cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

19.01.2012, 17:27

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Ta teden pa meni hrana sploh ne gre user posted image . Kar nekaj žvečim cele dni, pa nič kar dobrega user posted image . Se moram res v roke vzet, da v ponedeljek ne bo +. Kar me tolaži je to, da vseeno zelo pridno telovadim - vsak dan okoli 50 minut orbitreka in nekaj trebušnjakov. Naslednji teden grem pa 4 dni smučat, tako da gibanja sigurno ne bo manjkalo user posted image user posted image user posted image . Samo naj bo še naprej tako lepo vreme, pa bomo še sobotne in nedeljske sprehode nadaljevali. Sicer pa komaj čakam na pomlad in zmernejše temperature in se lotim še teka.

clock-img

19.01.2012, 19:22

clock-img

Rožica*

pencil-img

843

Živjo!

Moj dan je minil dobro, brez pregreh.

Imam pa kar slabo vest, ko vas berem vse ste športno zelo aktivne. Ma jez bi rekla obsedene. user posted image Punce kapo dol!
Ne vem če bo to dobra motivacija zame, daj javite se še kaj začetnice,... da se malo pogovorimo o težavah, pa malo pojokcamo in spodbudimo ena drugo, da bomo prišle do takih rezultatov, kot jih vsak dan berem,... 2 uri teka, 50 min orbitreka,..... Saj vem da je kamen na kamen palača, min. in min. pa bo enkrat tudi 40 al pa 50 min. gibanja brez napora. Punce ne me narobe razumet, meni ste za vzgled, samo jaz se tk bad počutim k to berem. Mogoče zato ker imam res slabo vest, ker se premalo gibam, sploh zadnja 3 leta odkar sem zamenjala službo in v glavnem posedam v pisarni al pa na kakšni konferenci,...včasih tudi več kot 10 ur, potem pa še dolga vožnja do doma,... kdaj naj še tečem.... da o neredni prehrani sploh ne govorim.

npr. moj današnji jedilnik, vem da ni pravi ampak sem se vsaj izognila prigrizkom med odmori,

Z jabolko
M banana
M 3 klementine
V radič z fileji sardin.

Malo sem morala pojamrat, ker se danes res tako počutim.
Brez zamire.

Drugače pa komaj čakam ponedeljek in tehtanje. Upam da ne bom razočarana, ker še kar dosledno pazim na prehrano. Malo se bojim, ker v zadnjem času v 3 tednu obupam...


clock-img

19.01.2012, 20:31

clock-img

sramežljiva

pencil-img

163

Ojla!
Oooo,kako ste pridne.Tudi jaz se vračam počasi v ustaljene tirnice.Tako upam,da bo v ponedeljek - na tehtnici.Le gibanje je še bolj slabo.

clock-img

19.01.2012, 20:36

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz nisem pri hrani nič kaj pridna, sami rojstni dnevi, eden me čaka še jutri, eden v soboto...joj, zakaj imajo zdej vsi rojstne dneve!!!!????
če nebi športala, bi me že razneslo, tako da v ponedeljek upam, sam da ne bo +

clock-img

20.01.2012, 06:13

clock-img

neika

pencil-img

270

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz nisem pri hrani nič kaj pridna, sami rojstni dnevi, eden me čaka še jutri, eden v soboto...joj, zakaj imajo zdej vsi rojstne dneve!!!!????
če nebi športala, bi me že razneslo, tako da v ponedeljek upam, sam da ne bo +



user posted image
sesil, ena "brca" od mene, a veš!!!

a nisva rekle, da se bova spodbujale? Sva glih kontra - ti veliko ješ in veliko športaš, js malo jem in malo športam, rezultat - obe premalo zadovoljni. Daj ti manj jej, jaz bom pa več športala, ok?user posted image

clock-img

20.01.2012, 07:10

clock-img

happy85

pencil-img

213

Pride dan, ko pač ne gre vse po planu, a takrat ni treba se vdati, ampak še naprej vztrajati. Kajti ni vredno zavreči večdnevni trud zaradi enega ponesrečenega... Bo pa naslednji boljši user posted image

clock-img

20.01.2012, 08:42

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Pride dan, ko pač ne gre vse po planu, a takrat ni treba se vdati, ampak še naprej vztrajati. Kajti ni vredno zavreči večdnevni trud zaradi enega ponesrečenega... Bo pa naslednji boljši user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: happy85

Pride dan, ko pač ne gre vse po planu, a takrat ni treba se vdati, ampak še naprej vztrajati. Kajti ni vredno zavreči večdnevni trud zaradi enega ponesrečenega... Bo pa naslednji boljši user posted image



user posted image user posted image user posted image To je pravo razmišljanje!

clock-img

20.01.2012, 08:42

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017


IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

Z jabolko
M banana
M 3 klementine
V radič z fileji sardin.


ti pa hudo premalo ješ user posted image dobronameren nasvet: diete s stradanjem se dolgoročno ne obrestujejo. In če si trdno odločena, da spremeniš svoj način življenja, ne obupaj, zato smo tukaj me, da se vzpodbujamo, ko pridejo težka obdobja. glede gibanja pa poskusi s kako vodeno vadbo. meni je bila to vedno prisila, da sem kljub utrujenosti zaradi službe, šla, če sem že nekaj plačala user posted image . drži se!

clock-img

20.01.2012, 09:40

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

eh, včeraj sem pojedla ena male kokice v kinu, pa še od sina, ki jih ni več hotel user posted image user posted image ...kaj čem kokice so ena od stvari, ki jih res obožujem...sicer pa kaj potem, v kino grem pa lih 4x na leto in takrat si jih privoščim.

Bom pa za vikend bolj pridna.

Včerajšnji jedilnik:

Z: banana & bela kava s smetano in sladkim grehom user posted image
M: jabolko
M2: jabolko
K: krompirjeva solata
M: kokice
V: /

no sej ni blo tako hudo...ampak si zadnjih par dni namesto sladkarij, ki jih malo pogrešam privoščim kavo s smetano in čok. - če bom pa zaradi tega debela pa tud prov...

Gibanja včeraj ni bilo nič...sem pa šla cca. 5x med službo s pritličja v 3 štuk peš....ja zdaj se ne vozim več z liftom.


clock-img

20.01.2012, 09:49

clock-img

pikaro

pencil-img

164

hmmm, če bi jaz tako malo jedla...bi tudi hitro shujšala. ampak se moram učit in rabim energijo, pa ko pride sin z vrtca je tudi potrebna energija user posted image .

Jaz se moram prisilit, da bom spila več vode user posted image ...vem, da bo potem napredek še večji. Upam,da mi danes uspe s tekom, ker je bol slabo vreme.
Zaenkrat mi uspe pretečt 4-6km, vmes sem tudi že 9km ...se pa potem res super počutim, po zumbi pa še boljše...polna energije user posted image .

clock-img

20.01.2012, 10:31

clock-img

Lara28

pencil-img

628

POzdravljene!
Me zanima, če slučajno tu katera hujša po ločevalni dieti... Jaz sem to pred leti že poskusila, sem zgubila nekaj kg, potem pa sta prišla 2 otroka, med 1 in 2 sem se grdo zredila, saj sploh nisem gledala kaj jem, hujšanja pa se nekako nisem lotila, ker sem načrtovala drugo nosečnost. No zdaj je druga stara 9 mesecev in ker kljub dojenju, zadnje 3 mesece še organizirani vadbi 2x tedensko, poleg tega pa seveda vsakodnevni sprehodi z dojenčico, kg niso šle nikamor. Sem med prazniki še 2 kg zraven dobila.... no zdaj sem odločila, da do službe zgubim vsaj 10 kg (še 2 meseca). Pol bo spet težje, ker ne bo rednega prehranjevanja.
Zdaj sem 8. dan na ločevalni, tehtala se sicer še nisem, čutim pa da je nekaj že šlo dol. Hlače so spet malo bolj ohlapne. Nekih večjih težav nimam, ampak se mi pa zdi, da skoz nekaj kuham. Pripravljam obroke za sebe, kombiniram tako, da potem še mož dobi kosilo, pa za tamalo je nekaj treba pripravit, sin, ki je v vrtcu pa tudi pride vsak dan lačen domov...

clock-img

20.01.2012, 10:53

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest mal razmišljam o ločevalni dieti,sam mi tist vodni dan čist nč ne dišiuser posted image . Sej vem da pride samo trikrat, sam.... Drugač mi je pa ta dieta kr zanimiva, pa verjetn bi mi odgovarjala, k že zdej jem sam trikrat na dan. Sej je tuki tud tko, al ne. Mal jo morm še naštudirat, pa mogoče res začnem.

clock-img

20.01.2012, 11:59

clock-img

tinkolina

pencil-img

28

Tudi jaz sem shujšala pred nekaj leti po ločevalni dieti kar nekaj kilogramov, mislim da okoli 15kg ampak, po enem letu sem dobila nazaj 20 kguser posted image . Sej je fajn, pa tut ni se je težko držat, ampak tako ne moreš jest celo življenje, vsaj jaz ne. Pa tudi piše tako da to ni priporočljivo. Plus tega sem imela velike probleme z želodcem, ko sem končala s to dieto. Če se že odločiš, da bi rada hujšala po tej dieti, se raje odloči da 5x na dan ješ in da hrano med seboj ločuješ, ne pa se je popolnoma držati, ker boš kasneje razočarana. Jaz pravim tako, nisem se tako močno zredila v 1mesecu, in tudi v pol leta ne, ampak se je to na mene kopičilo dalj časa, zato tudi ne pričakujem rezultata čez noč. Zato si bom tudi toliko časa uzela, da bo moja teža spet taka kot nekaj let nazaj. Imam voljo, če se pa kakšen dan pregrešim pa tudi ne bo konec sveta. Saj ne moremo zdržati celo življenje, da se ne bi nikoli pregrešila. Ampak nekje zadaj v zavesti pa moramo imeti, da tako ne bo šlo vsak dan. In korak za korakom, preskakujemo tele naše stopnice, do našega željenega cilja. Jaz sem vesela, da sem zdrava in vem da mi to lahko uspe z trdno voljo in močno motivacijo, če pa mi kakšen dan pada ta motivacija, grem pa mal vaše besede, ki ste jih napisale prebrat in mi je že takoj lažje. Tako da punce, glavo pokoci, nasmešek na obraz in pozitivno naprej in cilj ne bo več tako daleč! Naj bo to naš moto, katerega začnimo že takoj zjutraj!
Lep nasmejan dan! user posted image

clock-img

20.01.2012, 15:57

clock-img

Rožica*

pencil-img

843

Punce živjo!

Jeee petek je! Kar pomeni da prej končam z službo in da je moj trebušček že poln, ko bi vsak dan imela tako možnost kosila ob normalnem času.

Bambixxx jaz vem, da je bilo včeraj pre malo, v tem je tudi moj problem iz službe se vrnem pozno, do takrat bolj malo jem potem pa je že čas za večerjo in ne kosilo,... si pa zaslužim vsaj en normalen obrok na dan,... in kilogrami so se nabrali, zdaj sem se odločila prekiniti ta začaran krog. Tako okrogla še nisem bila in sem kljub temu ponosna na včerajšnji jedilnik, saj se zvečer nisem najedla ampak karakter jaz, :) pojedla samo radič in file.:)

Lara 28 jaz se skušam držati pravil ločevalne diete. Danes je moj 12 dan. Z to dieto si v svoj dan vnesem veliko več reda in discipline v prehrano.
Za enkrat mi uspeva tudi hlače me ne tiščijo več tako zelo, predvsem pa občutim da lažje diham.user posted image

Po ločevalni sem enkrat že izgubila 19 kg in se nisem zredila tudi v nosečnosti ne zelo (6kg), so se pa pričeli kilogrami kopičit po porodu, ko mi je bilo pomembnejše zdravje otroka in nisem pazila na prehrano. Začela sem uporabljati belo moko, sladkor,... ker seva bila z sinom kar dolgo hospitalizirana niti nisem imela možnosti izbire živil.
Jaz pojem 5 obrokov na dan in nikoli nisem samo tri, včasih tudi več, saj sadje lahko vsaki 2 uri, nikoli nisem jedla enako za kosilo in večerjo tudi sir in salamo mešam med sabo, oz. različne vrste beljakovin.
Meni je pomembno samo to, da spet najdem pravo pot, korak za korakom, da umaknem slabo hrano iz svojega življenja in da zaživim z zdravim načinom prehrane, zato ne gledam na vse kot na dieto jaz si želim spremembo za življenje.  Enkrat mi je že uspelo. Pa mi bo še tokrat. Mora!

Lep dan punce grem smučat!




clock-img

20.01.2012, 16:17

clock-img

end1

pencil-img

1598

Pri meni je hrana še kar, no pregrehe so s črno čokolado-njam, sem pa prav presenečena nad sabo, kako me žene ven na zrak, hodit, laufat. Danes je bilo vse skup 6 km, od tega 4 tekla, ostalo je bil klanec, ker sem že tako bolj razbacane postave, raje hodim, ker baje, da se mišice ful večajo, če v hrib laufaš.

Ko sem prišla domov vsa prešvicana sem se počutila fantastično. Bravo jaz user posted image . Se moram sama pohvalt za tako motivacijo. Danes pa pojem porcijo testenin s šampinjoni in to veliko, pa naj bo kar bo.

clock-img

20.01.2012, 18:15

clock-img

ajiluj

pencil-img

52

Lep pozdrav vsem na forumu,pred slabim letom sem na tej strani in na facebooku hujšarice na dolgi rok uspela sklestiti vseh 15 kg viška v slabih 4 mesecih.Na žalost sem jih zadnje tri mesece ker sem se dobesedno nažirala pridobila skoraj vse nazaj.Se vam lahko spet pridružim ker mi res pomaga tak skupinski duh.user posted image Z dijeto sem začela pred dvema dnevoma,tako da sem ravno na začetku poti ko je kar težko še posebej če maš moža in otroka ki rada veliko jestauser posted image sam njima se nič ne poznauser posted image .Lep večer še naprej!

clock-img

20.01.2012, 19:22

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobrodošle vse nove!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.01.2012, 20:36

clock-img

Rožica*

pencil-img

843

No jaz sem nazaj.
Prijetno utrujena,ravnokar pijem čaj z žličko medu.
Za večerjo je bila goveja juha z korenčkom, tako da moj današnji sadni dan spet ni bil čisto po načelih 3MD. Pa se ne sekiram, dokler stvar učinkuje in vaga sodeluje....user posted image

end1 user posted image . Upam da se ti čimprej pridružim pri teku, nikoli nisem marala teka. Najbolj enostaven in najcenejši šport, tako da izgovorov ni.user posted image Superge na noge in spravit svojo rit v pogon.

ajiluj vem kako je, če so sami jedci okoli tebe. Moja dva lahko pojesta kolikor želita pa se nikjer ne pozna, oz. še pazit moram, da jiva opominjam da jesta, ker sta kar oba zelo suha. Sin sicer je vse, vendar  nikoli ni lačen. Ko ga vprašam kaj bo za večerjo, navadno odgovori, da je že v vrtcu jedel. Tako da potrbujem kar trdno voljo, da ne zaide kaj v moja usta, ker večkrat sedim za mizo zraven njega, da vsaj kaj poje.

nočko



clock-img

20.01.2012, 21:51

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Ravnokar z orbitreka, prijatno utrujena. Sicer sem vadila samo 30 min, ampak je bil naporen dan (zobar user posted image ), tako da sem vesela user posted image user posted image user posted image , da sem sploh šla na orbitrek. Se pa zdaj veliko bolje počutim kot pred tem tako da sploh super.

Jaz s hrano te dni sploh nisem pridna, še vedno nisem spravila dol kg, ki sem jih pridobila v pon in tor, tako da samo upam, da bo v ponedeljek stanje enako kot prejšnji teden. Še dobro, da vsak dan pridno telovadim in gre vseeno malo nazaj dol

Moj jedilnik danes:
Z: jabolko in sir
popoldanska M: kruh in pršut (vmes nisem jedla, ker sem bila pri zobraju)
V: testenine s tuno in grahom, ostanek čokolina od malčice in piščančja juha user posted image user posted image

Moja večna težava je, da če ne jem redno (vsake 3 ure), potem zvečer pojem vse kar mi pride pod roke in se seveda redim. Sem morala to napisati, ker mi je pošteno nerodno in mogoče zato tega ne bom več ponovila.

Glede hujšanja po ločevalni dieti: Sem hujšala že ene dvakrat, vednar obakrat dobila vse nazaj in še kakšen kg več, zato se tega ne grem več. Nazadnje sem lani spomladi v dveh mesecih izgubila 10+ kg, jeseni sem jih imela pa že +12. Zdaj se navajam raje na zdrav, omejen jedilnik, v katerem poskušam ne mešati preveč OH in B. Imam občutek, da se meni to bolj obnese. Bomo videli konec leta user posted image .

Jest mal razmišljam o ločevalni dieti,sam mi tist vodni dan čist nč ne dišiuser posted image .


pebs, jaz sem vodne dneve kar izpustila, pa je šlo vseeno dol, tako da jih pomoje brez težav izpustiš.

Vse nove, dobrodošle in čim bolj uspešno hujšanje.

Sedaj grem pa še trebušnjake naredit, potem pa spat. Lahko noč.

clock-img

20.01.2012, 22:26

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Hej hej,
da se malo oglasim. Ta teden sem tudi jaz bolj pridna- z izjemo danes ko je padla za kosilo kitajska restavracija.
2X sem bila na limfni drenaži in pa sem vmes telovadila, pila veliko vode in pojedla samo 1 kos sladkega. No sedaj pa vikend user posted image .
Dobrodošle nove bojevnice user posted image user posted image user posted image .

Ločevalne še nisem kdaj poskusila, sem pa kr slabe stvari brala in pa videla sem ko so prijateljice hujšale. Je res da so šle ful dol, samo ko sem  pa videla čez leto, so pa kilograme pridobile nazaj. No pač za probat je user posted image .

Meni se zdi bolj smiselno ločevanje OH in B, samo ko sama tudi ne znam najbolje.

Pridne bodite čez vikenduser posted image user posted image user posted image ...byby

clock-img

21.01.2012, 07:00

clock-img

sramežljiva

pencil-img

163

Dobro jutro!
Končno vikend.Vzeli si bomo kakšno urco sami zase in za svoje stvari, ki nas osrečujejo,razvedrijo,napolnijo z energijo....To nujno rabimo....Jaz si bom sedajle zjutraj privoščila en daljši,hitri sprehod in pripravila zdrav zajtrk za celo družino...

clock-img

21.01.2012, 07:13

clock-img

end1

pencil-img

1598

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

end1 user posted image . Upam da se ti čimprej pridružim pri teku, nikoli nisem marala teka. Najbolj enostaven in najcenejši šport, tako da izgovorov ni.user posted image Superge na noge in spravit svojo rit v pogon.



tud jaz ga nisem, glede na urnik v službi, si organizirane vadbe ne morem privoščit, kvečejmu bi mi ratalo 4 x na mesec kar je premalo. In res je najcenejši šport, svež zrak, prešvicana sem do konca, upam, da me zasvoji. Sem si pa to prebrala in se tako nasmejala http://sites.google.com/site/leppameteninskromen/Home. Preberi se splača. Kako sem vstal s kavča in šel teč. 

< Sporočilo je popravil end1 -- 21.1.2012 7:14:59 >

clock-img

21.01.2012, 10:03

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Dobro jutro!

Joj, mene zadnje čase prav meče. Vsak dan pojem kaj sladkega. Sploh se ne morem zadržat. Ampak najbolj me preseneča, da gredo kilogrami kljub temu dol user posted image Telovadbe, razen aerobike, ta teden ni blo. Upam, da mi danes uspe iti na sprehod. Je pa res, da se pri glavnih obrokih lepo držim.

ločevalna dieta - pred leti sem nekaj časa hujšala po njej, pa mi ni bila všeč zaradi teh svojih dni - B, OH itd. Raje sama ločujem B od OH , se kdaj pa kdaj tudi pregrešim, ampak mislim, da mi bo dolgoročno na ta način lažje. Tudi moja sestrična je par let nazaj hujšala s to dieto in je ob koncu imele težave z želodcem

tek - tudi sama bi rada začela teči, ampak kolikor sem brala članke, bom zaenkrat zaradi svoje teže ostala kar pri hoji. Ne bi rada preveč obremenjevala svojih sklepov, pa še kondicije si bom malo nabrala, da bom pozneje lažje tekla.

Današnji jedilnik:
Z: PZ kruh, Lättta, nesladkan čaj
M: sadje
K: čufti
M: pinjenec
V: par hrenovk, kisle kumarice


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

21.01.2012, 11:09

clock-img

ajiluj

pencil-img

52

Moji podatki za v tabelo če me prosim dodate trenutna teža 69 želena 60.Moj jedilnik danes
Z-mleko z musli
K-zelenjavna juha
M-sadje
V-še ne vem ker gremo na rojstni dan,..
Za začetek kar gre mogoče je problem samo v tem ker zadnji obrok pojem nekje ob 18 uri malo prej potem pa še dolgo bedim in postanem kar lačna pač kak kivi pojem baje tud sadje ni vredu zvečer sam bolje pa je ko en sendvičuser posted image

clock-img

21.01.2012, 11:58

clock-img

neika

pencil-img

270

jaz sem pred leti jedla po svoji ločevalni - zjutraj sadje, pri kosilu sem ločevala med oh in b, za večerjo pa jedla mešane solate na 1000 in en način -rezultat - fenomenalen, do prometne nesreče. Vsak dan sem tekla, prav uživala sem. Dandanes in s 25 kilami več, mi je spravit se na tek muka, a podzavest me spodbuja, in prebujajo se tisti poznani občutki, ko veš, da si nekaj naredil zase. Tako, da zgleda, da bom spet začela. Pa magari samo 500m na začetku.

prehranjevanje pa je trenutno - pridna sem do te mere, da vsak dan dam v usta kaj sladkegauser posted image

ne veliko, in sploh ne vem zakaj, ker nisem tako željna. Ostala hrana je strogo po principu zdravega prehranjevanja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem