cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

16.04.2012, 11:46

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest pa mal razmišljam, glede na to,da se mi skos kej dogaja, da bi mal začela delat vaje za sprostitev. A ma kera kakšno idejo? Jeste se recmo tko sprostim,da si ful muzko nažgem, pa plešem zraven, sam sm pol se mi zdi še bolj divjauser posted image .



Jaz se sprostim ob branju kakšne dobre knjige. Če imam čas ko mali čez dan spi (zadnje čase itak spi 2-3 ure) vsak dan malo berem.pa kak dober kapučino zaven.

clock-img

16.04.2012, 11:53

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest pa mal razmišljam, glede na to,da se mi skos kej dogaja, da bi mal začela delat vaje za sprostitev. A ma kera kakšno idejo? Jeste se recmo tko sprostim,da si ful muzko nažgem, pa plešem zraven, sam sm pol se mi zdi še bolj divjauser posted image .



Jaz se sprostim ob branju kakšne dobre knjige. Če imam čas ko mali čez dan spi (zadnje čase itak spi 2-3 ure) vsak dan malo berem.pa kak dober kapučino zaven.


Ja,sej to je res dobra sprostitev, sam, zadnje čase mi kr nobena knjiga preveč ne diši. Ko sm zagreta,skor vsako preberem in mi je fajn, zdela mam pa kr mal krizo,glede knjig

clock-img

16.04.2012, 12:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Im seksay and i know it (a ga poznaš,res fajn komad, lahko bi bla naša himnauser posted image ).


Sem šla slušalke iskat, da ga slišim... mi je znan, ampak ni med mojimi najljubšimi. Mene npr. dvigne ta stari komad...
http://www.youtube.com/watch?v=zKCW3RJNRIw
Od novejših pa:

http://www.youtube.com/watch?v=Dw17-BEFb3Y
http://www.youtube.com/watch?v=kTHNpusq654

Najbolj pa trga gate ta: Ne se prestrašit user posted image  in stišaj zvok...
http://www.youtube.com/watch?v=1iwC2QljLn4

clock-img

16.04.2012, 12:11

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Im seksay and i know it (a ga poznaš,res fajn komad, lahko bi bla naša himnauser posted image ).


Sem šla slušalke iskat, da ga slišim... mi je znan, ampak ni med mojimi najljubšimi. Mene npr. dvigne ta stari komad...
http://www.youtube.com/watch?v=zKCW3RJNRIw
Od novejših pa:

http://www.youtube.com/watch?v=Dw17-BEFb3Y
http://www.youtube.com/watch?v=kTHNpusq654

Najbolj pa trga gate ta: Ne se prestrašit user posted image  in stišaj zvok...
http://www.youtube.com/watch?v=1iwC2QljLn4


Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!

clock-img

16.04.2012, 12:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image

clock-img

16.04.2012, 12:18

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image

clock-img

16.04.2012, 12:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image


Mogoče pa ti tudi takrat ni bil všeč, samo si se delala, da je v redu, zaradi dolgolasih metalcev? user posted image

clock-img

16.04.2012, 13:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce no da se pohvalim da sem danes bila že oreng pridna in nisem kaj preveč grešila samo malo z čipsom user posted image Sedaj pa do konca grem kosilo pripraviti potem pa če nebo dežja bom šla na en sprehod maluser posted image user posted image user posted image user posted image sem prov lena postala in to oreng

clock-img

16.04.2012, 13:10

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image


Mogoče pa ti tudi takrat ni bil všeč, samo si se delala, da je v redu, zaradi dolgolasih metalcev? user posted image


Sam res. Čist možn!user posted image K včasih sploh drugih tipov nism pogledala, kot dolgolascev. Pred kratkim sem pa mojga ustrigla, sm mu rekla,da zgleda tak kot en plačanecuser posted image . Ja, časi se spreminjajouser posted image

clock-img

16.04.2012, 13:58

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla punce no da se pohvalim da sem danes bila že oreng pridna in nisem kaj preveč grešila samo malo z čipsom user posted image Sedaj pa do konca grem kosilo pripraviti potem pa če nebo dežja bom šla na en sprehod maluser posted image user posted image user posted image user posted image sem prov lena postala in to oreng


Joj, čisto spregledala, da se hvališ user posted image
Ti kar daj, če se imaš za kaj...

clock-img

16.04.2012, 14:22

clock-img

Aika77

pencil-img

61

Rakica super super, čimprej se prestavi v pogon, da se ne poleniš;)

clock-img

16.04.2012, 20:21

clock-img

pebs

pencil-img

279

No,jest se dons tud lohk mal pohvalm z gibanjem. Sm kr zmatrana, sem tekla, pa plesala... sevede sm tud mal več jedla,sam to vse zato ker sem se športala,sevedeuser posted image .

clock-img

16.04.2012, 20:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

No,jest se dons tud lohk mal pohvalm z gibanjem. NISm kr zmatrana, sem TELOVADLA... sevede sm tud mal več jedla,sam to vse zato ker sem se športala,sevedeuser posted image .


Malo sem popravla, da bo za mene veljalo user posted image

clock-img

16.04.2012, 20:34

clock-img

pebs

pencil-img

279

o,a telovadla si? Bravo, jest bi tud pa se mi zdela ne da. Jest bi že zato,da si izboljšam držo.

clock-img

16.04.2012, 20:35

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image



ti nisi resna ... jaz že moja tamala dva navajam na normalno muziko user posted image
ac/dc, metallica ... od naših pa Kreslina ...počasi, da ne bo šok prevelik user posted image


študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image

clock-img

16.04.2012, 20:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

o,a telovadla si? Bravo, jest bi tud pa se mi zdela ne da. Jest bi že zato,da si izboljšam držo.


A ti mene mali uii-uii ? user posted image
Tolko jem čez dan, ko da sem ne na triatlonu... dekatlonu bila. Toliko kalorij rabim user posted image
Sicer cel dan jem malo po malo... zdaj niti nisem toliko lačna. Sicer bi jedla, ampak... ta kup hlač na printerju bom v koš zabrisala, kak me živčno delajo user posted image
Kak bi vsaj ene rada jutri dala gor... no way hose!

clock-img

16.04.2012, 20:40

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image



ti nisi resna ... jaz že moja tamala dva navajam na normalno muziko user posted image
ac/dc, metallica ... od naših pa Kreslina ...počasi, da ne bo šok prevelik user posted image


študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image



O,to me spomni na mojo srednjo šolo,ko sm mela ene tri pare,raznih barv, ampak obvezno z novim najprej po blatu hodit,da niso zgledale preveč noveuser posted image . Sm pa lih dons po dolgem cajtu vidla enga fanta z alstarkam,sm že misla,da jih več ne delajo.

clock-img

16.04.2012, 20:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image



A allstarke še delajo tak kvalitetne, kot so jih včasih. Malo jih pogledam, tu pa tam, pa ne vem no... včasih sem jih nonstop nosla, pa bele visoke pumarce. Ampak teh pa res več ne delajo

clock-img

16.04.2012, 20:44

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image



A allstarke še delajo tak kvalitetne, kot so jih včasih. Malo jih pogledam, tu pa tam, pa ne vem no... včasih sem jih nonstop nosla, pa bele visoke pumarce. Ampak teh pa res več ne delajo


Sm na hiter prebrala pumparce,sm misla da si nosila alstarke na bele pumparceuser posted image

clock-img

16.04.2012, 20:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

O,to me spomni na mojo srednjo šolo,ko sm mela ene tri pare,raznih barv, ampak obvezno z novim najprej po blatu hodit,da niso zgledale preveč noveuser posted image . Sm pa lih dons po dolgem cajtu vidla enga fanta z alstarkam,sm že misla,da jih več ne delajo.


Delajo delajo, samo izgubile so dušo, ker jih vsak smrko/smrkla nosi, prej pa jih niso. Nove so pa bile katastrofa. Jaz sem največ imela temno plavih in črnih in te črne so bile, kot da sem šminkerca. Takoj sem jih mogla vsrati. Mati se je ful bunla doma, da kaka zamazana hodim okoli, pa novi čevlji user posted image
Na stara leta bo dočakala, da bom nosla pete. Kupla sem si jih že, čakam še službo user posted image  ali pa novega moža user posted image
Sem mislila, da se bom v šolo tak oblačla, pa mi ne gredo iz krvi jeans hlače in črni glježnarji - brez pete seveda.

clock-img

16.04.2012, 20:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Sm na hiter prebrala pumparce,sm misla da si nosila alstarke na bele pumparceuser posted image


Saj ne bi bilo slabo. pa ziher sem jih, ker sem allstarke nosla na vse. Še na kratka ali dolga krila user posted image
user posted image
Ah, to so bili cajti user posted image

clock-img

16.04.2012, 20:49

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

O,to me spomni na mojo srednjo šolo,ko sm mela ene tri pare,raznih barv, ampak obvezno z novim najprej po blatu hodit,da niso zgledale preveč noveuser posted image . Sm pa lih dons po dolgem cajtu vidla enga fanta z alstarkam,sm že misla,da jih več ne delajo.


Delajo delajo, samo izgubile so dušo, ker jih vsak smrko/smrkla nosi, prej pa jih niso. Nove so pa bile katastrofa. Jaz sem največ imela temno plavih in črnih in te črne so bile, kot da sem šminkerca. Takoj sem jih mogla vsrati. Mati se je ful bunla doma, da kaka zamazana hodim okoli, pa novi čevlji user posted image
Na stara leta bo dočakala, da bom nosla pete. Kupla sem si jih že, čakam še službo user posted image  ali pa novega moža user posted image
Sem mislila, da se bom v šolo tak oblačla, pa mi ne gredo iz krvi jeans hlače in črni glježnarji - brez pete seveda.


Mene moja tastarejša sprašuje,zakaj ne nosim pet. Se kr mal zamislm,da pišuka, pa bi mogoče res mogla se včasih kej bolj ženstveno napravt,sam za kam, za u vrtec,al štarcuno.? Zadnič mi je težila,če se lohk ona nalakira nohte,sm rekla,ni šans. Pa me prosi,če se lohk jih vsaj jest namažemuser posted image . Pa sem jih z eno ful vpadljivo lila barvo namazala,je bla čist zadovoljnauser posted image

clock-img

16.04.2012, 20:53

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
Ma nehej, ti to bivši metalkiuser posted image . Katy Perry mi pa ni všeč, razen sevede prvega komadauser posted image . Drugač pa zdej poslušam vse zvrsti...od ramstain do lady gaga. Nejbolj me pa u gibanje sprav funk soul brother. Pa sej, ko plešeš, se tud kurjo kalorije!


Bivši? A to lahko mine? Mislim, da če si enkrat bil tam nekje med električno kitaro, te to spremlja celi život user posted image
Meni je tudi načeloma vse ok. Sicer teh zlajnanih komadov po radiu že težko poslušam, ni pa že dolgo kake skupine, pevca,... ki bi mi bil ok. Vsi komadi. Včasih so mi bile skupine in posamezniki všeč, zdaj pa samo komadi od tega ali onega... Tudi glasba več ni to, kar je včasih bila user posted image


Do ene mer lahko. Men npr. ni več všeč kakšen death metal, ga slišat ne morm, ko sm ga recmo včasih še poslušalauser posted image



ti nisi resna ... jaz že moja tamala dva navajam na normalno muziko user posted image
ac/dc, metallica ... od naših pa Kreslina ...počasi, da ne bo šok prevelik user posted image


študiram, da bi si privoščila all starke (dvojni šuhi so mi razpadli, tako, da bo čas za nekaj novega) user posted image



Metallica je men čist všeč,no,odvisn od razpoloženja. Jest mislm na death metal,tisto kruljenjeuser posted image

clock-img

16.04.2012, 20:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Mene moja tastarejša sprašuje,zakaj ne nosim pet. Se kr mal zamislm,da pišuka, pa bi mogoče res mogla se včasih kej bolj ženstveno napravt,sam za kam, za u vrtec,al štarcuno.? Zadnič mi je težila,če se lohk ona nalakira nohte,sm rekla,ni šans. Pa me prosi,če se lohk jih vsaj jest namažemuser posted image . Pa sem jih z eno ful vpadljivo lila barvo namazala,je bla čist zadovoljnauser posted image


Meni mati to govori že 20 let. Isto... vrtec, štacuna... user posted image  Ampak moja mati bi tudi tu rekla, da se naj zrihtam in lepo oblečem.
Ok, saj imam lepe obleke, ampak če se vrnem na našo temo, tudi, če bi jih jutri hotla dati gor... ni šans. Pretesno Lahko pa edino dam štikle na trenerko user posted image

clock-img

16.04.2012, 20:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa moja 3-letna hčera bolj skrbi za videz, kot jaz. več je pred ogledalom, pa v kaki novi oblekci se tak vrti, pa čopke in kitke, pa nohte lakirat...
Žal je malo žrtev moje "mode". Jo bolj praktično oblačim user posted image
Boga reva user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem