posted image

clock-img

23.02.2012, 20:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla... a ti si tista mala z dolgim jezikom, pa so mislile, da sem jaz to user posted image
Kar izvoli, pridruži se nam, ker če si opazla bodo tu bolj sline tekle po super dobri hrani in pivu, kot pa se v resnici hujšalo... vsaj jaz sem tak to dojela.
Vse neuspehe javi, pa če bo kdaj kaka kila šla dol... tak previdno to napiši, da ti ne bomo fauš user posted image

clock-img

23.02.2012, 20:38

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Po pravici povedano sem malo v dilemi...moj mi je včeraj rekel, če sem se spet zredila, tako da sedaj sploh ne upam stopit na tehtnico. No, sama tega občutka da bi se ravno nisem dobila user posted image

clock-img

23.02.2012, 20:42

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Hehe, Lulu, ti se pa ne hecaš, raport o hrani in športu...user posted image

Evo, zjutraj kofe z mlekom(brez cukra!) in pomarančni sok, do šestih nič(ni bilo časa), potem pa za predjed paradižnik z mocarelo, baziliko, olivami, potem pa rezanci(beli, PZ so zmanjkali), petelin v šugu in rukola.
Saj potem bi mi sedlo nekaj sladkega(1 in 3/4 kozarca Nutelle čakata v zasedi), ampak res nisem(danes)user posted image . Torej cuker nič, kruh nič, alko nič, tek pa tudi ničuser posted image

clock-img

23.02.2012, 21:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Hehe, Lulu, ti se pa ne hecaš, raport o hrani in športu...user posted image


Če sem že jaz priznala, da sem hrenovke jedla, potem se nimate kaj bati. Hujše ne more biti pri vas user posted image
Seveda je bil zraven kruh, dosti njega, pa majoneza, zenf, kečap...
Eh, nažrla sem se user posted image
Upam le, da je to bil zadnji obrok danes, ker sem še vedno sita. V grlu še imam en kolobar hrenovke , ni šel dol. Ni placa...user posted image

clock-img

23.02.2012, 21:20

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Če sem že jaz priznala, da sem hrenovke jedla


A ti si tud na mojem načinu prehranjevanja, en obrok, pa ta ornk?user posted image A hrenovke so tolk hudeeee? Jaz jih itak ne jemuser posted image

Ma kaj češ zdaj še jest, je že pozno, če se pa vseeno odločiš, pa nujno OH, za dober spanecuser posted image

clock-img

23.02.2012, 21:23

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Uf, a ni to forum za hujšanje? Jst kr lačna postanem, ko to berem user posted image Sej še neki časa ne grem spat, moram še par stvari nujno do jutri nardit... tko da bom še obiskala hladilnik user posted image

Samo čakam da pupika zaspi, je glih nehala prepevat, če bo slišala ropotanje bo "mami kaj dejaš?" in pol se bo spet kake pesmice spomnila user posted image .

Hm, miganja... bolj malo danes - toliko da sva se s tamalo sprehodili od avta do igrišča pa nazaj... tam sem bila bolj statična :) Itak pa naša mula ni prav divjak, tako da se z njo ne morem dosti razmigat. Jedla pa tudi nisem kaj pretirano: seveda je blo vmes kar nekaj sladkarij. Drugače pa same zdrave stvari No sej tudi sladkarije so ble same zdrave: rogljiič je bil polnozrnat, čokolada 70% s filo iz kave (mmmm), pa flancati so bli domači, to pa že ne more bit škodljivo user posted image .

clock-img

23.02.2012, 21:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


če se pa vseeno odločiš, pa nujno OH, za dober spanecuser posted image


Kaj je že OH? user posted image ?

clock-img

23.02.2012, 21:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Uf, a ni to forum za hujšanje? Jst kr lačna postanem, ko to berem user posted image Sej še neki časa ne grem spat, moram še par stvari nujno do jutri nardit... tko da bom še obiskala hladilnik user posted image


A res moraš? Daj no... bodiva močne! Jaz imam tam še eno hrenovko, ko je ostala, pa jo cel čas gledam ali bi ali ne bi. Ker hrane pa ne mečemo stran. Raje jo pojem user posted image
Ti ne v hladilnik, jaz ne hrenovko... ZMENJENO?

Če že nisem ki prepozna in imaš že glavo v hladilniku... user posted image

clock-img

23.02.2012, 21:53

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu



Kaj je že OH? user posted image ?



jp,pauser posted image , (da ne boš takoj odpirala, ti kar povem, da so not eni res dobri ročno narejeni čokoladni bomboni)user posted image

clock-img

23.02.2012, 21:55

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

user posted image zdaj pa še jaz čisto narobe citiram

clock-img

23.02.2012, 21:59

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Hmmm, meni je pa petek en tak fajn dan za kaj dobrega pojest, pa kakšen pir spituser posted image , na takih preizkušnjah jaz pademuser posted image

clock-img

23.02.2012, 22:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Torej koliko razumem tvoje sporočilo in citiranje (ki je neverjetno, imaš veliko konkurenco tu blizu user posted image ) je torta čisto ok, da jo pojem zvečer, je kot darilo za moje telouser posted image
Eh, saj, če bi jo imela doma, bi ziher šla v moj želodec... obožujem torte...

clock-img

23.02.2012, 22:06

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

ROOOOOOOOOOOZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUU



NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raje malo tople vode spij user posted image

clock-img

23.02.2012, 22:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Uf, a ni to forum za hujšanje?


In ti si mislila, da ni to forum za hujšanje? user posted image
Poglej noro babnico na drugi strani, kak se ji meša, ker bi rada jedla, da se je dreti začela in drugim nič ne privošči user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem