cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?

  
clock-img

24.09.2011, 22:56

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Polom na celi črti, od hrane do gibanja user posted image
rabim brco v rit user posted image



user posted image user posted image
A bo dobra? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Evo sem vas uspela prebrat od začetka in punce, super ste.user posted image Če je kateri dol padlo, naj sam prebere prvih nekaj strani, kjer je sama pozitiva.



Jaaaaa, pa res! Sem jih kar šla brat! We can do it drage moje hujšarice! user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

24.09.2011, 22:58

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Polom na celi črti, od hrane do gibanja user posted image
rabim brco v rit user posted image



user posted image user posted image
A bo dobra? user posted image




Si jo še zase privoščim!!!!!! user posted image

Pšt! Malo sem popustila. Bom priiidna obljubim. BTW - moja motivejšen -  kavbojke me že pridno čakajo v omari. Sem jih oprala z drugim pralnim praškom. Mogoče pa zdaj ne bodo tak na knap?

clock-img

25.09.2011, 08:20

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

http://www.drevesnica.si/ostale-rastline/40-zizula-v-loncu-ziziphus-jujuba.html - Mateyka, to je žižola.

In  , NISEM KAPITULIRALA  na sladki istri user posted image , bravo jaz.

Zdaj gremo na en hrib, Kokoško, tako  , da bo šla še kakšna kalorija v minus. Ajd bote pridne...jaz sem na -5 kg od 22. 8.2011, in tudi mene tako kot serendipity čakajo kavbojke v omari, sicer ne moji, pa vseeno si jih grem za božička iskatuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

25.09.2011, 08:49

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


In  , NISEM KAPITULIRALA  na sladki istri user posted image , bravo jaz.




Se moram še jaz pohvalit!user posted image Res vesela. Je bilo pa fino videti. Pa še tamal je dobro nagrado na radio Capris odkriluser posted image

Drugače smo se pa včeraj še fajn naplavali, ne vem kdaj nazadnje sem plavala 24.9user posted image

Zdaj pa šibamo na tek, potem pa piknik in za sladico še pečen kostanj. Mamamiauser posted image ta bo tud dons težka.

Uživajte v tej sončni nedelji!

clock-img

25.09.2011, 09:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro.
Jaz sem pa dan začela z grehom, par domačih piškotov sem dala v usta. user posted image Pa kaj čem, če jih je moj prnesu s poroke... Ampak se ne dam, za kosilo bo krompirjeva solata zame, za ostale pa zraven še ribice. user posted image

clock-img

25.09.2011, 10:19

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

O Najaa kako faaaajn, da si se oglasila. user posted image Dobrodošla, zdaj ko si ti zraven, bom imela še več motivacije za hujšat, pa klepetat pa še bolj. user posted image
Dobrodošli tudi Vespazijan in Darja. user posted image user posted image Mateyka zaenkrat sam škili k nam, upam da se nam tudi pridruži. user posted image Tudi mene zelo nasiti pol litre navadnega jogurtna, al kefirja al pa kislega mleka. Zelo priporočam tudi ostalim.

Drugače mi te dni gre zelo dobro, edino prebava me matra. Tko da moram dans kej neugognega pojest, da se mal ščistim. user posted image

Jedilnik včeraj.
Z: Kosmiči z mlekom
M: Jabolko
K: juha, gobova rižota, solata
M:indijski oreščki
V: kislo mleko

Danes pa:
Z: PZ kruh, marmelada
M: grozdje
K: zadnjič to leto roštilj. Zraven bo grška solata
V: upam, da mi uspe le s kakšnim kefirjem končat dan.

Zdaj pa šibam cunje obesit, nov stroj zalaufat, posteljnino preoblečt, pol pa via piknik.
Lepo nedeljo vsem hujšaricam! user posted image

clock-img

25.09.2011, 13:14

clock-img

majra

pencil-img

1499

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Polom na celi črti, od hrane do gibanja user posted image
rabim brco v rit user posted image



user posted image user posted image
A bo dobra? user posted image




odlična bo user posted image  hvala ti, zlata si user posted image
sem prišla glih pametno pred kosilom pogledat na forum

Ronja, super za negativni sladkor!

Najaa, Mateyka in Darja dobrodošle!
Najaa, jaz sem  na podoben način kot ti zgubila 15 kg. Sedaj pa ne gre že lep cajt nič dol, tako da bo poterbna še kakšna sprememba user posted image

Uškinamama, 5 kg v enem mesecu? Vsaka čast! user posted image  Kakšen maš pa ti recept?

Grem jest user posted image

lep dan

clock-img

25.09.2011, 14:37

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Ampak mi smo s to obrtjo zaključili tak da sem vesela, da imam dve zdravi punčki.


Hehe, saj jaz tudi - samo sva si vseeno zaželela še enega otročiča... No, bom vsaj vedela, če je res, da so fantki pač takoooooo zelooooooo drugačni in če res ni fora v vzgoji (kar malo dvomim). Videt čemouser posted image -

Kar se grehov tiče: jap, ta vikend nisem bila glih pridna (očitno taka lunauser posted image , ko smo vse malo popustileuser posted image ). Ma, v petek je lubi nekaj predaval in ga cel dan ni bilo in mali sta meli en precej razbijaški dan, tako da mi nekak ni ratalo skuhat celega kosila, ampak samo pol - torej samo zelenjavno juho. To je bilo sicer čisto ok, samo valjda sem bila potem zvečer lačna. In ko je lubi ob 21h prišel, samo samo pakirali za k dediju in seveda pri dediju naju je čakala ena velika škatla keksov... (dedi ve, ad je njegova hči in vse kar je njeno (otroci, nemož,...) tudiuser posted image ) in sem mela sicer najprej čisto ok namene, da tu ne bom jedla, ampak potem sva se počila dol, nisva šla takoj spat... in nekak sem se mu pridružilauser posted image . Sem pa jedla tudi sadje zraven, če to kaj štejeuser posted image . Pa cocta je bila light, hehe.
Včeraj sem pa pojedla zvečer dve lučki... Moram spet prešaltat na sadje. Sicer ga čez dan dosti pojem, ampak bi bilo fajn, da zvečer ne bi drugega... Sicer so kile kar ok 63,8 - glede na to, da sem mela že več ta teden in glede na grehe sem prav zadovoljnauser posted image .

Kar se brc tiče: po moje ene ful stroge diete itak ne moreš ves čas izvajat - nihanja so povsod v naravi, tudi v motivaciji, pač ne moremo bit skoz na 100%. Glavno je, da si potem ne rečemo: kamor je šel bik, naj gre še štrik, ampak da se naslednje dni spet malo sestavimo, pa je. Pa gre pač bolj počasi (gor ali doluser posted image ).

Tudi mene zelo nasiti pol litre navadnega jogurtna, al kefirja al pa kislega mleka. Zelo priporočam tudi ostalim.


Mene to nasiti samo, če not stresem še pol kile kakih ornk nedietnih kosmičevuser posted image . Mam pa to sicer zelo rada.

edino prebava me matra. Tko da moram dans kej neugognega pojest, da se mal ščistim


Hehe, pri meni pa ravno obratno - se ful "čistim" danesuser posted image . Samo pri meni je to dokaj pogosto...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

25.09.2011, 14:47

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Pozdravljeni.

Pa se vam jutri pridružim tudi jaz. Je res že skrajni čas, da naredim nekaj z mojimi kg, ki so se nabrali v zadnjem letu. V službi preživim ogromno časa, pa še delo za računalnikom je, tako da s premikanjem je bolj slabo. No moj plan je sledeč:
zajtrk: 3x na teden dovoljen polnovreden kos kruha, ostalo kosmiči, jogurt...itd
2x malica: sveže sadje, kakšne suhe slive, jabolka
kosilo: polovična porcija
večerja: nič

Sladkarije bodo na jedilniku, samo takrat ko bom šla na Rožnik oz. kakšen drug bližnji hrib, v nasprotnem primeru so prepovedane. No pa še takrat pride v poštev res nek mali košček čokolade..itd.

Športanje: najmanj 2x na teden Rožnik oz. po želji (kakšen tek..itd odpade, zaradi poškodbe kolena), pozimi kakšno plavanje

Pijača: samo voda in nesladkan čaj (zdaj v službi pijem samo vodo in čaje, doma pa me sokovi, ki jih imava vedno veliko na razpolago premamijo).

Upam, da mi uspe v nekaj mesecih shujšati do željene teže.

Lp

clock-img

25.09.2011, 16:07

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
http://www.drevesnica.si/ostale-rastline/40-zizula-v-loncu-ziziphus-jujuba.html - Mateyka, to je žižola.



ooooo, tole bi pa z veseljem probala - nisem še nikoli ne videla ne slišala in bere se slastno user posted image
http://en.wikipedia.org/wiki/Jujube


IZVIRNO SPOROČILO: Vilma
Mateyka zaenkrat sam škili k nam, upam da se nam tudi pridruži. user posted image



pismu, zdej si me pa pogruntala user posted image ja, neki škilim, samo nisem še v igri - malo "lunarim" s postom, da bi pa šla v detalje in doslednost pri vsakem obroku, hmmm.. zdajle sem ravnokar pojedla pol flancata (ostanek od tamaline malce) user posted image to glih ne gre skupaj s kakim shujševalnim režimom, a ne? user posted image

clock-img

25.09.2011, 17:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vilma hvala za tako lepo dobrodošlico, verjemi da bom tud jaz z veseljem klepetala. Sploh ko kile grejo dol še rajši o tem govorim. user posted image Sem pa ravno par dni nazaj razmišljala, kako sva nazadnje rekli, da se bova kmalu spet vidli a ne a ne? user posted image No pa je minilo že kar nekaj mesecev tak da se bo treba počas spet kej zment.

No ta vikend definitivno ni moj vikend. Zajtrka se držim ko pijanec plota in vsak dan jem sadje, okol 12-13h kosilo, sem še pridna... Pol s tavečjo 3. od petka šibamo dežurnemu, ker je ušesa ne nehajo bolet in tam sem spila eno belo kavo s čokolado user posted image (una iz mašine, ma ko je dobra!) in pojedla kinder bueno... V bistvu ga sploh nisem hotla, sem vzela sam enga za tamalo in se je zataknil - ni padel iz mašine pa sem mogla še enga vzet, da je drugi prvega porinil ven. user posted image Eh sem zafilozofirala zdej. V glavnem, po 3urnem čakanju sva bili sestradani in ker se ko smo bolani cartamo na vse možne načine, sva zavili v McDonalds... ostalo veste. user posted image
Bom pa jutri bolj pridna, pa v torek je luna HB, že komaj čakam.

clock-img

25.09.2011, 18:19

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vilma hvala za tako lepo dobrodošlico, verjemi da bom tud jaz z veseljem klepetala. Sploh ko kile grejo dol še rajši o tem govorim. user posted image Sem pa ravno par dni nazaj razmišljala, kako sva nazadnje rekli, da se bova kmalu spet vidli a ne a ne? user posted image No pa je minilo že kar nekaj mesecev tak da se bo treba počas spet kej zment.

No ta vikend definitivno ni moj vikend. Zajtrka se držim ko pijanec plota in vsak dan jem sadje, okol 12-13h kosilo, sem še pridna... Pol s tavečjo 3. od petka šibamo dežurnemu, ker je ušesa ne nehajo bolet in tam sem spila eno belo kavo s čokolado user posted image (una iz mašine, ma ko je dobra!) in pojedla kinder bueno... V bistvu ga sploh nisem hotla, sem vzela sam enga za tamalo in se je zataknil - ni padel iz mašine pa sem mogla še enga vzet, da je drugi prvega porinil ven. user posted image Eh sem zafilozofirala zdej. V glavnem, po 3urnem čakanju sva bili sestradani in ker se ko smo bolani cartamo na vse možne načine, sva zavili v McDonalds... ostalo veste. user posted image
Bom pa jutri bolj pridna, pa v torek je luna HB, že komaj čakam.



Kdaj pa se začne v torek luna?

clock-img

25.09.2011, 18:38

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V glavnem, po 3urnem čakanju sva bili sestradani in ker se ko smo bolani cartamo na vse možne načine, sva zavili v McDonalds... ostalo veste. user posted image
Bom pa jutri bolj pridna, pa v torek je luna HB, že komaj čakam.


Naja ko se cartajo naši otročki, se moramo tudi malo mamice. Sploh če so malčki bolni.
Kavica seveda da bo padla, najbolj da se na hitro zmeniva, tako nama gre najbolje. user posted image
Liana dobrodošla tudi ti med nami. user posted image
Mateyka dobra priprava je polovica izvedbe user posted image MOja edina letošnja novoletna zaobljuba je bila, da bom shujšala, pa sem se lotila zbijat kilogramčke sredi maja. user posted image
Danes sem na pikniku sicer ločevala, ampak pojedla ogromne količine hrane. Sem mislila, da se po štirih mesecih želodček že fajn skrči, no danes se je izkazal kot ena sport bili torbica. Tako da večerja odpade. Jutri je vaganje, škoda se mi zdi da bo isto kot prejšnji teden. Pa še ta prebava me heca. user posted image

clock-img

25.09.2011, 19:36

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

Uškinamama, 5 kg v enem mesecu? Vsaka čast! user posted image  Kakšen maš pa ti recept?

Joj, še sama sem presenečena - ampak to je itak več ali manj voda. Sem se pa odpovedala nočnemu hranjenju user posted image  - dolga zgodba, vam povem ob priliki in vsak dan telovadim tako ali drugače, Plavam, tečem, orbitrekam enkrat na teden pa imam randi s osebno trenerko user posted image , ki je bila po mojem v prejšnjem življenju nacistični paznik.

Danes sem ful jedla - vse skupaj pa nič. Večinoma sadje in zelenjavo, pa Kokoš smo osvojili user posted image

Vilma - če te heca prebava probaj deci vode z limoninim sokom in sodo bikarbono .

Mateyka - zdaj je čas žižol, zagotov jih dobiš na ljubljanski tržnici pri primorkah
.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

25.09.2011, 20:47

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pardon, prazna luna bo 29.9., začne se ob 5.04 zjutraj.

Sem pa seštela 1+1, zakaj sem tak lačna in nenasitna danes - menstra is on the way. user posted image

clock-img

25.09.2011, 22:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Popravek - 27.9., začne se 13.09.
Sem najprej gledala avgust.user posted image

clock-img

26.09.2011, 08:58

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Jutrooo! Danes je spet ponedeljek! Dan, da ''pospravimo'' vse grehe iz vikend tajma v omare in pogledamo naprej v teden, ki nas čaka. Jap, tehtanje zame danes odpade. Se mi je od vsega hudega tehtnica nekam skrila  user posted image user posted image user posted image No, morda me je pa 'luna' nosila in sem jo jaz? Anyway & anyhow - se delam, da se skriva, ker nisem pripravljena na soočenje. Bo naslednji ponedeljek toliko slajše! user posted image user posted image user posted image

Vse 'ta nove' - dooobrooodoošleee in obilo minus kilogramčkov vam želimo!

Ena za motivejšen danes:

user posted image

Obljubljam, da bom pa ta teden dosti bolj pridna kot sem bila prejšnji. Če ne mi kavbojke pobegneje iz omare. Potem bom pa le trenirkala naokoli user posted image

Lep začetek tedna vam želim!


clock-img

26.09.2011, 09:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dobro jutro.
Dan začenjam z banano in belo kavo, za kosilo bodo špageti s paradižnikovo omako in zeleno solato, za malico sadje in za večerjo kaj lahkega, ker sem od vikenda še čist prežrta.
Tole pa Ema Kurent pravi o mlaju:
Jutri bo mlaj. Želite shujšati? Danes in jutri ni treba stradati, hitreje in bolj zanesljivo boste dosegli svoj cilj, če se vsaj v obdobju 14 dni po mlaju, ko telo močneje absorbira, odpoveste samo kruhu, pecivu in sladkorju (kar je itak manjvredna in nepotrebna hrana).

V glavnem do polne lune je fajn belo moko črtat z jedilnika.
Zdej grem pa mal delat. Ta teden bo tavečja doma, ker ima vneta ušesa, jaz bom pa mal čistke po stanovanju delala. Tud tako se kurijo kile. user posted image


< Sporočilo je popravil Najaa -- 26.9.2011 9:06:28 >

clock-img

26.09.2011, 09:56

clock-img

diana 28

pencil-img

681

pozdravljene,
Upam, da nisem prepozna. Vas berem že nekaj dni vendar si nisem vzela časa za pisat. Se mi zdi pa zanimivo in bi rada poskušala tudi jaz. Med poletjem sem si veselo nabrala nekaj kg preveč user posted image  in bi jih rada malo znižala. Sicer nisem glih preveč debela vendar problem je, da mi gre vse v trebuh in prsi in zgledam kot bi bila v kakšnem 5 mesecu čeprav nisem. Visoka (oz nizka) sem 155cm imam pa 51 kg. Rada bi prišla na 48 ali 47, kar je zame čisto dovolj. Se res bolje počutim brez šlaufkov okrog pasu. In res se jih težko znebim user posted image  Vse kar pojem mi poveča moj buček user posted image

Izbrala sem dieto s testeninami, ker ni preveč kruta user posted image   http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-s-testeninami/ -Vem, da je malo veliko za jest vendar mislim, da bo šlo zaradi ločevanja in tudi obroke bom malo omejila. Če ne bo šlo dol bom izbrala drugo user posted image  

To je glede hrane ... Glede telovadbe pa danes začnem z ZUMBO. Vsak ponedeljek torej ZUMBA. In dodatno še sreda, petek TENIS. Med vikendom pa še sprehodi, hoja in telovadba doma za izboljšanje drže. Malo se namreč ukrivljam verjetno zaradi teže prsi user posted image  in res grdo zgleda user posted image

No, morala sem napisati, da me malo motivira user posted image , ker brez tega verjetno popustim že jutri. Se bom držala. V enem mesecu upam, da mi uspe in še bolje bo, če težo obdržim.

Pa še vsak teden si za nagrado privoščim nekaj samo zase. Ta teden sem si izbrala frizerko(itak je že tudi časuser posted image ), drugo teden masaža, tretji savna, četrti pa še ne vem  user posted image  ...nekaj se bom zmislila...
No, sedaj pa veselo na hujšanje user posted image ...

clock-img

26.09.2011, 10:11

clock-img

ronja

pencil-img

15289

odpoveste samo kruhu, pecivu in sladkorju (kar je itak manjvredna in nepotrebna hrana)


SAMO? Kako so lahko sladkarije samo sladkarije?user posted image To je ful pomembna hrana - in v bistvu meni očitno potrebna, ker brez njih navadno precej shujšamuser posted image .

No, morala sem napisati, da me malo motivira user posted image , ker brez tega verjetno popustim že jutri.


A ni to hecno - če se samo odločiš enostavno ne zaleže enako kot če še napišeš - ljudje smo smešniuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

26.09.2011, 10:42

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Ja, res smo smešni ljudje  user posted image ...

Že ko sem samo brala mi je bilo lažje, da sem se odločila, da sedaj pa resno žačnem... Veš, da nisi sam v tem user posted image

clock-img

26.09.2011, 11:00

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Go diana 28! user posted image

clock-img

26.09.2011, 11:50

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Diana 28 dobrodošla. user posted image  So mi všeč tvoje tedenske nagrade, zelo zelo. user posted image  Tudi jaz sem si ta teden privoščila frizerja, prejšnji teden sem si kupila čevlje, drugače pa v kratkem pade kaj za oblečt. Sicer ne smem preveč hitet, moram spravit dol še 4 kg, potem pa me obvezno čaka prenovitev spodnjega perila. Tega se najbolj veselim. user posted image  Kar se tiče ukrivljene drže, te popolnoma razumem. Jaz se zadnje čase vsakodnevno opozarjam, da se moram zravnano držat. Ker pokončna drža je nekaj, kar šteje več kot 5 izubljenih kilogramov. user posted image  Ti imaš itak malo za zgubit, tko da punca trebuh not, joške ven in z dvignjeno glavo v svet. user posted image  Tistih par kg boš pa tik tak v naši družbi zgubila. Bom si malo pogledala to tvojo dieto, za testeninsko pa res še nisem slišala. Jaz sem sicer bolj mesni tip, meso bi lahko jedla 3x na dan več mesecev skupaj. user posted image  
Serendipity pusti trenirko v omari, nov teden je pred nami, sej bo šlo, sam ne zgubit motivacije. user posted image
Jaz sem v zadnjem tednu zgubila 0,4 kg, bravo zame! user posted image  Sicer gre počasi ampak ziher dol. Sem zadovoljna, zelo zelo. Še slabe štiri kilogramčke, pa bo. user posted image

clock-img

26.09.2011, 12:59

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Nimam časa za nazaj brat, tako da to kasneje pride na vrsto.

Če mi je sobota uspela, kar se slaščic tiče sem včeraj pogrnila.user posted image Pojedla 4 čevapčiče, en kos kruha, eno palačino s skuto ter eno skledico kostanja. Preveč. In zvečer sem mislila, da me bo razgnalo.
Tako, da je tehtnica pokazala 1,7 kg manj v enem tednu. Se pravi da je šlo nekaj dkg gor od tehtanja po zadnjem krajcu.

Danes sem spila dve beli kavi, pojedla pol jabolka. Še ta teden bom poskusila s sadjem (več ali manj).

Bodite pridne in se beremo!

clock-img

26.09.2011, 13:30

clock-img

bambika

pencil-img

147

Pozdravljene!
Po dolem času se javlam, vsem čestitke za izgubljene kg jaz nisem tako pridna.Smo meli včeraj krstitje,tako da sma v soboto s tačo na veliko pekli in seveda je bilo treba pečeno tudi porbat.Včeraj sem bila malo bolj pridna edino en mali košček torte sem pojedla,prvo nisem hotla pol so me pa vsi postrani gledali sem si pa čist malega odrezala,da nisem mela tolk slabe vesti.user posted image Kg so ostale iste 59,7kg,če bo šlo tako naprej se 3kg ne bom znebila še kako leto.user posted image
Danes sem že bila bolj pridna
Z:banana
M:banana
K:kos odojka,2 paradižnika,pol kosa kruha

Šibam po malo v vrtec pa vas preberm za nazaj zvečer pa pokomentiram.










z

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem