cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

20.03.2012, 14:25

clock-img

tinkolina

pencil-img

28

Živjo punce! Tudi jaz pošiljam z zamudo, torej moja teža ta teden je 88,9 kg (-0,3 kg). Zadnje čase imam tako gužvo, da sploh ne vem kje se me glava drži. Res pa je, da je tale sonček več kot dobrodošel za dolge sprehode. Vsak dan mi uspe vsaj dve urci, kar se tudi pozna na kilogramih, ki vztrajno padajo. Seveda pazim tudi zelo pri prehrani, in se res odlčno počutim. Letos sploh še nisem občutila spomladanske utrujenosti user posted image user posted image user posted image . Čestitke vsem za vztrajnost in pogum user posted image user posted image user posted image . Lep dan vam želim

clock-img

20.03.2012, 17:13

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

eh, tudi pri meni isto 83 kg...res pa da nisem začela laufat...ker sem mela ene opravke tako, da sedaj pa RES začnem v ponedeljek...sej gibanja mi ne manjka, ampak hrane pa tudi ne ;)))

clock-img

20.03.2012, 21:54

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Hej Miška hvala za skrb, gre na boljeuser posted image . Danes po enem tednu telovadba juhuhu. Meni je trampolin res super, vklopim mp3 in skačem 30 minut.

Se mi pa zdi da se jih je kar nekaj zgubilo. Zdaj še Rožice ni več, pa Suzy in Happy...pa še bi lahko naštevalauser posted image .


Grem zdaj spat, nočko...

clock-img

21.03.2012, 08:23

clock-img

S*

pencil-img

3006

Kako ste kaj punce? Očitno smo vse izgubile voljo do pisanja, se mi zdi da se javljamo samo v začetkiu tedna, ko poročamo kg user posted image .
Meni tudi zmankuje časa za pisanje, čeprav mi vsaka vzpodbudna beseda tukaj gor da nov elan. Tako da dejmo se malo več javljat user posted image user posted image user posted image . Kmalu bo poletje in bomo začele na veliko jamrat in stokat, ko bo treba ritke v kopalkah pokazatuser posted image .
Želim vam en lep, sončen spomladanski dan. Aja pa veliko miganja in zdrave hrane user posted image

clock-img

21.03.2012, 09:46

clock-img

polita57

pencil-img

32

Hojla! Se strinjam, tudi sama nekako nimam časa pisati in spodbujati druge in s tem tudi sebe. Kar malo sem razočarana sama nad sabo, saj, ko sem se februarja pridružila, sem mislila, evo super, motivacija je, punce so super - pomagajo z nasveti, tista kila na teden bo že šla dol. Upala sem, da pridem vsaj na 70ko do konec marca, ko greva z lubijem v toplice. In kaj mam zdej, še vedno 73 kg, jok in stok, ko bo treba v kopalke. Najhuje pa mi je, da me niti to ne prepriča?? Sem že kar malo obupala.. Pa gre 1 teden, 2 ... Potem pa spet na stara pota. Edino, s čim se lahko pohvalim, je moj 40-dnevni post brez Milke (res se držim, res pa je tudi, da včasih kej druzga sladkega pijem, nevem, zjutraj kakav??? po kosilu včasih sladoled..)
No, tako malo sem se izpovedala. Počutim se lažja, haha.user posted image user posted image

Rabim motivacijo. Nujno! Poletje se bliža, kratke hlače, kiklce.. In rada bi bila zadovljna sama s sabo in svojo postavo, saj imam ta problem že od otroštva, vedno malo buckasta. To se mora nehat.user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.03.2012, 17:00

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce samo obupat nesmete vse bomo prišle enga dne do idealne teže kot želimouser posted image user posted image user posted image user posted image  poglejte mene in miško že lep čas hujšavauser posted image user posted image samo voljo še nisva zgubile še vedno se boriva da prideva do teže kot želivauser posted image user posted image zato pogumno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image



pod tole se podpišem tudi jaz....treba je biti vztrajen (čeprav meni kg to leto kr stojijo :-) - no glavno da ne gredo gor....)...končno se je začelo tudi lepo vreme in to je balzam za rekreacijo :-)

kar pogumno naprej :-)

clock-img

21.03.2012, 17:05

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

IZVIRNO SPOROČILO: polita57

Hojla! Se strinjam, tudi sama nekako nimam časa pisati in spodbujati druge in s tem tudi sebe. Kar malo sem razočarana sama nad sabo, saj, ko sem se februarja pridružila, sem mislila, evo super, motivacija je, punce so super - pomagajo z nasveti, tista kila na teden bo že šla dol. Upala sem, da pridem vsaj na 70ko do konec marca, ko greva z lubijem v toplice. In kaj mam zdej, še vedno 73 kg, jok in stok, ko bo treba v kopalke. Najhuje pa mi je, da me niti to ne prepriča?? Sem že kar malo obupala.. Pa gre 1 teden, 2 ... Potem pa spet na stara pota. Edino, s čim se lahko pohvalim, je moj 40-dnevni post brez Milke (res se držim, res pa je tudi, da včasih kej druzga sladkega pijem, nevem, zjutraj kakav??? po kosilu včasih sladoled..)
No, tako malo sem se izpovedala. Počutim se lažja, haha.user posted image user posted image

Rabim motivacijo. Nujno! Poletje se bliža, kratke hlače, kiklce.. In rada bi bila zadovljna sama s sabo in svojo postavo, saj imam ta problem že od otroštva, vedno malo buckasta. To se mora nehat.user posted image user posted image user posted image



lej ne obupat  - to sem tudi jaz lansko leto takle čas govorila, bila razočarana sama nad sabo, ampak nisem popustila in danes sem fullll ponosa nase!!! Kilogrami morajo iti dol počasi, ker prehitro izgubljeni se tudi prehitro vrnejo...tako da - počasi se daleč pride. Motivacija? Naj ti bo motivacija vsak dodatno izgubljen kilogram in predvsem naj ti bo motivacija boljše počutje in večja samozavest! Priznam - lepo je po letu dni oblečt kar nekaj številk manjše hlače in se po 10 letih ponovno počutiti prijetno v svoji koži :-)

clock-img

21.03.2012, 18:06

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: malabiba30

IZVIRNO SPOROČILO: polita57

Hojla! Se strinjam, tudi sama nekako nimam časa pisati in spodbujati druge in s tem tudi sebe. Kar malo sem razočarana sama nad sabo, saj, ko sem se februarja pridružila, sem mislila, evo super, motivacija je, punce so super - pomagajo z nasveti, tista kila na teden bo že šla dol. Upala sem, da pridem vsaj na 70ko do konec marca, ko greva z lubijem v toplice. In kaj mam zdej, še vedno 73 kg, jok in stok, ko bo treba v kopalke. Najhuje pa mi je, da me niti to ne prepriča?? Sem že kar malo obupala.. Pa gre 1 teden, 2 ... Potem pa spet na stara pota. Edino, s čim se lahko pohvalim, je moj 40-dnevni post brez Milke (res se držim, res pa je tudi, da včasih kej druzga sladkega pijem, nevem, zjutraj kakav??? po kosilu včasih sladoled..)
No, tako malo sem se izpovedala. Počutim se lažja, haha.user posted image user posted image

Rabim motivacijo. Nujno! Poletje se bliža, kratke hlače, kiklce.. In rada bi bila zadovljna sama s sabo in svojo postavo, saj imam ta problem že od otroštva, vedno malo buckasta. To se mora nehat.user posted image user posted image user posted image



lej ne obupat  - to sem tudi jaz lansko leto takle čas govorila, bila razočarana sama nad sabo, ampak nisem popustila in danes sem fullll ponosa nase!!! Kilogrami morajo iti dol počasi, ker prehitro izgubljeni se tudi prehitro vrnejo...tako da - počasi se daleč pride. Motivacija? Naj ti bo motivacija vsak dodatno izgubljen kilogram in predvsem naj ti bo motivacija boljše počutje in večja samozavest! Priznam - lepo je po letu dni oblečt kar nekaj številk manjše hlače in se po 10 letih ponovno počutiti prijetno v svoji koži :-)



polita57 ne vršt puško v koruzo! Glej danes sem v prekršku, saj sem se najedla mlečnega riža (obožujem gauser posted image ). In zaradi tega prekrška ne mislim še odnehat. Grem res zelo počasi dol z kg, vendar vem da le na tak način se kg ne bodo hitro vrnili. Veselim se vsakega dekagrama in cm manj, saj vem kako je, ko imaš tromestno številko.
Motivacijo res kot je rekla malabiba30 naj ti bo boljše počutje in večja samozavest ter veselje ob vsakem dekagramu in cm manj. user posted image

polita57 vstrajna bodi in ne obupat prehitro. user posted image




< Sporočilo je popravil miška17 -- 21.3.2012 18:09:02 >

clock-img

21.03.2012, 21:17

clock-img

end1

pencil-img

1598

Ojla!

A mene ste tudi kaj pogrešale? Gužva, športala sicer pridno, ampak cajta malo, pa še prehlajena sem bila na ful, jedla še kar in si nisem upala na tehtnico.

Trenutno sem na dopustu, smo šli v toplice, kjer sem kar se da aktivna, uspe mi tudi moje športanje, sem našla hitro en primeren hrib za hojo navzgor, pol pa uspela danes preteč 5 km.
Privoščila sem si tudi masažo, prvič v življenju, se splača, sem že računala, kako bom šparala za naslednjo. No tu nimam tehtnice, tako da naanjo ne morem. Dober izgovor.

Pa da vidmio če mi uspe to odposlat, sem prifurala do tušmobilovega interneta, sam pokritost tu ni kdovekaj.

Se strinjam, da se moramo več vzpodbujat. Kar se tiče kopalk in toplic, pa morja mene to ne gane, hujšam zase in si želim postati fit, pa magari če imam kakšno mišico preveč.

Mejte se, vsem čestitke za izgubljene kg.

clock-img

21.03.2012, 23:54

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo!

Sem gruntala,če bi se javila,ali ne,pa sem se le...

Tako je,zelo sem se čez zimo zapustla,vmes pa jedla in se smilila sama sebi,saj veste,kako to gre.

Pa pride sezona krofov,pa pust,pa me mož gleda,kako rit imam...Pa mi po zajtrku prinese vago sred kuhinje in mi zagrzi,naj se stehtamuser posted image Groza,kako sem se počutila,sem rekla,da ne,da ne grem gor.No otroci se režijo,jaz grem gori in bi me skor kap!!!76 kil!Sramota,nikoli v nenosečniškem stanju še nisem imela toliko kil.

Torej,začela sem ,kar sem vedela,da bom,samo volje nisem zbrala.Pol sem pa jo imela,pa še kako.
To je bili 22.2.,kar sem začela.

Zato prosim,Miška,če bi me lahko na seznam dala in sicer uradne kile so 75.50 brez obleke,ker tako se pač tehtam.

Začetna teža:75.50 kg
Žerljena teža:62 kg
Trenutna teža:72.40 kg
Do sedaj izgubila :3.10 kg

Hvala za vpis na tabelo in lahko noč.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

22.03.2012, 09:01

clock-img

neika

pencil-img

270

pozdravljene, punce! Že par tednov nisem na seznamu, ker nisem več sporočala svojih kg. Pa ne zato, ker bi odnehala, ali kakorkoli hotela zapustiti tole skupinico, ampak zaradi zdravstvenih težav. NAslednji teden grem na operacijo žolča, ki sem si jo sama zakuhala, saj se mi je stanje zadnje mesece poslabšalo, ker sem jedla pretežno visoko beljakovinsko hrano.Dekagrami so se topili sicer, a počutje pešalo. Držim kilograme na cca 77,5, hujšam pa ne, ker vozim slalom med hrano, ki jo moje telo prenese, in tisto, na katero se odzove  napadi.

bo pa po operaciji nov začetek, in takrat se spet tipkamo.

clock-img

23.03.2012, 09:23

clock-img

happy85

pencil-img

213

no tudi pri meni je razlog v zdravstvenih težavah... najprej malček bolan, potem še jaz... sedaj se počasi sestavljamo nazaj skupaj in danes po dolgem času spet pade sprehod. Pa da vidimo kako nam bo delo - dobro ali slabo... Kg kaj pa vem, verjetno bo treba kupiti še novo tehtnico, ker niti 2x ne pokaže enako in se je sedaj že kar nekaj časa izogibam. Mogoče pa v ponedeljek zberem pogum in stopim nanjo.

Drugače pa, če vam je težko kar pogumno tukaj napišite in se bomo že bodrile med seboj. Mogoče pa nobena nič ne piše, ker ji je težko priznati, da ne gre?

Miška17 če se ne motim si naredila nov plan do velike noči? No bom danes malce čez dan premislila česa bi se jaz to rundo lotila pa tekom dneva javim.

end1 si mi naredila lušte z masažo - do sedaj bila 2x - prva me ni najbolj navdušila, tajska me je pa totalno. Hehe mogoče bi si pa lahko dala za nagrado, da ko pridem do 55 kg, da grem na masažo - to bi me zagotovo zelo motiviralo.

Je bil pa drugače kar dober občutek, ko sem šla na zadnje v trgovino nakupovati oblačila in so mi bile št. ki sem jih navadno izbirala, bile prevelike... Čeprav se mi zdi, da je s temi številkami taka zbrka - enaka številka nekje 2x premajhna drugje pa 3x prevelika...

In nabirate kaj regrat? Ali je regrad? Na našem koncu cela evforija, meni pa ni ne vem kaj dober.

polita57 čisto razumem kako je, ko nikamor ne gre, jaz že od novega leta bolj kot ne mirujem na isti teži, ampak kar upam, da se bo 1x spet odprlo - po porodu se mi je namreč enkrat že čisto ustavilo in takrat sem se pridružila temu forumu in je šlo dol. In sedaj verjamem, da ni vse v genih in da lahko vplivam na spremembo, samo če si res močno zaželim.

ana ana trampolin pa meni naredi spomine na morje - ko so bili trampolini še velika redkost in sem cel teden prosila starše, da so na koncu tedna le dovolili, da sem 1x šla nanj. Je bilo za tiste čase zelo drago za tistih 10 min skakanja.

drugače pa dobrodošle vse nove, ki ste se pridružile v tem času, ko se nisem javljala.

no sedaj sme se pa razpisala še za 14 dni, ko se nisem nič javljala user posted image

clock-img

23.03.2012, 11:18

clock-img

taly

pencil-img

81

Zdravo, tudi meni letos hujšanje ne gre in ne gre. V lanskem letu sem shujšala 8 kg, ki jih lepo držim, ampak letos pa skačem mal gor, mal dol, hujšanje pa ne gre in ne gre. Ful občudujem punce, ki si zadaj plan in se ga držijo, pri men pa preveč sladkarij in premalo gibanja, razen v službi skoz lavfam sem pa tja, to je še edino. Tudi plan, ki sem se ga zadala nisem držala niti en dan. Punce a katera tle deli brce, nujno rabim eno, hvala.
No zdaj pa k bolj pozitivnemu razmišljanju, od tega trenutka (ne jutri) imam plan, spijem vsaj 2l vode na dan in ne jem po 20 uri. Ful težek planuser posted image , se ga bom držala, ko ga osvojim pa dodam nove plane.
Miška, malabiba30 vidve sta mi za vzor user posted image
valči, držim pesti da ti bo tokrat uspelo in da se ne boš spet kar izgubila
neika, želim ti da čimbolj uspešno opravijo operacijo, tebi pa čimprejšnje okrevanje, je pa po operaciji še vedno nekaj časa treba pazit na prehrano
Do sedaj sem se javljala res samo bolj ob ponedeljkih, ko sem javljala težo, vas pa redno berem, samo za pisanje mi zmanjkuje časa.

clock-img

23.03.2012, 13:19

clock-img

miška17

pencil-img

1195

end1 prav tvoj 674m me je spolnil na moj grič. Pač dala si mi mislit, da poskusim it gor in dol. Pa veš kakšno veseljeuser posted image , kajti koleno, ki me je bolelo ob spustih, se ni oglasilo. Zdaj pa že spet sanjam, da bi šla zopet v naše alpe... in to zmojimi škratki in možem. user posted image

valči ponovno dobrodošla.user posted image user posted image user posted image user posted image

neika želim ti uspešno operacijo, pa da bo čimprejšnje okrevanje.user posted image

happy85, če ti tehnica ne kaže niti dvakrat enako bo res treba novo. Pa korajžno stopit gor, da veš kje si.user posted image

taly eko eno virtualno brco.user posted image Provaj zadnji obrok ob 19:00. Bo boljše kot ob 20:00. Pa korjžno naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz, ko nemorem čez dan teči in hoditi, to naredim zgodaj zjuraj. Ko je bila še tema zjuraj sem uporabljala čelno lučko. user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 23.3.2012 13:25:35 >

clock-img

26.03.2012, 07:30

clock-img

miška17

pencil-img

1195



TABELA

Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
miška17 -0,2kg -3,3kg 79,9kg 68kg 76,6kg
malabiba30 -0,0kg -0,5kg 62,5kg 60kg 62,0kg
urshak -0,0kg -2,4kg 107,6kg 80kg 105,2kg
S* -0,5kg -7,7kg 93,5kg 80kg 85,8kg
yenny -0,8kg -6,4kg 81,3kg 70kg 74,8kg
bambixxx -0,0kg -3,6kg 69,9kg 65kg 66,3kg
ronja1a +0,4kg -4,1kg 55,3kg 50kg 51,2kg
ana ana -0,6kg -2,9kg 62,0kg 55kg 59,1kg
RAKICA1 -0,3kg -1,6kg 72,0kg 65kg 69,4kg
Savanna -1,9kg -2,5kg 70,0kg 60kg 67,5kg
Lineb -0,3kg -6,8kg 85,5kg 70kg 78,7kg
sramežljiva -0,1kg -0,4kg 67,4kg 65kg 67,0kg
taly -0,0kg -1,1kg 62,5kg 57kg 61,4kg
Arwenko -0,9kg -0,2kg 106,1kg 75kg 105,9kg
HuAnita-0,2kg -0,6kg 63,0kg 58kg 62,4kg
polita57 +0,5kg -2,0kg 75,0kg 65kg 73,0kg
maychi +0,4kg -0,4kg 73,1kg 68kg 72,7kg
morje10 -0,1kg -3,1kg 64,7kg 57kg 61,6kg
Kabija -0,3kg -0,7kg 92,7kg 80,0kg 92,0kg
MYMAN -0,4kg -2,8kg 166,0kg 140,0kg 163,2kg
Brinčika -0,3kg -2,0kg 75,0kg 70kg 73,0kg
KSIA -0,0kg -1,2kg 62,5kg 57kg 61,3kg
tinkolina -0,3kg -4,6kg 93,5kg 80kg 88,9kg
Julija08 -0,0kg -4,0kg 87,0kg 75kg 83,0kg
valči user posted image -3,1kg 75,5kg 62kg 72,4kg
neika user posted image -1,4kg 78,9kg 69kg 77,5kg

Niso javili kg, ponedeljek 19.3.2012:
1.teden
suzy85 -0,7kg -5,8kg 94,0kg 75kg 88,2kg
Kliki -0,5kg -0,5kg 70,0kg 65kg 69,5kg
pikapolonice 0,0kg 0,0kg 60,2kg 55,0kg 60,2kg
Rožica* user posted image kg -8,5kg 79,3kg 68kg 70,8kg

2.teden:
Lorna4 -0,5kg -3,5kg 80,0kg 70kg 76,5kg
happy85 -0,0kg -1,5kg 59,5kg 55kg 58,0kg
*sweety* -0,0kg -1,7kg 69,0kg 60kg 67,3kg
end1 -0,6kg -2,4kg 78kg 68kg 75,6kg
womanpolice -0,3kg -3,5kg 68,8kguser posted image 65,3kg



NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,26.3.2012


Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.

Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.



[/quote]

clock-img

26.03.2012, 07:36

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Ojla!

Moja današnja teža 76,7kg, to je +0,1kg. Bo drugi teden boljši.user posted image

Lep dan vsem

clock-img

26.03.2012, 08:56

clock-img

Kabija

pencil-img

45

Dobro jutro,

najina teža danes je:

Kabija: 91,6 kg
MYMAN: 161, 1 kg

Lep sončen dan vsem.

clock-img

26.03.2012, 09:16

clock-img

happy85

pencil-img

213

ojla!

no pa še jaz javim - sicer na žalost +0,5 kg torej nič kaj obetajoče user posted image ampak je treba zbrati pogum in iti naprej.

Moj plan, ki se ga nameravam držati do velike noči je:
-vsak dan sprehod
-nula kinder čokolada
-max 2 kosa kruha na obrok oz. 3 kose kruha na dan
-min 2 litra vode na dan
-sladko omejiti na 1x na dva dni

Drugače pa bo potrebno čimbolj izkoristiti tele lepe sončne dneve za preživljanje na prostem.

aja pa šeuser posted image user posted image user posted image user posted image vsem za minuse že vnaprej user posted image

clock-img

26.03.2012, 09:21

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

dobro jutro,

ta teden brez sprememb... spet user posted image .

clock-img

26.03.2012, 09:35

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Arwenko -0,6kg -0,8kg 106,1kg 75kg 105,3kg

Evo, -0,6 za ta teden...zadovoljna user posted image
Če gre tak tempo dalje bo kr super.

clock-img

26.03.2012, 09:58

clock-img

end1

pencil-img

1598

no pa sem šla spet na tehnico, rezultat user posted image 76,6, torej od 6.3. pridelala 1 kg, skupaj od 2.1. shujšala za 1,4 kg. Nisem zadovoljna glede kg. Vem jem preveč, včeraj sem imala napad na kruh. Bila sem veliko doma, ker je imela hčerka angino in doma me stalno preganja, kaj bi v usta dala.

HB športam vsak dan, sicer bi bila verjetno na istem kot 2.1.. Ampak sedaj pa res neham s sladkarijami in bo treba neko dieto ubrat, ker, če imam jedilnik v naprej pripravljen gre bolje. Bo pa tudi bolje, ker grem po dopustu v službo in tam nimam možnosti skoz nekja v usta tlačit.

Čestitke vsem za minuse, voljo in grem naprej. V aprilu moram res nazaj dol.

clock-img

26.03.2012, 10:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no meni lahko pišeš isto kot prejšnji teden ker čisto nič ne merkam kdaj jem ker imam sinčka bolanga tako da nemorem hujšat in se merkatČestitke vsem za ---kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.03.2012, 10:04

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Evo, javljam še jaz kg. Toliko kot pred tremi tedni.

ronja1a -0,6kg -4,7kg 55,3kg 50kg 50,6kg

Miška17, maliba30, sem šla pogledat, koliko sta lani shujšale. Kapo dol in user posted image user posted image user posted image user posted image za vztrajnost. Miška, super je brat, kako vsak teden poročaš o majhnem minusu ali pa ohranjanju teže.

No pa še cilji za čas do 9. 3.:
- zmanjšanje kruha na minimum
- brez slaščic
- najmanj dva litra vode, limonade ali čaja na dan
- še naprej tek vsak dan

happy85, neika želim, da se vama zdravje porihta

valči, dobrodošla, user posted image user posted image user posted image user posted image za pogum, da si se javila. boš vidla, da bo šlo, samo vztrajaj in se javljaj ob vzponih in padcih

end1, te pogrešamo, pa Rožica* se tudi dolgo že ni javila, pa Rakica, kje ste?

polita57, do poletja je še nekaj časa, do naslednjega pa še več ... če spremeniš prehrano boš v svojih kg potem lahko uživala naslednjih veliko let....

Julija08, kako tek?

clock-img

26.03.2012, 13:32

clock-img

taly

pencil-img

81

Spet ponedeljek, ko je treba javit kg., torej 61,9kg, vedno bolj gor lezem namesto doluser posted image . Za tabelo
taly +0,5kg -0,6kg 62,5kg 57kg 61,9kg Grem na staro dieto, ki sem jo prakticirala prejšnje leto in bom jedla na vsaki dve uri nekaj majhnega, slaba stran te diete je, da kar naprej gledaš na uro. Še naprej pa se bom držala plana: vsaj 2 l vode in ne jem po 19 uri ( miška bom upoštevala tvoj nasvet), pa dodam še nov plan vsaj 30 min gibanja. Čestitam vsem za lepe rezultate in gremo pogumno naprej.

clock-img

26.03.2012, 13:33

clock-img

KSIA

pencil-img

108

Evo, zagrabila nas je viroza (že v petek) in posledično je danes tehtnica pokazala 60,2 kg. No, ni nič kaj prijetno ležati, pa še telovaditi ne morem user posted image . Komaj čakam, da bo bolje. Lepo bodite, grem ležat k malima :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem