cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?

  
clock-img

16.09.2011, 21:44

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Strawberry - Uuuuuu! Kapo dol, draga moja! Super je to tebi šlo! Teh 10 bo pa v naših družbi tudi hitro skopnelo! Dobrodošla!
miška & witch  - lepo vama gre tole. user posted image  user posted image Še malo, pa se bosta ''''važili'''' da sta prišli do cilja in da nas več ''''ne rabita'''' user posted image

witch - Juhej!!!! Za nove kavbojke! Jaz si jih bom šla, ko na tehtnici srečam številko 72 user posted image

bambika - delo najbolj krepi telo in duha. Ne skrbi in ne delaj si slabe vesti po nepotrebnem. Le malo popazi kaj in koliko ješ, pa bo vse šlo dol. Ni nujnoo, da greš na kakšno dieto in stradaš. telo raboi svoje in to prosi. Ti bo že mali pobalinček pri tem pomagal user posted image
Kar se pa neprespanih noči tiče - pa vem in poznam situacijo. Upam, da se vam čimprej to porihta!

Ah, kaj naj pa jaz rečem za danes...
Do popoldan je še nekak šlo, potem pa bum bam in buuum. Sicer, če sedaj pogledam nazaj niti nisem toliko jedla, kot imam občutek in neko slabo vest, ampak vseeno. Pojedla za celo pest smartijev (hm, jap še danes, nekaj postov nazaj, sem bila optimistka, da pregrehe niso konec sveta, zdaj pa mene slaba vest j* user posted image ), skoraj odprla raffaello škatlico (THE BIG ONE) in jih zbaaaaasaala v usta - na srečo je nisem odprla. Pojedla nektarino in jabolko, potem še kruh namazan z margarino in hrenovko, nato še nekaj napolitamk in spet bila v nizkem štartu za napad na rafaelčeke. Zatem sem si basala grozdje v usta in skuhala zelen čajček. In premišljevala, kak slastni so rafaelčki ter skoraj že spet odpirala škatlico. Morda je vmes kakšen smartek še padel v usta. Sanjarit sem začeal o mastnih hamburgerjih in hrustljavem pomfriju, skoraj spokala detece v avto in šibnila dogodivščinam in dobrotam nasproti. Nooooo, potem dobila obisk in sem se hb zamotila. Tako, da sem pozabila na večerjo. Saj, če gledam nazaj ni bilo toliko dejanj kot samih luštov. Ampak (kot je prejle witch omenila - je razlog v madam M, ki se je pojavila z 10-dnevno zamudo in tako tudi toliko hujšim pms in mms sindromom, da ne omenjam brezplodnih sanj o tem, da najina mala miss dobi družbo user posted image , pa še brez rame za potolažit sem (možek šel na službeni izlet) in v takih primerih je hrana moja najljubša in najboljša tolažba).
Vendar sem ponosna nase, da se nisem vrgla v hrano (tisti namen, ko so me obiski rešili hamburgerja tu popolnoma ignoriram) in sladkarije (prav tako sem dala na ignore tisto polno pest smartijev). In teh nekaj kiksov se pa tudi ne bo poznalo! user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 16.9.2011 21:48:54 >

clock-img

17.09.2011, 08:27

clock-img

majra

pencil-img

1499

Pozdravljene!
Vzamete še eno medse?
Najprej čestitke vsem za izgubljene kilograme in Ronji za nepridobljene user posted image
Jaz sem v zadnjih 4 letih in pol izgubila cca 15 kg ( s tem, da sem bila vmes 2x noseča user posted image ) tako, da mi je uspelo iz prednosečniških 90 prit na 75kg. Teh zadnjih 5-7 kilc, pa ne gre nikakor dol.
Plan je, manj žri, predvsem 5 obrokov na dan in pa veliko gibanja. Dieta oz. sprememba načina prehranjevanja bo že nekako šla, telovadba mi je pa trn v peti. Enostavno se mi ne da in si ne vzamem časa.
Sedaj me je pa telo samo opozorilo, da bo treba migat, me je v križu vsekalo in sem že cel teden igram robota in cvilim od bolečin pri vsakem gibu user posted image  zadnje čase se mi to kar pogosto dogaja in je zadnji čas, da se zmigam.

clock-img

17.09.2011, 10:25

clock-img

~Biba~

pencil-img

1864

tudi jaz sem še z vami...in mi kar uspeva...
pred 2 dnevoma bila na kofetkanju..in tako od kosila do večera nisem pojedla nič..zvečer le 1 jabolko in spat...zjutraj pa sem se šla tehtat (bo sigurno še manj, če je bil dan tak vredu user posted image )..
in res tehtnica je pokazala -5 kg...in res sem se čudila, saj sem izgubila kg, in nisem nič bila lačna vmes...neverjetno da to uspevauser posted image
to mi je dalo nov zagon...glavno pravilo ki se ga moram jaz držat je miganje...gre včasih težko...a raje migam, kot pa sem na dietiuser posted image in seveda kolikotoliko zdravo prehranjevanje...v mejah normale...in pregrehci...včeraj je to bila le 1 napolitanka in 2 dc breskovega soka.
za ostale napolitanke sem mojemu zvečer rekla, naj me raje ne pusti same danes z njimiuser posted image in jih je zjutraj kar odnesel zravenuser posted image
so naši možeki breduuser posted image

clock-img

17.09.2011, 10:31

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

jst sem si pa vceraj za vecerjo privoscila..... poslušte to:

goveja juha iz vrečke z zvezdicami
pečen krompir s česnom
svinjski kare v gobovi omaki s sirom
paradiznikova solata


bravo miš!!!!! 1x-na si!!!! user posted image

ampak nimam slabe vesti. mal nagrade sem si dala. bom pa danes pa jutri se mal bolj pazila!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 10:53

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

mal za motivacijo:


user posted image

------->>>>>


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 11:11

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

evo, 3 krompirčke sem zdle skurla s korakanjem in trebusnjaki! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 11:14

clock-img

ronja

pencil-img

15289

miška & witch - lepo vama gre tole. user posted image user posted image Še malo, pa se bosta ''''važili'''' da sta prišli do cilja in da nas več ''''ne rabita'''' user posted image


Eh, miš bo z nami vsaj še 3 mesece, ker mora počakat na 3 lune, hehe, tako da nima izbireuser posted image

M, ki se je pojavila z 10-dnevno zamudo in tako tudi toliko hujšim pms in mms sindromom, da ne omenjam brezplodnih sanj o tem, da najina mala miss dobi družbo


S, uf, 10 dni - jaz bi bila že čisto panična - meni je m. do zdaj samo 6x zaostala toliko časa - 5x sem bila noseča, 1x pa sem mela prometno nesrečo in izgubila par litrov krvi (pa še to ni izostala prva, ampak druga)... Ampak če si želita user posted image , potem ti želim, da ti naslednja zaostana za kakih 9(+dojenje) mesecevuser posted image .

Pa od namenov in skušnjav, ki se jim ne vdaš, se ne boš zredila - nima smisla, da imaš še za namene in skušnjave slabo vest! Itak ste punce ultra stroge do sebe!

majra, dobrodošla. Kar se pa gibanja tiče - sicer sem bila od vedno v pogonu, ampak pravijo, da je podobno pri tistih, ki se začnejo gibat - ko enkrat začneš, ne moreš nehauser posted image . Res! Meni je  zdaj strašna muka, ker ne smem nič in se moram non stop opozarjat (oz. me telo samo, ko začne bolet in dol tiščat), da ne smem pretiravat...

biba, tebi pa res laufa! Jaz bi bila težko cel dan brez hrane. Ok, če ni, pač ni - da bi jo morala pa gledat, pa ne jest... to pa... ne bi šlouser posted image .

miš, a to je ista oseba - before - after - še bolj after?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 11:18

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

ronja..... ja, fuuuuuul hvala za motivacijo!!! user posted image


ja, to je una igralka Kirsty Alley.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 11:19

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

ja, še to..... glede treh lun. sam tolk na znanje.... vsak mesec so 4 lune!  prvi krajec, zadnji krajec, mlaj in polna!!! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 11:25

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Ajoj, sem mislila, da ne jeste samo na polno luno -in sem pač računala 3x 28 dni je cca 3 mesece... lahko pa ti komot vse to v enem spelješ, če češ oz. če se to da (tega pa ne vem, še nikoli nisem probala...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 11:27

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

jah.....jaz danes ne bom nič jedla. itak grem v sluzbo popoldan.... samo me tolk hebe sosed!!!!  (pekarna, kebab, burek, pleskavice)  take fine vonjave prihajajo k meni za sank.....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 11:38

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Nočem bit pametna, ker o hujšanju nimam pojma (še nikoli probala), ampak vseeno vprašam: miš, se ti zdi tole s stradanjem pametna ideja? Mislim, povsod, kjer sem kaj o tem prebrala, so svetovali spremenjen način prehrane, postopoma, počasi..., ne pa nejedenje vsakih par dni... Ne vem, eni pravijo, da je potem tisti jojo efekt in vse nazaj dobiš. Saj kile ti grejo super dol, sploh ne rečem, samo a potem tega ne dobiš nazaj, ko spet začneš jest?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 11:41

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

ej, ne vem. to je moje prvo nacrtno hujsanje. bomo vidli. pa valda, ce bom lačna, da bom nekaj v usta dala. ne mislim zdjle stradat.

1x sem probala 5 obrokov na dan. kar najbolj svetujejo. ampak jst se po tem sistemu nenormalno redim. če jem zajtrk, sem pol cel dan lacna.  tako, da ta zdrav nacin prehranjevanja pri meni odpade ko knof od gat.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 17.9.2011 11:44:04 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 12:16

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

M, ki se je pojavila z 10-dnevno zamudo in tako tudi toliko hujšim pms in mms sindromom, da ne omenjam brezplodnih sanj o tem, da najina mala miss dobi družbo


S, uf, 10 dni - jaz bi bila že čisto panična - meni je m. do zdaj samo 6x zaostala toliko časa - 5x sem bila noseča, 1x pa sem mela prometno nesrečo in izgubila par litrov krvi (pa še to ni izostala prva, ampak druga)... Ampak če si želita user posted image , potem ti želim, da ti naslednja zaostana za kakih 9(+dojenje) mesecevuser posted image .



Na žalost iz izkušenj (sem ICSI mum user posted image ) vem, da zamujanje user posted image še ne pomeni user posted image . Ampak je ob vsakem takem zamujanju vseeno kanček upanja, da so pa tokrat ''fantje'' prišibali do svojega cilja in končno naredili svojo domačo nalogo. user posted image user posted image user posted image Ok, seveda temu sledi razočaranje, ko se menstra prikaže in takrat ponavadi rada posegam po določenih sladkostih. Testov pa ne delam, razen če zamuja 2 tedna, ker smo nekaj časa bili veliki potrošniki testov, pa so vsi (grdi, grdi) vedno jezik pokazali. No, razen enega, ki nama je najino rdečelasko pokazal user posted image , ampak ostali so naju pa vsi razočarali.

miška - Oooopa! Dobra motivacija - mi je bilo žal, da se je takrat tako zapustila. In super duper, da si je nazaj izklesala fajn postavo! user posted image user posted image Hm, tole stradanje tudi meni ne deluje fajn. Pravijo, da si potem telo začne bolj zaloge nalagat za čase vnovičnega stanja brez hrane in se zato potem bolj rediš. Drugače pa - keeeeeebaaaaaap! Fajn sosede maš! user posted image

majra - dobrodošla v naši družbi! Z nani ti bo teh 7-5 kilogramčkov švignilo dol kot za stavo. Če zaradi drugega ne - vsaj zaradi smeha. Se včasih skoraj valjam po tleh, ko berem našo ronjo, miškol, bibo, Vilmo, bambi in še katero s svojimi nazornimi opisi hujšanja in idejami!

biiibaaa - kapo dol - petkrat! Bravo pupika! Boš postala moj dietni guru - oz se bova našli na pola puta, nakofetkali in potem pješaki vsaka v svojo stran? user posted image

No, pa moje poročilo za danes:

Na tešče voda.
Z: kruh z marmelado & kafe
M: kafe z mlekom (šopingirali smo) in doma jajčka vržena na uč (ostala od male miss, ki si jo je zaželela in jo potem z vilico razmrcvarila v neprepoznavne oblike in se raje posvetila žemlji)
M2: grenivka
K & V: piiiiiiiiiiiiiiiikniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik (God help me! user posted image )

Se pa zadnje dneve premalo gibljem. Spehodi s pejsanoma so minimalni, ker ni možeka doma in dva pesjana in malo dvoletnico ne morem vlačit skupaj po naših poljskih poteh. Z malo greva na sprehode, ampak to se mini sprehodeki v slow tempo stilu. Bajk tur pa ne morem izzvajat, ker je guma počila in se mi je ne da menjavat ... user posted image He - koje izgovore imam user posted image user posted image

clock-img

17.09.2011, 12:34

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

če bom tko nadaljevala s korakanjem , bom mela cez 1 mesec rit od J Lo.... user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

17.09.2011, 13:16

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Testov pa ne delam, razen če zamuja 2 tedna


Uf uf, jaz takrat že vsaj 5x bruhamuser posted image . Ne, res, ko sem šla po test za Lejlo in za Svita, sem šla v lekarno čist tko - zato da bo pač uradno, jasno mi je blo čist. No, pri Ronji pa nisem mela pojma, da jaz to bruham od user posted image user posted image . Pri nama je test neg. samo kadar uporabljava kondomeuser posted image . Mislim, saj je ful fajn, da takoj zanosiš, samo vseeno nekak človek ne pričakuje take plodnosti pri 33ih... In mal je smotano potem to, da moarš, kadar si pač otrok ne želiš, ves čas bit ful priden in discipliniran (to na splošno niso glih najine glavne lastnostiuser posted image - ampak glede tega sva se bila res pridna (hvalabogu, sicer bi jih mela že 10...), samo zdaj sva se malo razvadila, da ni treba nič pazit... me zanima, kako bo potem, ko bo treba bit spet fuuuul discipliniran... (ker kake naravne metode pri nama  rezultirajo v user posted image - Svita sva mislila naredit junija, da ne bi letel čez ocean, no, pa sem bila aprila že noseča...) Ker nekak imava namen zaključit kariero, se ne grem več teh nosečnosti (če bi bila vsaj ena blizu normalne, bi se še dala prepričat - pa če bi bile finance in lubi navdušen nad idejo itd...), tako da se ne mislim več redit, hehe.

Aja, danes sem imela 63,1 tako da odkar je S odprla temo, se še nisem zredilauser posted image . če bi takole ostalo še kak mesec, bi bila presrečna. To je sicer malo utopično pričakovat, ampak upam pa lahko, a ne?user posted image Če bi tele sadne večerje delovale še naprej, krasno. Potem se bom itak kaj zredila, ampak recimo, da to ne bom jazuser posted image , jan. mi bojo pa itak dovoli gibat in slončkat po mili volji in bo tudi teža upam da stala kot prvih 2x, ko se zadnje 3 tedne nisem nič zredila.
potem pa upam, da bo šlo seveda v nekaj dneh precej samo doluser posted image in v naslednjih recimo 3-6ih mesecih še ostalo... Kaj pravite, bi šlo? Mal se bojim, da tokrat ne bi bilo tako izi (ker prvih 2x sem res lahko jedla kolikorkoli, itak nisem mogla pojest toliko, da ne bi bila lačna - pač dojenčki...), ker sem pač že starejša... NO, poročam takrat, če bo tale tema sploh še aktualna.
Evo, taki so pa moji plani - precej bolj dolgoročni kot od miši, ki bi to vse v enem mesecu prestradala, heheuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 19:15

clock-img

majra

pencil-img

1499

Ronja, mi kar lušte delaš. Jaz bi bila takoj še enkrat user posted image . Meni je takrat najlepše, najbolj zadovoljna sem bila s seboj v nosečnosti. Sama sebi sem se zdela prekrasna user posted image  in edino takrat sem zdravo jedla, in skrbela za svoje telo. Zato se tudi nisem zredila skorajda nič. Pa dojenje je tudi super shujševalna kura, samo kaj ki je pri nas zelo kratko trajalo user posted image  potem se je pa spet začelo moje nažiranje s hrano user posted image  mene ubijajo večeri, ko spravim bejbe spat, potem pa navalim na hladilnik user posted image


Serendipity, saj zaradi tega sem se tudi odločila, da se vam pridružim. Ker ste super družba, za nasmejat, za sodbujat

moram šibat pripravljat večerjo ......zame samo grozdje user posted image

clock-img

17.09.2011, 20:02

clock-img

bambika

pencil-img

147

No, evo danes sem bila pa po dolgem času pridna,čeprav me ma ta trenutek da napadem hladilnik,ampak se še zaenkrat držim nazaj.user posted image .
Z: polnozrnata štručka s sirnim namazom,kava z mlekom
M: jogurt
K:kos pice(bil je samo en kos)
M: jabolko
V: 2 pardižnika
Gibanje 2 urni sprehod z vozičkom in 1 urno čiščenje stanovanja,jutri pa začenem orbija, upam da ne bom po 5 minutah izdihnila.user posted image

Uh, Ronja dobra si jaz sem v 2.nosečnosti full jedla in pridelala 13 kg,3 se me še vedno držijo o 3user posted image pa še ne razmišljam,sam me moj že nagovarja pa je mali šele 4 mesece star. No upam,da res ne bom še tako hitro zagledala + saj sem še mlada pa je še čas za 3user posted image .

clock-img

17.09.2011, 20:10

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Meni je takrat najlepše, najbolj zadovoljna sem bila s seboj v nosečnosti.


Joj, blagor tebi! Moje nosečnosti so ena bolj zaj* od druge: slabo mi je itak vedno ves čas (vedno že predno mi izostane m., pri R. sem zadnjič bruhala zvečer, rodila zjutraj... in seveda ves čas vmes, tudi po 5x na dan), ampak to in zatekanje in ostale bedarije me niti ne bi odvračale od user posted image , bolj tisti večji problemi:
- dve nosečnosti sta bili itak ss v 6. tednu, torej neuspešni, uspešne so bile pa takele:
- pljučnica+5 uroinfektov+zastoj rasti+šum na njenem srčku po Ronjinem porodu+visoki CRPji, da so rekli da bo umrla (oz. da jih več kot 9/10 s tem umre)... ampak ni user posted image ! Še zdaj me stisne, ko pomislim na to... - to je bilo samo pri Ronji;
- odstop posteljice v 12. tednu pri Lejli - možnosti, da preživi, so bile cca 1:milijon... vmes so mi odrili še povišan sladkor (sicer sem bila sama kriva, ker nisem vedela, da ne smem zvečer pojest cele vrečke mandolatauser posted image , ampak vseeno sem mela pote dober mesec pa pol brezsladkorno dieto - no, sem pa vsaj shujšala takrat v 7. mesecu, vsaka stvar je za nekaj dobrauser posted image ), potem na koncu sem mela 2 meseca prezgodaj (taprave) popadke in bila že 2 cm odprta cel dec (rok je imela 17.1.),... ampak moji otroci so fajterjiuser posted image - nama je ratalouser posted image , rodila se je samo 14 dni prezgodaj in ker še ni bila čisto zrela, je dobila po porodu zlatenico, ki je pa niso pravi čas pogruntali in so naju poslali domov, tako da ni proti temu dobila nič (so pa to potem ugotovili na pregledih in babica), se je sama pozdravila - pač z dojenjemuser posted image
- zdaj pri Svitu pa prenizka posteljica, prekratek maternični vrat, potem me je na morju pičil škorpijon, pa še burelijo sem dobila, hodila vsak dan na infekcijsko po antibiotike v žilo... zdaj se mi je pa še en flek pojavil...

Tak da moje nosečnosti so vedno ena velika j*** - ne morem najt lepega izraza. Če ne bi bili rezultati tako zelooooo fajn, me živ bog ne bi prepričal v še eno, tako da pa se na koncu koncev vseeno splačauser posted image .

kar se tiče telesa - pri Ronji sem bila ful natrenirana, saj sem ogromno preplavala: 4x na teden po 3 km (kadar so mi pač pustili in večino časa so mi, ker pol leta niso pogruntali, da imam pljučnico, pa g. se niso za nič sekirali, dokler je otrok rastel...) in sem bila res fit & fun. Zredila se nisem v boke nič, ma res čisto nič, samo v trebuh. Sem se pa verjetno zredila v p., ker sem toliko žrlauser posted image
Pri Lejli in pri Svitu so mi ap dokaj zgodaj prepovedali gibanje oz. sem tudi sama čutila, da to ni glih najboljše - boli ko user posted image , če kaj delam, pa pri Lejli sem tudi krvavela ko zaklana... Tako da so se mi začeli nabirat kilogramčki... Pri Lejli sem tudi ful bolj zatekala kot pri Ronji, zdaj je nekaj podobnega, čeprav mogoče malo boljše, tako da upam, da je vsaj kaj tega tudi voda. Poročam jan.

a dojenje je tudi super shujševalna kura,


To se podpišem, jaz takrat res ful pojem, pa vseeno hujšam - upam, da bo tokrat tudi tako. Sem pa jaz obakrat zelo dolgo dojila: prvič sem Ronjo dojila do 1 mesec pred porodom Lejle (hvalabogu se je takrat sama odstavila), zdaj pa sem v bistvu tudi že bila noseča s Svitom, ko se je Lejla še dojila (tudi ratalo, da je šla sama dol - malo kasno, ampak samo da je šlo brez joka in borbuser posted image - stara je bila pa skoraj 2 leti in pol).

mene ubijajo večeri, ko spravim bejbe spat, potem pa navalim na hladilnik


Pri meni je tudi to problem - ker takrat lahko končno enkrat V MIRU nekaj pojeva - skup... In oba sva precej mahnjena na hrano in oba rada skup jeva in sploh nama je hrana en tak hobi in veselje in jest skupi je fajn itd... Skratka: se človek potem brez dojenja in gibanja hitro začne redituser posted image .
Zato pa so zdaj fajn te moje sadne večerje - čeprav danes pa bova najverjetneje zmazala vsak en čok. rogljiček. Ker se hočeva mal pocartat, pa 1x na teden je to skoraj treba:). Ni sicer, da se mu ne bi mogla upret, ker imam tudi dobra jabolka in slive in nektarine... ampak kot rečeno - to so ta najina razvajanjauser posted image ... in danes sem bila ful pridnauser posted image (ne glede hrane, to itak nimam zapovedi, na splošno mislim). No, pa tudi glede hrane nisem pojedla kakega hudega sladkorja (en košček hruške v čokoladi), tako da bom danes naredila izjemo in upam, da se mi ne bo takoj kam obesilauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 20:13

clock-img

ronja

pencil-img

15289

o 3user posted image pa še ne razmišljam,sam me moj že nagovarja pa je mali šele 4 mesece star.


Joj, naj ti da mal dihatuser posted image . Saj mata še čas - po mojih izkušnjah je fajn, če je malo več kot leto in pol razlike (saj kasneje je krasno, ampak na začetku pa... - no, samo jaz sem mela obe doma...) - tam nekje 2 leti do 2,5 let se meni zdi idealno (samo tegale nisva mogla tako hitro naredit zaradi moje službe, sem morala nekaj skončat prej;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.09.2011, 21:50

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Testov pa ne delam, razen če zamuja 2 tedna


Uf uf, jaz takrat že vsaj 5x bruham . Ne, res, ko sem šla po test za Lejlo in za Svita, sem šla v lekarno čist tko - zato da bo pač uradno, jasno mi je blo čist. No, pri Ronji pa nisem mela pojma, da jaz to bruham od . Pri nama je test neg. samo kadar uporabljava kondome . Mislim, saj je ful fajn, da takoj zanosiš, samo vseeno nekak človek ne pričakuje take plodnosti pri 33ih... In mal je smotano potem to, da moarš, kadar si pač otrok ne želiš, ves čas bit ful priden in discipliniran (to na splošno niso glih najine glavne lastnosti - ampak glede tega sva se bila res pridna (hvalabogu, sicer bi jih mela že 10...), samo zdaj sva se malo razvadila, da ni treba nič pazit... me zanima, kako bo potem, ko bo treba bit spet fuuuul discipliniran... (ker kake naravne metode pri nama  rezultirajo v - Svita sva mislila naredit junija, da ne bi letel čez ocean, no, pa sem bila aprila že noseča...) Ker nekak imava namen zaključit kariero, se ne grem več teh nosečnosti (če bi bila vsaj ena blizu normalne, bi se še dala prepričat - pa če bi bile finance in lubi navdušen nad idejo itd...), tako da se ne mislim več redit, hehe.



Iii, Sviiit! user posted image user posted image user posted image Sva tudi midva pri Zarji imela v ožjem izboru Svita, če naši pupi lulček zraste. No, možek je sicer trdil, da bo Timotej, a ko se je porod začel zakomplicirat in tik preden so me peljali na cr, je bil že 1000% za Svita. Naslednje detece bo pa Svit, če bo fantek! Kjut ime, pa še k Zarji paše user posted image
Jap, plodnost in imeti otroka, ko si zaželiš je fajn reč. Jo kar cenite pupike.user posted image

Jaz imam slabosti zadnjih nekaj let stalen del PMS-a (hihi, in dokler tega nisem pogruntala sem smotka vedno mislila, da nama je ratalo user posted image ). Zato to ni indikator pri nas. In, da se jih rešim, dam vedno nekaj v usta... Tokrat so bile tako hude, da sem 2x že glavo v školjki držala... user posted image

No, danes me je pa zagrabilo žretje. Za kosilo nisem pojedla grenivke, ampak kar cel krožnik pečenega krompirja narejen po mamareceptu - torej ni bil low fat (šla na obisk k mami, ko si ga jaz pripravim je definitivno manj maščobe gor in deefiiiniiitiiivnoo manj užiten).
PIKNIK - 4 perutničke, 1 zrezek, nekaj malo pomfrija in TORTO 2x!!!!!!
Gibanje pa nula. Že prav čutim, da me spet vleče nazaj v začarani krog hujšanje-se ga bomo najedli do onemoglosti-slaba vest-hujšanje... Ampak nea se dam! Tokrat ne hujšam po dieta hujšanju, ampak si spreminjam prehrano! In, če bom v tem vztrajala cca 3 mesece bo to postal moj način življenje in bom suha in zadovoljna s tem, da sem se naučila vztrajat v tem! > monologiram, da se malo okrcam, da me ne zvlečejo pregrehe v svoj brlog user posted image

clock-img

17.09.2011, 22:32

clock-img

ronja

pencil-img

15289

S, vse je ok! Nobene panike - si pač pojedla eno normalno piknik kosilo s sladico in to je to. Zaradi enega najedenja še ne boš spremenila prehrane nazaj - samo da ne postane to vsakdanjik. Jutri si na pikniku (če bo spet) vzami malo več zelenjave (pečene bučke in paprike so njami), pa bo vse ok. Saj kdaj pa kdaj pa moraš jest tudi "normalno".

Da poročam svoje pregrehe: za večerjo sem pojedla samo pol svojega rogljička (in dve jabolki) in sem prav zadovoljna - imela sva svoje razvajanje, pa vseeno je pol polovico manj kot celuser posted image - pa še noben problem mi to ni bil, mi kar ni pasalo več.

Uf, da pogosto bruhaš od PMSja? Meni je sicer včasih malo slabo (ampak niti približno ne tako kot med nosečnostjo!), pa vsa napihnjena sem - navadno mi zadnji dan pred m. ne paše veliko jest, bi pa skoz pila -in se zredim za 1 kilo vsaj - in potem ta kila med m. odteče iz mene - na tak ali drugačen način (navadno imam prvi dan m. tudi drisko, pa non stop lulam, pa seveda tudi precej močne m.) Sicer mi pa par dni prej paše ful jest sladko in bolj mastno in bolj slano - skratka bolj nezdravo kot sicer, ampak predvsem sladko.no, zdaj sem vse skup že kar malo pozabilauser posted image .


< Sporočilo je popravil ronja -- 17.9.2011 22:37:58 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

18.09.2011, 15:47

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Evo jutri štartam na polno. Cilj -10 kg, tam nekje do poletja. Vem, da mi bo uspelouser posted image user posted image user posted image
Jutri bom začela s sadnim dnem, ker mi vedno na začetku tako paše. Da par dni jem samo sadje, nekako računam do srede, četrtka. Pa pila bom očiščevalni čaj (iz lekarne).

Svojih 16 kg sem sklestila nekako takole. Prvih deset se mi zdi, da je šlo v dveh mesecih dol. Tistih šest se je pa vleklo. Res počasi. Samo sem že skoraj eno leto na enaki teži. Nič gor in nič doluser posted image .
Je šlo pri meni za hormonske težave, pa stres (predvsem zaradi otrokove bolezni), potem sem pa nekako v glavi poštimala stvari, da bo imel otrok več od mene, če bom imela kakšno kilo manj,.....Tako nekakko na hitro napisano.

clock-img

18.09.2011, 18:13

clock-img

witch

pencil-img

3540

S, najprej za tebe.... Ne biti pesmistična! Za vikend si si dovilila malo pregrešiti. Ne moreš in ne smeš obupati. TI si nas s svojim prvim postom privabila, TI si meni dala povod za drugačno razmišljanje. In TI boš ostala naprej pozitivna. Ker veš.... hlačke te kar čakajo v trgovini user posted image   In super postavica katero bodo hvalile vse kolegice, katero ti bo marsikatera ženska zavidala. Tam na koncu hriba je. Samo navzgor moraš. Ne obrni se zdaj ko si tako super zaštartala.
Tudi jaz sem se pregrešila. Včeraj sem na pikniku pojedla kos kruha, danes kos peciva. Amapk začele smo z boljšim načinom prehranjevanja. Korak naprej smo že naredile. Zdaj se mogoče še tu in tam pregrešimo, januarja pa verjetno tudi tega ne bo več. Tvoj možek je šel na služebno pot. Prvi dan je si ga pogrešala. Drugi dan je bilo boljše. Ne pravim, da ga ne pogrešaš, ampak ti je lažje. Vem, tudi mojega ni. In ga še nekaj časa ne bo. Pogrešam ga, jokala bi kot nora, ampak je veliko lažje kot prvi, drugi dan...

Se pa podpišem pod S... cenite vašo super plodnost in otročke. Je kar hudo ko ne gre in ne gre user posted image

ronja user posted image za stoječe kilogramčke. Pa seveda čestitke za user posted image Svita. Super imena sta izbrala za vajine sončke user posted image

strawberry čestitke za prvih 16 user posted image tudi mene čaka bolj dolga s kilogramčki, tako da se bove verjetno same vzpodbujale tukaj user posted image

Pa še nekaj o meni... user posted image
Včeraj je bil en prav fajn dan. Je prišel nečakec na obisk in sva vozičkala. Tak da gibanja je bilo nekaj.
Z: jajčka in rdeča pesa
M: -
K: piknik (3 čevapi, zelenjava, in ja ne preveč ponosna kos kruha), pa en radler sem spila...
M: -
V: - sem bila kar fajn sita od kosila

Danes. Glede na to, da je nedelja in se težko držim enega pametnega urnika, sem bila kar pridna.
Z: 20 trebušnjakov in 10 korakov od S user posted image , pa eno jabolko
M: kos peciva
K: špinačni rezanci z jajčevci in paradižnikova solata
M: kava
V: trenutno mi nič ne diši, pa pozno je že, tak da verjetno nič. Bom pa naredila še 20 trebušnajkov in 10 korakov

Evo, tudi z gibanjem se bom počasi spravila. Moram. Drugače pa tudi jaz delam napako, ker tisih 8 ur ko sem v službi ne jem skoraj nič. Malo sadja in vodo, pa kakšno kavo. Potem pa ko pridem domov se prvič recimo najem. Ampak sem se odvadila jesti repete. Enkrat si dam na krožnik in ko sem sita zaključim. Tudi če nekaj na krožniku ostane. Ker to prej nisem delala.



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

18.09.2011, 18:36

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Se pa podpišem pod S... cenite vašo super plodnost in otročke. Je kar hudo ko ne gre in ne gre


Verjamem, čeprav nimam svojih izkušenj s tem, vem, da je hudo, ker imam par prijateljic, ki so se kar dolgo matrale - ampak ena zdaj pričakuje 3. otroka, tokrat punčko!user posted image Ravno jutri pride na obisk, se že dolgo nisva videli. Ena je umetno dobila dvojčke in ena prav tako pričakuje 2. otroka. Samo malo dlje je trajalo, ampak ratalo je pa vsemuser posted image - in tudi vam bo, držim pesti in bi z veseljem delila malo svoje plodnosti, ker je zdaj ne bova več rabilauser posted image .

Danes smo za kosilo jedli slivove cmoke (in dva sta mi ostala za jutrišnjo malico), za večerjo bojo pa zagrebške kremšnite (ampak to bo zdaj, čim se malidve skopata, tako da še lahko, hehe) - smo spet dobili mleko in jajca in še lubi si je zaželeluser posted image . Jutri pa spet bolj zelenjavno.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem