cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

15.04.2012, 19:54

clock-img

pebs

pencil-img

279

Joj, današen dan je bil čist obupen, vsaj glede hrane. Pojem vse,kar vidm, razen meso mi še ne diši! Je pa zato čist preveč sladkarij user posted image . Nimam nobene volje hujšat, sam, res si jo bom že mogla dobit! Mogoče jutr spet začnemuser posted image . Ja, sej vem,to sm zadnje čase velikrat rekla, sam ni hudič,da mi enkrat pa spet rata.

clock-img

15.04.2012, 20:11

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

VIkend je skoraj že minil, je bilo toliko nekih opravkov, da sploh ni bilo časa misliti na hrano. Čeprav smo danes šli kar v gostilno na kosilo in sem pojedla malo več kot ponavadi (če že plačam, ne mislim puščat user posted image ), nisem pa pojedla sladice, ker mi jo je sinko - me je skoraj s stola vrglo, ker nisem tega navajena (ni ravno na sladkarije mahnjen).
Miganja je tudi bilo nekaj, voljo še nekako imam, čeprav je je v petek bilo zelo malo ( ker ni bilo nič minusa), no danes je prišla nazaj - hleče, ki so me pred kakšnim mesecem še tiščale v pasu so mi danes bile zelo ohlapne.


Kolk pogrešam ta občutek. Upam,da ga še kdaj doživim. Pa ne tko,da si kupim za dve številki večje hlačeuser posted image

clock-img

16.04.2012, 09:35

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

VIkend je skoraj že minil, je bilo toliko nekih opravkov, da sploh ni bilo časa misliti na hrano. Čeprav smo danes šli kar v gostilno na kosilo in sem pojedla malo več kot ponavadi (če že plačam, ne mislim puščat user posted image ), nisem pa pojedla sladice, ker mi jo je sinko - me je skoraj s stola vrglo, ker nisem tega navajena (ni ravno na sladkarije mahnjen).
Miganja je tudi bilo nekaj, voljo še nekako imam, čeprav je je v petek bilo zelo malo ( ker ni bilo nič minusa), no danes je prišla nazaj - hleče, ki so me pred kakšnim mesecem še tiščale v pasu so mi danes bile zelo ohlapne.


Kolk pogrešam ta občutek. Upam,da ga še kdaj doživim. Pa ne tko,da si kupim za dve številki večje hlačeuser posted image



Božanski občutek je to (skoraj isti kot uživanje ob dobri čokoladni torti user posted image .)

clock-img

16.04.2012, 09:37

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, kako ste kaj?
Za kosilo bom danes poskusila naredit burek, upam, da mi uspe. Ker drugače bo pa samo juha za kosilo.user posted image .

clock-img

16.04.2012, 09:46

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Kako smo? Siti, siti! user posted image Ja no, včeraj sva s taščo pekli pice za kosilo, seveda je ostalo še za popoldne, pa obiske smo imeli (seveda sem narezala domače dobrote - in jih tudi jedla...)

Lulu - sožalje za kolegico.

Jaz sem tudi nekaj hlače preizkušala in nekatere že lepo spravim gor, vseh pa ne. Odvečna koža na trebuhu mi pa vseeno visi čez pas hlač, če se sklonim ali sedim.

Danes moram it ven kaj narest, ne bom samo do hladilnika hodila! user posted image

Uživajte!

clock-img

16.04.2012, 09:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dober dan... Nov je dan ja, vikend je HB mimo... Vsega je kriv seveda PMS user posted image no danes pa spet lepo naprej. Za kosilo si bom kar krompir v pečici spekla in solata zraven. Pa na hladilnik si bom kakšno mantro prilepila sam še nisem našla take, ki bi dejansko preprečila, da ga ne odpiram. user posted image

clock-img

16.04.2012, 10:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz sploh ne vem kaj naj pišem.
Prvo, jesensko listje, hvala.

Hujšanje mi je postalo totalna muka. Če pomislim na gibanje še nekaj zadržim bruhanje, če pa pomislim na določeno hrano, ki bi jo / jo naj ne bi jedla, pa bi najraje bruhnila. Tak sem jezna, da moram pazit kaj in koliko naj jem. Totalno čutim, kot, da bi me nekdo kaznoval. Rada bi jedla, kaj mi paše in kdaj mi paše. Totalno nesvobodno se počutim, da si to jemljem stran. Npr. včeraj zvečer sem se tak nažrla, da bi lahko počla. Ko sem jedla mi je bilo super, potem pa mi je kar na jok šlo. Sploh ne vem kaj naj. Kakršnokoli dieto zdržim le nekaj dni, potem pa spet napad na hrano.

clock-img

16.04.2012, 10:35

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz sploh ne vem kaj naj pišem.
Prvo, jesensko listje, hvala.

Hujšanje mi je postalo totalna muka. Če pomislim na gibanje še nekaj zadržim bruhanje, če pa pomislim na določeno hrano, ki bi jo / jo naj ne bi jedla, pa bi najraje bruhnila. Tak sem jezna, da moram pazit kaj in koliko naj jem. Totalno čutim, kot, da bi me nekdo kaznoval. Rada bi jedla, kaj mi paše in kdaj mi paše. Totalno nesvobodno se počutim, da si to jemljem stran. Npr. včeraj zvečer sem se tak nažrla, da bi lahko počla. Ko sem jedla mi je bilo super, potem pa mi je kar na jok šlo. Sploh ne vem kaj naj. Kakršnokoli dieto zdržim le nekaj dni, potem pa spet napad na hrano.


Mogoče pa rabiš mal pavze od hujšanja. Jest vem,ko se nekaj silm hujšat, pol še več jem, kot ponavadi. Sploh tiste fore se mi vsak dan dogajajo,še dons se ful nabašem,potem pa hujašam. In to se vleče, pa vleče... Dej probej mal upočasnit,pa npr. začni s tem da po peti uri popoldne ne ješ več. Jest bom zdej kr tko delalala. Edin sladkarij se bom izogibala. Če jih ne jem, jih ne pogrešam. Če jih pa mal,pa po mal jem, pa pol enkrat napadem vse kar mam. Pa še to. Kadar sm skregana sama s sabo, mi ne rata nč, se morm mal vase poglobit,pa en mir najdet,ja pol bo pa rataluser posted image

clock-img

16.04.2012, 10:39

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pri meni je isto kot pri pebs. Sam zadnje čase sem kr mal bolj sprejela to, da se je brezveze sekirat zarad kil. Ko mi paše jem, vem pa da če bom malo pazila se bom dobro počutila in zato pazim.

clock-img

16.04.2012, 10:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Pa še to. Kadar sm skregana sama s sabo, mi ne rata nč, se morm mal vase poglobit,pa en mir najdet,ja pol bo pa rataluser posted image


To tudi. Oziroma, predvsem to. Neke stvari se dogajajo, spet nekaj čakam... pa nič od tega ni fajn, pa potem je hrana tolažilo in užitek. Saj to je moj problem. Lahko brez problemov do 17. ure nič ne jem, po tej uri pa navali narode user posted image
Eh, saj bom enkrat spet ... mogoče od danes že dalje. Je malo lažje postalo, ko vsaj tu to napišem, ker neki suhi kolegici razlagat kaj me muči... ne razume najbolj user posted image
Pardon vsem, da na tak siv dan še jaz depresijo tu širimuser posted image

clock-img

16.04.2012, 10:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

suhi kolegici razlagat kaj me muči... ne razume najbolj



Ampak začne sama jamrat, kako mora 5 dek shujšat a ne? user posted image

clock-img

16.04.2012, 10:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

da se je brezveze sekirat zarad kil.


Jaz sem se začela sekirat kar fejst, ker so bolj topli dnevi in počasi bo toplo za taka oblačila, ki so mi vsa pretesna. Iz inata pa si ne kupim nič za pomlad in poletje. Že tak sem morala za zimo nabavit nekaj širšega. Pa dvoje istih hlač in eno trenerko nosim že par mesecev. Imam dosti tega, ampak je vse tesno. To me jezi.

clock-img

16.04.2012, 10:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

suhi kolegici razlagat kaj me muči... ne razume najbolj



Ampak začne sama jamrat, kako mora 5 dek shujšat a ne? user posted image


Seveda, tudi taka se najde user posted image
Kak trebuh ima... ja, naj si ne da tako tesno majico za najstnice gor, pa bo lepše. Je marsikatera rodila in misli, da bo čisto ravna user posted image

clock-img

16.04.2012, 10:47

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Pa še to. Kadar sm skregana sama s sabo, mi ne rata nč, se morm mal vase poglobit,pa en mir najdet,ja pol bo pa rataluser posted image


To tudi. Oziroma, predvsem to. Neke stvari se dogajajo, spet nekaj čakam... pa nič od tega ni fajn, pa potem je hrana tolažilo in užitek. Saj to je moj problem. Lahko brez problemov do 17. ure nič ne jem, po tej uri pa navali narode user posted image
Eh, saj bom enkrat spet ... mogoče od danes že dalje. Je malo lažje postalo, ko vsaj tu to napišem, ker neki suhi kolegici razlagat kaj me muči... ne razume najbolj user posted image
Pardon vsem, da na tak siv dan še jaz depresijo tu širimuser posted image


Enako, tud pri men. Ok, pri nas se skos kej dogaja, sm se včasih sekirala, zdej pa vidm, da to nč ne pomaga,pa itak ni vse tko grozen,kot zgleda. Če maš pa kakšno negativno izkušnjo,je pa itak šola za naprej. Saj tko jest mislm. Pa še dokler mam moja sončka zdrava,pa moža,ki je dobr z mano, se potem itak vse poštima. Drugač pa nobene depresije ne širiš, ti kar napiš kadar te kej muči. Sej vidš,da je to čist tema za vseuser posted image

clock-img

16.04.2012, 10:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Evo spet podpis pod pebs. V teh letih odkar imam otroke sem ugotovila, da če se sekiraš itak ni nič boljše, sam isto ostane in jaz se slabo počutim.
Kar se tiče oblačil LuLu pa vem ja... toplo vreme, kratke majčke in hlače... zna bit moreče.

clock-img

16.04.2012, 10:51

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan... Nov je dan ja, vikend je HB mimo... Vsega je kriv seveda PMS user posted image no danes pa spet lepo naprej. Za kosilo si bom kar krompir v pečici spekla in solata zraven. Pa na hladilnik si bom kakšno mantro prilepila sam še nisem našla take, ki bi dejansko preprečila, da ga ne odpiram. user posted image


Tud jest bom dons naredila krompir v pečici pa solato. Sm kupla tamlad krompir, se mi že zdej sline cedijouser posted image . Edino meso bom še za mojga nardila, je fizičar,pa ne more sam od zelenjave žvetuser posted image

clock-img

16.04.2012, 10:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

sm se včasih sekirala, zdej pa vidm, da to nč ne pomaga,pa itak ni vse tko grozen,kot zgleda. Če maš pa kakšno negativno izkušnjo,je pa itak šola za naprej. Saj tko jest mislm. Pa še dokler mam moja sončka zdrava,


Saj život me je marsikaj naučil, tudi tega, da mi gre fajn v primerjavi z nekom drugim oz. v primerjavi s tem kako mi je včasih bilo. Deca, jaz, zdrava... nabolj pomembno. Ampak telo (glava) mi takrat, ko sonce zaide, začne čudno delovati in si hrane želi.
Evo... zdaj si pa res grem vse pretesne hlače nastavit tu poleg rač. pa da jih gledam cel dan. Mogoče bo kaj pomagala user posted image

clock-img

16.04.2012, 11:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan... Nov je dan ja, vikend je HB mimo... Vsega je kriv seveda PMS user posted image no danes pa spet lepo naprej. Za kosilo si bom kar krompir v pečici spekla in solata zraven. Pa na hladilnik si bom kakšno mantro prilepila sam še nisem našla take, ki bi dejansko preprečila, da ga ne odpiram. user posted image


Tud jest bom dons naredila krompir v pečici pa solato. Sm kupla tamlad krompir, se mi že zdej sline cedijouser posted image . Edino meso bom še za mojga nardila, je fizičar,pa ne more sam od zelenjave žvetuser posted image



Jaz tud za mojga še meso ja. Ima pa popoldan izpit pa se mora fajn najest. user posted image

clock-img

16.04.2012, 11:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tak... 6 parov hlač sem si dala na printer. O hudiča... 5 jih je črnih user posted image
Prava darkerca sem user posted image
Še imam krila in obleke, ki so tudi premala, ampak preveč na enkrat. Pa se spomnim, da ko sem te hlače kupovala za 15 kil lažjo postavo tudi niso bile male številke. Še takrat, ko sem jih narazen dala, so imele veliko rit. Kak zanimivo. Zdaj pa si tega tak želim.

clock-img

16.04.2012, 11:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz sem pa ravno včeri probala ene hlače, ki čakajo... Še vedno jih dobim sam do bokov. user posted image Sploh si ne znam predstavljat, da me je bilo toliko manj kdaj skupaj. user posted image Pa take fajne so, tiste z ogromno žepi... pašejo mi zelo. Ko imam še nekaj kil manj seveda. user posted image

clock-img

16.04.2012, 11:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem pa ravno včeri probala ene hlače, ki čakajo... Še vedno jih dobim sam do bokov. user posted image Sploh si ne znam predstavljat, da me je bilo toliko manj kdaj skupaj. user posted image Pa take fajne so, tiste z ogromno žepi... pašejo mi zelo. Ko imam še nekaj kil manj seveda. user posted image


4 moje so tudi take športne iz platna, ko se jih redkokdaj dobi, pa sem nora na njih, pa najcenejše so 70 eur. Nonstop sem jih nosla. Ker so ful frajerske user posted image  Zdaj pa do kolen pridejo. Ok, bom si tak motivacijo dvigovala... še edino otrokoma bom morala 10 x rečt, da niso za pospravit v omaro. Malo jim bo čudno user posted image

clock-img

16.04.2012, 11:25

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest pa mal razmišljam, glede na to,da se mi skos kej dogaja, da bi mal začela delat vaje za sprostitev. A ma kera kakšno idejo? Jeste se recmo tko sprostim,da si ful muzko nažgem, pa plešem zraven, sam sm pol se mi zdi še bolj divjauser posted image .

clock-img

16.04.2012, 11:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest pa mal razmišljam, glede na to,da se mi skos kej dogaja, da bi mal začela delat vaje za sprostitev. A ma kera kakšno idejo? Jeste se recmo tko sprostim,da si ful muzko nažgem, pa plešem zraven, sam sm pol se mi zdi še bolj divjauser posted image .


To plesanje pa jaz tak pogrešam. Včasih brez tega nisem mogla niti en dan. Zdaj pa se včasih res zamislim, da sem preveč zategnjena. Ok, ni bilo lepih par zadnjih let, še najmanj sem mislila na petje in plesanje, ampak bi morala to spet. Je dobra sprostitev. Pa na kak koncert bi šla. Taki bolj rockerski.
Za sprostitev imaš dihalne vaje, pa tisto, kar rada delaš mislim, da najbolj sprosti. Občudujem tiste, ki se sproščajo ob pospravljanju, čiščenju in likanju user posted image
Če imaš čas za kake obiske joge, sem nekaj časa hodla, je tudi bilo ok. Veliko jih pa itak pravi, da sprehod in narava dela čuda. To je še tudi na moji listi kaj moram... Pa v bano se namakat.

clock-img

16.04.2012, 11:43

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz sploh ne vem kaj naj pišem.
Prvo, jesensko listje, hvala.

Hujšanje mi je postalo totalna muka. Če pomislim na gibanje še nekaj zadržim bruhanje, če pa pomislim na določeno hrano, ki bi jo / jo naj ne bi jedla, pa bi najraje bruhnila. Tak sem jezna, da moram pazit kaj in koliko naj jem. Totalno čutim, kot, da bi me nekdo kaznoval. Rada bi jedla, kaj mi paše in kdaj mi paše. Totalno nesvobodno se počutim, da si to jemljem stran. Npr. včeraj zvečer sem se tak nažrla, da bi lahko počla. Ko sem jedla mi je bilo super, potem pa mi je kar na jok šlo. Sploh ne vem kaj naj. Kakršnokoli dieto zdržim le nekaj dni, potem pa spet napad na hrano.




Poskusi kak teden jesti normalno - kar imaš rada in ko boš lačna, ampak v nekih normalnih količinah.Pa malo telovadbe zraven, če ti bo. Tako sem jaz začela, potem pa sem postopoma uvedla zdrav zajtrk in večerjo, kosila pa še itak vedno jem čisto normalna (tudi pizze, ocvrto, palačinke,....).

clock-img

16.04.2012, 11:46

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Jest pa mal razmišljam, glede na to,da se mi skos kej dogaja, da bi mal začela delat vaje za sprostitev. A ma kera kakšno idejo? Jeste se recmo tko sprostim,da si ful muzko nažgem, pa plešem zraven, sam sm pol se mi zdi še bolj divjauser posted image .


To plesanje pa jaz tak pogrešam. Včasih brez tega nisem mogla niti en dan. Zdaj pa se včasih res zamislim, da sem preveč zategnjena. Ok, ni bilo lepih par zadnjih let, še najmanj sem mislila na petje in plesanje, ampak bi morala to spet. Je dobra sprostitev. Pa na kak koncert bi šla. Taki bolj rockerski.
Za sprostitev imaš dihalne vaje, pa tisto, kar rada delaš mislim, da najbolj sprosti. Občudujem tiste, ki se sproščajo ob pospravljanju, čiščenju in likanju user posted image
Če imaš čas za kake obiske joge, sem nekaj časa hodla, je tudi bilo ok. Veliko jih pa itak pravi, da sprehod in narava dela čuda. To je še tudi na moji listi kaj moram... Pa v bano se namakat.


Dej,navij muzko,pa uživej. Sej pri men tud zgleda,ko da se eni najstnici trga,ko gre kdo mimo mojga okna, pa se sliš komad Im seksay and i know it (a ga poznaš,res fajn komad, lahko bi bla naša himnauser posted image ). Pa tud s tamalim dvema velikrat norimo na kakšno muzko,pa mi res dol visi,kaj si kakšen misli o men. Muska je res del mojga življenja,že od nekdaj. Za jogo pa nimam kej preveč cajta, sm enkrat jo doma delala,sam sm že vse vaje pozabla. Ja narava pa res dela čudeže.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem