cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

04.01.2012, 19:48

clock-img

tinkolina

pencil-img

28

Brinčika pa si kej pazila kaj ješ? A si kej ločevala?

clock-img

04.01.2012, 20:45

clock-img

neika

pencil-img

270

jaz sem bila danes leteča, in je bilo bolj prehranjevanje uzput, a po pravilih. Prav tako sem naredila 100 trebušnjakov, tistih, kjer se samo malo dvigneš, a držiš ves čas napet trebuh, bila 20 minut na orbiju, pa še za golmana sem bila pri nogometu v dvorani...user posted image

no, to je bila prva moja letošnja telovadba, ironija je, da sem se super počutila. Le spravit se je treba.

clock-img

04.01.2012, 21:30

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

No, meni je danes kot načrtovano uspelo iti plavat - cca pol ure intenzivnega plavanja user posted image user posted image . Zdaj naredim pa še nekaj trebušnjakov, potem pa počasi spat. Kar se hrane tiče pa nisem tako disciplinirana: še vedno zvečer preveč jem user posted image . Ko pridem domov čakajo same dobrote in po teh praznikih in obilici odvečnih kg so skomine prevelike. Ampak na tehnici se že kaže majčken minus po praznikih, tako da se bom počasi spravila v red. - je najboljša motivacija za nadaljevanje.

Jutri pa upam, da mi uspe na jutranji sprehod, drugače pa zvečer orbitrek in pilates. Hrana pa...držim pesti da se čim bolj držim - doma je zmanjkalo belega kruha (načeloma ga sicer nikoli nimamo, ampak tokrat si ga je možek posebej zaželel), kar je že plus zame user posted image .

Zdaj pa hitro še malo v akcijo pred spanjem.

clock-img

04.01.2012, 22:21

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx
Drugače pa sem jaz za to, da spet pišemo naše dnevne jedilnike gor, ker po določenem času že zmanjka idej predvsem za večerje.


tole sem hotela že sama predlagat user posted image

Z: PZ kruh, marmelada brez sladkorja, mleko 1,6%
M: mandarine
K: PZ riž z zelenjavo
M1: 1/2 klobase
M2: nesladkan jabolčni kompot
V: špageti s tuno user posted image (temu se pa res ne morem upreti)

Ob sredah hodim na aerobiko, tako da nisem bila na sprehodu. Grem pa zjutraj h kolegici na kavo - pribl. 15 km v eno smer. Upam, da zdržim user posted image

Nočko!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

04.01.2012, 22:27

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Hej hej,
smo pa zagnane, upam da nas čim dlje drži user posted image user posted image ...
Čeprav še sama nisem najbolj trdno začela, malo se tolažim s tem da še ta teden ne morem tako na strogo, da ne šokiram preveč telesa. Drugač sem se pa kar pazila pri hrani, naredila 90 trebušnjakov in 20 minut skakala na trampolinu- to naj bi bilo 1 ura tekauser posted image ...tak sem prebrala v eni knjigi.
Ja ločevanje ogljikovih hidratov in beljakovin bi naj menda bilo najbolj smiselno in tako živeti do konca dni, pa se menda ne bi redili....Za poskusit je...

Julia08 nisi trčena, prav je da imaš jasne ciljeuser posted image .
Cebelica81 ti si pa res fulll pridna, res fajn telovadišuser posted image .

KSIA boš napisala malo kako paziš pri glikemičnem indeksu?

Littlesun ne tako hitro obupatuser posted image ...

Happy85 ne vem kako bo kaj, ko pa sem že par let poiskusila spraviti teh 5-7 kg dol, pa ne gre...no se boma spremljali pa boma videliuser posted image user posted image

No zdaj pa še mal tv gledat, pa se tipkamo jutri, user posted image Lahko noč....

clock-img

04.01.2012, 22:30

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Grem pa zjutraj h kolegici na kavo - pribl. 15 km v eno smer. Upam, da zdržim user posted image



Wow user posted image user posted image user posted image . Pa kaj to tečeš ali hodiš? Koliko časa pa porabiš?

Tole pisanje obrokov je pa res fajn. Če ne drugega dobiš kakšno idejo kaj bi jedel, pa malo lahko vidiš kako zelo se bašeš ali ne user posted image

clock-img

05.01.2012, 07:43

clock-img

miška17

pencil-img

1195



                                              TABELA
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17          0,0kg          0,0kg              79,9kg        68kg   79,9kg
soncika            0,0kg          0,0kg              81,0kg        65kg   81,0kg
malabiba30      0,0kg          0,0kg             62,5kg        60kg   62,5kg     
bambixxx         0,0kg          0,0kg              69,9kg       65kg   69,9kg
cebelica81       0,0kg          0,0kg              104,4kg     89kg   104,4kg
karmy85          0,0kg          0,0kg              64,5kg       60kg    64,5kg
Lili28               0,0kg          0,0kg               71,0kg      60kg    71,0kg
urshak             0,0kg          0,0kg              107,6kg     80kg    107,6kg
ronja1a            0,0kg          0,0kg               55,3kg     50kg     55,3kg
morje10           0,0kg          0,0kg               64,7kg     57kg     64,7kg
spelca8              0,0kg          0,0kg              81,5kg     75kg      81,5kg
Lorna4               0,0kg          0,0kg              80,0kg     70kg      80,0kg
neika                 0,0kg          0,0kg              78,9kg      69kg     78,9kg
jakopino             0,0kg          0,0kg              89,9kg     79kg     89,9kg
UmpaLumpa       0,0kg          0,0kg              68kg         53kg     68kg
soncnica33         0,0kg          0,0kg             76,3kg      67kg     76,3kg
julija30               0,0kg          0,0kg             81,0kg      70kg     81,0kg
taly                      0,0kg          0,0kg             62,5kg      57kg     62,5kg
suzy85                 0,0kg          0,0kg             94,0kg      75kg     94,0kg
sramežljiva          0,0kg          0,0kg             77,4kg     65kg      77,4kg
nova_tukaj           0,0kg          0,0kg             62,4kg     60kg      82,4kg
halgato                 0,0kg          0,0kg             67,1kg     59kg      67,1kg
3.1.2012:
nemrak                0,0kg          0,0kg             69,0kg      65kg      69,0kg
sesil                     0,0kg          0,0kg             78,5kg     70kg       78,5kg
TEJAR                  0,0kg          0,0kg             90,0kg     70kg        90,0kg
happy85              0,0kg          0,0kg            59,5kg     55kg         59,5kg
LittleSun              0,0kg          0,0kg            98,5kg     88kg         98,5kg
Neža7                  0,0kg          0,0kg            84,4kg     70kg         84,4kg
antonia                 0,0kg          0,0kg            82,9kg    77kg         82,9kg
sunny2                 0,0kg          0,0kg             95,7kg    80kg        95,7kg
RAKICA1               0,0kg          0,0kg             72,0kg    65kg        72,0kg
anjakob                0,0kg          0,0kg             74,9kg    69,9kg     74,9kg
ana ana                0,0kg          0,0kg             62,0kg    55kg        62,0kg
KSIA                    0,0kg          0,0kg             62,0kg     57kg        62,5kg
ms15                   0,0kg          0,0kg            103,0kg    89kg     103,0kg
HuAnita               0,0kg          0,0kg               63,0kg   58kg        63,0kg
4.1.2012:
Luns                     0,0kg          0,0kg             63,0kg     60kg       63,0kg
thaiss                   0,0kg          0,0kg             71,0kg     65kg       71,0kg
tinkolina               0,0kg          0,0kg            93,5kg     80kg       93,5kg
Julija08                 0,0kg          0,0kg            87,0kg     75kg       87,0kg
Brinčika                0,0kg          0,0kg             75,0kg     70kg      75,0kg



Niso javili kg, ponedeljek 2.1.2012:
1.teden
S*                     0,0kg          0,0kg
Marisha             0,0kg          0,0kg

2.teden:
/
NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,9.1.2012


Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.

Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.
[/quote]
[/quote]

clock-img

05.01.2012, 09:01

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

dobro jutro,

tehtnica je bila danes zjutraj zelo pridna, seveda na račun včerajšnjega špartanskega jedilnika. upam, da zdržim čez vikend, ker me čaka en RD in seveda torta.
danes zvečer pa grem končno po 2 tednih na telovadbo user posted image (moram it od doma, da se spravim, doma mi nikakor ne znese telovadit).
jedilnik pa malo kasneje, zdaj možgani še ne funkcionirajo dobro. user posted image

clock-img

05.01.2012, 09:17

clock-img

anjakob

pencil-img

2

Dobro jutro punce!

Jaz sem bila včeraj na enem RD in sem seveda too much pojedla "prepovedanih" stvari. Ampak imam itak že tok slabo vest od vsega prenažiranja in slabo se počutim s temi odvečnimi kilogrami, da sem zvečer ko sem dala otroka spat obula tekaške copate in šla po nekaj mesečni pavzi spet tečt. Ni bilo veliko je pa bilo, kar je najbolj važno. Občutek, ko sem prišla domov je bil pa itak zmagoslaven. za nekoga, ki je tek sovražil celo življenje, sem na vzpodbudo prijateljic in začetkom teka po programu, lansko leto prvič pretekla 5km. Konec marca grem na 12. mali kraški maraton tokrat na malo več kot 8km progo. Zdaj ko sem se spomnila kok je fajn spet začet migat, bom, vsaj upam, da pridna in vsaj 3krat na teden obula tekaške copate, 1×krat na teden imam pa odbojko, ki sicer ni ne vem kako intenzivna vadba, je pa! Aja pa hojo v hribe ne smem pozabit in nošenje 16kg prtljage na hrbtu tudi ne (sina).

Prehrana...moja svakinja, ki je noseča in zbolela za nosečniškim diabetesom mi je posodila knjižico za prehrano, ki jo mora uživati in sem si skopirala in bom malo "posnemala" predvsem količine. Ker jaz sem npr znala ful pretiravat s škrobnimi živili (krompir, riž), tukaj po tej "dieti" pa lahko vse uživaš, samo v dovoljenih količinah (gramih/enotah). Ker diete, kjer ne smeš jesti kakega živila meni ne potegnejo, ker rada jem veliko stvari in odpovedovanje določeni hrani (ne mislim tukaj sladkarije) samo povzroči v meni to, da non stop mislim na hrano.

Torej moj današnji jedilnik:

6.30 kava za dobro jutro z mlekom
8:00 Z: dve pomaranči
11:30 K: korenčkovo rižota
15:00: banana
18:00: radič z krompirjem

Vse seveda v omejenih količinah :)

LP

clock-img

05.01.2012, 10:22

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

Dobro jutro!!
Da se še jaz malo javim, kako sem.
Sem šla od torka dol za 1,7 kg in to samo zaradi živcev. Nič ne jem, če pa že, gre pa takoj iz mene.
Imamo v službi tako sranje, da ne vem kaj naredit. in sem čisto iz sebe. Upam, da se uspem vsaj malo ven spravit.

Ne bom vam tezila. Pridno hujšajte!!! user posted image

clock-img

05.01.2012, 10:46

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Dobro jutro!!
Da se še jaz malo javim, kako sem.
Sem šla od torka dol za 1,7 kg in to samo zaradi živcev. Nič ne jem, če pa že, gre pa takoj iz mene.
Imamo v službi tako sranje, da ne vem kaj naredit. in sem čisto iz sebe. Upam, da se uspem vsaj malo ven spravit.



nemrak najdi si čas in pojdi hoditi. Pa čeprav boš morala hoditi v temi ali ob uličnih svetilkah. Toplo ti priporočam daljšo hojo (če imaš dovolj kondicije tudi lahko tek namesto hoje), ker ti bo pomagala pri zmanševanju stresa. Poskusi! Preverjeno pomaga.user posted image Hodi vsak dani in boš prebrodla lažje krizo.user posted image

Lp

clock-img

05.01.2012, 10:50

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

nemrak user posted image user posted image čisto te razumem, mi tudi imamo včasih takšno situacijo, da sem nervozna, da ne morem spat par dni...in edino kar mi pomaga je GIBANJE, bolj ko se zašvicam, lažje je. Tako da poskusi, morda bo boljše

clock-img

05.01.2012, 11:09

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

nemrak user posted image user posted image user posted image tudi od mene. Te čisto razumem, ker sem sama dostikrat v podobni situaciji. Pogovori s s kom, ne pomaga sicer dosti, ampak vsaj delček tega "obupa" daš iz sebe. Sprehodi oziroma rekreacija so pa res najboljše zdravilo proti stresu. Vsaj meni pomaga, da malo odmislim in se sprostim - čeprav je naslednji dan stanje itak isto.

Držim pesti, da ta neljuba situacija čim prej mine in da jo čim boljše izpeljete.

clock-img

05.01.2012, 11:20

clock-img

Brinčika

pencil-img

364

Jem malo manjše porcije kot sem prej, približno pol manj , pa kruh samo polnozrnat- stoletni en kos za zajtrk, popoldne pa nič več kruha, pa mleko sem zamenjala iz 3,6 mm na 1,6 mm, pa pijem 2l ali več vode na dan.

clock-img

05.01.2012, 11:31

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

Hvala za spodbudne besede .user posted image
Ampak jaz danes še kar jočem.....
Zakaj so ljudje tako hudobniuser posted image , da vidijo samo sebe.
Vedno sem bila dobra do njih, jim vedno menjavala v službi, ko sem lahko.  Naslednjo sredo pa ne morem in je ogenj v strehi. Delam 4 ure v trgovino na smene, moj dela na tri smene. Delati morava kontra zaradi otrok. Ampak ona to ne razume. Rada bi imela dopust, ampak jaz ne smem delat nadur. Vse se vrti v začaranem krogu. Jaz nisem kriva če sva dve premalo, šefa pa nič ne briga. Da smo dve dost. Starega dopusta imam še 14 dni, višek ur za 8 dni..... KATASTROFA!!!!!
Sem si pa sama kriva, zakaj sem se vpisala pa še v šolo. V službi nihče ne ve, ker potem bi dobila pa še več polen pod noge.
Se opravičujem, vem , da ne spada to v debato, ampak morala sem dati ven.
Imam pa hvala bogu tudi ljudi okoli sebe, ki stojijo za menoj in mi pomagajo. Vem, da bom šla skozi to krizo, amapk sedaj je težko.

Hvala vsem!!

clock-img

05.01.2012, 11:36

clock-img

miška17

pencil-img

1195

nemrakuser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.01.2012, 12:17

clock-img

miška17

pencil-img

1195

nemrak  že iz otroških dni me je vodila skozi življenje misel: za vsakim dežjem posije sonce. Želim ti, da ti kmalu posije sonce. Krivice se vsem nam dogajajo. Razumem tvojo stiskouser posted image user posted image user posted image . Potolaži se. Se bo že našla kaka rešitev. user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.01.2012, 12:19

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017


IZVIRNO SPOROČILO: miška17

nemrakuser posted image user posted image user posted image


podpis user posted image user posted image user posted image user posted image , se bo že uredilo, boš videla.

clock-img

05.01.2012, 12:22

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

današnji jedilnik:

z: bela kava, banana
m: kos pz kruha s tunino pašteto
k: pečena vratovina, zelena solata
v: pusta skuta, kisla smetana, naribano jabolko, cimet.
Če bo vmes sila, še kakšna pomaranča in oreščki.

Pa pred večerjo še 1h pilatesa in 1h tnz. user posted image

clock-img

05.01.2012, 13:35

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

nemrak user posted image user posted image user posted image

No, meni danes ni uspelo iti do kolegice na kavo. Me je vse bolelo od včerajšnje aerobike. Se vidi, da čez praznike nismo imeli user posted image Sem pa vseeno šla na krajši sprehod - če mi garmin prav kaže, potem sem prehodila slabih 5 km. Ugotovila sem, da nimam pravih čevljev za hojo. Moram ob priliki si nabavit nizke pohodne čevlje.

Moj jedilnik:
Z: PZ kruh, marmelada BS, mleko 1,6%
M: shake
K: hrenovka, motovilec z jajčko
M: sadje, pinjenec
V: cottage cheese


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

05.01.2012, 13:46

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Tudi jaz bom malo poročala. Po pestrih božičnih in novoletnih praznikih sem se spet prijela v roke. Od ponedeljka do zdaj je pri meni že lep -kg. Jupi! user posted image

Za mano v tem tednu že dva teka po približno 1uro in dnevna telovadba. Še se moram potit, da pridem do zadanega cilja... user posted image




clock-img

05.01.2012, 13:54

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

Hvala še 1x !!

Sem že malo boljše volje. Sem klicala na inšpektorat za delo, pa danes nimajo uradnih ur.user posted image . Šele v ponedeljek. Ah, bo že.
Moj jedilnik danes. Z: kava z mlekom in pol bureka (bila pri prijateljici in ga je naredila)
                             K: boranja in pire krompir
                             V: še ne vem, po moje nič
Upam, da bo ostalo v meni, ker grem ob 15h v službouser posted image

clock-img

05.01.2012, 13:56

clock-img

urshak

pencil-img

385

Tudi jaz sem od ponedeljka do danes sklestla več kot kg. Do resne telovadbe še nisem prišla, razen 5 nadstropja po stopnicahuser posted image

clock-img

05.01.2012, 14:19

clock-img

*lala*

pencil-img

82

pozdravljene!

rada bi se vam pridružila, nišem še med vami, ampak bi rada bila...če me seveda sprejmete.
18 mesecev po porodu mi še ni uspelo zbiti dol teh odvečnih kg, zdej pa bi rada ponovno zanosila, mi pa to dela težave....tako da moj cilj je vsaj -15kg.

za seznam:
-začetna teža: 85kg
-želena teža: 70kg
če pa še kaj manjka pa povejte pa dopišem!

hvala in lp

clock-img

05.01.2012, 14:19

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Ko berem vaše jedilnike se prav čudim kako malo pojeste. Saj ni čudno, da imam sama toliko kg user posted image .

Še moj jedilnik

Z: pol jogurta in pol kosa sadnega kruha (ga "uničujem" od praznikov)
M: jogurt
K: puranji zrezek, zelenjava na žaru in zeljna solata
M: 2 kosa sadnega kruha (zadnja na srečo)
M2: jabolko ali kaj podobnega
V: še ne vem, ampak zagotovo ne bo nič, ker se mi zmeša od lakote

No upam, da bom vedno manj lačna in bom tudi vedno manj pojedla. Vse skupaj pa bom nadoknadila z veliko telovadbe! Danes me spet čakata orbitrek in pilates.

nemrak, res ti ni ne zavidam te tvoje situacije, da se moraš celo z inšpektoratom za delo ukvarjat. Ti eni delodajalci (ma jih je kar precej) so res kot bi z lune padli. Očitno še niso pogruntali, da so lahko uspešni le, če imajo zadovoljne in motivirane delavce. Od njih namreč vlečejo svoje plače user posted image . Prav jezna sem ko pomislim na to.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem