cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.04.2012, 13:03

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Naja ne sekiraj se jajček je majhenuser posted image user posted image tako da ga komot poješ jaz padem na tavelko milko mmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pozabila omenit, da so ti jajčki pakirani po nekaj 10 v vrečke in teh vrečk je ene 5. user posted image user posted image


Naja enga daš v usta pa ga ližeš tko da te prej mine voljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem sedaj vsak večer eno tavelko milko ko se je tamav zbudu ponoč za flaško jaz sem sebi eno vrstico milke se pa zbuja na eno uro in pol user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tako vsako noč



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra. Pol boš pa mela krizo, ko bo začel spat celo noč. user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 13:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Naja ne sekiraj se jajček je majhenuser posted image user posted image tako da ga komot poješ jaz padem na tavelko milko mmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pozabila omenit, da so ti jajčki pakirani po nekaj 10 v vrečke in teh vrečk je ene 5. user posted image user posted image


Naja enga daš v usta pa ga ližeš tko da te prej mine voljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem sedaj vsak večer eno tavelko milko ko se je tamav zbudu ponoč za flaško jaz sem sebi eno vrstico milke se pa zbuja na eno uro in pol user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tako vsako noč



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra. Pol boš pa mela krizo, ko bo začel spat celo noč. user posted image user posted image


Ja takrat pa bom že suhica tko da nebo nobene krizeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj upam ful se težko odpovem dobri milki prov vleče me kot magnet nanjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 13:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Naja ne sekiraj se jajček je majhenuser posted image user posted image tako da ga komot poješ jaz padem na tavelko milko mmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pozabila omenit, da so ti jajčki pakirani po nekaj 10 v vrečke in teh vrečk je ene 5. user posted image user posted image


Naja enga daš v usta pa ga ližeš tko da te prej mine voljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem sedaj vsak večer eno tavelko milko ko se je tamav zbudu ponoč za flaško jaz sem sebi eno vrstico milke se pa zbuja na eno uro in pol user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tako vsako noč



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra. Pol boš pa mela krizo, ko bo začel spat celo noč. user posted image user posted image


Ja takrat pa bom že suhica tko da nebo nobene krizeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj upam ful se težko odpovem dobri milki prov vleče me kot magnet nanjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj ne govor, milka je itak zakon, sploh tista nuisette al kako se napiše... Mmmmmmmm...

clock-img

11.04.2012, 13:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Naja ne sekiraj se jajček je majhenuser posted image user posted image tako da ga komot poješ jaz padem na tavelko milko mmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pozabila omenit, da so ti jajčki pakirani po nekaj 10 v vrečke in teh vrečk je ene 5. user posted image user posted image


Naja enga daš v usta pa ga ližeš tko da te prej mine voljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem sedaj vsak večer eno tavelko milko ko se je tamav zbudu ponoč za flaško jaz sem sebi eno vrstico milke se pa zbuja na eno uro in pol user posted image user posted image user posted image user posted image  pa tako vsako noč



user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra. Pol boš pa mela krizo, ko bo začel spat celo noč. user posted image user posted image


Ja takrat pa bom že suhica tko da nebo nobene krizeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj upam ful se težko odpovem dobri milki prov vleče me kot magnet nanjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj ne govor, milka je itak zakon, sploh tista nuisette al kako se napiše... Mmmmmmmm...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem glihkar pojedla dve vrse jeuser posted image user posted image user posted image user posted image  ta je najbolša mmmmmmmmmmm bom jaz kar morala nehati kupovati čokolade ker jih potem jaz skoraj vse pojemuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 13:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image
Jaz jih pa itak skoraj ne kupujem, ampak pridejo v hišo od babic, pa za take praznike kot je bil... In nismo (beri nisem) dobra, dokler se še kje kaj valja... user posted image Danes me pa ful mikajo palačinke sam nimam več nutele no... user posted image

clock-img

11.04.2012, 13:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Mihec stoji na hodniku in in skozi ključavnico gleda v sestrino sobo.
Mimo pride oče, ga prime za ušesa in jezno reče:
"Kaj te briga, kaj dela tvoja sestra v sobi."
Mihec pojasni očetu: "Saj ne gledam nje. Gledam, kaj dela Boris z njo!"

No da se vsaj malo nasmejimo no slikco tako mal smešno pa mi ni hotelo prilepiti

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 11.4.2012 13:28:29 >

clock-img

11.04.2012, 13:43

clock-img

danyy

pencil-img

558

Ta recept za burek bom pa še jaz sprobala. user posted image .

clock-img

11.04.2012, 14:29

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Rabmo HHH da nam kako motivacijsko pripopa gor.


HHH me je sicer vedno spravla v smeh, ampak motivacija je tudi njej manjkala... se mi zdi... user posted image




user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 14:31

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Danes mi je pa ta priletel:






Manager in mala deklica

Zraven majhne deklice v letalu sedi menedžer.Obrne se proti njej in reče: "Ali bi se hotela malo pogovarjati? Slišal sem, da čas v letalu hitreje mine, če se pogovarjaš s sopotniki."
Deklica, ki je pravkar odprla knjigo, jo zapre, se obrne proti njemu in reče:
"O čem bi se želeli pogovarjati?"
"Ne vem pravzaprav", reče menedžer, "Kaj ko bi se pogovarjala o nuklearni energiji?"
"Dobro", reče deklica," to bi bila zanimiva tema "! Ampak, dovolite mi da vas prej nekaj vprašam!"
Konj, krava in srna jedo isto hrano - travo! Ampak srna izloča majhne kroglice, krava ploščate kolače in konj kose suhe trave. Zakaj je to tako?".
Po kratkem razmisleku reče menedžer: "Ne vem kako bi to pojasnil!".

"Ali se torej smatrate dovolj pametni, da se pogovarjate o nuklearni energiji, če še o navadnem dreku nič ne veste?"

clock-img

11.04.2012, 19:51

clock-img

pebs

pencil-img

279

NO, sporočam,da mi je burek res dobr ratal. RAKICA 1 hvala za spodbudo,sm ga že večkrat hotla narest,pa sm misla,da je ful dela. Nardila sm samo skutnega,pa naslednjič bom dala še več nadeva. Smo ga že itak vsega zmazaluser posted image aja, na temi hujšanje smuser posted image

clock-img

11.04.2012, 19:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Lih berem eno drugo temo,ko punca hoče shujšat po porodu. A jo čmo sprejet medse? K pri nas bo dobila velik dobrih nasvetovuser posted image


Em, no ja... ne bi jaz vabla... če sama pride, naj... jo nekaj časa sledim in mislim, da se punca rada krega... user posted image
Drugič... user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Danes mi je pa ta priletel:


Dobre ti letijo... user posted image
Hujšaš kaj? user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:03

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Lih berem eno drugo temo,ko punca hoče shujšat po porodu. A jo čmo sprejet medse? K pri nas bo dobila velik dobrih nasvetovuser posted image


Em, no ja... ne bi jaz vabla... če sama pride, naj... jo nekaj časa sledim in mislim, da se punca rada krega... user posted image
Drugič... user posted image


user posted image user posted image user posted image aja, veš tega pa nism vedlauser posted image
Kako pa si kej, zdej,ko je večer? A ti kej hrana po glav hod? Men še nč, začuda. Mogoče me spet motivacija grabiuser posted image

clock-img

11.04.2012, 20:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Kako pa si kej, zdej,ko je večer? A ti kej hrana po glav hod? Men še nč, začuda. Mogoče me spet motivacija grabiuser posted image


Ej, bila sem pri starših in tam je bilo pooolnooo kosilo, tak, da zaenkrat še ni potrebe po hrani. Pa tudi dan se je dobro iztekel, če bo pa sila, pa imam še mamino hrano od katere se pa ne moreš zrediti. Pa čeprav je pohana kura user posted image
Ampak, doma se nikoli nisem redila user posted image
Ni sendvičev, ni tv-ja ob hranjenju, se nikamor ne mudi,... pa vse domače user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:21

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Danes mi je pa ta priletel:


Dobre ti letijo... user posted image
Hujšaš kaj? user posted image



Ampak s kakšnim veseljem mi pa ti to vprašanje stalno postavljaš! Te kar vidim kako se s bigmacom v levi roki in majonezo v desni privoščljivo režiš! Na legmeđikiu pa pajčevina!!!!
Ne. Ne hujšam. Mi ne gre.
Danes sem sicer malo bolj pridna! Nobene sladke stvari (še) nisem pojedla. Sem pa na poti do svoje vitkosti naredila nov korak: ugotovila sem, da čez dan z vsemi kafeti in čaji požrem grdo količino cukra. In sem si kupila stevio - al kako se že reče. Nikoli nisem bila naklonjena tem umetnim sladilom (za tega sicer poudarjajo, da je naravno - če verjameš), ampak nekaj je pač treba ukrenit in tudi reskirat za ljubo hujšanje.
Torej, če to kaj šteje, potem preklicujem zgoraj navedeno (Ne. Ne hujšam....) in ponosno javljam, da JA, HUJŠAM!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:23

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Kako pa si kej, zdej,ko je večer? A ti kej hrana po glav hod? Men še nč, začuda. Mogoče me spet motivacija grabiuser posted image


Ej, bila sem pri starših in tam je bilo pooolnooo kosilo, tak, da zaenkrat še ni potrebe po hrani. Pa tudi dan se je dobro iztekel, če bo pa sila, pa imam še mamino hrano od katere se pa ne moreš zrediti. Pa čeprav je pohana kura user posted image
Ampak, doma se nikoli nisem redila user posted image
Ni sendvičev, ni tv-ja ob hranjenju, se nikamor ne mudi,... pa vse domače user posted image



Ljubica, domnevam, da si bila mlajša. Z leti se kile lažje nabirajo in težje skinejo. Mislim, da ti bo tokrat tudi tista kura dala po p.user posted image
user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ampak s kakšnim veseljem mi pa ti to vprašanje stalno postavljaš! Te kar vidim kako se s bigmacom v levi roki in majonezo v desni privoščljivo režiš! Na legmeđikiu pa pajčevina!!!!


user posted image
Prav imaš, nimaš prav, prav imaš, prav imaš in prav imaš... user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ljubica, domnevam, da si bila mlajša. Z leti se kile lažje nabirajo in težje skinejo. Mislim, da ti bo tokrat tudi tista kura dala po p.user posted image
user posted image user posted image user posted image


Ko mi nekdo reče ljubica... in še babnica povrh... user posted image
Kurjo kožo dobim!
Dobra je pipika, njami... fauš si, drugo ni... user posted image
Medek čokolino, pa take... user posted image

clock-img

11.04.2012, 20:39

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ne vem, no. Če daš na vago polkilski čokolino pa mamino kuro, kaj misliš koga bo v luft odneslo?

clock-img

11.04.2012, 20:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne vem, no. Če daš na vago polkilski čokolino pa mamino kuro, kaj misliš koga bo v luft odneslo?



Kuro, ker ima letance

clock-img

11.04.2012, 21:17

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ne vem, no. Če daš na vago polkilski čokolino pa mamino kuro, kaj misliš koga bo v luft odneslo?



Kuro, ker ima letance???


A repetničke misliš?

clock-img

11.04.2012, 21:20

clock-img

HHH

pencil-img

1221

clock-img

11.04.2012, 21:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A repetničke misliš?


Repetničke? user posted image

clock-img

11.04.2012, 21:25

clock-img

HHH

pencil-img

1221

clock-img

11.04.2012, 21:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH



Kaj si pa tam pozabla narisati? user posted image
Ali tak izgleda tvoj jedilnik za jutri? user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 11.4.2012 21:26:18 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem