cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

12.04.2012, 22:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Poka, ja tak to je ... žalostno kam tonemo, raja se pa naslanja nad nami.

Naju tudi vleče v tujino, jaz nimam kaj izgubiti, moj pa ne more kr službe pustit, če drugje nima vsaj kaj zagotovljeno. Pa če ne bi bilo otrok, se ne bi bilo tako težko odločit.


Ja men je tudi zadnič moj rekel za tujino če bi šli sam sem rekla ne ker so otroci vse je lažje če si sam in če kam greš v tujino iskat službo

clock-img

12.04.2012, 22:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

hej babe, sem vedla, da je rašitev za nas!!!!!
BUDDY LOVE!!!


Bolj razloži... spomnim se samo filma in Jerry Lewisa



Film Trčeni profesor, Eddy Murphy - zdele je bil na pop tv.
Skratka: odkrije čudežni napoj za hujšanje. Samo malo neprijetne stranske učinke ima - povečanje testosterona.
Glede na to, da smo že čisto despretne, bi to po moje zlahka zanemarile.user posted image


Ja, to je taka moderna kopija. Ih, mi je žal, da tega nisem gledala (že 50-tič) kot pa Poglede na Slo1.

clock-img

12.04.2012, 22:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

O kaki tujini to pišete?
Dajte še kake države zraven... Etiopija, Hrvaška, Nemčija, Zda, Japonska, Kuba,... da mi bo bolj jasno

clock-img

12.04.2012, 23:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kak se je fajn včasih zjokat... nič hudega se mi ni zgodilo, samo film Juno sem gledala na Htv user posted image

clock-img

13.04.2012, 08:04

clock-img

danyy

pencil-img

558

Glede vrtcev - jaz sem malega že vpisala, če bo šel še ne vem (ker ne vem kaj vse se lahko še spremeni do septembra), imam pa marca kar veliko priložnost za zaposlitev in sem tudi sama razmišljala,da bi do takrat pač malega imela še doma in plačevala samo rezervacijo.

Tehtala sem se in je vaga pokazala enako kot prejšni teden.user posted image . NI mi ravno najbolj jasno, ker od pon. sem bila res pridna, tudi hoja in trebušnjaki so bili vsak dan, upam, da mi sedaj to ne vzame volje. MOgoče, ker imam ravno menstro (vredi tolažba).

clock-img

13.04.2012, 08:24

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tehtanje isto kot zadnjič. Ja sej vem, treba bo poostrit zadevo ne se pa ob vsaki krizici basat s sladkim. user posted image user posted image user posted image Joj pa sam teh 3-5 kil bi še rada skinla...

clock-img

13.04.2012, 08:58

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Nič politike ne spremljam, ker sem od vse kregarije samo slabe volje. Sem se stehtala zjutraj in imam 62 kg!!! user posted image Sem vesela, upam, da ne bo drug teden 2 kg več.

No, da vam povem še slabo novico.... Včeraj sem oblekla kopalke (za probo).... Dvoje imam. Nobene mi niso prav, oz. nisem takšna v njih kot bi rada bila. Lani sem še dojila in sem imela vsaj prsi (poleg široke riti in okroglega trebuha). Sedaj prsi ni, trebuh in rit pa ostajata - najbrž ne ravno v takem obsegu kot lani, ampak vseeno. Imela sem košarico 75D, sedaj je pa vse nekam izpuhtelo. Zaradi strij imam enodelne kopalke in se že kar vidim, kako bom v nedogled iskala nekaj v čemer bi približno izgledala ok. Kakšna ideja?

Mejte se lepo!

clock-img

13.04.2012, 09:10

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

Dobro jutro!

Nič politike ne spremljam, ker sem od vse kregarije samo slabe volje. Sem se stehtala zjutraj in imam 62 kg!!! user posted image Sem vesela, upam, da ne bo drug teden 2 kg več.

No, da vam povem še slabo novico.... Včeraj sem oblekla kopalke (za probo).... Dvoje imam. Nobene mi niso prav, oz. nisem takšna v njih kot bi rada bila. Lani sem še dojila in sem imela vsaj prsi (poleg široke riti in okroglega trebuha). Sedaj prsi ni, trebuh in rit pa ostajata - najbrž ne ravno v takem obsegu kot lani, ampak vseeno. Imela sem košarico 75D, sedaj je pa vse nekam izpuhtelo. Zaradi strij imam enodelne kopalke in se že kar vidim, kako bom v nedogled iskala nekaj v čemer bi približno izgledala ok. Kakšna ideja?

Mejte se lepo!



S kopalkami imam tudi jaz težave, imam jih nekaj ki sem jih nosila ko sem imela 55 kg - teh zdaj še ne morem nosit in nekaj večjih (od lani), te pa tudi čudno stojijouser posted image . V začetku maja jih bom rabila, upam, da ne bom rabila novih kupovat.


Mogoče kakšen pareo čez ?

clock-img

13.04.2012, 09:12

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Joj enodelne kopalke...user posted image Ko sem jih enkrat oblekla, jih nisem več slekla, sam ko zdej gledam slike za nazaj vidim, kakšna mamca sem bila. user posted image Tako da raje kakšne lepe dvodelne ali če res najdeš enodelne lepe, da ne zgledajo kot da si za v penzijo.

clock-img

13.04.2012, 09:15

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image

clock-img

13.04.2012, 09:33

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Poka, ja tak to je ... žalostno kam tonemo, raja se pa naslanja nad nami.

Naju tudi vleče v tujino, jaz nimam kaj izgubiti, moj pa ne more kr službe pustit, če drugje nima vsaj kaj zagotovljeno. Pa če ne bi bilo otrok, se ne bi bilo tako težko odločit.


Preveč ČE-jev imaš... bova še dolgo sosedi, se mi zdi user posted image




men tud user posted image
ma sej za mulca naju ne skrbi, se hitro vklopita v družbo, jezika se taki mali možgančki hitro navadijo. Edino, če nimaš službe zagotovljene gor (dol, levo, kam pač greš), ne moreš v Slo vse pustit in it, pa upat, da bo kje drugje boljše kot tu.

clock-img

13.04.2012, 09:35

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

HHH tale je dobra ja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja, enodelne kopalke je težko lepe dobit. Ampak jest mam strije (ena zraven druge) po celem trebuhu in ne morem met dvodelnih. user posted image

No sej, nekaj bom že našla, na morje gremo šele avgusta. Če bi jih pa rabila maja, bi blo pa mal hujš, ja! user posted image

Kje je pa RAKICA dons, a ne bo nč težila s tabelco? user posted image

Lp

clock-img

13.04.2012, 09:38

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

HHH tale je dobra ja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja, enodelne kopalke je težko lepe dobit. Ampak jest mam strije (ena zraven druge) po celem trebuhu in ne morem met dvodelnih. user posted image

No sej, nekaj bom že našla, na morje gremo šele avgusta. Če bi jih pa rabila maja, bi blo pa mal hujš, ja! user posted image

Kje je pa RAKICA dons, a ne bo nč težila s tabelco? user posted image

Lp




Rešitev je veš. .. greš na FKK, ne rabiš kopalk.
Namesto na morje greš v hribe, ne rabiš kopalk
Namesto v hribe, greš na potovanje po Evropi ... tam te itaq nihče ne pozna
Namesto na potovanje po Evropi ostaneš doma user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2012, 09:40

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

HHH tale je dobra ja! user posted image

Enodelne kopalke je težko lepe dobit ja! Ampak jest mam res tak trebuh, da nimam druge možnosti. No, sej do avgusta mam še cajt (takrat gremo na morje).

A RAKICA pa ne bo dns nč težila s tabelco? user posted image user posted image user posted image

lp

clock-img

13.04.2012, 09:41

clock-img

pebs

pencil-img

279

No,jest mam spet 56 kguser posted image . Mi učer sploh ni pasal jest,ko sm zvedla,da mi OD niso nakazaluser posted image . Jest sm lih prej klicala na csd, pa je res tko,kot smo že tle gor rekle, pa je rekla,da bo naprej posredovala, da se čimprej odločba naredi.

clock-img

13.04.2012, 09:44

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje


A RAKICA pa ne bo dns nč težila s tabelco? user posted image user posted image user posted image

lp



In glih dons, ko se mam za pohvalt!

61,4 kg. Če me spomin ne vara - 0,3 kg

clock-img

13.04.2012, 09:44

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

No, zdej mi je pa dvakrat objavl? user posted image

Ne it na morje, to bi bla tud varjanta ja! OOO, pravzaprav ne! En tedn na leto smo frej in takrat gremo na morje! Tud če prej pol leta iščem primerne kopalke...user posted image Za nudistično plažo pa jest nism.... Se pomoje sploh ne bi znala obnašat, nobenga ne bi upala pogledat, eno roko bi mela čez joške, drugo čez luliko, da se ja ne bi kej vidl... user posted image

clock-img

13.04.2012, 09:50

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

No, zdej mi je pa dvakrat objavl? user posted image

Ne it na morje, to bi bla tud varjanta ja! OOO, pravzaprav ne! En tedn na leto smo frej in takrat gremo na morje! Tud če prej pol leta iščem primerne kopalke...user posted image Za nudistično plažo pa jest nism.... Se pomoje sploh ne bi znala obnašat, nobenga ne bi upala pogledat, eno roko bi mela čez joške, drugo čez luliko, da se ja ne bi kej vidl... user posted image


... pa fejst temna sončna očala, da lahko primerjaš dolžino "plaže" user posted image user posted image

clock-img

13.04.2012, 09:59

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Nič bati tukaj sem tudi jaz jaz tudi ostajam na istem

clock-img

13.04.2012, 10:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: pebs

No,jest mam spet 56 kguser posted image . Mi učer sploh ni pasal jest,ko sm zvedla,da mi OD niso nakazaluser posted image . Jest sm lih prej klicala na csd, pa je res tko,kot smo že tle gor rekle, pa je rekla,da bo naprej posredovala, da se čimprej odločba naredi.



Jaz bom tud klicala in upam, da bo kej prej.

clock-img

13.04.2012, 10:07

clock-img

HHH

pencil-img

1221

takihle se merkej!!!
user posted image

clock-img

13.04.2012, 10:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Barika hribi?? user posted image Jaz sem pa čisti morski tip. hribi me ne ganejo, no razen zadnje čase, ko se mi miga miga miga in ker se ne spravim tečt grem kak hrib tule okoli osvojit... Da bi pa poletne počitnice preživela v hribih pa NO GO! user posted image

clock-img

13.04.2012, 10:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

HHH pa KJE jih NAJDEŠ??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2012, 10:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg    0,00kguser posted image    -3,60kg    69,50 kg    60kg

lulu           88,00kg    0,00kg        -4,00kg     84,00kg    70kg


kliki          70,00kg    0,00kg         0,00kg     70,00kg    65kg


diana28   50,00kg   0,00kg         -0,90kg     49,10kg    47kg
 
 
rdečebela 80,00kg  0,00kg         -3,60kg     76,40kg    67kg

barik@      75,00kg  0,00kg         -0,00kg    75,00kg    6 5kg

cebela2    92,00kg   0,00kg         -1,50kg   90,50kg      68kg
 
danyy       68,00kg   0,00kguser posted image          -5,50kg   62,50kg      55kg
 
jesensko listje 68kg  -3,00kguser posted image         -6,00kg   62,00kg      60kg


hhh           62,00kg  -0,40kguser posted image           +0,60kg    61,40kg    57kg

rozilu       58,00 kg  0,00kg          -0,40kg     57,60kg    51kg

 
najaa       73,00kg   0,00kguser posted image           -2,60kg     70,00kg     65kg

raci          93,70kg   0,00kg           -0,00kg    93,70kg     75kg

womanpolice 68,70kg 0,00kg      -3,90kg    65,10kg     62kg
 
katjes      62,00kg       0,00kg    
 -1,50kg    60,50kg    55kg

ballerina 
 80,00kg       0,00kg      -7,00kg    73,00kg    60kg
 

 pebs       59,00kg        0,00kguser posted image       -3,00kg    56,00kg   55kg
 
majčica1508 76kg      0,00kg      +1,00kg   77,00kg    65kg
 
alenčicaa  77,60kg      -0,00kg      -0,60kg  77,00kg    68kg
 
shortyRR 57,00kg       -0,00kg      -0,90kg   56,10kg   50kg



Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 13.4.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki.Če sem se pri kateri zmotila naj mi sporoči in bom popravila

[/quote]

clock-img

13.04.2012, 10:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: jesensko listje

HHH tale je dobra ja! user posted image

Enodelne kopalke je težko lepe dobit ja! Ampak jest mam res tak trebuh, da nimam druge možnosti. No, sej do avgusta mam še cajt (takrat gremo na morje).

A RAKICA pa ne bo dns nč težila s tabelco? user posted image user posted image user posted image

lp


No kje so pa tvoji podatki user posted image user posted image user posted image user posted image Barik@ kje so podatki kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 13.4.2012 10:19:33 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem