cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

16.01.2012, 09:16

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

še kar ok...

trenutna: 62.00    želena 58.00


bila sem vsak dan športno navdahnjena, ker sme pa pred M, sem goldatla velike količine čokolade, ampak sem se pa rpi drugem nazaj držala, tako da sem celo nekaj deset gramov izgubila...user posted image

clock-img

16.01.2012, 09:17

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

LittleSun, pa saj to je dovolj. Počasno hujšanje je zdravo hujšanje. Tako potem rezultate tudi obdržiš trajno, ne le za čas hujšanja. Tvoj razultat pomeni v enem mesecu 2 kg, kar sploh ni malo.

Vztrajaj še naprej in se ti bo zagotovo obrastovalo. user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 09:26

clock-img

ronja1a

pencil-img

362


Ronja1 - sej jest tud večinoma jem doma narejena peciva, dam tud manj sladkorja, dam pa belo moko. A to maš kakšne posebne recepte s polnozrnato moko, a sam belo nadomestiš z pz?
user posted image


Nimam posebnih receptov, samo belo moko nadomeščam in malo eksperimentiram (najprej tako, da mešam, potem pa uporabim izključno pz moko), uporabljam pa veliko pirine polnozrnate moke (se lepo z njo dela), pa še kakšne kosmiče zraven. Zadnjič sem naredila palačinke izključno z ajdove moke. Pa tudi iz pšenične PZ sem jih delala. Čisto nič jim ni manjkalo.

Bele moke ne jem že nekaj let, razen če sem ravno kje na obisku. Ko se navadiš, ti postane precej prazna. Recimo v kruhu. Od bele žemljice sploh nisem več sita.

clock-img

16.01.2012, 09:33

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica81

LittleSun, pa saj to je dovolj. Počasno hujšanje je zdravo hujšanje. Tako potem rezultate tudi obdržiš trajno, ne le za čas hujšanja. Tvoj razultat pomeni v enem mesecu 2 kg, kar sploh ni malo.

Vztrajaj še naprej in se ti bo zagotovo obrastovalo. user posted image user posted image user posted image



Little Sun, se podpišem pod to user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 09:38

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica81

LittleSun, pa saj to je dovolj. Počasno hujšanje je zdravo hujšanje. Tako potem rezultate tudi obdržiš trajno, ne le za čas hujšanja. Tvoj razultat pomeni v enem mesecu 2 kg, kar sploh ni malo.

Vztrajaj še naprej in se ti bo zagotovo obrastovalo. user posted image user posted image user posted image



Little Sun, se podpišem pod to user posted image user posted image user posted image user posted image



Tudi jaz se podpišem. Kar korajžno naprej LittleSun!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 09:43

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

se strinjam punce, ampak meni teža stoji že od novega leta, te pol kg je pač trenutno današnja, včeraj je bilo pol kg več...in res mi je čudno.

clock-img

16.01.2012, 10:04

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

jutro,

jaz ostajam hb na istem user posted image

clock-img

16.01.2012, 10:22

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

se strinjam punce, ampak meni teža stoji že od novega leta, te pol kg je pač trenutno današnja, včeraj je bilo pol kg več...in res mi je čudno.



kakšen pa imaš jedilnik in kako se giblješ?

enkrat mislim da si ga že zapisala za en dan ter to da imaš preveč sadja ....

jaz sem pri sebi ugotovila, da se moram sadju med hujšanjem kar izogibat, zelenjave pa pojem zelo veliko, mi pa tehtnica tudi skače gor in dol

sicer pa res pripročam knjigo Osnovna šola hujšanja, če je slučajno še nisi prebrala, meni je dala kar motivacijo za vztrajanje, se mi zdi da je ravno to ključno, ne začeti, ampak vztrajati, začele smo sigurno vse ki smo tukaj že večkrat

upam, da ne solim pameti user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 10:32

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

se strinjam punce, ampak meni teža stoji že od novega leta, te pol kg je pač trenutno današnja, včeraj je bilo pol kg več...in res mi je čudno.



kakšen pa imaš jedilnik in kako se giblješ?

enkrat mislim da si ga že zapisala za en dan ter to da imaš preveč sadja ....

jaz sem pri sebi ugotovila, da se moram sadju med hujšanjem kar izogibat, zelenjave pa pojem zelo veliko, mi pa tehtnica tudi skače gor in dol

sicer pa res pripročam knjigo Osnovna šola hujšanja, če je slučajno še nisi prebrala, meni je dala kar motivacijo za vztrajanje, se mi zdi da je ravno to ključno, ne začeti, ampak vztrajati, začele smo sigurno vse ki smo tukaj že večkrat

upam, da ne solim pameti user posted image user posted image user posted image



sedaj sem zadnje dni jedla tako:

Z: OH+B (kefir+muesli, kos pz kruha s pišč.prsi)
M: OH (en kos sadja, morda kak pirin piškot)
K: B + zelo malo OH (zelo raznoliko, od solate s piščancem ali tuno, PZ testenine, ali pišćančja prsa in proso z zelenjavo) riža in krompirja sploh ne jem
M: B (skuta ali orešči ali šejK)
V: B (skuta + zelenjava, ali sotala s piščancem ali tuno ali sirom, ali samo sir, ali šejk)

porcijsko dokaj malo, ta teden sem doma telovadila (trbušnjaki, nekaj vaj za noge, malo z utežkami)
drugače pa hodim poleg tega še 3x na fitnes (ta teden nisem, ker je bil tamali buban)

V bistvu se že dalj časa tako prehranjujem, pred 2 letoma sem s tako prehrano shujšala skoraj 20 kg, sploh prvi tedni so šli kg rapidno dol. Tokrat pa sploh nič in mi je kar groza.
Pred enim mesecem sem šla na preiskave, ker se namreč noro redim in res ne jem veliko, morda sem si tu in tam privoščila tablico čokolade, ne nažiram se in nič, čipsa in takih stvari sploh ne jem...december je bil pika na i, pač piškoti in obiski pa sem eksplodirala. Na preiskavah je vse bp (ščitnica, sladkorna, holesterol). user posted image user posted image prav zares sem čisto obupana in res ne vem kaj naj.

Sem prebrala to knjigo in montignaca in še marsikaj druga.

clock-img

16.01.2012, 10:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla

Evo še mene meni je pokazalo 71,20kg tako da sem jih mal spravila doluser posted image user posted image user posted image user posted image  sem pa zadovoljna ker sem se včeraj pregrešila in se je to danes kar poznalo. Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi za tiste malo manj pridne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj bo drug teden bolj uspešen za vse nasuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 10:47

clock-img

Lorna4

pencil-img

178

hej, evo še moji rezultati, tehtnica kaže -0,8 kg, torej sem sedaj na 78,2.
Sem kar zadovoljna, glede na to da zaradi bolezni ni nič gibanja user posted image

clock-img

16.01.2012, 10:49

clock-img

nova_tukaj

pencil-img

244

Danes je tehtnica pokazala 60,5 kg.

clock-img

16.01.2012, 11:04

clock-img

pikaro

pencil-img

164

moji rezultati danes 60,9kg ... torej je to -0,7kg.

nekaj je glede na to, da nisem dosti telovadila (kot ponavadi). v sredo zumba, v petek leg magic, včeraj zumba. danes moram spet probat leg magic (sem delala vaje po tistem posnetku 10min-in sem 5min ravno zdržala...sem mislila,da ne bo takega problema,ker hodim kar redno teč,pa na zumbo. noge so pekle ko hudič user posted image ) ...pa upam na tek,če ne bo preveč mrzlo.
Tiste.ki hodite teč -do koliko stopinj še grete teč ven??meni mraz dela kar probleme user posted image
vsem pa čestitam za -kg user posted image  user posted image  user posted image

jaz sem imela novembra % maščobe v telesu 24,4% -kako je to?dobro ali slabo?

glede prehrane pa tako...zjutraj spijem jabolčni kis z vodo na tešče, potem kakšen prepečenec ali jogurt,kava...za malico kakšno sadje, kosilo (kos mesa,pa solata...mogoče malo priloge), popoldan spet sadje,zvečer jogurt ali kaj podobnega. In vedno,ko gledam za nazaj si mislim kak malo sem pojedla...kg pa kar stojijo oz. malo dol...malo goruser posted image

clock-img

16.01.2012, 11:27

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: pikaro


Tiste.ki hodite teč -do koliko stopinj še grete teč ven??meni mraz dela kar probleme user posted image



Tečem  in ne gledam na temperaturo. Že ko se ogrevam ocenim, če je potrebno obleči še kakšen dodaten kos oblačila.
Danes zgodaj zjutraj je mraz kar rezal, zato sem imela nekaj časa rokavice med tekom.  Pa še pazila sem, da ne vdihujem zrak skozi usta, kajti tako preprečujem nastanek bolečine v grlu... To je moja izkušnja teka v mrazu.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 16.1.2012 11:28:13 >

clock-img

16.01.2012, 11:33

clock-img

S*

pencil-img

3006

Evo še moje podatke:
Trenutna teža: 90,3
Tedensko: -0,7
Skupaj: -3,2


Ta teden je šlo bolj počasi in malo, čeprav nisem nič grešila. Pa nič zato, jaz sem zadovoljna da gre dol.

clock-img

16.01.2012, 12:25

clock-img

*sweety*

pencil-img

166

Da se javim, teža ostaja enaka 69 kg, bilo je manj gibanja in mal preveč hrane. Upam, da bo drug teden kej bolje, čeprav sem zdej fasala še angino. lp

clock-img

16.01.2012, 12:29

clock-img

Savanna

pencil-img

16

Danes - 0,4. Ni glih veliko, ampak če bo vsak teden toliko manj bo ODLIČNO!
Trenutna teža: 69,6
Tedensko: -0,4
Skupaj: -0,4

clock-img

16.01.2012, 12:44

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

Še jaz se javim!!
Pridne ste moje sotrpinke. Pohvala za vse - kg!!
Danes zjutraj je meni pokazala tehtnica 66.9, torej 1.4 kg manj user posted imageSkupaj -2.1. Sem vesela, ker telovadila res nisem, sem pa manj jedla. Včeraj sem se pregrešila, sem pojedla kos peciva, ki ga je naredila prijateljica. Pa se tolažim,ker imam user posted image  in takrat se mi res lušta sladkega.

Aja, da se malo pohvalim. V soboto sem naredila izpit in tako grem sedaj novim zmagam nasproti.

clock-img

16.01.2012, 12:51

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Aja, da se malo pohvalim. V soboto sem naredila izpit in tako grem sedaj novim zmagam nasproti.

 user posted image user posted image user posted image čestitke

clock-img

16.01.2012, 12:53

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz sem na -0,5 , torej 78kg. nisem kaj preveč pridna, sam neki sladko gledaj in cedim sline, pol pa hop po njih.

clock-img

16.01.2012, 13:15

clock-img

julija30

pencil-img

267

Pozdravček
Meni v tem tednu tudi spet lepo dol, čeprav včeraj bili na RD in malo peciva je treba poskusit user posted image .

Julija30  izgubljeno v tem tednu -0,9kg, skupaj izgubljeno - 3 kg    trenutna teža 79kg

Čestitke vsem za okleščene dekagrame in kilograme ter seveda miligrame user posted image .

clock-img

16.01.2012, 13:16

clock-img

*lala*

pencil-img

82

ekola še moje podatke,...zopet mi je šlo malo dola...happy fullllll

evo:
1,2kg   3kg   85kg   70kg   82kguser posted image user posted image  

clock-img

16.01.2012, 13:34

clock-img

yenny

pencil-img

415

Še moje javljanje!
-0,6 kg,tako,da imam sedaj 80,7 kg
Nekaj je no,samo glede na to,da sem bila res pridna pa ni nek presežek!user posted image
A ja no,miganja res ni bilo kaj preveč.
Saj bo počasi se daleč pride in dokler je motivacija me sploh ne skrbi.user posted image

clock-img

16.01.2012, 15:00

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Evo, da še jaz poročam:

trenutno: 85,3kg
tedensko: -1,0
skupaj: 1,7

Sem pa v soboto grešila, ker sem bila na enem kosilu in sem jedla vse...ampak nisem pretiravala...glede na to, da sem začela, mislim da 06.01....sem kar zadovoljna, lahko bi bilo pa bolje...ampak če bo vsak teden 1 kg bom ful vesela...


clock-img

16.01.2012, 15:54

clock-img

happy85

pencil-img

213

uuuu koliko novih postov... no na hitro javim, da je ta teden teža ostala nespremenjena - pričakovano, ker so ravno tisti dnevi v mesecu....
tako da računam na to, da bom drug teden tudi jaz lahko poročala o minusu user posted image

gibanje pa po enem tednu spet daljši sprehoduser posted image user posted image čist ponosna nase user posted image

zdaj pa brati vaše poste


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem