cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?

  
clock-img

09.01.2012, 10:31

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Jaz sem danes sppet nazaj v hujšanje akciji.

Kje so pa ostale baročnice? Ajde pupe, ronja rabi družbo. No, me pa rabimo minuske user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.01.2012, 15:17

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

tud meni so se baročne obline mal povečale čez praznikeuser posted image . zdaj pa počasi zbiram voljo spet začet. no danes sem se prvič po novem letu fajn namigala. upam, da bom tud pri hrani počasi spet prišla v stare tire in da bo šlo spet dol.

_____________________________


clock-img

11.01.2012, 08:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.01.2012, 16:19

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Khm ... drug teden začnem!


user posted image

clock-img

13.01.2012, 16:28

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Sekica, kaj začneš? Jaz sem uspela brez vednosti v zadnjem emsecu izgubiti cca 5kg ... ampak, ker je na vidiku nov postopek, se bojim, da se nimam česa veselit


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

13.01.2012, 16:45

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

sej veste, ko se preselim, začnem resno user posted image

zdajle je kaos, čez kakih 10 dni.. no, sej boste vidle user posted image
držte se, se tipkamo!

clock-img

14.01.2012, 13:52

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Evo jaz sem na prisiljeni dieti. Ležim v bolnici, s hudim vnetjem trebušne slinavke. V naslednjih dneh me čaka operacija žolčnih kamnov. Ah ja. Slab začetek leta. Upam, da bo nadaljevanje boljše.
Se beremo.

clock-img

15.01.2012, 07:34

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Strawberry veliko sreče, pa da čimprej nazaj domov prideš.

Drugače sem se jaz znova spravila na dieto. Je kar mal težko priznam. Računam, da mi bo po kakem tednu znova zalaufalo pa takrat sporočim kako je šlo.


_____________________________


clock-img

15.01.2012, 07:39

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Strawberry veliko sreče, pa da čimprej nazaj domov prideš.



to pa res. čimprej se pocajtaj pupa. vse naj naj, pozdravi svoja fanta in se slišiva. user posted image

clock-img

16.01.2012, 10:28

clock-img

ronja

pencil-img

15289

sonček, ti držim pesti, da se boš po postopku imela česa veselit - naraščanja kguser posted image

mateyka, lepo potuj jutri! Pa vzami si malo fraj tam gor v mrazu - ni pametno hujšat glih sredi najhujše zime, so obloge še kako koristneuser posted image . Pa dva stresa naenkrat tudi nista fajn. Daj si kak mesec, tačas lahko pa prideš sem samo moralno prcat s kakimi vaflji, heheuser posted image .

jagodka, drži se! Tole se ne sliši čisto nič fajn... No, saj mene tudi kmalu čaka ena bolnica (upam, da kmalu, sinetu se nikamor ne mudi - no, sicer ima kao do petka še čas...) Saj veš, kaj pravijo: slab začetek, dober konecuser posted image . Boljš kot obratnouser posted image .

Jaz sem od včeraj na danes dobila 1,3 kg, samo se mi zdi, da je to res od vode - sem jedla kislo zelje (edino, kar mi res ne dvigne cukra), samo zatekam pa ful po njem... Tako da upam, da gre vse tudi dol. Sicer sem že 1 mesec in pol na 67 kg in mi teža nič več ne skače (razen danes oz. po kislem zelju;). Upam pa, da res v kratkem shujšam par kilc, držite mi pesti, da čimprej oz. čimlepšeuser posted image . Saj ga ne bi preganjala ven, samo se bojim, da bo predebel in da bojo komplikacije pri porodu, ker mi vsi težijo s tem cukrom... No, jutri imam uz v p., prav zaradi tega in upam, da bojo rekli: "Gospa, saj je čist normalen, kaj pa tako paniko zganjajo" to bi si res želela slišat... Samo nisem glih ziher, ker ma res nekam velik buši... Ma, naj že pride ven, pa da je konec vsega tega ugibanja, pa sekiranja, pa da ne vem, kaj naj jem, da bo ok...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

17.01.2012, 08:01

clock-img

witch

pencil-img

3540

Jutro bejbe user posted image
Da ne boste mislile da sem pozabila na vas. Kje pa... Ampak čas gre tako hitro. Pa malo delat, doma malo z dragim in je dneva konec. Prav neverjetno.
Drugače jaz še vedno grešim, še vedno se nisem spravila nazaj na mojo dieto. Nekako mi ne uspeva. Sploh pa zraven dragega ko ima vedno nekaj v ustih pa bolj je pozno boljše jeuser posted image Sem stopila danes na vago in mi kaže isto kot decembra ko sem nehala z dieto. Tak da vsaj nekaj dobrega.

ronja na tebe itak cel čas mislim user posted image evo pa je počasi prišel dan d user posted image zdaj pa naj malček pride čim prej, brez bolečin in naj bo vse ok user posted image Potem pa daj prosim ta paketek pldonosti v celoti pošlji meni. user posted image

mateyka tebi pa itak želim da se ti kg celih 9 mesecev samo višajo user posted image da bove obe proti koncu leta prave debeluške user posted image za nagrado pa potem dobive malega kričača user posted image

jagodka pikepoke in naj bo čim prej vse ok. mislim na tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

Se* si začela? user posted image evo meni tudi ta teden ni uspelo. Jutri začnem, ampak res user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

19.01.2012, 08:52

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Ronja, čestitke za malega Svita!

Jaz sem že iz bolnice (hvala vsem za pikepoke), stroga žolčna dieta. Ena operacija je že za mano, ena me še čaka v mesecu dni (me bodo poklicali). Mi je šlo v še ne enem tednu 4 kile dol, saj sem bila skoz na infuziji. Sedaj je pa ta dieta tako stroga, da bodo kile še naprej leteleuser posted image . Tako, da računam da bom do poletja na najstniški težiuser posted image user posted image user posted image . Sanja svinja o kukuruz.....

witch, to leto bo plodno. Mi je ravno ena gospa s katero sva ležali v bolnici to rekla. Tako, da ni vrag, da nas v kratkem ne presenetiš o plusku, pa mateyka tudi...

mateyka, javi se kaj tam gor iz severa...pa kakšno slikco snega nam prilepi

vse ostale, ki ste v januarju ponovno resno zaštartale, vso srečo in bodite pridne, ker poletje bo endvatri tukajuser posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 19.1.2012 8:54:24 >

clock-img

19.01.2012, 10:16

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

Evo me punce. user posted image

Trerjega sem začela spet bolj resno in mi kar gre. Sem na - 1200 gr, počasi.

Jagodka, ti pa imaš neke divje metode za hujšanje user posted image  , zdaj si okej?

Ronja, evo si videla, dosti hrupa za nič.user posted image  Mali ni ne prezgodaj rojen, ne prevelikuser posted image . Čestitke še enkrat.

Mateyka , pozdravček tam na sever. Verjetno si že gor?

Serendipity, čarovnička, wilma in ostale , kako kaj?


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

19.01.2012, 10:50

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

sm. gor. mrzl je. -12 včeri.

ma neee, ni tok hudo - ta mraz je suh mraz in je men ful izi prenašat; smo se že sankal in je blo ZAKON! user posted image

ronja, čestitke!! čak, sej ne bereš tega zdej - bom poslala sms user posted image

clock-img

20.01.2012, 11:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.01.2012, 12:48

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Kaj jaz to berem, da Ronja že drži svojega Svita v naročju?!
Čestitke punca za fanta, upam da sta ok in da prideta čim prej domov! user posted image

Moje "hujšanje" je bolj v mirovanju, v decembru sem pridobila dve kili, s katerima se borim cel januar. Trenutno imam 68 kg, volje pa nobene, da bi "skinula" še tri kg. Ampak sem se potolažila, da zima pač ni čas za moje hujšanje. Mene celo zimo ful zebe in potem moram več jest, da me hrana pogreje. user posted image  Skratka tudi januar je namenjen bolj vzdrževanju teže, kar pa je tudi težko, vejremite mi. user posted image
Jagodka ti pa le počasi s temi kilami, kam se ti tako mudi? ;-) Pazi nase, na to, kaj daš v usta, pri žolču pa sploh.
Mateyka -12 imate? Prejšnjo soboto sem bila z otorci na smučanju pri Železnikih. Je bilo -7, sem mislila da mi bo rit zmrznila v tistih štirih urah. Mraza pa res ne prenašam dobro. Ravno včeraj sem si šla kupit tople stvari za oblečt, ker gremo jutri spet na sneg.
Witch, Serendipity kaj točno začnete? Če spomladi, se vama pridružim. user posted image   Malo vaju bockam, ma niso neki prijetni časi za motivacijo pri hujšanju, tako da vaju razumem, da odlašata.

clock-img

21.01.2012, 09:41

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Lepo po vrsti:

ronja - ČESTITKE ZA SVITA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jagodka - ojej. Pikepoke in naj bo vse to čimprej za tabo. Ima pa ta dieta vsaj en pozitivni učinke. :)

mateyka
- FAUŠ za sankanje! Malo manj fauš za mraz. user posted image

čarovnica, registrirana, vilma, josephine & še katera
(bom zdaj bolj na hitro napisala, ker bi se mala miss šla igrat) - naj vam bo uspešno minuskanje!

Jaz začnem februarja. Je imel moj včeraj rd in smo ga žrli, potem imamo ta mesec še 3 rd-jčke. Sem pa trenutno na 73,5 (ni tak zelo hudo. Bomo sklestili še te 4kg in-no-time (da bom ja pod 70 user posted image user posted image user posted image )

clock-img

22.01.2012, 21:28

clock-img

ronja

pencil-img

15289

hvala vsem za čestitke! Je res lušten fant (pravi pristranska mamiuser posted image ), pa 4 kile tudi ni kar tako, heheuser posted image . Sicer sva od včeraj doma, ampak sem včeraj malo preterala (a se kira slučajno čudiuser posted image ) in mi je ratlo slabo (od napora, ne od hrane, čeprav se tudi pri tej nisem šparalauser posted image ). Skratka: zaenkrat zgleda vse ok, sva z malim princem doma, skup z mojima princeskama, lubijem in sploh sreča na vrviciuser posted image . So me zdravniki pomirili, da če bi se mali okužil z burelijo, bi moral bit ornk defekten, zgleda pa krasen zdrav dojenček, tak dauser posted image user posted image user posted image . Vseeno bo pa fajn, ko ga še infektologi pogledajo in mi zagotovijo da ga vse sranje v user posted image ni niti malo motilo (to bo šele pri 3 mesecih, ampak če bo ves čas takole zadovoljen zgledal, potem bo kar fajnuser posted image ).

Ampak čas gre tako hitro. Pa malo delat, doma malo z dragim in je dneva konec. Prav neverjetno.


Jaja, verjamem, da imaš drugo okupacijo zdaj, ko je dragi domauser posted image .

Potem pa daj prosim ta paketek pldonosti v celoti pošlji meni.


withch, izvoliš! Mi je bilo kar čudno, ko sem odhajala iz p., vedoč, da zdaj je pa to to, da se sem ne vračam več... Še bolj hecno je bilo pa, ko sva spokala otroke v avto in je bila cela zadnja klop zasedena.user posted image

Sedaj je pa ta dieta tako stroga, da bodo kile še naprej letele


jagodka, ja, to je najbolj ziher - zdravstvene diete - po njih VEDNO shujšaš! Vsaj jaz sem še zmeraj, čeprav pri nobeni naj ne bi - to je bil vedno samo "stranski učinek"...

Ronja, evo si videla, dosti hrupa za nič.


Pa ni bilo glih za nič - navsezadnje bi se v 34. tednu res skoraj skoraj rodil, pa tudi mali glih ni, hehe - tehtal je ob porodu 4030 g (zdaj ma verjetno tudi že toliko, ker se ful pridno doji in CELO SPI! To mi je nekaj čisto novega pri dojenčkih!)

Mene celo zimo ful zebe in potem moram več jest, da me hrana pogreje.


Enako, jaz mam pozimi vedno 1-2 kili več kot poleti - pač zaščita pred mrazom, hehe. Jaz tudi ne maram mraza, če bi bilo po moje, bi bilo ves čas 35+. Ne morem pa več rečt, da "ne volim janoar i bele zimske danove" - ker januarja sta dva od treh najlepših dogodkov v mojem življenjuuser posted image .

Kar se kil tiče - sem vam prejšnjič povedala, da je dieta s popadki ful učinkovita - no, če ti voda odteče, je pa še bolj učinkovitouser posted image . Danes sem mela 60,5 kg zjutraj (kar je pol kile več kot sem imela pri tamalihdveh, ko sem prišla iz p. - ampak j* ga, ta nosečnost je ipak bila krona vseh, kot jo je imenovala moja g.user posted image ) in seveda od poroda dalje jem ko user posted image , bašem se s sadjem, jogurti, sladkarijami oz. vsem, kar so mi prinesli v bolnico in sploh vsem, česar nisem smela, lačna sem itak skoz, ker pač dojim (pri meni je to aksiom). Predvsem mi je pa fajn, da se lahko pri obroku dejansko NAJEM!!! Jupi!!! Madona, diete res niso zame, upam, da mi ne bo treba nikoli hujšat, ker jaz definitivno nimam živcev za to! Šport - super, komaj čakam, ampak diete pa - na-a, to pa ne bo šlo! Rodim lahko naravno, brez vsega, ampak dietirat pa ne moremuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

24.01.2012, 08:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.01.2012, 08:27

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Meni kljub dieti ne gre dol popolnoma NIČ! Počasi obupujem...user posted image



Meni tud ta teden ni šlo. Je pa res, da nisem strogo držala diete.Sem pa znova našla voljo za telovadbo in sem zaradi tega polna zagona. Ne obupat tako hitro.


_____________________________


clock-img

24.01.2012, 19:29

clock-img

neika

pencil-img

270

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Ronja, čestitke za malega Svita!

Jaz sem že iz bolnice (hvala vsem za pikepoke), stroga žolčna dieta. Ena operacija je že za mano, ena me še čaka v mesecu dni (me bodo poklicali). Mi je šlo v še ne enem tednu 4 kile dol, saj sem bila skoz na infuziji. Sedaj je pa ta dieta tako stroga, da bodo kile še naprej leteleuser posted image . Tako, da računam da bom do poletja na najstniški težiuser posted image user posted image user posted image . Sanja svinja o kukuruz.....

witch, to leto bo plodno. Mi je ravno ena gospa s katero sva ležali v bolnici to rekla. Tako, da ni vrag, da nas v kratkem ne presenetiš o plusku, pa mateyka tudi...

mateyka, javi se kaj tam gor iz severa...pa kakšno slikco snega nam prilepi

vse ostale, ki ste v januarju ponovno resno zaštartale, vso srečo in bodite pridne, ker poletje bo endvatri tukajuser posted image user posted image user posted image




pozdravljena, zanima me, če lahko napišeš, kako strogo si imela tole žolčno dieto?

clock-img

25.01.2012, 08:09

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

IZVIRNO SPOROČILO: neika

kako strogo si imela tole žolčno dieto?



http://www.klinika-golnik.si/uploads/si/bolniki-in-obiskovalci/uporabne-publikacije/dietna-navodila-za-bolnike-zolcnika-in-zolcevodov-zolcni-kamni-9-09-167.pdf

Jaz imam drugo stopnjo, do operacije. Imam pa omejitve tudi v drugi stopnji, nobenih testenin.Skratka trenutno sem na nesladkanih kompotih, potem pojem tisto sadje, zelenjavi (brokoli,korenje,cvetača, graha niti pogledat ne smem user posted image ), pire krompirju, skuti, prepečenci in albert piškotih. To je vse. Potem pa pooočasi preidem na tretjo stopnjo.



< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 25.1.2012 8:12:13 >

clock-img

25.01.2012, 19:49

clock-img

neika

pencil-img

270

si imela napade, in ti je to predpisal zdravnik?

clock-img

26.01.2012, 14:38

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: neika

si imela napade, in ti je to predpisal zdravnik?



Ja že skoraj 2 leti sem imela napade, pa so me zdravili za gastritis. No sedaj je bilo pa tako hudo, da sem pristala v bolnici. Sem pa ravno danes dobila pošto in imam operacije šele čez 2-3 mesece, ker sem imela tako hudo vnetje slinavke.
Tako, da sem do takrat na strogi dietiuser posted image user posted image

Imaš tudi ti napade?

Kako ste ostale kaj? Klestenje oblin deluje?
Ronja, kako Svit? Je priden? Najverjetneje je, saj je fantekuser posted image user posted image user posted image

clock-img

26.01.2012, 15:30

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Kako ste ostale kaj? Klestenje oblin deluje?
Ronja, kako Svit? Je priden? Najverjetneje je, saj je fantekuser posted image user posted image user posted image



za Ronjinega Svita ne vem, vem pa da so moji fantki daleč od pridnostiuser posted image user posted image user posted image

kar se tiče oblin sem pa zelo vesela, ker mi je v enem tednu uspelo it spet -0,5kg kar je tudi moj ciljuser posted image


_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem