cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?

  
clock-img

22.09.2011, 11:29

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Vilma, saj vas spremljam, sicer sem pa bolj 'ativna' pri onih na dolgi rok, s tem, da asem jaz to vzela res dobesedno in niti grama še nisem izgubila, da ja ne bi bilo prehitro... Aja, lažem, 2 sta šla dol, pa sem jih zadnje tedne nazaj dobila, s pikniki in tortami...user posted image

Ronja, ful te rada berem in zdiš se mi zelo razumna, zato mi ni šlo v glavo... Si par cm višja od mene, pa kak kg manj imaš (plus da si noseča ----), zato se po moje res nimaš kaj sekiratuser posted image ...

Pis, sisters!

clock-img

22.09.2011, 11:41

clock-img

ronja

pencil-img

15289

hehe, ja, saj vem, da po kilah se še nimam za sekirat - mi je jasno, da nisem glih debela. Tako da same kile me ne skrbijo - bolj se mi zdi stresno za telo, če na hitro dobiš veliko kil (koža se mora ful raztegnit, sklepi so bolj obremenjeni...) - ker sem normalno bolj suha, je že tole skoraj 10 kil nad mojo normalno težo, pa sem šele na dobri polovici user posted image - in če bi se pridno basala, bi lahko na tole svoje telo navlekla 20 ali več kil plusa, to je pa že kar šok za telo, se mi zdi, če je vse v par mesecih (saj nekaj ni moje, samo nosit moraš vseeno, pa jaz mam itak preveč gibljive sklepe in to ni glih super kombinacija).

Sicer pa - počasi se daleč pride - večina, ki jih počasi shujša, ostane na končnih kilah, tako navadno berem.

miš, meni so vsi obljubljali, da ko pa z lahkoto prelaufaš 10 km, potem ti pa tek rata všeč in padeš not in po 10ih km je ful fajn in uživaš, padeš v en trans in predelaš vse probleme in potem je vse oh in sploh super po teku in potem ti vsak dan manjka, če ne greš itd... Zame - bullshituser posted image - sem bila vsak dan vesela, kadar sem imela premor, da mi ni treba ituser posted image . Saj ko prideš nazaj, si vesel, da si šel in se zmigal - ampak vmes pa - kot je rekel lubi (ki ima identičen odnos do teka in je tuid že prelaufal maraton) - pri teku se naučiš samo boljše računat na pamet - ves čas sva namreč preračunavala, koliko km sva že pretekla, koliko jih še imava, pa kolikšen odstotek je to, pa kdaj bo konec, pa kje je naslednja postaja z malico (na maratonu), koliko še do nje - v km, pa v minutah, pa to pa ono... Samo to sva razmišljala - očitno nisva mela nekih problemov za rešit, da so se nama take bedarije po glavi podileuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

22.09.2011, 11:50

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Miš, čist mim v tej temi, ampak sem se ravno spomnila. A je mala miš še navdušena nad Lukom?user posted image

Jaz samo ko začnem tečt pritisnem uro in to je to, nikoli vmes ne gledam koliko sem pretekla, razen na samem začetku sem mal na pulz pazila. Ker sem mislila da mi bo srce razgnal, že pri sami hojiuser posted image , kaj šele pri teku.
In ja res uživam, odklopim vse (doma mam invalidnega otroka) in mi da to res eno veliko moč in energijo.

Evo do sedaj še nisem nič pojedla, spila pa dve beli kavi. Zjutraj jaz tako ali tako nič ne jem, ne morem. Naredila izpadni korak. Popoldne greva pa z lubijem (pobrala od Ronjeuser posted image ) skupaj odtečt. Zraven pa še otrok na el.vozičku, tako da bo umirjen tempo.

clock-img

22.09.2011, 12:08

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435




IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Miš, čist mim v tej temi, ampak sem se ravno spomnila. A je mala miš še navdušena nad Lukom?user posted image

Jaz samo ko začnem tečt pritisnem uro in to je to, nikoli vmes ne gledam koliko sem pretekla, razen na samem začetku sem mal na pulz pazila. Ker sem mislila da mi bo srce razgnal, že pri sami hojiuser posted image , kaj šele pri teku.
In ja res uživam, odklopim vse (doma mam invalidnega otroka) in mi da to res eno veliko moč in energijo.

Evo do sedaj še nisem nič pojedla, spila pa dve beli kavi. Zjutraj jaz tako ali tako nič ne jem, ne morem. Naredila izpadni korak. Popoldne greva pa z lubijem (pobrala od Ronjeuser posted image ) skupaj odtečt. Zraven pa še otrok na el.vozičku, tako da bo umirjen tempo.





Gooood!!!! ktero štalo sem si navlekla s tem vasim Lukom!!!! ni da ni. vleče ga povsod s sabo. stara moja, ko se odpravimo v trgovino, pa mislim da je pozabla, tako paniko nardi, da moram notr po tega gromozanskega dojenca in ga v avto zbasat. in, ce fantov ni ga moram na tadejev zic dat in privezat. in pol v stacuno notr.
in ker je velik, ga tamala komaj vlači, tako da iz stacune izgleda ko otovorjen osel. vreca do 2, v eni roki vlecem nino za roko, d drugi lukata.....
da ne govorim o tem, da sem ga ene 2x sredi noči panično iskala po avtu. user posted image

ampak vseeno hvala, no! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

22.09.2011, 12:13

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Miš, čist mim v tej temi, ampak sem se ravno spomnila. A je mala miš še navdušena nad Lukom?user posted image

Jaz samo ko začnem tečt pritisnem uro in to je to, nikoli vmes ne gledam koliko sem pretekla, razen na samem začetku sem mal na pulz pazila. Ker sem mislila da mi bo srce razgnal, že pri sami hojiuser posted image , kaj šele pri teku.
In ja res uživam, odklopim vse (doma mam invalidnega otroka) in mi da to res eno veliko moč in energijo.

Evo do sedaj še nisem nič pojedla, spila pa dve beli kavi. Zjutraj jaz tako ali tako nič ne jem, ne morem. Naredila izpadni korak. Popoldne greva pa z lubijem (pobrala od Ronjeuser posted image ) skupaj odtečt. Zraven pa še otrok na el.vozičku, tako da bo umirjen tempo.





Gooood!!!! ktero štalo sem si navlekla s tem vasim Lukom!!!! ni da ni. vleče ga povsod s sabo. stara moja, ko se odpravimo v trgovino, pa mislim da je pozabla, tako paniko nardi, da moram notr po tega gromozanskega dojenca in ga v avto zbasat. in, ce fantov ni ga moram na tadejev zic dat in privezat. in pol v stacuno notr.
in ker je velik, ga tamala komaj vlači, tako da iz stacune izgleda ko otovorjen osel. vreca do 2, v eni roki vlecem nino za roko, d drugi lukata.....
da ne govorim o tem, da sem ga ene 2x sredi noči panično iskala po avtu. user posted image

ampak vseeno hvala, no! user posted image



Za crknituser posted image user posted image user posted image .
Saj zato sem se ga hotla losatuser posted image user posted image .

clock-img

22.09.2011, 12:14

clock-img

chupsy

pencil-img

26

helou!

Kako ste? pridne vse? user posted image
no tudi jaz danes nisem pojedla še nič, in isto spila dve beli kavi. user posted image sem se mal odvadla jesti zjutraj, če pa že pa ponavadi pojem kako sadje.

uf meni je pa prov luštno tečt, mam tuki blizu doma eno luštno turco, vmes nič ne gledam kok časa tečem ipd.samo gledam kam sem se namenila da bom prišla. na končni postaji je fitnes na prostem, tko da se še tam malo razgibam potem pa obrnem nazaj proti domu.

hm morm mal razmislt kaj sem še zasledila...aha stiskam pestke za tiste ki čakate nauser posted image . pri nas je prišel brez težav. bomo pa vidl kako bo drugo leto poleti, ko imamo namen delat na ta drugem otročku. nočem imeti prevelike razlike v letih, tko da drugo leto bo tamala stara tri leta, če bo ratalo takoj, bo ko se bo otroček rodil stara dobre tri in pol, to mi je pa lih nekak sprejemljivo user posted image bom pa do takrat tud jaz nabirala kondicijo, mam že z eno tok dela, naša je tko živahna, tko da tud če kdaj sama ne telovadim, mi da ona več kot dovolj dela user posted image

za kosilo bova imela pa danes filane paprike s paradižnikovo omako. za user posted image bo pa zraven še pire krompir. zame pa ne, ker ga že tko čist preveč pojem in se trudim omilit količine. user posted image


clock-img

22.09.2011, 12:25

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

ja, tega da sem zaradi njega kake 14 dni ponoci ustajala več kokr pr vseh treh skupaj, ko mu je duda padala iz ust ni treba posebej napisat, ane? user posted image

zdaj, ko tamala zaspi, mu iztaknem baterije. ker če ne joka, pol je panika za znoret.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

22.09.2011, 12:39

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ja, tega da sem zaradi njega kake 14 dni ponoci ustajala več kokr pr vseh treh skupaj, ko mu je duda padala iz ust ni treba posebej napisat, ane? user posted image

zdaj, ko tamala zaspi, mu iztaknem baterije. ker če ne joka, pol je panika za znoret.user posted image



O đizus, pol mate pa res pestro.user posted image Tko hudo pr nas ni bilo user posted image user posted image

clock-img

22.09.2011, 12:58

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Huanita jaz se javljam tudi pri dolgoprogašicah. Enkrat tedensko, tukaj mi je pa lepo, ker lahko še o drugih stvareh poklepetam, ne sam o kilah. Pa punce so prijazne in fajn. Ej če rabiš kak gram zgubit, se tuki vsakodnevno javljaj, pa piš svoje jedilnike, boš vidla, kako hitro ti bom zatežila za kakšno stvar. user posted image
Majra sem čist spregledala. Vse najboljše tvoji pupi za dve leti! user posted image user posted image  A bo kakšna posebna tortica, boš sama delala? user posted image
Ronja itak da velja! user posted image  Meni se fajn zdi, ker paziš mal na te kile, ki znajo zrast v času nosečnosti v višave. Se spomnim svoje druge nosečnosti in veselega decembra, pisalo se je leto 2007. V tistem mesecu sem pridobila 5 kg, potem do marca, do poroda pa sem šla 18 kg gor. user posted image  
Jagodka čestitke za minus dva. user posted image user posted image  A imaš kak recept, kako vzljubit telovadbo? Jaz sem čist zgubljen primer, kar se tega tiče. Sem spomladi poskusila s fitnesom, sem hodila z eno punco, ki me je v rit brcala. Pa sem se blaaazno slabo počutila med tisto nabildano mladino, se mi zdi, da so me vsi gledali: Sicer vem, da je to samo moj občutek, ampak ni mi bilo ok. Potem sem med poletjem na morju poskusla z enim čudom od trakov, ki se ji reče TRX vadba. Takrat sem tud poskusila izpadni korak, pa sem v tretjem poskusu odnehala. No zdaj hodim na neko posebno telovadbo, prilagojeno zame, ki se je trenutno izkazala na najboljšo. Punca stoji zraven mene in šteje (da kej ne zgoljufam user posted image ), pa itak mi čekira vsakič jedilnike. Je pa sitna ubibože, tko da sem se po mojem od nje nalezla. user posted image  Kaj pa je to Sladka Istra, a kej za pojest? user posted image  Me firbec matra, vem. user posted image
Kje pa je Se*, jaz jo pogrešam, se mi zdi, da se zadnje dni bolj na kratko javlja. Dej punca javi se, sej nisem mislila tolk resno s tistimi omejitvami. user posted image

clock-img

22.09.2011, 13:10

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Kaj pa je to Sladka Istra, a kej za pojest? user posted image Me firbec matra, vem.


http://sladka-istra.si/sl/program-prireditve-2011.html
mi je lih prejle lubi poslal link - ker ve, da sem tak gurmančekuser posted image

vilma, pri telovadbi je po moje samo fora, da najdeš svojo obliko, ki ti bo všeč. Valjda da ne menjaš lih vsak teden, ali mesec, ampak ene stvari so nam bližje kot druge. Mene za na konja it nikoli ni bilo treba prosit - sem jahala vsak dan, pa plavam tudi rada, pa plešem. Ampak tekat pa ne maram - saj tečem, ker se mi skoz kam mudi, ampak na splošno mi je tek grozno mimo. Gotovo boš tudi ti našla obliko gibanja, ki ti bo všeč. Seveda je to malo lažje, ko imaš malo več kondicije, ampak sem ziher, da boš našla kaj:). Kako si se pa kot otrok rada zvirala, kaj ti je bilo blizu?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

22.09.2011, 13:13

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj pa je to Sladka Istra, a kej za pojest? user posted image Me firbec matra, vem.


http://sladka-istra.si/sl/program-prireditve-2011.html
mi je lih prejle lubi poslal link - ker ve, da sem tak gurmančekuser posted image





Daj ronja ne delaj reklame, nas bo preveč dol, pa bo zmanjkalo sladic.user posted image user posted image
No če gremo me vse ta baročne se ni za bat. Mi bomo samo z očmi požiraleuser posted image

clock-img

22.09.2011, 13:14

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

nič, babe moje. letim na šiht. pridne bodite. sem bla pridna dopoldan. jedla zmerno, odkorakala, zdaj pa kurit kalorije za šank.
upam, da me sosedov cheeseburger ne premami. pol sem zmagala za danes.

lepo bodite.

aja, huanita, dobrodosla.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

22.09.2011, 13:18

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

vilma, kar se telovadbe tiče. V bistvu ti je že ronja napisala. Čeprav jaz tudi res nisem bila nikoli ljubiteljica teka, recimo jaz imam rada badminton, pa odbojko, pa tenis. Samo za te športe rabiš soigralce. In meni se ko sem enkrat rodila in pač dobila invalidnega otroka enostavno ni več izšlo, da bi sledila temu tempu. Potem je ves ta šok v zvezi z otrokom na meni pustil posledice, tako hormonske kot seveda s kilažo.
In en dan sem rekla da imam dost. In sem začela. Sama sebi sem za vzpodbudo kupila tekaško opremo, ne neko fenci, ampak tko da sem kokr tok zgledala. Pa uro in sem šla. In mi je prešlo v kri, ko sem videla kako dobro se počutim po teku.

clock-img

22.09.2011, 13:22

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

In meni se ko sem enkrat rodila in pač dobila invalidnega otroka enostavno ni več izšlo, da bi sledila temu tempu. Potem je ves ta šok v zvezi z otrokom na meni pustil posledice, tako hormonske kot seveda s kilažo.



user posted image  zate in user posted image za malega jagodka.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

22.09.2011, 13:34

clock-img

Tutan

pencil-img

1441

Sicer vidim, da ste totalno v tempu, vse pridne in skoraj že vse na magičnih številkah, me vseeno zanima, ali se vam lahko pridružim? user posted image
Rabila bi nekje - 5kg ... in spadam v skupino, rada jem, no zelo rada jem, živim, zato da jem user posted image user posted image

clock-img

22.09.2011, 13:43

clock-img

ronja

pencil-img

15289

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  zate in user posted image za malega jagodka.


Podpis.

Sem pa imela iste probleme kot ti, jagodka, da imam rada športe, kjer rabiš "partnerja" - pri plesu človeka, pri jahanju pa konja... In jih je včasih problem dobit, pa se uskladit, ko imaš družino... Zato sem prešaltala na plavanje.
Ne vem, če se spodobi vprašat, ampak po drugi strani, če nobena ne upa vprašat, pa zgleda, ko da nam je vseeno: kaj pa je narobe s tvojim otrokom? je to dokončno ali imate še upanje, da se kaj spremeni? Sta pa faci, da se tako fajn prilagodita - šport ob el. vozičkuuser posted image .

tutan, dobrodošla, pravila si itak sestavlja tu vsaka po želji - jaz bi recimo rada nekje do +4 do januarja. Bi bilo to čisto ok.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

22.09.2011, 13:56

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Ronja kot otrok? Zanimivo vprašanje. Sedem let sem hodila v OŠ na folkloro, potem igrala mal bolj intenzivno košarko, manj pa odbojko (dve leti), pa atletiko (skok v višino, eno leto). Sem bila kr aktivna v OŠ, kar se je v  SŠ zelo spremenilo.  Tam se je v bistvu začela moja neaktivnost, ki traja (v bistvu )še danes. Vmes sem malo poskušala z aerobiko, pa fitnesom, kolesarjenjem, ampak vse skupaj mi je bolj muka in nuja kot pa veselje.  Kaj pa vem, tudi zdaj ko razmišljam ne vidim nečesa, kar bi me tako zelo potegnilo, da bi redno telovadila, z veseljem in sama. Moj je tudi bolj neaktivne sorte, tako da nanj ne morem računat. Ima pa to srečo, da mu ni treba pazit. Saj meni tudi ni bilo treba do 35 leta, tudi po prvi nosečnosti sem imela 68 kg, druga pa me je čisto raznesla in v bistvu se šele zdaj pobiram in skušam uravnat višek.
Je pa res, da mi do 35 leta ni blo treba dosti pazit. Sem lahko pojedla boga in pol, pa se ni poznalo. Nimaš kaj, leta naredijo svoje.

Jagodka, me je Ronja prehitela, ampak tudi mene zanima, kaj je s tvojim malčkom?

clock-img

22.09.2011, 13:59

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Tutan, dobrodošla! user posted image  Pet kilc bo šlo tik tak dol v naši družbi, boš vidla. user posted image

clock-img

22.09.2011, 14:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.09.2011, 19:57

clock-img

majra

pencil-img

1499

Dobrodošle vse nove!

Hvala vsem za čestitke v imenu moje bejbe!

Vilma, danes ni bilo tortice. Sem na bolniški s starejšo, pa se nekako nisem odločila za peko. Bo drugo soboto na fešti home made torta.
Smo pa skuhale kosilo za babice in sem po dolgem času guštala v kuhanju, ker ponavadi moram nekaj na hitro spacat, ker delam do pol 4 in mi zmanjkuje časa user posted image  Smo imeli slow food , ogromno slow fooda user posted image , ki sem ga pridno pospravila do zadnjega grižljaja user posted image  jah kaj čmo, dete je staro samo enkrat 2 leta

Strawberry, vsaka ti čast, kako si pridna s telovadbo user posted image

Meni je vsa telovadba mučna. Rada igram odbojko, ampak se težko zbere ekipa. Kolesarila sem ful rada, ampak od kar so bejbe je to postalo nemogoče. Mah kaj, že prej sem nehala kolesarit. Problem je v tem, da je moj totalno anti športni tip (razen košarke) in me je potegnil za sabo. Ampak računam, da se bo to v kratkem spremenilo z moje strani.

clock-img

22.09.2011, 19:59

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

ronja,Vilma bom en dan na zs napisala kako in kaj je z mojim sončkomuser posted image

Drugače sem pa danes pojedla ene tri koščke lazanje, pa malo solate. In eno jabolko. In to je vse.
Odtekla počasni tempo, ter popoldne še enkrat naredila izpadni korak. Res mi je fulllllll dobra zadeva.

clock-img

22.09.2011, 20:12

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Helllou drage hujšariceee!

Smo šli danes na bazen in sem zmatrana kot vol. Je šla nečakinja (8 let) z nami in sta me z mojo Z. zmaaatraaaaliiiii user posted image
Ste pa super duper puper klepetke zadnje dni! Jupi, tako super kot klepetamo tako nam bodo kilce šle dol! user posted image user posted image user posted image Jaz zdaj s kilcami malo stagniram, ker sem bila porreeednaa. Vilma - thanks za okrcanje user posted image . Drugič si lahko še bolj stroga. (ps: Ti čokolado kupim v zahvalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Danes je jedilnik šel skoraj po planu, razen namesto jogurta, je danes bila za večerjo topla, pravkar pečena žemlja. Nebeško, vam povem, neeebeeeškooo. Vas grem zdaj malo prebrat in če v komo od utrujenosti ne padem, še kaj pokomentirat user posted image

clock-img

22.09.2011, 20:15

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Jooooj punce! Ne rečt, da gre še osel samo 1x na led! Kaj sem jaz včasih trapasta!
Ko sem bila noseča z Lejlo, so me dali na tale cuker test, ker imamo v družini sladkorno. In so rekli, da moram bit zjutraj tešča, to je bilo vse. Jaz valjda se zvečer (to je zame ob 2h ponočiuser posted image , test je pa ob 7h zjutraj;) nažrem madolata (to je čisti cuker - saj veste una bela masa z mandlji) in zjutraj je bil sladkor po testu cuker tik pod zg. mejo (sicer še v normali, ampak malo pod mejo)... In zato so me preventivno dali na sladkorno dieto. no, na kontrolnem testu čez 1,5 meseca je bilo seveda vse super in sem mela cuker totalno na sp. meji in potem nisem več mela diete, je rekla, da če bi imela pa sam mal nižje, bi pa skup padla -sem rekla, da vem, ker se že skoz tko počutim, odkar so mi vzeli sladkarijeuser posted image . Res znam skup ruknit, če mi cuker pade.
Ok, zdaj so me spet dali na tale cuker test (zaradi prejšnjič, valjdauser posted image ). In meni že od morja dalje ful paše baklava - na morju jo skoz nekje vidiš pri tistih šipcih, pa mi je že takrat zapasala, samo se mi ni dalo vlečt testa... in potem je bilo skoz nekaj, no, v tor. pa v štacuni kupim vlečeno testo zanjo. pa še spomnila sem se, da bo itak super, ker je bo do pet. že zmanjkalo. NO, potem pa je nisem naredila do včeraj zvečer... In valjda včeraj zvečer je nisem hotela jest, ker sem rekla, da ne bom jedla sladkrij zvečer. Do sem vse lepo in prav...
NO, potem pa se zjutraj zbudim, lačna, seveda, baklava tam omamno diši... (sem delala eno svojo impro varianto in jaz dam not cimet in kardamom... in namesto samih orehov mešanico mandljev, orehov, lešnikov in sezama) In valjda hop po njej! Seveda sta si jo zaželeli še malidve in jo dam še njima. Ampak zjutraj sta navajeni na bolj konkretno hrano in sta skoraj vse pustili in si želeli bolj zdravo hrano - kaj naj mama naredi? valjda da zdravo hrano, pa požre še njuna kosauser posted image . In tako sem se cel dan basala z njo... Potem mi pa poči! Jaz mam jutri cukertest!!! No, saj od popoldne (nekje od 16h) dalje nisem več jedla tega in upam, da bo to dovolj. Ampak res bi skoraj še 1x naredila isto bedarijo! Pri tem, da so mi tokrat dali lepo list, kjer ti vse gor piše, kako naj ne ješ vsaj 8 ur prej itd... Enim res ni pomoči, hehe. No, računam, da bo ok, če sem to jedla samo dop. pa čeprav je to res ultra cukeruser posted image .
Tak da danes bom ziher na sadjuuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.9.2011 20:18:50 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

22.09.2011, 20:18

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Sicer vidim, da ste totalno v tempu, vse pridne in skoraj že vse na magičnih številkah, me vseeno zanima, ali se vam lahko pridružim? user posted image
Rabila bi nekje - 5kg ... in spadam v skupino, rada jem, no zelo rada jem, živim, zato da jem user posted image user posted image



Kar pridruži se nam. Jaz še niti nisem tak pri svojem cilju. KO ga pa dosežem, bom pa tak morala zopet pazit, da se ne nafilam nazaj - ta hrana mene tudi kar preveč vabi. Mislim, dandanes, ko smo ljudje oh in sploh pametni, pa noben genij še ni izumil hrane, ki je slastna in neredilna? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

In meni se ko sem enkrat rodila in pač dobila invalidnega otroka enostavno ni več izšlo, da bi sledila temu tempu. Potem je ves ta šok v zvezi z otrokom na meni pustil posledice, tako hormonske kot seveda s kilažo.



 zate in za malega jagodka.



Se jaz kar uštulim zraven! user posted image


clock-img

22.09.2011, 20:22

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

ronja,Vilma bom en dan na zs napisala kako in kaj je z mojim sončkomuser posted image

Drugače sem pa danes pojedla ene tri koščke lazanje, pa malo solate. In eno jabolko. In to je vse.
Odtekla počasni tempo, ter popoldne še enkrat naredila izpadni korak. Res mi je fulllllll dobra zadeva.



Jaaaa, meni tudi! Imam že občutek, da se je rita preselila za nekaj mm višje, kot ji je v navadi user posted image user posted image
Presneto, napitnine še pa nisem dobila za njo, kot pri miški.mcc user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem