cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

15.01.2012, 09:03

clock-img

morje10

pencil-img

186

Pridružila sem se vma, ker mi je bilo všeč:"manj žri in več gibanja", ker sem že bila na dieti in se držala, shujšala in nato se zopet zredila: ločevalna in podobno.
Mislim, da z leti se nabirajo hitreje kg, ker se presnova upočasni in je potrebno paziti na prehrano in če grešiš, malo več gibanja (vsaj upam, da je tako). Zato sem se odločila, da ne bom na dieti, ampak bom malo popazila predvsem zvečer. Moja velika napaka je prav zvečer, saj sem v pogonu cel dan in ko zvečer je končno malo mira, se uležem na kavč in začnem mlet. Takrat se pa težko ustavim.
Sem pa zadnja 2 tedna ponovno odkrila orbitrek in se prisilim, da grem gor ob 6 zvečer (ne vsak dan, 2-3 X na teden) in še trebušnjaki in bomo videli jutri (vmes se ne tehtam), če je metoda uspešna. Sem pa zadovoljna, ker se bolje počutim.
In to je najbolj pomembno.

clock-img

15.01.2012, 09:24

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017


IZVIRNO SPOROČILO: cebelica81

A ima še katera težave s spodnjim delom trebuha - pod popkom. V zadnjem letu mi je namreč neverjetno zrastel in sem nemogoča. Mi lahko katera priporoča vaje/trebušnjake, ki bi bili v večji meri za spodnji del trebuha. Zaenkrat delam večinoma pilates, vendar še ne tako dolgo da bi lahko rekla ali pomaga ali ne. Bom vesela vsakega nasveta.


najboljši trebušnjaki za spodnji del trebuha so, da daš podplate skupaj in kolena narazen kolikor gre in tako delaš trebušnjake. jaz imam s tem delom že od nekdaj težave, gre povsod dol, tu pa noče in noče. no, saj je veliko manjši, kot je bil pred 1 letom, ampak ne vem, če bo kdaj v celoti raven.
drugače pa je tudi pilates najboljša vadba za utrjevanje predvsem trebušnih mišic, saj jih moraš imeti celo vadbo stisnjene. tudi to meni zelo pomaga, vendar predvsem za zgornji del trebuha.

clock-img

15.01.2012, 09:26

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

jaz sem usepla obdržati težo od ponedeljka. je bilo sicer včeraj zjutraj malo manj, ampak čez teden tudi že kar nekaj več, tako da sem zadovoljna, če bo le ostalo isto. vse je odvisno od današnje nedelje...

clock-img

15.01.2012, 10:41

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Dobro jutro. Ravno nazaj s skoraj 1 urnega sprehoda, na katerem sem poleg sebe večino časa nosila še + 12kg (hčerkico). Sem se  kar zmatrala, kar je super. Malo v hrib, največ pa po gozdnih potkah (gor in dol). Za danes je bilo že nekaj rekreacije, zvečer pa še orbitrek in trebušnjaki, pa sem zmagala user posted image .

najboljši trebušnjaki za spodnji del trebuha so, da daš podplate skupaj in kolena narazen kolikor gre in tako delaš trebušnjake.



hvala bambixxx, bom danes tele probala oziroma jih bom delala nekaj časa, da vidim če bo razlika. drugače pa jaz nikoli nisem imela ploskega trebuha, niti ga nikoli ne bom, ampak tole zdaj mi pa res ni všeč, tako da se bom pošteno potrudila, da se ga znebim.

Čebelica, držim pesti, da se boš pri nasljednjem kosu štrudla lahko prej ustavila. Sam ne se za kazen zdaj najest, raje za nagrado še enkrat na orbitrek



Hvala user posted image . Še ni bilo prilike, ampak se mi ga niti ne lušta danes. Tole je bila do sedaj moja stalna praksa. En prekršek in je bilo vsega konec, nisem več stopila na tehnico in je bilo vse rešenouser posted image . Zdaj je motivacija večja. Sploh tile ponedeljki so super - je treba na tehnico. Nasploh mi forum daje neverjetno motivacijo. Takšne nisem imela še nikoli, pa sem že nekajkrat shujšala po 10-15 kg. Verjamem, da mi tokrat lahko res uspe - trajno.

clock-img

15.01.2012, 13:22

clock-img

pebs

pencil-img

279

Oj. Kakšen lep vreme mamo. Še počakam,da se tamala zbudi,pol gremo pa spet mal na sončka. Včeri smo se po gmajni podil, sm bla prov zmatrana, tko da druzga gibanja včeraj ni blo, danes bo pa isto. Jem pa kr zdravo, sam sladkarijam se ne morm upret. Al mi lahko poveste, kako se vi upirate temu. Za jutr se mi zdi da pri men nebo kakega minusa, upam pa da saj plusa ne bo. Uživajte v sončkuuser posted image .

clock-img

15.01.2012, 14:24

clock-img

Lorna4

pencil-img

178

hej!
Da me ne boste pozabile, ker se bolj malo javljam user posted image večino časa ležim, saj v 14 dneh že drugič prebolevam angino,v  ponedeljek sem pojedla zadnji antibiotik, v petek sem bla pa spet čist fertik user posted image , tko da gibanja trenutno ni popolnoma nič, je pa res da dele par dni tud čist nič ne morm dol spravt, zarad bolečega grla, tko da jutri vseeno pričakujem - ali pa vsaj isto kot v ponedeljek.
Vidim da ste ostale kar pridne, jaz sem ta teden tud na bolniški, mi je zdravnica prepovedala da grem delat, tud potem ko bom že boljše, ko bojo antibiotiki prijeli. morm res cel teden mirovat, edino na svež zrak grem lahko, ko bojo antibiotiki začel prijemat user posted image .
Mi je pa škoda ker je tako lepo vreme, no samo je naslednje dni tud lepo napovedan, tko da takoj ko se bom bolje počutila, greva s tamalo ven, vsak dan vsaj na sprehod. Se mi zdi da mi manjka svežega zraka in gibanja na zraku user posted image

lepo nedeljo še naprej user posted image

clock-img

15.01.2012, 17:49

clock-img

sramežljiva

pencil-img

163

Joo,kako meni tale internet nagaja!Napišem cel roman,pa mi ne pošlje,oz.prekine povezavouser posted image .

clock-img

15.01.2012, 17:53

clock-img

sramežljiva

pencil-img

163

Ta teden je bil zelo prazničen-praznovali smo 3 rojstne dneveuser posted image user posted image .Zato bo tudi vaga pokazala temu primerno cifro.Od jutri pa gre zares.

clock-img

15.01.2012, 18:33

clock-img

miška17

pencil-img

1195

                                              TABELA
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17          -1,2kg        -1,2kg              79,9kg        68kg   78,7kg
soncika            -0,4kg        -0,4kg              81,0kg        65kg   80,6kg
malabiba30      0,0kg         0,0kg              62,5kg        60kg   62,5kg
bambixxx         -2,2kg        -2,2kg              69,9kg       65kg   67,7kg
cebelica81       -1,6kg        -1,6kg              104,4kg     89kg   102,8kg
Lili28               -0,2kg         -0,2kg               71,0kg      60kg    70,8kg
urshak             -2,7kg         -2,7kg              107,6kg     80kg    104,9kg
ronja1a            +0,1kg       +0,1kg               55,3kg     50kg     55,4kg
morje10           -0,6kg         -0,6kg               64,7kg     57kg     64,1kg
Lorna4             -1,0kg         -1,0kg               80,0kg     70kg      79,0kg
neika                -0,8kg          -0,8kg              78,9kg      69kg     78,1kg
jakopino           -0,5kg          -0,5kg              89,9kg     79kg     89,4kg
julija30             -2,1kg          -2,1kg             81,0kg      70kg     78,9kg
taly                    -0,8kg          -0,8kg             62,5kg      57kg     61,7kg
suzy85              -1,7kg          -1,7kg             94,0kg      75kg     92,3kg
sramežljiva         0,0kg          0,0kg             77,4kg     65kg      77,4kg
halgato              -0,9kg          -0,9kg             67,1kg     59kg      66,2kg
nemrak              -0,7kg          -0,7kg             69,0kg     65kg      68,3kg
happy85            -0,5kg          -0,5kg            59,5kg     55kg       59,0kg
LittleSun             0,0kg          0,0kg             98,5kg     88kg       98,5kg
Neža7                -0,8kg          -0,8kg            84,4kg     70kg       83,6kg
RAKICA1            -0,5kg          -0,5kg            72,0kg    65kg        71,5kg
ana ana              -1,0kg          -1,0kg            62,0kg    55kg        61,0kg
HuAnita              -0,6kg          -0,6kg            63,0kg    58kg        62,4kg
Luns                     0,0kg          0,0kg             63,0kg     60kg       63,0kg
tinkolina             -0,8kg          -0,8kg            93,5kg     80kg       92,7kg
Julija08              -0,7kg          -0,7kg            87,0kg     75kg       86,3kg
S*                       -2,5kg          -2,5kg            93,5kg     80kg       91,0kg
*lala*                 -1,8kg          -1,8kg            85,0kg     70kg       83,2kg
Savanna               0,0kg          0,0kg            70,0kg     60kg       70,0kg
Marisha                0,0kg          0,0kg            74,0kg     64kg       74,0kg
tarinca                  0,0kg          0,0kg            90,0kg     69kg      90,0kg
8.1.2012:
sesil                     0,0kg          0,0kg             78,5kg     70kg       78,5kg
10.1.2012:
KSIA                   -1,2kg         -1,2kg             62,0kg     57kg        61,3kg
TEJAR                 -1,5kg          -1,5kg             90,0kg     70kg       88,5kg
sunny2               -2,0kg          -2,0kg             95,7kg     80kg       93,7kg
ms15                    0,0kg          0,0kg            103,0kg    89kg     103,0kg
end1                     0,0kg          0,0kg              78kg       68kg       78,0kg
yenny                   0,0kg          0,0kg               81,3kg    70kg       81,3kg
nova_tukaj          -0,8kg          -0,8kg            62,4kg     60kg      61,6kg
pikaro                    0,0kg          0,0kg             61,6kg     55kg      61,6kg
*sweety*              0,0kg          0,0kg              69,0kg    60kg     69,0kg
pebs                      0,0kg          0,0kg              59,0kg   55kg       59,0kg


Niso javili kg, ponedeljek 9.1.2012:
1.teden
karmy85          0,0kg          0,0kg              64,5kg       60kg    64,5kg
spelca8              0,0kg          0,0kg              81,5kg     75kg      81,5kg
UmpaLumpa       0,0kg          0,0kg              68kg         53kg     68kg
soncnica33         0,0kg          0,0kg             76,3kg      67kg     76,3kg
antonia                 0,0kg          0,0kg            82,9kg     77kg       82,9kg
anjakob                0,0kg          0,0kg             74,9kg     69,9kg   74,9kg
thaiss                   0,0kg          0,0kg             71,0kg     65kg       71,0kg
Brinčika                0,0kg          0,0kg             75,0kg     70kg      75,0kg
LoncikaPika          0,0kg          0,0kg             72,0kg     62kg     72,0kg

2.teden:

/

NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,16.1.2012


Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.

Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.

[/quote]

< Sporočilo je popravil miška17 -- 15.1.2012 18:34:03 >

clock-img

15.01.2012, 19:47

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

morje10, tudi pri meni je največji problem zvečer, sploh, če zaradi otrok  nimam časa, da bi kaj v miru pojedla, se mi potem di razkošje, da lahk zvečer obrok v miru pojem, no, od 1. januarja pa se še kar pridno zadržujem

pebs, glede sladkarij: so kar moja šibka točka, imam obdobja, ko moram vsak dan nekaj sladkega pojest, nimam pa težav s tem, da bi recimo morala zmazat celo čokolado ali škatlo piškotov. in sicer tako, da:
- sladkega praviloma nikoli ne jem na prazen želodec, ampak šele po obroku, najpogosteje po kosilu, ko si privoščim skledo solate, včasih tudi po zajtrku
- raje kot kupljene sladkarije jem doma pripravljeno pecivo, kjer uporabljam skoraj izključno pz moko in malo ali nič sladkorja (štrudel, ki sem ga pripravila ta vikend je bil recimo po kvaliteti primerljiv temu, da bi na PZ kruh namazala skuto in na to položila jabolke in banano)

(tako nimam tistega zoprnega občutka v želodcu, ko sem po eni strani sita, po drugi strani pa lačna, hkrati pa se mi zdi, da se ničemur ne odpovedujem)

cebelica81, meni se tudi zdi, da se mi je zelo povečala motivacija s temle forumom, prej sem si prevečkrat rekla, da jutri začnem, tukaj pa si rečem, danes nadaljujem

danes se nisem tehtala in za vikend sem pojedla več oh kot med tednom, sem pa bila pridna pri gibanju, predvsem pa se mi zdi, da sem močno voljo za gibanje dobila, oz. da me telo kar samo kliče ven na zrak.

sicer pa sem pripravila eno ful dobro solato:
radič
krompir
rdeča pesa
pražena zdrobljena bučna semena
bučno/oljčno olje
kis

njami - zaradi krompirja in rdeče pese ni najbolje za dieto (pa tudi v redu, če paziš pri drugi hrani), je pa odlično za prebavo

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 15.1.2012 19:49:39 >

clock-img

15.01.2012, 21:09

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Evo mene...me je kr malo sram, ker sploh nisem pridnauser posted image ! Ne vem kako bo kaj jutri stopiti na vago. Včeraj Mcdonalds in kar naprej kaj sladkega. No sem pa na plan privlekla tudi leg magic- našla sem tudi cd. Malo sem uporabljala tudi trampolin.
Sem pa sklenila, da do konca januarja ne dam kaj sladkega v usta- no dam si pa možnost da se v tem času lahko izjemoma 3x prekršim (malo si moram dati, če ne prehitro 'scagam') in pa jutri začnem bolj resno- obljubim! Sramežljiva boma jutri skupaj začeli- zares!

Spraševale ste za trebuh- meni najbolj pomaga ab king, imam ga že kar nekaj let in mi je res super!

Ronja1a kake si mi pa lušte naredila s tem štrudlomuser posted image ...
Lorna4 upam, da čim prej okrevaš.

Kaj pa L-karnitin jemljete kaj pred vadbo, menda pomaga. Pa limonade jaz pijem, vsak dan vsaj eno limono.

No grem malo pred tv, vsem pa jutri uspešen stop na vagouser posted image user posted image user posted image ...Lep začetek tedna vsem!!!

clock-img

16.01.2012, 07:31

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx
najboljši trebušnjaki za spodnji del trebuha so, da daš podplate skupaj in kolena narazen kolikor gre in tako delaš trebušnjake.


Tudi jaz imam težave s tem predelom. Pa sem že zadnjič na aerobiki zraven razmišljala, kateri trebušnjaki bi bili primerni, pa se nisem ničesar spomnila. Bom tole poskusila.user posted image

Meni je šel vikend še kar lepo skoz, le kakšna čokoladica je tu in tam skočila v moja usta. Pa nič zato! Danes je tehtnica pokazala 90,6kg, kar je -1,7kg od prejšnjega tedna. Tudi rekreacija je bila, saj sem čez vikend vsak dan šla na enourni sprehod.

Moj današnji jedilnik:
Z: kos belega kruha, Lätta, nesladkan čaj
M: sadje
K: čista goveja juha, pečene svinjske rebrce, kuhana zelenjava, solata
M:
V: solata z jajcem in tunino



_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

16.01.2012, 07:41

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Vesela, tehtnica kaže minus 1,8 od prejšnjega tedna, skupaj od novega leta pa -1,7, ker sem šla prejšnji teden nekaj gor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

                         tedensko skupaj                                            trenutna
ronja1a
            -1,8kg       -1,7 kg               55,3kg     50kg     53,6 kg

Sicer pa od novega leta moj dvotedenski jedilnik (vsak dan najmanj dve uri hoje) (ne vem zakaj mi noče bolda umaknit):

Ponedel
jek, 2. 10.
zajtrk: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
dopoldan: pet isla bombonov
kosilo: solata z repo in korenčkom, ješprenova solata, kos kruha s sirom, štirje kostanji, zeleni čaj s sojinim mlekom in  dva domača polnozrnata piškota brez sladkorja
večerja: banana, dva kivija in bela kava

Torek, 3. 10:
Zajtrk: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
Kosilo: radič s krompirjem, kos kruha z avokadom in tahinijem, zeleni čaj, trije polnozrnati piškoti brez sladkorja
Malica: bela kava s sojinim mlekom
Večerja: sojin jogurt, kos kruha, bela kava s sojinim mlekom

Sreda:
Zajtrk: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
Kosilo: porova juha, dva kosa polnozrnatega kruha s sirom in kislo smetano, zeleni čaj s sojinim mlekom, pet domačih polnozrnatih piškotov brez sladkorja
Večerja: sojin jogurt, kos kruha, bela kava, trije polnozrnati piškoti brez sladkorja
Malica: majhen košček kruha in ostanki sojinega jogurta, bela kava s sojinim mlekom

Četrtek
Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
K: radič s krompirjem, kos kruha z namazom iz avokada in tahinija, zeleni čaj s sojinim mlekom, pet polnozrnatih piškotov brez sladkorja
V: repa in korenje v solati, kos kruha s sirom, bela kava s sojinim mlekom
M: bela kava

Petek:
Z: gris s skuto, zeleni čaj, pet polnozrnatih piškotov brez sladkorja
M: kava s smetano
K: dve banani, dva bio kruhka (sir-bučna semena)
zgodnja večerja: radič s krompirjem, kos kruha, skuta, sir, zeleni čaj in pet polnozrnatih piškotov
M: bela kava s sojinim mlekom

Sobota
Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
M-K: radič s fižolom in korenčkom, košček kruha s sirom, kos sadnega kruha
V: radič s krompirjem, bela kava s sojinim mlekom

nedelja
Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
K: solata z repo in korenjem, dve ajdovi palačinki s skuto in medom, beli čaj s sojinim mlekom
V: solata s krompirjem

ponedeljek:
z: beljakovinski šejk
M: malo skute s cimetom
K: radič s fižolom, jajca, popečena na radiču s skuto in sirom, zeleni čaj s sojinim mlekom
V: skuta s cimetom

torek
Z: beljakovinski šejk, zeleni čaj s sojinim mlekom
M-K: skuta z limeto
V: pečen losos z limono in porom, stročji fižol, tržaška omaka, brezkofeinska kava s sojinim mlekom

sreda
Z: pol banane, ena pomaranča
K: radiš s fižolom, jajčka popečena na radiču z malo skute, zeleni čaj s sojinim mlekom
V: zelenjavna juha (leča, brokoli, por, korenček, peteršilj), pol wasa kruhka z enim topljenim sirčkom

četrtek:
Z: beljakovinski šejk
M: kava s smetano, 1dl juicea
K: repa z malo prosene kaše, tune in sir, zeleni čaj
V: skuta s cimetom

petek:
Z: skuta s pol banane
M-K: repa s kašo in velika konzerva tune, zeleni čaj s sojinim mlekom
V: zelena solata s fižolom, košček kruha z veliko bakalarja, bela kava s sojinim mlekom
M: skuta z navadnim in žlico sadnega jogurta, bela kava s sojinim mlekom

sobota
Z: kaki
K-V: rdeč radič s krompirjem, rdečo peso in bučnimi semeni (velika količina), košček sira, zeleni čaj s sojinim mlekom
M: 1/3 koščka jabolčnega štrudla (pz moka, brez sladkorja), bela kava s sojinim mlekom

nedelja
Z: pol kakija, polovica kosa študla, zeleni čaj s sojinim mlekom
M: kos štrudla, zeleni čaj z mlekom
K: juha z brokolija, zelena solata s krompirjem, bela kava z mlekom, pol kosa štrudlja
V: 2 dl kislega mleka, košček PZ kruha, brezkofeinski zeleni čaj

clock-img

16.01.2012, 07:42

clock-img

antonia

pencil-img

76

Živjo!

Še ena tistih, ki ni resno zastartala. Gibanje še kar, ker non stop vozičkam z malo (8m), prehrana pa ojej. Tektanje danes

antonia 82,5  - 0,4 kg
 
No ja, vsaj navzgor ni šlo! Imam pa kar visok cilj do naslednjega ponedeljka. Bomo videli!

clock-img

16.01.2012, 07:45

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Ronja1a kake si mi pa lušte naredila s tem štrudlom



ana ana, naredila sem ga iz 2/3 polnozrnate pirine moke in 1/3 navadne moke  (+kvas, mleko, dve jajci in en vanilni sladkor), nadev pa prav tako brez dodanega sladkorja (samo en vanilni na cel pladen za majčken arome).

suzy85, čestitke za minus user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 07:49

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

dobro jutroooo....

evo - tehtnica je pred nami :-)

ja tale vikend je bil spet v znamenju dobre hrane, tako do ostajam na istem (vsaj to...), klub rednemu gibanju, se zadeva ni nič premaknila (sam jesti je pa tudi pasalo :-) )

clock-img

16.01.2012, 07:55

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobro jutro!

Moja teža:78,2kg, to je -0,5kg od prejšnega ponedeljka.

Plan gibanja za ta teden: 3x teč po 1 uro, dnevna telovadba za hrbtenico, vsak drugi dan vaje za roke in noge z utežmi in 2x hitra hoja.

Lep dan vsem.user posted image Čestitke vsem za -kg!user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.01.2012, 08:13

clock-img

pebs

pencil-img

279

Živjo punce. Jest sporočam težo. Mam 58 kg, se prav -1kg. Sm mislila, da ne bo minusa,pa sm prov veselauser posted image . Čeprov se nism mogla upret sladkim jedem, pa sm bla pri drugi hrani kar pridna.
Ronja1 - sej jest tud večinoma jem doma narejena peciva, dam tud manj sladkorja, dam pa belo moko. A to maš kakšne posebne recepte s polnozrnato moko, a sam belo nadomestiš z pz?

Lepo se imejte, pa čestitke vsem z-, pa tud tiste ki ste ostale na istem (tud to je uspeh)user posted image

clock-img

16.01.2012, 08:16

clock-img

urshak

pencil-img

385

Dobro jutro!

Moja teža danes je 103,7 kg, moj plan za ta teden pa je ozdraveti, ker imam hudo anginouser posted image

clock-img

16.01.2012, 08:18

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

user posted image user posted image user posted image tudi vsem ostalim za - kg!

Me kar malo skrbi, kako bo ta teden s prehrano. Imam hčerko doma zaradi angine in bo treba prilagoditi hrano njenim željam. Če bi mogla, bi verjetno vsak dan jedla špagete s tuno ali pa prežganko user posted image

Grem zdajle likat, ko imam še mir user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

16.01.2012, 08:49

clock-img

Marisha

pencil-img

195

Dobro jutro drage moje,... user posted image

Vikend je bil v znamenju "požrtije", ker smo praznovali rojstni dan, svakinja pa tako dobro kuha, da se težko upremo njenim dobrotam user posted image , ampak po tehtanju danes zjutraj sem vseeno ponosna nase, terhtnica je pokazala 73 kg, torej - 1 kg, juhej user posted image user posted image
Sem pa pred dnevi gledala stare slike in se čudila sama sebi, kako sem dovolila, da sem se tako zredila user posted image  Ahhhhhh,.... upam, da mi uspe sklestiti teh 10 kg.

Lep pozdravček,

Marisha

clock-img

16.01.2012, 08:51

clock-img

tinkolina

pencil-img

28

Dobro jutro! Da še jaz sporočim svojo težo danes in to je 92,3, od prejšnega tedna za 0,4kg manj. Ni veliko je pa vsaj nekaj, glede na to da sem se kar nekajkrat pregrešila, samo se bila pa med vikendom kar pridna kar se glede hrane tiče. Čestitke vsem za izgubljene kilograme in pogumno naprej v nov teden... Lep dan

clock-img

16.01.2012, 08:56

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

antonia, suzy85, ronja1a, miška17, pebs, urshak user posted image user posted image user posted image za - kg. Tudi meni je, kljub manjšim "grehom" uspelo user posted image .

Danes je tehtnica pokazala 101,9, kar je 0,9 manj kot prejšnji teden user posted image . Glede na to, da gre dol tudi procent maščob - za 0,6 procenta - sem na pravi poti.

Sem imela pa včeraj zvečer ful skušnjave. Kar nekaj bi jedla, telovadba mi pa ni šla od rok. Tako sem bila samo 20 min na orbitreku in naredila cca 40 trebušnjakov po receptu bambixxx in res čutiš, kako spodnji del trebuha peče. Pomoje bodo delovali. Hrani sem se pa uspešno upirala ob misli na današnje tehtanje in uspelo mi je user posted image .

Ta recept za pz štrudel si moram pa zapisati. Sama niti ne maram preveč sladkega peciva, tako da bo kot nalašč za nas. Pri nas že nekaj let prakticiramo pz hrano - kruh in testenine - pa bomo morali ta krog živil še malo razširiti. Sem pa včeraj skuhala pz testenine, ko je bila pri nas na kosilu tudi tašča, in se je obnašala kot da je stara 5 let - češ kako to ni za jest user posted image . Ampak ostalim so pa čisto dobri.

clock-img

16.01.2012, 09:03

clock-img

suzanar

pencil-img

16

ojla,

še jaz sporočam stanje: sunny2 -1,5 kg user posted image . tokrat sem res odločna, da mi uspe user posted image . čim več zagona pri hujšanju.lp

clock-img

16.01.2012, 09:09

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

Moje stanje je -0,5 torej 98

ampak res ne vem no...pa tako sem se držala in bila pridna user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem