cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

08.01.2012, 21:21

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Neika to je pa mišična masa, ki je težja kot maščobe. Več je boš imela, manj maščob bo. Na dolgi rok se bo videlo. Ti kar vztrajaj- ne daj se!
Za 50 kg ti pa kar verjamem, jaz tud sanjam o 50user posted image ...

clock-img

09.01.2012, 04:56

clock-img

neika

pencil-img

270

jutro!

naj jaz odprem letošnjo sezono lova!

78,1, to je -0,8kg.user posted image

clock-img

09.01.2012, 06:48

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobro jutro!
Moja teža je 78,7kg, to je -1,0kg.user posted image

Lep dan vsem

clock-img

09.01.2012, 07:18

clock-img

Luns

pencil-img

226

Ojla, men kr iste kg pustite kot so. Nisem bla glih pridna, tak čuden teden je bil da sem bla čist brez volje. Ni opravičilo ampak tko je blo se bo treba mal bolj v roke vzet. Čestitke pa vsem ki so vidle -, ostalim pa tud mi ga še bomo.user posted image

clock-img

09.01.2012, 07:24

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Dobro jutro,

tudi jaz sem bila ta teden uspešna 102,8, torej -1,6 user posted image . Se se pa odločila, da spremljam tudi mere (enkrat mesečno). Začetne mere so:

  • boki 122
  • pas 103
  • prsi 111
  • noga 69,5 in
  • roka 34
Pa še maščobe. Teh imam 36,7%. Tudi te moram sklestiti v prvi fazi na 35, nato pa še za kak procent nižje - optimalno bi bilo, da bi jih imela okoli 30 se mi zdi.

Danes bo en naporen dan, zato imam razen kosila vse za jest s sabo - jogurt, jabolka, sir in kisle kumare. Za kosilo pa verjetno ne bo kaj zdravega, ker je prehrana v tukajšnji menzi bolj tako tako. Tudi telovadbe danes ne bo - računam da bom doma šele okoli devete, desete ure. user posted image

neika in miška17 user posted image user posted image user posted image za razultat.

Vsem vam želim en lep, sončen dan user posted image

clock-img

09.01.2012, 07:51

clock-img

tinkolina

pencil-img

28

Dobro jutro! Moja teža je 92,7 kg, kar pomeni da je od srede za -0.8kg manjša user posted image .

Lep in uspešen dan želim vsem skupaj

clock-img

09.01.2012, 07:56

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro!

Čeprav sem jaz uradno začela v torek, pa sem se danes vseeno stehtala.
Začetna: 93,5
Trenutna: 91,0
Tedensko: -2,5

Vesela ko radijo user posted image   user posted image   user posted image

Želim vam en lep začetek tedna, pa veliko hujšarske volje in uspeha!

clock-img

09.01.2012, 08:22

clock-img

happy85

pencil-img

213

No pa se me je končno tehtnica usmilila in ni šla več gor, ampak za 0,5 kg dol.

Začetna: 59,5kg
Trenutna: 59kg
Tedensko: -0,5kg

clock-img

09.01.2012, 08:28

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

začetna 55,3, trenutna 55,4 (+O,1) 

kljub temu, da sem zmanjšala obroke, predvsem zvečer, pa vsak dan vsaj dve uri sprehoda (včeraj pet ur) je šlo gor user posted image user posted image user posted image

bo treba še kakšno spremembo v jedilnik uvest

izgleda, da bo to šlo bolj počasi kot sem upala user posted image user posted image user posted image

vseeno vztrajam

clock-img

09.01.2012, 08:31

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

IZVIRNO SPOROČILO: neika
skoz si govorim, da bom enkrat spet taka, a toliko truda nisem še nikoli vlagala. Pa saj mi je prav, takrat sem si rekla, da preko 60 nikoli več, pa sem si dovolila, da je bilo še 20 več. Skupaj 30 v 10 letih. Svinjarija.


Tudi jaz sem dobila skoraj 30 kg gpr v zadnjih 8ih letih, od tega okrog 18 kg v zadnjem letu in pol! Službe nisem imela, pisala sem diplomo - večinoma v večernih urah - zraven pa jedla... Pa so šli kg gor user posted image

Jaz sem se čez vikend kar lepo držala in ni bilo prekrškov. Še ko so mi včeraj ponujali puding s smetano, mi niti dišalo ni. Še dobro, da je bil čokoladni puding, ker tega ne maram preveč user posted image

Še podatki:
Začetni kg: 94
Trenutni kg: 92,3
Tedensko: -1,7

user posted image user posted image user posted image vsem za - kg. Tiste, ki pa danes nimate -, bo pa mogoče v ponedeljek toliko večji... user posted image

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 9.1.2012 8:35:41 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

09.01.2012, 08:32

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

user posted image


< Sporočilo je popravil suzy85 -- 9.1.2012 8:34:37 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

09.01.2012, 08:35

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

Dobro jutro

Moja teža ostaja enaka user posted image user posted image pa sem bila ful pridna, vsak drug dan na fitnesu, ko sem dobila M mi je šlo za 1,5 kg gor in je tam ostalo še nekaj dni, potem pa počasi po par dekic do 98 kg danes. Sem kar malo obupana. Ne vem kaj delam narobe. Bom napisala moj jedilnik pa mi povejte če mislite da kaj ni ok. Hvala

7.00 - banana + kefir ali pz štručka +1 rezica pišč.prsa
10.00 - mešana solata + pz žemljica (ali kos pz kruha)
13.00 - sadje (če sem zjutraj jedla kruh, morda banana, ali pomaranča, ali jabolko,..)
17.00 - mešana solata s tuno ali piščancem ali piščanec na žaru in paradižnik ali zelenjavna juha
zvečer pa morda pest oreščkov ali pa malo skute ali pa kak kefir, če sem res lačna še kak kos kruha zraven

clock-img

09.01.2012, 08:35

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

ronja1a, če si začela občutno več telovadit, potem je lahko razlog res v povečanju mišične mase, ki je težja od maščob, kot je napisala ana ana.

tudi meni se dostikrat to zgodi, da ko začnem veliko telovadit gre najprej gor, šele nato pa dol. zato tudi ves čas spremljam še procent maščob v telesu in če se ta številka znižuje - tudi če kg malo rastejo - se ne sekiram. pa obseg je tudi fajn spremljat, ker je zelo velik pokazatelj uspeha.

vztrajaj, pa boš videla, da bo šlo dol.

clock-img

09.01.2012, 08:36

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

torej je pri meni tudi mogoče porast teže zarad povečanega obsega telovadbe...sem malo bolj mirna.

clock-img

09.01.2012, 09:21

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Ja, se tudi jaz tolažim s tem, da je morda to razlog, čeprav tehtnica ne kaže ravno kakega povečanja mišične mase, nisem pa točno pogledala, kako je tudi z vodo ... razmišljam, da bi se vseeno pogosteje tehtala, da bom spremljala, kako se giblje teža tudi preko tedna ... in tudi mere bi tudi bilo fajn spremljat, a sem založila šiviljski meter.

LittleSun, meni se zdi jedilnik precej soliden.

Jaz bom probala zmanjšat OH, predvsem mi je pa to problem, ker ne maram mesa.

clock-img

09.01.2012, 09:42

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

7.00 - banana + kefir ali pz štručka +1 rezica pišč.prsa
10.00 - mešana solata + pz žemljica (ali kos pz kruha)
13.00 - sadje (če sem zjutraj jedla kruh, morda banana, ali pomaranča, ali jabolko,..)
17.00 - mešana solata s tuno ali piščancem ali piščanec na žaru in paradižnik ali zelenjavna juha



tudi meni se zdi tvoj jedilnik čisto primeren.

imam kolegico, ki je svetovalka za zdravo prehrano in hujšanje in mi vedno pravi, da če želim shujšati moram pojesti dovolj beljakovin glede na mojo telesno težo. to pri meni znese res zelo veliko beljakovin, zato sem večinoma na beljakovinski hrani (jogurti, siri, meso, skuta, občasno shake...). jem seveda tudi vse ostalo. ob tej prehrani vedno začnem hujšati, se mi pa včasih zdi, da mi škodi - se mi prebava čisto zmeša.

še to: dobro naj bi bilo pri prehranjevanju upoštevati glukemični indeks, ampak kolikor vidim ješ bolj ali manj živila z nizkim GI, kar je dobro (jabolka, banane - polzrele, pomaranča,...)

clock-img

09.01.2012, 10:15

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

Dobro jutro,

vidim, da smo bile vse več ali manj pridne in da se je novo leto dobro začelo.

Moji podatki:
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
bambixxx -2,2kg -2,2kg 69,9kg 65kg 67,7kg

To je moj rekord v tedenski izgubi in sem neznansko vesela user posted image . Čeprav sem ta teden samo 1x konkretno telovadila (2 uri skupaj), pa se je očitno obrestovalo, da sem spremenila večerje. In sicer sem večinoma jedla pusto skuto, malo kisle smetane, 1 naribano jabolko, cimet, tekoče sladilo, vse skupaj zmešano in ne prepozno zvečer (do 19h). Kasneje še malo oreščkov, če je bila lakota. Tako sem v 1 tednu uspela sklestiti 3 tedne prazničnega žretja. user posted image

Čestitke vsem za uspeh in pogumno naprej user posted image user posted image user posted image .

clock-img

09.01.2012, 10:22

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Dobro jutro

Moja teža ostaja enaka user posted image user posted image pa sem bila ful pridna, vsak drug dan na fitnesu, ko sem dobila M mi je šlo za 1,5 kg gor in je tam ostalo še nekaj dni, potem pa počasi po par dekic do 98 kg danes. Sem kar malo obupana. Ne vem kaj delam narobe. Bom napisala moj jedilnik pa mi povejte če mislite da kaj ni ok. Hvala

7.00 - banana + kefir ali pz štručka +1 rezica pišč.prsa
10.00 - mešana solata + pz žemljica (ali kos pz kruha)
13.00 - sadje (če sem zjutraj jedla kruh, morda banana, ali pomaranča, ali jabolko,..)
17.00 - mešana solata s tuno ali piščancem ali piščanec na žaru in paradižnik ali zelenjavna juha
zvečer pa morda pest oreščkov ali pa malo skute ali pa kak kefir, če sem res lačna še kak kos kruha zraven


tudi meni se zdi jedilnik zelo špartanski, mogoče edino malo preveč kruha user posted image kakšen kruh ješ? ker PZ, ki ga kupiš v trgovini pri svežem kruhu ima ponavadi skoraj vedno zraven belo pšenično moko. jaz kupujem samo pz kruh od Spar Vital (6 ali 7 rezin pakiranih skupaj), ki dejansko ne vsebuje nič bele moke in jem ga samo zjutraj.
najbrž je bil porast teže pri tebi res na račun M, tako da bo ta teden boljše, boš videla. user posted image

clock-img

09.01.2012, 10:36

clock-img

taly

pencil-img

81

Ojla!
Za tabelo danes 61,7 kar je 0,8 kg manj. Sem prav vesela saj pri meni se tisto tapravo hujšanje začne danes, ko se bom res vzela v roke in bom izločila sladkrije in začela telovadit. user posted image vsem za izgubljene kg. ostalim pa za vstrajnost bo pa drug teden boljše.

clock-img

09.01.2012, 11:44

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Tako, jaz sem nazaj z naše priljubljene planinske točke v bližini. Sem hodila 1 uro gor in 1/2 ure dol. Je prav pasalo. user posted image Nazadnje sem bila gor lani januarja, ko sem bila doma, tako kot zdaj. Februarja sem dobila službo in opustila hojo. user posted image Zdaj upam, da bom bolj vztrajna.

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

09.01.2012, 12:13

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Pozdravljeni user posted image

Ta teden sem končno šla nazaj doooool!

Neža7        -0,8kg          -0,8kg            84,4kg      70kg         83,6kg

< Sporočilo je popravil Neža7 -- 9.1.2012 12:16:17 >


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

09.01.2012, 12:15

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

user posted image  Lep dan vsem želim user posted image

< Sporočilo je popravil Neža7 -- 9.1.2012 12:17:33 >


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

09.01.2012, 12:33

clock-img

Lorna4

pencil-img

178

Hej user posted image
Še jaz javljam svoje kg, tehtnica je pokazala točno -1 kg, sepravi sem sedaj na 79 user posted image
kar spodbudno za začetek. Sem pa uvedla vsaj trikrat tedensko vsaj 45 minut gibanja, pa pri prehrani res pazim da ne jem sladkarij, namesto kruha pojem raje kak polnozrnat preprečenec ali pz kruh, pa še tega bolj malo.
Upam da bo šlo tako naprej,pa čestitke vsem za izgubljene kg, ostale ki pa danes niste videle - pa le pogumno naprej user posted image

clock-img

09.01.2012, 13:04

clock-img

*lala*

pencil-img

82

ooo že vse pridne poročate nove kg...jst sm pa še v službi tako da poročam proti večeruuser posted image

za vse ki ste izgubile kg čestitke....tistim pa ki ni šlo dol pa en košek poguma za naprej!user posted image

lep sončen začetek tedna

clock-img

09.01.2012, 13:07

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

62,4 kg--- orej - 0,6 kg..... sme pa športnala vsak dan... verjetno spet mišice pridobivam (ob salu iz čokolade) :-)user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem