cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2012

  
clock-img

13.01.2012, 08:36

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Dobro jutro!

Danes ne bom mogla nič v hrib, ker imam hčerko doma, popoldne pa mož nekaj dela in bo hitro tema. Mogoče bom šla zvečer po temi do mesta (približno 2 km v eno smer), da se vsaj malo razmigam.

Mi pa ni dalo miru in sem šla preverit svoje cm. Nazadnje sem se merila v začetku decembra in od takrat sem se skrčila za 10,5 cm. Jeeej! user posted image Sem res ful vesela, da gredo kg in cm tudi končno malo dol, glede na to da so zadnje časi šli samo gor user posted image

Sem pa opazila, da težo, ki sem jo imela v torek zjutraj (v ponedeljek sem hujšala z luno), še vedno držim oz. je šla celo še malo dol kljub vsej hrani, ki sem jo pojedla ta teden user posted image

Julija08 imam dvd od leg magica, ampak mi ga ne zažene. Tako da bom tudi jaz kar po youtubu delala.

Moj današnji jedilnik:
Z: PZ kruh, Läta, posneto mleko
M: sadje
K: svinjski zrezki v gobovi omaki, solata
M: poli, sir
V: tuna, jogurt

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 13.1.2012 8:38:55 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

13.01.2012, 09:06

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Mi pa ni dalo miru in sem šla preverit svoje cm. Nazadnje sem se merila v začetku decembra in od takrat sem se skrčila za 10,5 cm.

 user posted image user posted image user posted image

jaz sem centimetre merila drugi ponedeljek v januarju, tako da me to čaka spet drugi teden v februarju (1x mesečno) in že komaj čakam, da vidim rezultate.

jaz imam danes v planu standardno telovadbo: orbitrek in pilates, med vikendom pa upam da nam uspe priti na bližnji hrib.

Moj okvirni jedilnik danes:

Z: tune z zelenjavo + prepečenec
M: jabolko in jogurt
K: meso, zelenjava in solata (ne vem natančno, ker jem v menzi)
M: jabolko
V: ričet, ki je ostal od včeraj (če ga bo še kaj ko pridem domov), drugače pa skuta, jabolko in cimet

clock-img

13.01.2012, 10:24

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300

dober dan
pridne ko merite cm, moram nabavit meter in še jaz to narediti, grem danes ravno v trgovino in če se bom spomnila bom kar danes naredila.

moj jedilnik do sedaj:

Z: jogurt z jagodami in muesliji
M (bo čez 10 min): zmiksana zelenjavna juha s kocko sira

za naprej še ne vem, bom pri mami jedla kosilo, ampak pri njej je vedno zdravouser posted image moji doma so vegetarjanci in zagriženi zdravo jedciuser posted image user posted image

potem je fitnes na sporedu in za večerjo najbrž samo šejk.

clock-img

13.01.2012, 11:52

clock-img

yenny

pencil-img

415

A lahko katera pove kakšen šejk si pripravite?user posted image
Zna biti kar koristno,ker včasih mi zmanjkuje idej kaj bi pojedla-najlažje je dat kar piškot v usta,samo temu sem se odpovedala.user posted image
Iščem alternativo!user posted image
Moram se pohvaliti,sem kar pridna ta teden,nič sladkega nisem pojedla,absolutno nič,zadnji obrok imam tam nekje do 18 ure in potem dam mir.user posted image
To je zame oooogromen napredek!
Jedilnik za danes
Z jogurt,kosmiči,laneno seme
M mandarine,jabolko
K zelenjava,radič s krompirjem
M ?
V skuta z jogurtom

clock-img

13.01.2012, 12:48

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

jaz pripravljam takšnega:

http://trgovina.maxximum.si/1029-champion-nutrition-pure-whey-protein-stack-227-kg.html

v posebnem mešalniku, kjer ga zmešam z ledom, da se speni in lahko zadevo ješ z žlico

mi paše, predvsem ker ne jem veliko mesa

clock-img

13.01.2012, 12:51

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

do metra šivilskega še nisem prišla, sicer pa če se gibljem in bodo šli g dol, se bo že nekaj poznalo na hlačah

danes je šlo po pričakovanjih majčken gor, ampak sem zadovoljna, predvsem da vzrtrajam

do sedaj sem imela na jedilniku skuto z banano za zajtrk in repo s kašo in tunami (ostanki od včeraj) za zgodnje kosilo

sledi sprehod, potem pa ne vem, kaj točno pride na vrsto

mi je pa v spodbudo, da vas berem, zvečer raje pokukam sem na forum kot v hladilnik :-)

clock-img

13.01.2012, 12:51

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

jaz si, kadar mi zmanjkuje časa in nimam kaj drugega pripravljenega, pripravim kar herbalife shake

clock-img

13.01.2012, 13:23

clock-img

end1

pencil-img

1598

uspelo mi je, sama sama sem šla na 674 m nadmorske in je prav pašalo. Upam, da je torta šla ven, prešvicala sem se.

Zdaj pa eno švoh kosilo, eno jajce, 10 dag sira in solata- jao, ma ni druge.


clock-img

13.01.2012, 13:56

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

Pozdravljene!
Pojedla kosilo, ki ga je skuhal moj dragi ( zrezki v šampijonovi omaki in solata , pa malo kruha.)
Sedaj bom malo počakala in nato šla na leg magic.
Jaz ne delam po programu, pa gre obseg vseeno dol. Naredil kolikor pač lahko, brez kakršne koli muke.

Se mi pa lušta nekaj sladkega, se mi je nakazala user posted image . Pa ravno čez vikend bo na vrhuncu. Tehnica pa bo v ponedeljek pokazala zopet + user posted image .
Se tolažim, da imam jutri ob 14h izpit, pa mi ne bo pasalo jesti, pa še WC bo bolj obiskan user posted image   (živci, pa to)

clock-img

13.01.2012, 16:23

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

IZVIRNO SPOROČILO: neika

evo, jaz ga bom tudi dala na plano, video pa je tu:

http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls

ravno berem temo o njem na sosednjem forumu, tako da me je kar premamilo.





eh, vem da je na youtubu, samo kaj ko mam leg magic 1 štuk višje kot rač...z youtuba se pa kolkor vem ne da presnet na USB...tam kjer je pa računalnik pa ni prostora za LM...eh bom že nekaj naumila....

clock-img

13.01.2012, 19:59

clock-img

pebs

pencil-img

279

No, jest dons sploh ne napišem mojega jedilnika, ker me je res sram, kaj vse vase zbašmuser posted image . Sej zjutrej in za kosilo jem čist zdravo hrano, sam popoldne se začnejo moje pregrehe. Ful rada pečem in zadne čase se sploh ne morm upret skušnjavam, zato tud te 4 kilce gor. Lohk se pa pohvalim z gibanjem, sm šla že zutri na eno pa pol urno turco. Upam, da ste druge kej bol pridneuser posted image .
Aja, Nemrak, vso srečo jutr.

clock-img

13.01.2012, 21:11

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

pebs, hvala!!
Upam, da bo šlo. Vam javim.

Sem pa tudi jaz danes pojedla malo čokolade in tri čokoladne bananice user posted image .
Imam slabo tolažbo. Menstruacijouser posted image

clock-img

13.01.2012, 21:33

clock-img

ana ana

pencil-img

111

Malo v gužvi, zato se bolj slabo javljam....
Drugač pa malo pazim pri hrani, gibam se bolj slabo...

Berem kako ste pridneuser posted image user posted image user posted image . Tudi sama imam leg magic, že 100 let ga nisem uporabljala - bo treba, če pravite da je učinkovit.
Nemrak upam da si ok in se ne jeziš preveč. Mene tud kar grabi želja po sladkem, drugač sploh nimam rada sladko!user posted image

No grem, pa se tipkamo....se še javim, ko bom imela malo več časa..user posted image

clock-img

14.01.2012, 00:58

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Kaj ste pridne, da doma telovadite. Meni je veliko lažje it ven, je pa res, da imam zdaj ta luksuz, da sem na porodniški. Tko da grem zadnje dni vsak dan na dve in pol urni sprehod.

Za tiste, ki pa "grešite", navijam, da bo danes (je že čez poln noč) bolje.

Moj današnji jedilnik je bil:
Z: skuta s pol banane
M-K: repa s kašo in velika konzerva tune, zeleni čaj
V: zelena solata s fižolom, košček kruha z veliko bakalarja, bela kava
M: skuta z navadnim in žlico sadnega jogurta, bela kava

clock-img

14.01.2012, 01:02

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Hm, a kdo ve, zakaj je tako pomembno, da veliko piješ (mislim na kak strokoven članek, kaj se dogaja v telesu)?

Pa še to, a ima katera kak link do razpredelnice, kjer je zapisana sestava posameznnih živil (OH, beljakovine ...). Željka v knjigi Osnovna šola hujšanja predlaga, da slediš temu, da na dan zaužiješ o,7g beljakovin na kg telesne teže, pri oh-jih pa paziš na količino (za vzdrževanje telesne teže naj bi bilo za povprečno žensko dovolj 100g)? Pa seveda izbira zdrave hrane, pestrost, pet obrokov, veliko tekočine ...

clock-img

14.01.2012, 08:54

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300


IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Hm, a kdo ve, zakaj je tako pomembno, da veliko piješ (mislim na kak strokoven članek, kaj se dogaja v telesu)?



http://www.caloriesperhour.com/tutorial_water.php tole sem našla

Jaz imam pa kljub dieti in gibanju kar naprej enako kg...ne vem kaj je touser posted image user posted image


clock-img

14.01.2012, 09:38

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

LittleSun, hvala za link.
Tudi meni sedaj dva dni kg gor lezejo, ampak maščoba pa gre po tehtnici malenkost dol. Mislim, da ni pomembno dnevno gibanje kg, ampak kako gre na dolgi rok. Zato mi je všeč ta forum.

Za vztrajnost: pomembni so drobni koraki, ne revolucija :-)

http://www.alenkarebula.com/index.php?id=671&page=include/vidi.php

clock-img

14.01.2012, 13:49

clock-img

end1

pencil-img

1598


IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Mislim, da ni pomembno dnevno gibanje kg, ampak kako gre na dolgi rok.



zato jaz ne maram tehnice, bolj  mi je ogledalo in meter, al pa kar obleka se itak hitro vidi. Jaz njahitreje hujšam, če ne športam, sam pol hitro dobim vse nazaj. Rada bi bila spet fit; zdrava, kondicija, postavi primerni kg, predvsem pa vesela, tudi mojega napredka.

Tekočine pa jaz tam čez dan zihr spijem od 2-3 litre, odvisno od športanja.

clock-img

14.01.2012, 15:44

clock-img

sesil

pencil-img

3017

ja, s športanjem je tako, da ko končaš nisi lačen, te pa prime čez 2 uri taka lakota, da adijo pamet...in pol se brzdaš in vsaj jaz zvečer velikokrat podležem skušnjavam. pol pa naslednji dan spet športanje, da pokuriš tiste kalorije od zvečer:))

clock-img

14.01.2012, 15:46

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz pa razmišljam o nakupu nove tehnice, digitalne. imate s kakšnim modelom zelo dobre izkušnje, tako da ne stopiš 3x gor in je 3x druga številka:) Eno tako sem že imela...

clock-img

14.01.2012, 17:30

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz pa razmišljam o nakupu nove tehnice, digitalne. imate s kakšnim modelom zelo dobre izkušnje, tako da ne stopiš 3x gor in je 3x druga številka:) Eno tako sem že imela...


Ta tehnica je bila pokvarjena oz. se je pokvarila, če si stopila 3x gor in je 3x druga številka bila. Po moje so vse dobre, ko so nove.
Imela sem več različnih tehnic. Vse so imele isto težavo kot tvoja, ko so se pokvarile.  Ko so bile nove tehnice,pa so delale uredu.




< Sporočilo je popravil miška17 -- 14.1.2012 17:37:50 >

clock-img

14.01.2012, 17:44

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

ja, s športanjem je tako, da ko končaš nisi lačen, te pa prime čez 2 uri taka lakota, da adijo pamet...



Res je imam isto izkušnjo po športanju z lakoto. Jaz ponavadi tik po špotanju popijem jogurt ali pojem nekaj skute.

< Sporočilo je popravil miška17 -- 14.1.2012 17:45:15 >

clock-img

14.01.2012, 22:23

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Obup user posted image . Danes sem uspela pokvariti ves trud tega tedna. Jedla vse kar mi je prišlo pod roke. Smo imeli dva obiska, peciva na pretek,... Karakter pa tak user posted image user posted image

Grem zdaj na orbitrek, da vsaj malo oblažim nastalo situacijo in upam na najboljše v ponedeljek. Jutri bom pa upam zelo, zelo pridna. No, da vidim če sem karakter in lahko zdržim brez taščinega štrudla, ki bo zagotovo priloga pri obeh kavicah jutri. Poročam.

Js športam vedno zvečer. Ko naj bi me zagrabila lahkota vedno že spim user posted image . S tem torej nimam težav, pa še spim kot dojenček.

clock-img

14.01.2012, 23:31

clock-img

cebelica81

pencil-img

324

Sem končala :) Ena ura intenzivne telovadbe na orbitreku user posted image . Sem se malo odkupila. Zdaj grem pospravljat, potem pa mogoče še pilates, če se mi bo dalo, drugače pa zjutraj.

A ima še katera težave s spodnjim delom trebuha - pod popkom. V zadnjem letu mi je namreč neverjetno zrastel in sem nemogoča. Mi lahko katera priporoča vaje/trebušnjake, ki bi bili v večji meri za spodnji del trebuha. Zaenkrat delam večinoma pilates, vendar še ne tako dolgo da bi lahko rekla ali pomaga ali ne. Bom vesela vsakega nasveta.

Lepo in čim bolj disciplinirano nedeljo vam želim, v ponedeljek pa čim več minuska.

clock-img

15.01.2012, 07:55

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

S tehtnico sem imela jaz tudi težave, da je različno kazala, tako da sem se včasih večkrat tehtala. Mislim da je sedaj bolje, ker jo imam na parketu in ne na ploščicah, ki niso bile čisto ravne.

Čebelica, držim pesti, da se boš pri nasljednjem kosu štrudla lahko prej ustavila. Sam ne se za kazen zdaj najest, raje za nagrado še enkrat na orbitrek user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi včeraj malo "kršila" svoj jedilnik, predvsem ker sem pojedla veliko krompirja v radiču. Pa tudi štrudelj sem pekla (sicer cel plato z samo dvema vaniljnima sladkorjema in nič sladkorja - so jabolka (dodala eno banano) čisto dovolj sladka. So ga pa večinoma drugi pojedli, jaz sem za zdaj samo probala.

Evo, danes že pridna - uro in pol hoje v klanc in nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem