cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?

  
clock-img

02.11.2011, 13:13

clock-img

lila krava

pencil-img

24

Zdaj gre pa zares. Z 1. novembrom sem se odločila, da tudi jaz pričnem na dolgi rok paziti pri moji prehrani. Za "dol dat" imam 5 kg. Te kile se mi najbolj poznajo okoli pasu in trebuha. Trebušnjaki odpadejo, ker me vedno prične boleti hrbtenica. Glede rekreacije ne bom spreminjala nič - 3× tedensko tečem cca. 8 km vsakič, samo hrana mi predstavlja velik problem.
Sklenila sem, da zvečer po 17.h ne jem več (včeraj sem že naredila velik kiks - je bila tako dobra makovka), ampak čisto zares. Danes se prične popoldan še luna in se imam namen tega držati. Ostali obroki bodo ostali enaki, ampak si bom vse servirala na desertnem krožniku, da ne bo prostora za enormne količine, kot sem jih jedla do zdaj.
Sem brala prejšnje poste in veliko vas omenja izpadni korak. Mi lahko prosim katera pripopa slikco, da mi ne bo potrebno po vseh straneh te slikce iskati.
V glavnem, prvi cilj mi je ukiniti večerje, pa bom videla, kam bom prišla. user posted image

clock-img

02.11.2011, 13:34

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

josephine27 & lila krava (mmm, luštee za Milko) welcome! Naj vama čas v naši družbi prijetno mineva in prav tako naj kilce fajn kopnijo.

Izpadni korak: http://www.aktivni.si/fitnes/vaje/izpadni-korak/

clock-img

02.11.2011, 14:45

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

serendipity, a deeej - ta "izpadni" korak delam jaz vsakič ko grem na sprehod na rožnik. sem mislila ne vem kaj je to, pa ni nič posebnega - ok, če bi mela kako utež na rami ali v roki, bi pa zagagala user posted image

dejmo dejmo, akcija punce, koraki pa res niso nek "big deal" user posted image user posted image

clock-img

02.11.2011, 19:23

clock-img

witch

pencil-img

3540

Jaz sem se po prazničnem žretju malo umiria danes in se kar boljše počtim.
Vse do večerje je bilo super, zdaj sem pa mičkeno preveč jedla. Jutri pa res konec. Saj je vsak dan boljše user posted image Drugače pa komaj čakam ponedeljek in tehtanje. Da vidim kaj sem pridelala v teh dneh. Če gredo kile gor ubijem vago user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

02.11.2011, 22:20

clock-img

ronja

pencil-img

15289

punce, meni je tako slabo!!! Lakoto jaz dokaj dobro prenašam (če pač ni hrane v bližini - če je, jo seveda popademuser posted image ), ampak tole je pa nevzdržno! Sori, k jamram, ampak je res!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

02.11.2011, 23:15

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
punce, meni je tako slabo!!! Lakoto jaz dokaj dobro prenašam (če pač ni hrane v bližini - če je, jo seveda popademuser posted image ), ampak tole je pa nevzdržno! Sori, k jamram, ampak je res!



ej, te štekam, jaz sem bila ful boga (mogoče bom spet kmalu user posted image user posted image ) men je mal pomagal, če sem pogledala kak film, da sem miselno odlutala v kako akcijo..

clock-img

03.11.2011, 09:35

clock-img

nina166

pencil-img

1786


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

punce, meni je tako slabo!!! Lakoto jaz dokaj dobro prenašam (če pač ni hrane v bližini - če je, jo seveda popademuser posted image ), ampak tole je pa nevzdržno! Sori, k jamram, ampak je res!



ronja zdrži še ta dva meseca, pol te pa ne bo nič več matralo. Kdaj točno pa maš rok...vem da januarja enkrat

clock-img

03.11.2011, 09:36

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Prvi dan je uspel...sicer sem bla zvečer kar zlo lačna, pa sem šla raje spat, drugače ne vem če bi zdržala user posted image Zdaj pa veselo naprej user posted image

clock-img

03.11.2011, 10:56

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

nina, spij kak kozarec navadnega jogurta, če si ful lačna zvečer. mene nasiti. user posted image

clock-img

03.11.2011, 12:19

clock-img

ronja

pencil-img

15289

mateyka, saj miselno sem redko pri slabosti - samo na žalost ko se ti vsebina želodca dvigne, je fajn čim hitreje pomislit na to, da jo hitro nazaj dol spravišuser posted image . Sicer gre samo še v obratni smeriuser posted image .

ronja zdrži še ta dva meseca, pol te pa ne bo nič več matralo. Kdaj točno pa maš rok...vem da januarja enkrat


jap, že odštevam - rok imam 20.1., še 2,5 meseca, max 3., če bi pohitel že samo 2 (ampak ni treba, da je prezgodenj, naj se lepo razvije do konca).

Sicer danes še nisem bruhalauser posted image . kar se vage tiče - danes pozabila.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.11.2011, 12:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.11.2011, 15:06

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Registrirana, dobrodošla. mogoče imaš 10 kil viška, ampak imaš pa tudi fajn možauser posted image , ki te ma rad. To je več vredno od postavce;).

Sicer pa pridna, da telovadiš, pa če ješ sladkarije zjutraj, bo mogoče vseeno šlo. Jaz sem danes še kar pridna, sem sicer pojedla par medenih srčkov (smo bili včeraj v trgovini;) in kos čokoladne potice, ampak druge stvari so bile pa ok: kavin jogurt (kakopak;), kornšpic, en mali masleni rogljiček (uni za otroke), mandarine, jabolko...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

03.11.2011, 15:33

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Še jaz se malo pofočkam. Pri meni tudi kile stojijo, vsaj to. Sej pazim, da ločujem in zvečer po sedmi ne jem sam problem je, ko je moj doma in čipd odpre... hmmm, sladkarij zavestno ne kupujem ali zelo malo, se pa vedno najdejo kje kakšni otroški piškoti in v sili še user posted image muhe žre. user posted image No vsaj gor ne grejo kile. Moram pa spet mal zaropotat sama nad sabo in vsaj 2 tedna bolj strogo, pa bo spet bolje. 

clock-img

03.11.2011, 18:50

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Še jaz se malo pofočkam. Pri meni tudi kile stojijo, vsaj to. Sej pazim, da ločujem in zvečer po sedmi ne jem sam problem je, ko je moj doma in čipd odpre... hmmm, sladkarij zavestno ne kupujem ali zelo malo, se pa vedno najdejo kje kakšni otroški piškoti in v sili še user posted image muhe žre. user posted image No vsaj gor ne grejo kile. Moram pa spet mal zaropotat sama nad sabo in vsaj 2 tedna bolj strogo, pa bo spet bolje. 



Aham, veeem kaj misliš. Pri meni isto. user posted image Tiste pol kile, ki sem jo sklestila sem nazaj naklestila v praznikih user posted image

registrirana  - hehe, milka story. Jap, tole je tudi mene nabasalo. Sem za okrogli rd dobila v darilo toliko milk, koliko let mi je napopalo. Še vedno jih imam. Ampak tokrat na riti in okoli trebuha user posted image Da raffaella niti ne omenjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.11.2011, 18:53

clock-img

witch

pencil-img

3540

ronja drži se user posted image zdrži še ta dva meseca. Za ta mali zakladek je vredno malo potrpeti. Glej, kaj vse si že skozi dala za njega. Še samo malo. Pa se bosta cartala. Nekoč ti bo vse to vrnil z ljubeznijo.

nina user posted image user posted image za prvi dan. Jaa voda, čaj delata čudeže. Tak da pij pij pij user posted image

Registrirana user posted image za telovadbo in za tvojega možeka. Super da te ima rad, da te tak fajn razvaja. Ampak dajta se zmenita da se prepovedanih stvari ne kupuje. Če milke ni doma je ne moreš pojesti. Enkrat na mesec si pa privošči eno.

Naja nekaj je že to ko kile stojijo. Čim manj teh stvari kupuj. Meni tudi če se sladko zalušta nimam nič za pojesti. Spijem vodo ali čaj in je to to. Res pa je, da včasih moramo malo grešiti user posted image

Drugače je pri meni ista zgodba. Malo bolj stroga moram biti do sebe. Danes je bilo že veliko boljše. Saj pravim, vsak da je boljše. Vse do sobote ko grem spet na zabavo user posted image Se bom probala vzdržati. Drugače pri meni je kar nekaj ljudi opazilo da sem shujšala. In izgleda se te 4 kile res nekje poznajo. Po mojem ker ni bila sept ena bedna dita in z njo ni šla od mene samo voda. Sem pa vesela da so drugi opazili. user posted image Zdaj ko pa imam samo še en mesec časa se pa res moram malo po riti našeškati user posted image

ronja a velikost mize že veš? user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

clock-img

04.11.2011, 12:07

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Živjo punce,
vidim, da se je nabralo nekaj novih baročnic, dobrodošle. user posted image  
Mene so prazniki malo odnesli navzgor, ampak sem spet na starih kilah, celo malo v minusu če štejem dekagramčke. user posted image  Se mi zdi, da zadnji mesec bolj vzdržujem kilažo kot pa hujšam. Kar pa tudi ni slabo, ane Naja.user posted image  
V sredo sem bila pri pulmologu (še vedno kašljam kot star motor), rentgen je bil ok, spirometrija pa slaba. Tako da imam v sredo še neke provokacijske teste pljuč in alergološke teste. Na telovadbo še vedno ne hodim, ker še vedno ne morem dihat s polnimi pljuči. user posted image  Me je pa spirometrija v sredo (to je pihanje v tisto napravo) tako utrudila, da sem padla v posteljo zvečer ob devetih in spala 10 ur v komadu.
Je pa še ena dobra stvar te moje bolezni in sicer da 14 dni nisem prižgala niti enega čika. user posted image  user posted image  Upam, da tako tudi ostane, zaenkrat imam namen popolnoma nehat. Upam tudi, da to ne bo vplivalo na mojo kilažo.

Ronja še malo, pa boš rodila. Tale decembrski praznični čas bo minil tik tak. Se toliko enih stvari dogaja, trikrat se boš obrnila, pa boš držala Svita v svojih rokah. user posted image
Witch če so drugi opazili, da si shujšala, potem si res. Ker npr. pri meni določeni šele zdaj po šestih mesecih opazijo, da me je manj skupaj. Tako da bravo za tebe!user posted image  Pa ne bit prestroga do sebe, raje se imej rada. user posted image
Se* kje je motivacijska fotka za danes Pred vikendom jo najbolj rabim. user posted image

< Sporočilo je popravil Vilma -- 4.11.2011 12:08:06 >

clock-img

04.11.2011, 15:59

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Prvi dan je uspel...sicer sem bla zvečer kar zlo lačna, pa sem šla raje spat, drugače ne vem če bi zdržala user posted image Zdaj pa veselo naprej user posted image



pri meni je tud zvečer, ko otroci zaspijo najhuje. se pa tolažim, da je prve dni najtežje. včasih je res bolje spat ituser posted image


_____________________________


clock-img

05.11.2011, 12:42

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Vilma - a bo OK?

user posted image


Upam, da se ti to s pljuči čimprej uredi.

Jap, večeri so res huuuudiii. Zadnje čase skoraj hladinik zaklepam pred sabo: Sem pa ugotovila, da bi morala kar celotno kuhinjo, da bi bila zadeva učinkovita...

No, se vam lušta čokolada??? Še en način, da lahko ''uživate'' v njej:

user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.11.2011 12:45:28 >

clock-img

06.11.2011, 09:36

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

punce mene pa zanima kako vam uspe ostati motivirane dalj časa? jaz sem na začetku vedno zagnana in mi ni tak hud problem ne telovadit ne držat dieto potem pa me po določenem času vse mine. vem, da te lahko motivirajo sami rezultati, če dovolj dolgo vstrajaš samo vseeno... tokrat bi bila rada že prej pripravljna. mal se čudno slišiuser posted image

_____________________________


clock-img

06.11.2011, 13:17

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

punce mene pa zanima kako vam uspe ostati motivirane dalj časa? jaz sem na začetku vedno zagnana in mi ni tak hud problem ne telovadit ne držat dieto potem pa me po določenem času vse mine. vem, da te lahko motivirajo sami rezultati, če dovolj dolgo vstrajaš samo vseeno... tokrat bi bila rada že prej pripravljna. mal se čudno slišiuser posted image



Hehe - odpreš temo v smislu 'Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin' in se potem med sabo motiviramo, bodrimo, stojimo ob strani. In v super feelingu, ko se mi hlače 'vrtijo' in me ne tiščijo, pa še občasno na MONU prebiram success stories o puncah, ki so sklestile 20 (nekatere tudi 60) kg in si mislim, če je njim uspelo sklesti toliko, potem ni vrag, da meni teh 7 tudi ne bi uspelo. Vmes si pa dovolim dneve kršenja, ampak potem se trudim biti spet naprej pridna. user posted image

clock-img

06.11.2011, 18:17

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Dobra, dobra Se*,upam da tudi sama dvignem takole roke jutri na tehtnici. user posted image
Josephine, kar se tiče motivacije za dalj časa...to je bilo meni najtežje. Vedno sem bila na začetku zagnana, na hitro shujšala, po dieti pa hop spet po hrani v še večjih količinah. Zato sem pred pol leta rekla stop in začela 5x na dan jesti po malem. V bistvu vse, s tem da kruh jem samo zjutraj, sadje samo dopoldne, za kosilo ne mešam OH in B, za večerjo pa kaj lahkega pojem. Pa mi je uspelo v pol leta sklestiti 10 kg. Zdaj me še vedno premami kak dan, po pojem tudi pol čokolade naenkrat, vendat točno vem, da bom naslednji dan in še potem jedla spet umirjeno. Torej po malem in večkrat. Zaenkrat je to recept, na katerega stavim. user posted image

Drugače pa eno splošno vprašanje, punce. Kaj bomo decembra ob vseh teh dobrotah? Jaz bom verjetno na vzdrževalni, ne bom računala na to, da bi v tem prgrešnem mesecu kaj shujšala. user posted image

Lep nedeljski večer vam želi, pozdravčekuser posted image

clock-img

07.11.2011, 08:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.11.2011, 08:33

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Vilma - hehe, in kako je bilo jutranje tehtanje? :)Ja, december ne bo shujševalen, ampak vzdrževalen. Me pobere, če se bom mogla odpovedati vseeem dobrotam!
user posted image

Registrirana - go for it!Saj bo šlo, najprej kratki in počasni koraki, potem stopnjuj tempo in kmalu boš glavna 'ločevatorka' (juj, kakšen izraz user posted image ) med nami!

Etola - od sobote imam novo tehtnico. Tehtala se še nisem. Ne upam. Jo grem kar zdaj obiskat. Držte pestke, da pokaže ali minus, ali pa vsaj ostane na istem.


Ajdmo punce! Let's lose some weight!

user posted image

clock-img

07.11.2011, 08:43

clock-img

lila krava

pencil-img

24

Kako pa kaj poteka pri vas tehtanje, ali se sploh ne obremenjujete z kilogrami. Jaz sem res pričela paziti na prehrano prejšnji teden, pa mi je dosedaj uspelo samo en dan, da nisem zvečer napadala junka.
Danes sem odločena, da res po 17.h ne pojem nič več, mogoče popijem kakšen jogurt - lahek, pa bez sira, ker potem pri siru pretiravam orto.
Imam občutek, da vedno ko pričnem paziti pri prehrani, se mi kile kar povečujejo, ne pa znižujejo!

clock-img

07.11.2011, 08:56

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

jaz sem pa včeraj naredila tak svetovni hruškov kolač s pistacijami, da raje ne popam slike tle gor ker bo štala.. samo moram mal pazit, ker nočem ratat žoga.. user posted image

danes grem k zdravniku - nikakor se ne morem pozdravit in se posledično ne gibljem veliko user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem