cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

23.02.2012, 12:24

clock-img

pebs

pencil-img

279

mi gre že bolj citiranje, aneuser posted image

clock-img

23.02.2012, 12:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

mi gre že bolj citiranje, aneuser posted image


Obvladaš, ni kaj ... user posted image

clock-img

23.02.2012, 12:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Aja, še to sem spremenila zadnjih par dni... namesto kruha večji del jem prepečenec polnozrnati seveda user posted image , pa ko grem na balkon na cigaret, ne sedim več na tako udobnem stolu, ker itak celi dan skoraj sedim..., ampak se šetam zraven, ko kadim.
Od daleč, če bi me nekdo opazoval, bi mislil, da sem ful živčna user posted image

clock-img

23.02.2012, 12:42

clock-img

pebs

pencil-img

279

Sam glej kaj bo kmal poletje,pa kratke majčke pa če bom taka kot sm zdej,res ne bom prov zadovoljnauser posted image .Pa si rečm,pa kaj je to 3 kg, sam mal manj jej,pa boš kmal spet u taseksi hlačah (vsaj od vseh mojih hlač so najboljseksi, verjetn ne zgledam tok seksi tud v resnicuser posted image ). Pa,ja, pol me zagrab lakota, padm u trans,pa kr melm,melm....

clock-img

23.02.2012, 12:45

clock-img

danyy

pencil-img

558

Kosilo se že kuha -juha, rižota, solata.
Jaz sem doma, porodniška se mi je sicer že iztekla, nove zaposlitve še nisem našla. Sem pa kar zaposlena, sinko ni v vrtcu, občasno popazim na nečaka, skratka dolgačas mi ni. Jaz sem imela dojenje za izgovor, da sem lahko žrla (saj veste - je treba jest, da je dovolj mlekauser posted image ), pa še možek tako rad je in sma pač skupaj uživala v najinih "požrtijah. No, zdaj bo mogel sam uživat, razen če ga prepričam, da se mi pridruži.
Drugače pa sem pred nosečnostjo (v bistvu kar srednje šole) morala malo popazit kaj sem pojedla, pa tudi aktivna sem bila.
Upam, da bo mali danes tudi za konkreten sprehod po kosilu.

clock-img

23.02.2012, 12:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz imam še ene hlače, ki sem jih sama zašila, ko sem imela 55 kg. 174 cm in 55 kil... fantastika! user posted image
Res, da sem bila 18 let, pa niti nisem bila preveč suha. Tak fajn sem bila. Zdaj pa 30 kil več... pa seveda nobenega živega bitja v trebuhu user posted image
Kaj življenje prinese user posted image
ps... res ne vem, zakaj še šparam tiste hlače user posted image

clock-img

23.02.2012, 12:51

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz imam pa kar veliko garderobe, ki mi zdaj ni prav, ampak mi še bouser posted image . Sedaj nosim večinoma pajkice in tunike čez, sem jih nakupila med nosečnostjo, samo si nisem mislila, da jih bom tako dolgo nosila.
V glavnem danes nisem še nič grešila user posted image .

clock-img

23.02.2012, 12:54

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz imam pa kar veliko garderobe, ki mi zdaj ni prav, ampak mi še bouser posted image . Sedaj nosim večinoma pajkice in tunike čez, sem jih nakupila med nosečnostjo, samo si nisem mislila, da jih bom tako dolgo nosila.
V glavnem danes nisem še nič grešila user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz imam pa kar veliko garderobe, ki mi zdaj ni prav, ampak mi še bouser posted image . Sedaj nosim večinoma pajkice in tunike čez, sem jih nakupila med nosečnostjo, samo si nisem mislila, da jih bom tako dolgo nosila.
V glavnem danes nisem še nič grešila user posted image .


No,to ti  je optimizem,ki ga men že kr mal zmankujeuser posted image  

clock-img

23.02.2012, 12:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

No,to ti  je optimizem,ki ga men že kr mal zmankujeuser posted image  


To leti tudi na tvoje citiranje user posted image
Vedno bolj izvirna si... me prav zanima kaj bo naslednje... user posted image

clock-img

23.02.2012, 12:59

clock-img

pebs

pencil-img

279

ja,sej veš mal blond,pa še možgani na off...res se morm že enkrat mal poglobit v to citiranje, naslednjič vs presenetimuser posted image  (čez mesec,mogoče dva)user posted image

clock-img

23.02.2012, 13:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ti kar vadi... mene zabava user posted image
Pa hudiča, ko je toliko za citirat... user posted image  moramo paziti kaj pišemo, da ti ne otežujemo pisanje na RR

clock-img

23.02.2012, 13:06

clock-img

pebs

pencil-img

279

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ti kar vadi... mene zabava user posted image
Pa hudiča, ko je toliko za citirat... user posted image  moramo paziti kaj pišemo, da ti ne otežujemo pisanje na RR


to pa res, če ne bomo shujšale,bomo pa vsaj največ stvari naklofaleuser posted image

clock-img

23.02.2012, 13:06

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Našla sem en forum, kjer ene manekenke razpravljajo o tem, koliko na dan pojejo in to... In potem dajo gor ene slike od manakenk, ki imajo kao po njihovem hudo dobre postave - so pa okostnjaki.. Ful grdo. Potem je pa ena slika normalne punce, z zavidljivo športno postavo, precej suha je še vseen v bistvu, pa pravijo da je debela. Po mojem nimajo nekaj pošlihtano v glavi... Sem bila malo šokirana. Razpravljajo npr. o tem, katera kost na telesu jim je najlepša, ko se jim ven vidi... Bolano...

Grem kr jest... user posted image

clock-img

23.02.2012, 13:11

clock-img

pebs

pencil-img

279

tud men take postave niso všeč. Če smo ženske,mormo met saj mal riti, ne pa da od zadi ne veš,al je moški,al ženska. Sej če si po narav taka, ok, ne pa da stradaš,pa pol zgledaš kot okostnjak.

clock-img

23.02.2012, 13:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz mislim, da je najboljša postava tista, v kateri se ZDRAVA ženska najboljše počuti. Če ima psiho probleme, potem ji je tudi predstava o tem, kaj je lepo telo, popačeno.
Tako, da vso tisto pretiravanje od nenormalnih mišic, suhosti ali debelost... je problem. Verjamem pa, da se ene čudovito počutijo, pa čeprav imajo nekaj kil več. Poznam take.
Saj moja idealna postava je nekje tam približno, kot jo ima npr. Nina Osenar, ampak taka vem, da ne bom. Sem včasih bila, že to je dovolj user posted image
Zdaj bi rada samo to, kot je bilo par let nazaj. Če pa se bom začela s športom ukvarjat, pa bo kar samo od sebe še šlo dol par kil. Vem, da je pod tem telesom originalno telo z lepšimi oblinami. Zdaj pa še ta višek dol dati.

clock-img

23.02.2012, 13:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Evo, npr., res, sem imela 55 kil včasih, ampak najboljše sem se pa počutila, ko sem imela 70 - 73 kil. Čisto zadovoljna. Imela se jo kakih 10 let. Pa nisem bila ne debela, ne suha. Res, pa da nisem nič telovadla. Če bi, bi ziher imela še kako manj... Jedla pa sem vse, nonstop.. in nikjer se mi ni poznalo... takrat.

clock-img

23.02.2012, 14:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kak hitro mine cajt.... počasi bo treba po deca v vrtec. Bi mi pasalo, če bi imela 15 ur fraj vsak dan...

clock-img

23.02.2012, 14:21

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Tudi jaz nekaj čez 50, ko sem se najbolje počutila, ker sem imela zaradi športa mišice. In energije precej preveč, mogoče user posted image Ko sem imela pod 50, ampak jaz sem manjša verjetno od vseh tu, se mi je še pa vseeno zdelo, da imam veliko rit in debele noge. Ker pač moja mama ima še vedno 43 kg, in nikoli jih kaj več ni imela, še zdaj ji čist vsaka obleka paše - sva pa obe bolj majhne (da ne bo katero kap). Tako da meni se vsaka kila čez 50 fejst pozna. Kolegica, ki je pa velika čez 180 in sva včasih skupaj tekli, je pa pri 60 potem že zgledala kot okostnjak, presuha. Ok za manekenko na pisti, mogoče, ampak one so meni res grozne, se ti zasmiljo, da bi jih poslal na rdeč križ po hrano...

clock-img

23.02.2012, 14:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Meni je tudi zanimivo, kako so te naše mame v redu. Ok, moja ima sicer danes rit (široke boke), je bolj majhna, ampak trebuh je vedno imela raven. Pa najboljše je to, da se ji je celulit pojavil pri 50-tem letu. Čisto drugačen način življenja in hranjenja, kot ga imam jaz danes.

clock-img

23.02.2012, 16:08

clock-img

pebs

pencil-img

279

No,jest sm lih iz enga sprehoda pršla,smo šli vsi štirje v gozd,tamala je bla v vozičku,pa smo se kr sprehodil. Sam kolk se res bolj počutš,k se gibaš. Kaj pa ve kej počnete. Jest zdela že pečm kruh, smo se čist zlakotil.user posted image

clock-img

23.02.2012, 16:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Mi iz vrtca in trgovine. Začelo je deževati... jupi, pomlad se bliža... prav voham jo v zraku, pa ptički pojejo user posted image
Jah, kosilo pa v stilu menija tega tedna (mcdon... burgeri) , otroka sta si zaželela hrenovke. In ker za sebe ne mislim posebej kuhat, bodo tudi za mene user posted image
Saj niso tak slabe, no... user posted image

clock-img

23.02.2012, 17:21

clock-img

danyy

pencil-img

558

Meni to citiranje tudi ne gre najbolje, moram še pogruntat. Z našim sprehodom ni bilo nič, mali ni hotel v voziček, tao da sma bila smo bili samo na dvorišču, sedaj pa tako dežuje. Tako, da z gibanjem ni danes nič. Mogoče bom pri likanju pokurila kalorij.user posted image

clock-img

23.02.2012, 17:24

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz imam pa kar veliko garderobe, ki mi zdaj ni prav, ampak mi še bouser posted image . Sedaj nosim večinoma pajkice in tunike čez, sem jih nakupila med nosečnostjo, samo si nisem mislila, da jih bom tako dolgo nosila.
V glavnem danes nisem še nič grešila user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz imam pa kar veliko garderobe, ki mi zdaj ni prav, ampak mi še bouser posted image . Sedaj nosim večinoma pajkice in tunike čez, sem jih nakupila med nosečnostjo, samo si nisem mislila, da jih bom tako dolgo nosila.
V glavnem danes nisem še nič grešila user posted image .


No,to ti  je optimizem,ki ga men že kr mal zmankujeuser posted image  




Sem se odločila da raje shujšam, kot pa menjam vso garderobo. user posted image Ker pajkic in tunik sem že malo naveličana. Pa še sebi sem obljubila, da če bom uspešna pri hujašnju, da gremo maja v toplice. Ko smo decembra bili sem se počutila kot kit user posted image in sem bila skoz slabe volje.

clock-img

23.02.2012, 17:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Opet likanje user posted image
Ravnokar mi je mali težil, zakaj jaz nikoli ne likam... Pač zato, ker sovražim likanje user posted image

Kaj imate s te citiranjem?
Klikni opcijo CITIRAJ in potem začneš pisati po zadnjem znaku //quote/. Med prvim /quote/ in zadnjim pa lahko spreminjaš, brišeš besedilo...
Za začetek je to dovolj...

clock-img

23.02.2012, 17:51

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jap, preveč sem se najedla. user posted image
Hrenovke še dolgo ne bodo šle v mene ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem