cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

13.04.2012, 21:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

pupe šele dobro sem domov prišla tko da sporočim jutri dopoldan, meni ob petkih ne znese tehtanje tko da bo kar ob sobotahuser posted image
Drugače je pa danes zame težek dan, namreč mineva 2 leti kar mi je umrl oče... ampak bomo že nekako....


Kaj ne znese predno skočiš v hlačeuser posted image user posted image  narediš kak korak več  da stopiš na vago in zvečer sporočiš svoje stanje user posted image user posted image user posted image  Saj si tako oreng naigrana in poskočna mačka user posted image user posted image user posted image user posted image


ne zjutraj ni šans, ker se tehtam na Wii-ju in se mi ne da prej ustat da ga prižgem user posted image vage pa nimam druge


Nič kar vstani mal prej in se zvagi tako da ni ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj si dovolj poskočna mačkauser posted image user posted image

clock-img

13.04.2012, 21:48

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

LuLu ime mi je tako kot tvoji pokojni kolegici.... sožaljeuser posted image

clock-img

13.04.2012, 21:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


In jaz enkrat, nekaj časa nazaj, malemu rečem, da bomo šli enkrat eni teti na obisk, ko še nista bila pri njej in da ima kock veliko... jap, mali se je danes spomnil in me vprašal, kdaj gremo user posted image
In, da veš, da tega ne bo hitro pozabil...

clock-img

13.04.2012, 21:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

LuLu ime mi je tako kot tvoji pokojni kolegici.... sožaljeuser posted image


Hvala. Je pa tako navihano ime. Do zdaj sem samo par Špel poznala in vse so rade govorile in bile vedno dobre volje. user posted image

clock-img

14.04.2012, 00:18

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Lulu, moje sožalje user posted image user posted image user posted image





jah nič, jaz sem iz obilne večerje ... zdej grem pa počasi spat

clock-img

14.04.2012, 00:19

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

LuLu ime mi je tako kot tvoji pokojni kolegici.... sožaljeuser posted image


Hvala. Je pa tako navihano ime. Do zdaj sem samo par Špel poznala in vse so rade govorile in bile vedno dobre volje. user posted image


Jaz tudi poznam eno Špelo, navihano, nasmejano in dobrovoljko.

clock-img

14.04.2012, 11:27

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

LuLu ime mi je tako kot tvoji pokojni kolegici.... sožaljeuser posted image


Hvala. Je pa tako navihano ime. Do zdaj sem samo par Špel poznala in vse so rade govorile in bile vedno dobre volje. user posted image


Jaz tudi poznam eno Špelo, navihano, nasmejano in dobrovoljko.

bo raje Najaa mene opisala user posted image
za tabelo pa -0,2kg user posted image važn da ni plusa, mam pa natančno vagouser posted image

clock-img

14.04.2012, 11:44

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Špela mislim, da ustrezaš zgornjemu opisu Špel. user posted image user posted image Pa super za minus. user posted image

Kaj pa kuhate kej danes?
Mi smo povabljeni h tašči na kosilo. user posted image

clock-img

14.04.2012, 11:50

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


In jaz enkrat, nekaj časa nazaj, malemu rečem, da bomo šli enkrat eni teti na obisk, ko še nista bila pri njej in da ima kock veliko... jap, mali se je danes spomnil in me vprašal, kdaj gremo user posted image
In, da veš, da tega ne bo hitro pozabil...


Ni problema vi kar pridite samo mor povedat prej kdaj da bom jaz vedela user posted image user posted image

clock-img

14.04.2012, 13:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


In jaz enkrat, nekaj časa nazaj, malemu rečem, da bomo šli enkrat eni teti na obisk, ko še nista bila pri njej in da ima kock veliko... jap, mali se je danes spomnil in me vprašal, kdaj gremo user posted image
In, da veš, da tega ne bo hitro pozabil...


Ni problema vi kar pridite samo mor povedat prej kdaj da bom jaz vedela user posted image user posted image


Veš da. Fajn. Ko bo bolj toplo, pa bomo naredili en izlet. Super. Hvala. Pa ti v naše kraje v družbi otrok ali sama user posted image

clock-img

14.04.2012, 15:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


In jaz enkrat, nekaj časa nazaj, malemu rečem, da bomo šli enkrat eni teti na obisk, ko še nista bila pri njej in da ima kock veliko... jap, mali se je danes spomnil in me vprašal, kdaj gremo user posted image
In, da veš, da tega ne bo hitro pozabil...


Ni problema vi kar pridite samo mor povedat prej kdaj da bom jaz vedela user posted image user posted image


Veš da. Fajn. Ko bo bolj toplo, pa bomo naredili en izlet. Super. Hvala. Pa ti v naše kraje v družbi otrok ali sama user posted image


Sem pozabla dodati, da če boš pa še imela moža zraven, pa idi Barik@ na obisk. user posted image

clock-img

14.04.2012, 20:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla, je katera kje blizu? Jaz sem ful slabe volje, ne morem verjeti, da sem ne dolgo nazaj imela tako voljo do hujšanja, zdaj pa mi je prav nerodno, kak mi za nič ni in bi samo jedla...

clock-img

14.04.2012, 21:11

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla, je katera kje blizu? Jaz sem ful slabe volje, ne morem verjeti, da sem ne dolgo nazaj imela tako voljo do hujšanja, zdaj pa mi je prav nerodno, kak mi za nič ni in bi samo jedla...


Tu sem LuLu :) kaj te muči? jz sem sicer povečerjala palačinko z domačo marmelado, meni so motivacija premale cunje in kopalke in ne boš vrjela premajhni modrci user posted image

clock-img

14.04.2012, 21:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla, je katera kje blizu? Jaz sem ful slabe volje, ne morem verjeti, da sem ne dolgo nazaj imela tako voljo do hujšanja, zdaj pa mi je prav nerodno, kak mi za nič ni in bi samo jedla...


Tu sem LuLu :) kaj te muči? jz sem sicer povečerjala palačinko z domačo marmelado, meni so motivacija premale cunje in kopalke in ne boš vrjela premajhni modrci user posted image


Muči me marsikaj user posted image
Ej, jaz sem tudi razmišljala, da si bom nekam pred nos v stanovanju nastavla en kup ful dobrih hlač, ki so mi za 3 številke premale. Tolko sem denarja zmetala za njih, zdaj pa ležijo v omari... nekam si jih moram nastaviti. Včasih se na njih spomnim, ampak premalo.

clock-img

14.04.2012, 21:24

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

n kup ful dobrih hlač, ki so mi za 3 številke premale. Tolko sem denarja zmetala za njih, zdaj pa ležijo v omari... nekam si jih moram nastaviti. Včasih se na njih spomnim, ampak premalo.

mene najbolj mučijo premali modrci k zgleda obupno ko ga zapnem, same klobasice pa vse ven lezeuser posted image

clock-img

14.04.2012, 21:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Še ena taka, ki se sam baše že dva dneva. Včeri in danes palačinke za večerjo, zdej pa še nutela z žlico. user posted image Ah v kratkem moram M dobit... To je moj izgovor, dober je. user posted image

clock-img

14.04.2012, 21:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Samo je res za kozlat... tak sem sita, da mi na bruhanje gre, razmišljam istočasno o tem, kak sem sita in kaj bi jedla... TO JE za psihiatra user posted image

clock-img

14.04.2012, 21:55

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Nimaš dna, bi rekla moja mama. user posted image

clock-img

14.04.2012, 22:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nimaš dna, bi rekla moja mama. user posted image


Moja pa, da se ne znam s svojo rito menit in nič zmenit user posted image

clock-img

15.04.2012, 11:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dan.
No jaz se danes ne bom še nič nazaj držala, ker gremo na eno doooobro kosilo, posladek in še kaj... Od pon. pa začnem znova. user posted image LuLu vidiš, da nisi edina. user posted image

clock-img

15.04.2012, 11:52

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dan.
No jaz se danes ne bom še nič nazaj držala, ker gremo na eno doooobro kosilo, posladek in še kaj... Od pon. pa začnem znova. user posted image LuLu vidiš, da nisi edina. user posted image


Kaj za vas šteje nazaj držat? ker jaz edino kar počnem je to da se ne nažrem ko pujs ampak neham jest prej kot ponavadi, se pravi manj količinsko, ampak brezločevanja pa morda kak obrok več kot ponavadi. Tako e mi zdi da mi je najlažje pa seveda povečam miganje to pa obvezno danes zumba ali laufanje z Wii-jem.
Zdajle grem pa na obisk v Cerkniu k fantku za katerega zbiramo zamaške. Komaj čakam da ga malo pockrljam, naša Nika je pa itak čisto nora nanj,

Pa lep dan vsem.

clock-img

15.04.2012, 12:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Uh zamaški... jih moramo jutro odnest... user posted image
Nazaj držat hehe, če bi me včeri vidla zvečer, bi vedla. Po kosilu sva oba z mojim padla na 300g čokolado in jo skor celo zmazala, za večerjo palačinke (jaz sem sam eno, no vsaj to), pol pa on piškote, jaz pa nutelo z žlico. Ja, čoko manijak sem. Na srečo sam ob pms-u pa še to ne vsak mesec. Danes bo scenarij verjetno podoben s tem. user posted image

clock-img

15.04.2012, 19:10

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Sreča, da se je čokolino od leta 2007 do danes podražil za 58% in ga zdaj ne kupujem več... če ne druga iz principa... Otroke tako mislim navadit na ovsene kosmiče.

Trenutno si pa kuham špargljevo juho, njami...

clock-img

15.04.2012, 19:23

clock-img

danyy

pencil-img

558

VIkend je skoraj že minil, je bilo toliko nekih opravkov, da sploh ni bilo časa misliti na hrano. Čeprav smo danes šli kar v gostilno na kosilo in sem pojedla malo več kot ponavadi (če že plačam, ne mislim puščat user posted image ), nisem pa pojedla sladice, ker mi jo je sinko - me je skoraj s stola vrglo, ker nisem tega navajena (ni ravno na sladkarije mahnjen).
Miganja je tudi bilo nekaj, voljo še nekako imam, čeprav je je v petek bilo zelo malo ( ker ni bilo nič minusa), no danes je prišla nazaj - hleče, ki so me pred kakšnim mesecem še tiščale v pasu so mi danes bile zelo ohlapne.

clock-img

15.04.2012, 19:34

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla, je katera kje blizu? Jaz sem ful slabe volje, ne morem verjeti, da sem ne dolgo nazaj imela tako voljo do hujšanja, zdaj pa mi je prav nerodno, kak mi za nič ni in bi samo jedla...


Tu sem LuLu :) kaj te muči? jz sem sicer povečerjala palačinko z domačo marmelado, meni so motivacija premale cunje in kopalke in ne boš vrjela premajhni modrci user posted image


Muči me marsikaj user posted image
Ej, jaz sem tudi razmišljala, da si bom nekam pred nos v stanovanju nastavla en kup ful dobrih hlač, ki so mi za 3 številke premale. Tolko sem denarja zmetala za njih, zdaj pa ležijo v omari... nekam si jih moram nastaviti. Včasih se na njih spomnim, ampak premalo.




Jaz pa sem vsem okoli mene razglasila, da hujšam in da tokrat čisto zares...tako, da mi mora uspet. Sestra je bila čisto navdušena (sama je suhica) in me zdaj vsak petek sprašuje, če sem kaj shujšala...tako, da pri meni to malo pomaga.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem