cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

06.04.2011, 22:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2011, 22:26

clock-img

Majcika2

pencil-img

3

Sibill.... iskreno sožalje.... v mislih sem s tabo... user posted image user posted image .....

clock-img

06.04.2011, 22:53

clock-img

Zvončka

pencil-img

45

Iskreno iskreno sožalje...ne najdem besed... 

clock-img

06.04.2011, 23:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2011, 23:22

clock-img

erna14

pencil-img

2245

sibil iskreno sožalje...ne morm vrjeti in ne moram razumeti zakaj???pa vendar....bodi močna za Lukasa in svojega moža in tudi za sebe..vrjami Patrik bi si to želel....naj počiva v miru... 

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

clock-img

06.04.2011, 23:26

clock-img

hermy1

pencil-img

1462

user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

clock-img

06.04.2011, 23:35

clock-img

lex

pencil-img

6532

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

07.04.2011, 07:42

clock-img

pikica*

pencil-img

2050

Sibil, sožalje tudi z moje straniuser posted image . Ne bom rekla, da bodi močna za druge, ker zna to biti včasih strašno breme. Dovoli si žalovati na svoj način. In ne pozabi, da bo Patrik vedno ob tebi in v tebi.   

clock-img

07.04.2011, 08:01

clock-img

soni

pencil-img

403

Iskreno sožalje!user posted image

clock-img

07.04.2011, 08:04

clock-img

Nenya

pencil-img

887

user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje.

clock-img

07.04.2011, 08:12

clock-img

brkn83

pencil-img

3022

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iskreno sožalje.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

clock-img

07.04.2011, 08:21

clock-img

amm4

pencil-img

103

Iskreno sožalje!
user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 08:44

clock-img

*sonchek*

pencil-img

1090

Draga Sibil, iskreno sožalje tebi in celi družini. user posted image user posted image user posted image
Patrik, naj ti bo lepo med angelčki - čuvaj svojo družinico. user posted image

clock-img

07.04.2011, 08:58

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

07.04.2011, 09:04

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

O moj bog, Sibil,user posted image user posted image user posted image user posted image en koš objemčkov za vas vse ... user posted image user posted image user posted image ...

user posted image

clock-img

07.04.2011, 09:05

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala vsem za sožalje, jih z možem bereva in jokava zraven.

Patrik je bil čisto zdrav fantek, v torek je v šoli šel po en košček kruha, ko je ugriznil kruh se mu je košček zaletel in šel v sapnik. Ob prehodu mimo glasilk se je košček kruha dotaknil enega živca, ki nadzira srce in srce je ponorelo, šlo v zelo hitro bitje. Srce se hitro utrudi in to bitje ga je preveč utrudilo, tako da ga niso mogli več povrniti na naravem ritem.user posted image

Če bi samo kos kruha šel v sapnik bi ga lahko izkašljal ali pa imel sedaj pljučnico, tako  pa je usoda očitno hotela, da gre k angelčkom.

Ne morem razumeti, res ne. tako živahen je bil, tako zdrav, tako lep, moj zlati sonček.user posted image user posted image user posted image user posted image

In jutri ga bomo pokopali......sploh ne vem kako zdržat.




Draga Sibil, mož, mali bratec-že od včeraj neprestano mislim na vas, zelo mi je hudo, jokam, ne morem vrjeti da se je usoda tako grdo poigrala z vamiuser posted image user posted image user posted image ...težko je karkoli napisati, ker izgubiti otroka je največja žalost in trpljenje ki doleti starša!
Naj vas Patrik čuva, vedi, da bo vedno poleg Vas in ko boste pripravljeni enkrat..nekoč...boste razbrali njegove znake in vedeli da kljub temu da ga fizično ni več med vami, je na neki drugi ravni vedno tu, vedno z vami...velik user posted image !

clock-img

07.04.2011, 09:08

clock-img

Anonimen

Oh, Sibil, ne dojemam. Grozno, grozno kruta je usoda.

Mislim na vas in na Patrika, čuva vas mali angelček. user posted image

clock-img

07.04.2011, 09:14

clock-img

bebii

pencil-img

72

Iskreno sožalje vsem skupaj.

clock-img

07.04.2011, 09:15

clock-img

juhica

pencil-img

354

Sibil RR, moje sožalje ob izgubi ljubljenega sinkota user posted image user posted image user posted image .

Čeprav se ne poznamo, me je zelo prizadelo, ko sem včeraj prebrala.
Spomnilo me je na mojo nemoč in vse druge občutke, ko sem skoraj izgubila svojega starejšega sina pol leta nazaj, je bil čudež, da je preživel, celo brez posledic, ampak še zdaj skoraj vsak dan pomislim na to, da ga lahko ne bi bilo več in mi še vedno stopijo solze v oči...

Ne predstavljam si kaj preživljaš, kljub vsemu tebi in tvoji družini želim, da preživite jutrišnji dan, in da bo to zadnji najtežji dan v tvojem življenju user posted image user posted image user posted image .

clock-img

07.04.2011, 09:17

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Moje iskreno sožalje! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

clock-img

07.04.2011, 09:20

clock-img

Petyyyy

pencil-img

239

Draga Sibil

Nimam besed z katerimi bi lahko izrazila sočustvovanje, ISKRENO SOŽALJE celotni družini, tebi pa moč vsega sveta, da boš zmogla vsak naslednji danuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 09:37

clock-img

Wannabemommy

pencil-img

729

Nimam besed, sam solze mi drsijo po licu,....tud sama imam Patrika in lahko si sam zamislim tvojo oz. vašo bolečino ob izgubiuser posted image user posted image user posted image , lahko sam rečem iskreno, globoko sožalje in da smo z mislimi z vami.

Tega nebi smel doživet noben starš,.......user posted image user posted image user posted image  vaš angelček Patrik pa naj počiva v miru,..............user posted image

clock-img

07.04.2011, 09:38

clock-img

nincrli

pencil-img

1636

Draga Sibil res iskrene sožalje tebi in družini tudi od mene! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D

clock-img

07.04.2011, 09:45

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Iskreno sožalje Sibil user posted image ...res je kruto in nedoumljivo, kako usoda obrne življenje v drugo stran. Ne morem si misliti kakšno bolečino doživljate in šok, tisoč vprašanj, tisoč dejanj... veliko nas je, ki iskreno sočustvujemo s teboj in tvojo družino.
Ne bom govorila, da bodi močna, ker dejansko ob taki žalosti samo plavaš s tokom, želim pa ti, da bo nekje...nekoč...čas omilil bolečino, ki je najverjetneje te dni skoraj nepredstavljiva...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

07.04.2011, 09:45

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

moje iskreno sožalje!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem