cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

12.04.2012, 19:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

ker jaz sem slišala, da naj bi še naprej nakazovali po starem potem pa za nazaj naredili obračun. user posted image


Jaz sem tudi to slišala, ampak kot berem tu... ni glih tak

clock-img

12.04.2012, 19:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Sem zdej na čveku vidla temo od pebs ja...

clock-img

12.04.2012, 19:49

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem zdej na čveku vidla temo od pebs ja...


http://novice.najdi.si/redirect/news.jsp?redirect=xjUW%252BFv%252BnLVlSJfORUGyP0ExTSHJej8CWu8kTRLt45wjGp5syXXSfnCrHxri3NchUBZvH9Y89jzv5py6Q2MbbXldpZ5NIHEycIeFDZtY0D0FqAnnVZrlcfYyRVFmmeP9cgO3GpzlXpOek9koxsU2fR2W7vP9r63p&resulthash=4dd5e455cd47c65d7f792fe04aa91f0b
Ja, tle tko nekak piše. Jest sm bla tud prepričana, da je tko kot sta vidve misle, pa zgleda ne. Sm bla tud čist šokirana. Sm še mojga poslala s kolesom, da gre še enkrat ob šterih pogledat, in to še v tanajvečjem nalivu...
In zdej nej čakamo,pa čakamo...

clock-img

12.04.2012, 19:52

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest že prov razmišljam,da bom punce izpisala iz vrtca, ker nam znesel ne bo. Jest sm bla prepričana,da bom takle čas že mela službo... da bom pa jest doma,pa tolk vrtca za plačat,pa ni šans. Sam pol ne vem,kaj nej,ko in če dobim službo

clock-img

12.04.2012, 19:56

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz imam obe v vrtcu s tem, da tamala je še jaslična skupina do sept. In ker od 1.7. ne bo več zastonj za drugega otroka, bom vzela rezervacijo za obe in ju imela cel mesec doma. Itak sta vsaj 3 tedne doma poleti...

clock-img

12.04.2012, 19:58

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz imam obe v vrtcu s tem, da tamala je še jaslična skupina do sept. In ker od 1.7. ne bo več zastonj za drugega otroka, bom vzela rezervacijo za obe in ju imela cel mesec doma. Itak sta vsaj 3 tedne doma poleti...


Kolk je pa tavelka stara? al šiht maš?

clock-img

12.04.2012, 20:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Sam pol ne vem,kaj nej,ko in če dobim službo


Potem pa bo problem. Sicer marsikdo predlaga babi varstva,... ampak mislim, da ne moreš kar nekomu dati otroka za vsak dan za 8 ur. Ni fer do kake babice. No, jaz ne bi mogla. Imajo tudi babice svoj život.
Imeti mesto v vrtcu je zlata vredno. Ne bom na dolgo razlagala kaj se mi je dogajalo 2 leti nazaj, ampak to, da sta oba otroka lahko dobila vrtec v novem kraju, in še to zastonj... meni zeeeelo pomagalo.
Pa če zdaj gore obračam, v vrtcu bosta ostala. Preden bom pa kako gorico obrnila, bom pa izkoristla vsa pravna sredstav, težačenje in obiske vseh institucij, da mi dajo, kar si JAZ mislim, da bi morala dobiti.
Mogoče komu čudno zveni, ampak tako bo. Vem zakaj... user posted image

clock-img

12.04.2012, 20:03

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Sam pol ne vem,kaj nej,ko in če dobim službo


Potem pa bo problem. Sicer marsikdo predlaga babi varstva,... ampak mislim, da ne moreš kar nekomu dati otroka za vsak dan za 8 ur. Ni fer do kake babice. No, jaz ne bi mogla. Imajo tudi babice svoj život.
Imeti mesto v vrtcu je zlata vredno. Ne bom na dolgo razlagala kaj se mi je dogajalo 2 leti nazaj, ampak to, da sta oba otroka lahko dobila vrtec v novem kraju, in še to zastonj... meni zeeeelo pomagalo.
Pa če zdaj gore obračam, v vrtcu bosta ostala. Preden bom pa kako gorico obrnila, bom pa izkoristla vsa pravna sredstav, težačenje in obiske vseh institucij, da mi dajo, kar si JAZ mislim, da bi morala dobiti.
Mogoče komu čudno zveni, ampak tako bo. Vem zakaj... user posted image


Sicer ne vem točn, o čem govoriš, te pa podpiramuser posted image . Vsak naj naredi,kot njemu paše!

clock-img

12.04.2012, 20:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Sicer ne vem točn, o čem govoriš, te pa podpiramuser posted image . Vsak naj naredi,kot njemu paše!


user posted image
Joooj, kak se imamo rade user posted image
Se kar podpiramo, čeprav ne veš kaj user posted image
Na kaki drugi temiu, če me ne bi "poznala" bi me razcotala s komentarji user posted image
Vračam žogico... jaz tebe tudi podpiram... v vsem! user posted image

clock-img

12.04.2012, 20:11

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Sicer ne vem točn, o čem govoriš, te pa podpiramuser posted image . Vsak naj naredi,kot njemu paše!


user posted image
Joooj, kak se imamo rade user posted image
Se kar podpiramo, čeprav ne veš kaj user posted image
Na kaki drugi temiu, če me ne bi "poznala" bi me razcotala s komentarji user posted image
Vračam žogico... jaz tebe tudi podpiram... v vsem! user posted image


A na uni temi, k sva se čist zapeleuser posted image

clock-img

12.04.2012, 20:30

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

pebs tavelka je stara 5 let, bi morala letos v šolo sam bo še eno leto verjetno v vrtcu.
Ma tak me je zamorilo gledanje dnevnika, da bi se ga napila, najedla... vse! user posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 20:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
A na uni temi, k sva se čist zapeleuser posted image


Ki je že to blo? user posted image

clock-img

12.04.2012, 20:32

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pebs tavelka je stara 5 let, bi morala letos v šolo sam bo še eno leto verjetno v vrtcu.
Ma tak me je zamorilo gledanje dnevnika, da bi se ga napila, najedla... vse! user posted image user posted image


Moja starejša je tud 5 let,pa tud za njo sm prestavili šolanjeuser posted image
Kaj je blo pri dnevniku? Jest lih s tem namenom ne gledam,da nism vsa zamorjena, sam zdej si me pa razdražla... user posted image

clock-img

12.04.2012, 20:36

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs
A na uni temi, k sva se čist zapeleuser posted image


Ki je že to blo? user posted image


user posted image user posted image sm vedla,da boš spet nasedla, kot zadnjič. Nč se nisva kregale,nouser posted image . jest se tle na forumu redko kregam, skor nč,razn če kera res kakšno tumasto prijav,napišem svoj mnenje, sam pol se mi ne da več...
Aja,drgač pa razlog da te res podpiram pri tvojih odločitvah je, kokr berem tuki gor, da veš kaj hočeš, in za tem stojiš! No, razn pri hujšanjuuser posted image user posted image . Se mi že tko zdi,da bi se ženske nasploh mogle bolj podpirat, ne pa sam foušija, saj tko kot v moji okolici opažam.

clock-img

12.04.2012, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Kaj je blo pri dnevniku? Jest lih s tem namenom ne gledam,da nism vsa zamorjena, sam zdej si me pa razdražla... user posted image


Zdaj gle Slo1 Pogledi... govorijo o vsem tem

clock-img

12.04.2012, 20:37

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pebs tavelka je stara 5 let, bi morala letos v šolo sam bo še eno leto verjetno v vrtcu.
Ma tak me je zamorilo gledanje dnevnika, da bi se ga napila, najedla... vse! user posted image user posted image


Moja starejša je tud 5 let,pa tud za njo sm prestavili šolanjeuser posted image
Kaj je blo pri dnevniku? Jest lih s tem namenom ne gledam,da nism vsa zamorjena, sam zdej si me pa razdražla... user posted image



Zakaj pa boste prestavili šolanje? Midve imava pa vedno več skupnega. user posted image
Ah naštevali so vse kar bodo manjšali, ukinjali, kaj bodo še predlagali... Sej jaz tud ponavad ne gledam, ker takrat ravno večerjamo, danes sva pa s tamalo sami pa sva mal kasneje jedli...

clock-img

12.04.2012, 20:41

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pebs tavelka je stara 5 let, bi morala letos v šolo sam bo še eno leto verjetno v vrtcu.
Ma tak me je zamorilo gledanje dnevnika, da bi se ga napila, najedla... vse! user posted image user posted image


Moja starejša je tud 5 let,pa tud za njo sm prestavili šolanjeuser posted image
Kaj je blo pri dnevniku? Jest lih s tem namenom ne gledam,da nism vsa zamorjena, sam zdej si me pa razdražla... user posted image



Zakaj pa boste prestavili šolanje? Midve imava pa vedno več skupnega. user posted image
Ah naštevali so vse kar bodo manjšali, ukinjali, kaj bodo še predlagali... Sej jaz tud ponavad ne gledam, ker takrat ravno večerjamo, danes sva pa s tamalo sami pa sva mal kasneje jedli...


Ja, pa kokr vidm je tvoja tamlajš marčevka, moja pa tuduser posted image . Sam je eno leto moja mlajša. Za tavelko bomo pa prestavil zarad zdravstvenih razlogov.

clock-img

12.04.2012, 20:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moja tamala bi mogla bit marčevka, pa je že februarja pokukala ven. user posted image Drugače pa je imela moja tavečja tudi zdravstvene težave, ki so vplivali na to, da ostane še eno leto v vrtcu.

clock-img

12.04.2012, 21:37

clock-img

HHH

pencil-img

1221

hej babe, sem vedla, da je rašitev za nas!!!!!
BUDDY LOVE!!!

clock-img

12.04.2012, 21:40

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni za bat, verjemi. ŠE za svojga nimam časa, ne da bi si še dodatno prtljago namislilauser posted image


Kake teme user posted image
To pa je že grdo ... Barik@, daj ne seri okoli user posted image
Pa eno resno:
Kako kaj zdravje v družini?




pa če je res noooo ... utrujna, zmatrana ...

Zdravje .. hmmmm
M. se pobira,2 dni nazaj je moral dati kri, pa še nimam izvidov, ker ali ni dohterce, ali pa se nihče ne oglasi, ali pa ne delajo. user posted image
Jaz pa...po starem, kašljam, hrbtenica je čist adijo, sploh zadnje par dni, danes me je nekaj zagrabilo v hrbtenici, da dihat nisem mogla. Eh, brez veze.


punce, a si predstavljate, da bi nas bilo več kot 2 mio .... pa tej državi se sfuzla, vam rečem user posted image user posted image user posted image Odločb po moje sploh ne bi izdajal, ker bi sistem pregorel.

clock-img

12.04.2012, 21:49

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz tudi podpiram to, da se borimo za to, kar nam pripada in kar so nam pravzaprav vzeli.

Me ful jezi:

1. morala sem it delat še en faks in ga plačat, ker na mojem področju ni služb, razen po vezah
2. zato smo odprli firmo, ki hvala bogu nekaj začenja delat... kolikor pač lahko v teh razmerah - ni namen imet kuksuz ampak da je vsaj denar za hrano, če si npr. brez službe - da ne bo trena kakih nepremičnin prodajat

3. glede na to, da ponavadi ne rata user posted image ravno tist mesec, ko si zamisliš pa da niti ni pri nas za 12 mesecev pogodb, mi verjetno ne bo uspelo lovit rokov pred iztekom zaposlitve, kar pomeni že itak nižjo porodniško
4. ker mi prej ni uspelo user posted image bom sigurno v tisti skupini s krepko nižjo porodniško
5. in ker bom zelo pozna z user posted image pa če mi sploh uspe imet ene dva vsaj, bosta sigurno bolj kot ne eden za drugim, bom še pa seveda mogla plačevat dva vrtca naenkrat - babi servis odpade, ker bodo vse že prestare...

Jupiii, a ne - najraje bi koga mahnila nekam user posted image user posted image

Mi pravzaprav že vsi malo gledamo, eč bi lahko šli nekam v tujino - jaz sem vedela že 7 let nazaj, da tole ne bo v redu in sem že bila namenjena, pa si je moj premislil, zdaj samo upam, da ni vlak že odpeljal...

Kako naj se posvečaš sebi, če bi pa od živciranja vso shrambo sladkarij izpraznila? user posted image

clock-img

12.04.2012, 21:52

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Poka, ja tak to je ... žalostno kam tonemo, raja se pa naslanja nad nami.

Naju tudi vleče v tujino, jaz nimam kaj izgubiti, moj pa ne more kr službe pustit, če drugje nima vsaj kaj zagotovljeno. Pa če ne bi bilo otrok, se ne bi bilo tako težko odločit.

clock-img

12.04.2012, 21:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

hej babe, sem vedla, da je rašitev za nas!!!!!
BUDDY LOVE!!!


Bolj razloži... spomnim se samo filma in Jerry Lewisa

clock-img

12.04.2012, 21:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Poka, ja tak to je ... žalostno kam tonemo, raja se pa naslanja nad nami.

Naju tudi vleče v tujino, jaz nimam kaj izgubiti, moj pa ne more kr službe pustit, če drugje nima vsaj kaj zagotovljeno. Pa če ne bi bilo otrok, se ne bi bilo tako težko odločit.


Preveč ČE-jev imaš... bova še dolgo sosedi, se mi zdi user posted image

clock-img

12.04.2012, 22:02

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

hej babe, sem vedla, da je rašitev za nas!!!!!
BUDDY LOVE!!!


Bolj razloži... spomnim se samo filma in Jerry Lewisa



Film Trčeni profesor, Eddy Murphy - zdele je bil na pop tv.
Skratka: odkrije čudežni napoj za hujšanje. Samo malo neprijetne stranske učinke ima - povečanje testosterona.
Glede na to, da smo že čisto despretne, bi to po moje zlahka zanemarile.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem