cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

12.04.2012, 17:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Pa kaj jutri je spet petek?
Ne grem se vagat, ker bo več. Še tisto malo volje mi bo vzelo. Že danes iz zdravstvenih razlogov opravičujem svojo odsotnost pri vaganju.

clock-img

12.04.2012, 17:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Pa kaj jutri je spet petek?
Ne grem se vagat, ker bo več. Še tisto malo volje mi bo vzelo. Že danes iz zdravstvenih razlogov opravičujem svojo odsotnost pri vaganju.


Nič ni odsotnosti kar vagamo se vse in sporočimo vse svoje stanje, saj nisi edina ki je kaj pridelalauser posted image nažalost jaz varjamem, da sem jaz tudi kaj pridelala ker se ta teden nisem merkala kaj preveč ampak od ponedelja pa začnem jovo na novo za res spetuser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 17:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Nič ni odsotnosti kar vagamo se vse in sporočimo vse svoje stanje, saj nisi edina ki je kaj pridelalauser posted image nažalost jaz varjamem, da sem jaz tudi kaj pridelala ker se ta teden nisem merkala kaj preveč ampak od ponedelja pa začnem jovo na novo za res spetuser posted image user posted image user posted image


Jaz tudi od ponedeljka, še ne vem katerega...
A na oni drugi temi, kjer sodeluješ (izdajalka! user posted image ) tudi tečnariš z vaganjem?
Ih, ko sem aktivno hujšala sem vsak dan z veseljem stopla gor, zdaj pa res samo ob petkih user posted image

clock-img

12.04.2012, 17:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

POZOR! POMEMBNO OBVESTILO:

Na forumu Čvek v 3 dni... ena za nalepke Dinozavri podarja TAVELIKE čokolade...
Izjemna priložnost... navali narode!


Ups... napačna tema user posted image
Sem mislila, da sem na Dobrodelnosti...

clock-img

12.04.2012, 17:43

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Evo me
user posted image

Jutri grem zvečer na pojedino v eno gostilno s kolegicami, tako,da hujšanja bo ne. user posted image

Eh, tale vrtec in država ... me zanima, če bo potem, ko bo treba za drugega plačat, če bodo kaj čarali s temi razredi, tako kot so zdej ... 3 dol, 6 gor. user posted image

clock-img

12.04.2012, 17:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo me
user posted image  


Lepo... user posted image
To sem našla na netu:
če kaj pomaga. Jaz sem tudi danes s "strahom" šla na bankomat. Tudi nisem vedla ali bo kaj ali ne. Po vseh mojih inf. bi morala dobiti, ker imam veljavno odločbo, kaj bo pa CSD poslal, pa se mi ne sanja.

[color=#272525 size=1][color=#272525 size=1][color=#272525 size=1]
• ukine se brezplačni vrtec za drugega otroka; za starejšega otroka starši plačajo
za en razred nižjo ceno
• pravica do brezplačnega vrtca preneha 1. julija 2012

clock-img

12.04.2012, 18:12

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo me
user posted image  


Lepo... user posted image
To sem našla na netu:
če kaj pomaga. Jaz sem tudi danes s "strahom" šla na bankomat. Tudi nisem vedla ali bo kaj ali ne. Po vseh mojih inf. bi morala dobiti, ker imam veljavno odločbo, kaj bo pa CSD poslal, pa se mi ne sanja.

[color=#272525 size=1][color=#272525 size=1][color=#272525 size=1]
• ukine se brezplačni vrtec za drugega otroka; za starejšega otroka starši plačajo
za en razred nižjo ceno
• pravica do brezplačnega vrtca preneha 1. julija 2012



No, če za starejšega plačamo en razred manj (npr. iz 3 razreda 2), potem za drugega ostane 3 razred?user posted image

me zanima, kaj bojo nadmudrili.
jutri mam namen it na CSd delat gužvo, ker npr. letos nimam nobenih prihodkov, razed OD, žiivmo od ene plače, lani pa sem nekaj malega imela in gledajo za nazaj, namesto za trenutno situacijo.user posted image

clock-img

12.04.2012, 18:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Nič ni odsotnosti kar vagamo se vse in sporočimo vse svoje stanje, saj nisi edina ki je kaj pridelalauser posted image nažalost jaz varjamem, da sem jaz tudi kaj pridelala ker se ta teden nisem merkala kaj preveč ampak od ponedelja pa začnem jovo na novo za res spetuser posted image user posted image user posted image


Jaz tudi od ponedeljka, še ne vem katerega...
A na oni drugi temi, kjer sodeluješ (izdajalka! user posted image ) tudi tečnariš z vaganjem?
Ih, ko sem aktivno hujšala sem vsak dan z veseljem stopla gor, zdaj pa res samo ob petkih user posted image


Ja od tega sedaj ponedeljka začnem zares hujšatuser posted image user posted image user posted image user posted image dost je heca a veš sam veš 23,4 ima najstarejša rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da nevem potem kako bo sedaj vsak mesec ima en od otrok rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa nevem kako mi bo vse zneslo to sam upam da bo do poletjauser posted image user posted image user posted image
Ja jaz pa vseeno vsak dan stopim na vago da vem na čem semuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da me potem ni kap ko bi stopila enkrat na tedenuser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 18:20

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Barik@ lahko greš pogledat pa gor težit samo ti nebo nič pomagalo, ker jaz sem lansko leto tudi šla gor ker nisem imela več porodniške in sem ostala doma samo so mi odgovorili da to šele začne veljati ko vložim prošnjo za otroške in da je to drugo leto no sedaj bo že letosuser posted image user posted image tako da komaj čakam odločbo za vrtec in otroške ker me prov zanima kaj bo

clock-img

12.04.2012, 18:25

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo me
user posted image  


Lepo... user posted image
To sem našla na netu:
če kaj pomaga. Jaz sem tudi danes s "strahom" šla na bankomat. Tudi nisem vedla ali bo kaj ali ne. Po vseh mojih inf. bi morala dobiti, ker imam veljavno odločbo, kaj bo pa CSD poslal, pa se mi ne sanja.

[color=#272525 size=1][color=#272525 size=1][color=#272525 size=1]
• ukine se brezplačni vrtec za drugega otroka; za starejšega otroka starši plačajo
za en razred nižjo ceno
• pravica do brezplačnega vrtca preneha 1. julija 2012



No, če za starejšega plačamo en razred manj (npr. iz 3 razreda 2), potem za drugega ostane 3 razred?user posted image

me zanima, kaj bojo nadmudrili.
jutri mam namen it na CSd delat gužvo, ker npr. letos nimam nobenih prihodkov, razed OD, žiivmo od ene plače, lani pa sem nekaj malega imela in gledajo za nazaj, namesto za trenutno situacijo.user posted image


Jest sm tud hotla it jutr na csd,ker nism mela dons OD nakazanih,sam sm že na netu dobila odgovore. Bom pa saj poklicala,da se 100 % prepričamuser posted image
Drgač pa mi dons lih nisi najljubšauser posted image . Se mi je dons sanjal,da mi je moj z Bariko pobegnu, pa mi ful ni blo jasn, od kod ta ime, dokler nism te teme odprlauser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 18:31

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo me
user posted image  


Lepo... user posted image
To sem našla na netu:
če kaj pomaga. Jaz sem tudi danes s "strahom" šla na bankomat. Tudi nisem vedla ali bo kaj ali ne. Po vseh mojih inf. bi morala dobiti, ker imam veljavno odločbo, kaj bo pa CSD poslal, pa se mi ne sanja.

[color=#272525 size=1][color=#272525 size=1][color=#272525 size=1]
• ukine se brezplačni vrtec za drugega otroka; za starejšega otroka starši plačajo
za en razred nižjo ceno
• pravica do brezplačnega vrtca preneha 1. julija 2012



No, če za starejšega plačamo en razred manj (npr. iz 3 razreda 2), potem za drugega ostane 3 razred?user posted image

me zanima, kaj bojo nadmudrili.
jutri mam namen it na CSd delat gužvo, ker npr. letos nimam nobenih prihodkov, razed OD, žiivmo od ene plače, lani pa sem nekaj malega imela in gledajo za nazaj, namesto za trenutno situacijo.user posted image


Jest sm tud hotla it jutr na csd,ker nism mela dons OD nakazanih,sam sm že na netu dobila odgovore. Bom pa saj poklicala,da se 100 % prepričamuser posted image
Drgač pa mi dons lih nisi najljubšauser posted image . Se mi je dons sanjal,da mi je moj z Bariko pobegnu, pa mi ful ni blo jasn, od kod ta ime, dokler nism te teme odprlauser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni za bat, verjemi. ŠE za svojga nimam časa, ne da bi si še dodatno prtljago namislilauser posted image

clock-img

12.04.2012, 18:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni za bat, verjemi. ŠE za svojga nimam časa, ne da bi si še dodatno prtljago namislilauser posted image


Kake teme user posted image
To pa je že grdo ... Barik@, daj ne seri okoli user posted image
Pa eno resno:
Kako kaj zdravje v družini?

clock-img

12.04.2012, 18:50

clock-img

pebs

pencil-img

279

Lu Lu - a tist že veljla za vrtec,da je treba za druzga spet plačat?

clock-img

12.04.2012, 18:52

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni za bat, verjemi. ŠE za svojga nimam časa, ne da bi si še dodatno prtljago namislilauser posted image


Kake teme user posted image
To pa je že grdo ... Barik@, daj ne seri okoli user posted image
Pa eno resno:
Kako kaj zdravje v družini?


Ja, o tebi se mi je pa že zadnjič sanjal, da si mi z rok kos kruha z nutelo sunla, to so ble šele moreuser posted image user posted image user posted image Hec,nouser posted image

clock-img

12.04.2012, 18:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Lu Lu - a tist že veljla za vrtec,da je treba za druzga spet plačat?


Kolko jaz vem ne ali bo prej kaj ali pa s 1.6. To so ti ukrepi, ki jih vlada dala naprej danes.

clock-img

12.04.2012, 19:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Ja, o tebi se mi je pa že zadnjič sanjal, da si mi z rok kos kruha z nutelo sunla, to so ble šele moreuser posted image user posted image user posted image Hec,nouser posted image


Zdaj sem komaj vidla... ti ga šele sereš user posted image
Priznam, pa da je to možno tudi v realnosti user posted image

clock-img

12.04.2012, 19:03

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

No, zdaj na tv-ju:
Varčevalni zakon naj bi bil potrjen v začetku maja...

clock-img

12.04.2012, 19:03

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Ja, o tebi se mi je pa že zadnjič sanjal, da si mi z rok kos kruha z nutelo sunla, to so ble šele moreuser posted image user posted image user posted image Hec,nouser posted image


Zdaj sem komaj vidla... ti ga šele sereš user posted image
Priznam, pa da je to možno tudi v realnosti user posted image


Jooooooojjjjjjj punce ja nutela je bolša na žlico mmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 19:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jooooooojjjjjjj punce ja nutela je bolša na žlico mmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image


Pri meni so izgleda starši dosegli, da jo na žlico več ne jem. So mi 15 let možgane prali, da se to ne dela user posted image
Zdaj pa jo na kruh mažem... no, hvala jim! user posted image
Kruh pojem, žlice pa ziher ne bi.

clock-img

12.04.2012, 19:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Eno iz Twitterja bom delila z vami... ni moja:

"your mother should have swallowed you "

user posted image

clock-img

12.04.2012, 19:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

pebs zakaj nisi dobila nakazan OD? Jaz ga tudi nisem dobila. user posted image

clock-img

12.04.2012, 19:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jooooooojjjjjjj punce ja nutela je bolša na žlico mmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image


Pri meni so izgleda starši dosegli, da jo na žlico več ne jem. So mi 15 let možgane prali, da se to ne dela user posted image
Zdaj pa jo na kruh mažem... no, hvala jim! user posted image
Kruh pojem, žlice pa ziher ne bi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Saj pri meni tudi ostane žlica samo nutelo pa pojem mmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kar se vidi da sem že od majhnega bila vedno nora na čokoladne stvariuser posted image user posted image

clock-img

12.04.2012, 19:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pebs zakaj nisi dobila nakazan OD? Jaz ga tudi nisem dobila. user posted image


Sedaj sta me pa tko prestrašile da sem šla takoj gledat na banko če sem ga jaz dobila user posted image user posted image no jaz sem ga isto kot do sedaj dobila pomeni da še moje odločbe niso pogledaliuser posted image user posted image pa tko sem ferbčna kaj bo bilo

clock-img

12.04.2012, 19:26

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pebs zakaj nisi dobila nakazan OD? Jaz ga tudi nisem dobila. user posted image


Ja, verjetn zato,ker mi je stara odločba veljala do februarja, vlogo sm dala decembra, sam odločbe še nism dobila. Se pravi ne bo OD dokler ni nove odločbe, saj kokr sm jest to razumela. Sej jutr vseen pokličem na csd. Do kdaj pa tebi velja stara odločba

clock-img

12.04.2012, 19:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Isto kot pri tebi. Do konca feb sem imela. Ja šit no, pa tole lahko packajo do junija. user posted image A to je prav rečeno, da če ti poteče, ne nakažejo? ker jaz sem slišala, da naj bi še naprej nakazovali po starem potem pa za nazaj naredili obračun. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem