cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Patrik - za vedno naš

  
clock-img

09.04.2011, 15:28

clock-img

girly

pencil-img

951

Vsak človek ima svoje poslanstvo. Nekateri ga izpolnejo prej,drugi kasneje. Mali Patrik je svoje poslanstvo izpolnil zelo zgodaj, veliko naučil vse okoli sebe, vas razveselil. Vem,da je težko, bolečina ne bo nikoli izginila, a naučili se jo boste nositi in z njo živeti. Nikoli ne pozabite, kako zelo vas je imel rad in da vas bo vedno spremljal, vsak vaš korak, mali angelček bo vedno z vami. Iskreno sožalje tudi z moje strani....

_____________________________

Kris je najin sonček :)

clock-img

09.04.2011, 16:37

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Patriku v slovo

Ne vem kje si sedaj, ne vem kaj delaš, vem samo, da mene boli. Boli tako zelo, da skoraj ni za zdržat.
Še teden dni nazaj si tekal po stanovanju, razlagal kako lepo je bilo na tečaju plavanja, ki si ga imel s šolo, spraševal kam gremo naslednji dan, pa če lahko dam risanke na televizijo.
Oboževal si nogomet, vsak teden si ga igral v šoli, če je bil na televiziji si izbral ekipo po barvi dresa in navijal celo tekmo, ob vsakem golu pa skakal od navdušenja, četudi je bil od nasprotnikov.
Ko sem kuhala kaj tebi dobrega si stal zraven štedilnika in spraševal kaj kuham, če si videl pire si skakal od veselja, ker si ga imel tako zelo rad.
V šolo si zelo rad šel, tam si se zabaval in igral.
Vsak od teh spominov tako zelo boli, sploh ko se zavem, da te ne bo več. Radi smo te imeli, tolaži me to, da smo ti ljubezen izkazovali vsak dan posebaj, da si vedel, kako te imamo radi.
Zadnji večer doma sem ti povedala, kako zelo si lep z novo frizuro in v novem puloverju, tako si bil ponosen nase, tako lep, tako sladek je bil tvoj zadnji poljubček....kako naj mama preboli ob misli, da takega poljubčka ne bo nikoli več dobila?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Patrik radi te imamo, tudi če si daleč upam, da to čutiš. Za vedno boš moj zlati Patrik, nihče te ne more nadomestiti. Daj mi moč, da preživim to življenje brez tebe, ker me Lukas potrebuje.

V mojem srcu boš vedno, ti pa nosiš kos mojega srca s seboj, kjerkoli si.

Ljubezen moja, upam, da se nekega dne srečava, do takrat pa čuvaj nas tri, ki smo te imeli najraje na svetu in ki te bomo vedno pogrešali!

Tvoja zlata mamica, ata in Luš

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

09.04.2011, 17:05

clock-img

TaMaSa

pencil-img

1069

Sibil, kako lepo pismo si napisala svojemu sincku.
Patrik je dozivel skoraj sedem let- srecno in obdan z veliko ljubezni. To naj ti bo v tolazbo.

Odkar sem tole prebrala, ste mi vsak dan v mislih in vsak dan bolj se zavedam, kako nepredvidljivo je vse:(
Zelim ti vse dobro in Patrik naj cuva na svojo druzinico.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

clock-img

09.04.2011, 17:16

clock-img

gita10

pencil-img

1507

DRaga Sibil ne veš kako vam želim moči, da tole prebrodete, čeprav sama ne vem kako bi na tvojem mestu. Bodite močni ..zavedaš se, da si storila vse v tem njegovem kratkem življenju, da si mu podarila sedem lepih let , tudi on jih je tebi. Na žalost se zavemo kako važni so te lepi trenutki z našimi otroci šele takrat ko jih ni več. sama sem se jih  zavedala šele sedaj ob vaši tragediji. V mislih smo z vami cela naša družina in vam želimo moči in zdravja. Patrik pa bo saj sama veš v vapih srcih živel večno.

clock-img

09.04.2011, 17:16

clock-img

madona77

pencil-img

229

Sibil user posted image user posted image

clock-img

09.04.2011, 20:14

clock-img

Anonimen

Sibil ne poznam te pa mi je grozno hudo, lahko rečem samo iskreno sožalje. To se ne bi smelo zgodit.
Preveč hudo je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

09.04.2011, 21:56

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Sibil, v mislih sem s teboj!

clock-img

09.04.2011, 21:57

clock-img

S*

pencil-img

3006

Sibil user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2011, 22:17

clock-img

sasi13

pencil-img

1020

nimam drugega napisati kot tole user posted image  user posted image  user posted image ko sem prebrala tvoj post. Si ne predstavljam te bolečine. Če ti lahko kako pomag (amo) nam povej.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

clock-img

09.04.2011, 22:35

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

Sibil vsak dan sem v mislih s teboj.
Saj ne vem, kaj naj napišem, hudo mi je in jočem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

10.04.2011, 00:16

clock-img

maronine

pencil-img

64

Sibil RR...Poznam te samo preko nicka a kljub temu zadnja dva dni odkar sem prebrala tvoj post neprestano razmišljam o malem dečku,ki je prehitro zapustil ta svet.Ko si napisala še kako se je zgodilo...user posted image user posted image user posted image pognala sem se v otroško sobo in nisem vedela katerega naj najprej objamem od svojih otrok.ne predstavljam si kaj preživljaš,niti kako globoka je tvoja bolečina in bolečina bližnjih.in zdi se mi da sem nekako prijaznejša do otrok,da imam več časa da jih poslušam,da jih večkrat objamem kot preden sem prebrala tvoj post...Želim ti povedat,da kadarkoli je možno govori o svojem Patriku,spominjaj se dobrega in slabega v njegovem življenju in ne dovoli da te utišajo!!Ne verjamem da boš kdaj pomislila nanj brez bolečine ,iz srca pa ti želim da bo ta vedno manjša.Iskreno sožalje tebi,očku in malemu bratcu!Naj Patrik počiva v miru!

clock-img

10.04.2011, 14:07

clock-img

malamedika

pencil-img

353

Sibil  iskreno sožalje   vsem,mali Patrik pa naj počiva v miru ter pazi na vse vas .
Hudo mi je   in jočem z vamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.04.2011, 20:48

clock-img

ksenjaka

pencil-img

82

Draga Sibil
Za vašo tragedijo sem izvedela danes in že cel dan jokam. Nimam besed le solze mi polzijo po licih.
Ko mi je pred 2 leti umrla mama, se mi je sesul svet. Da bi mi umrl otrok si ne znam predstavljati. Prebrala sem mnogo knjig na temo življenja po smrti. Priporočam Deepak Choprak. Priporočam tudi Tejo Melinc. Prvič me ni prepričala, drugič me je.
Vaš angelček je nekje blizu vas, verjemite mi.
Molim za vas in za vašega angelčka. Bodite močni!

clock-img

10.04.2011, 21:24

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

Draga Sibil, poznamo se samo preko RR, ampak ta trenutek mi je žal, da sem odprla temo "v objemu žalosti" user posted image user posted image user posted image ...

Sploh ne vem kaj naj napišem, ker za kaj takega ni besed user posted image ,...

Naj Patrik počiva v miru user posted image . Celi tvoji družini izrekam globoko sožalje user posted image




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

10.04.2011, 21:24

clock-img

JURE06

pencil-img

12

user posted image user posted image user posted image še enkrat: držite se!!! user posted image user posted image user posted image , drugega žal ne zmorem.

clock-img

10.04.2011, 21:37

clock-img

darja.mark

pencil-img

1244




IZVIRNO SPOROČILO: maronine

Sibil RR...Poznam te samo preko nicka a kljub temu zadnja dva dni odkar sem prebrala tvoj post neprestano razmišljam o malem dečku,ki je prehitro zapustil ta svet.Ko si napisala še kako se je zgodilo...user posted image user posted image user posted image pognala sem se v otroško sobo in nisem vedela katerega naj najprej objamem od svojih otrok.ne predstavljam si kaj preživljaš,niti kako globoka je tvoja bolečina in bolečina bližnjih.in zdi se mi da sem nekako prijaznejša do otrok,da imam več časa da jih poslušam,da jih večkrat objamem kot preden sem prebrala tvoj post...Želim ti povedat,da kadarkoli je možno govori o svojem Patriku,spominjaj se dobrega in slabega v njegovem življenju in ne dovoli da te utišajo!!Ne verjamem da boš kdaj pomislila nanj brez bolečine ,iz srca pa ti želim da bo ta vedno manjša.Iskreno sožalje tebi,očku in malemu bratcu!Naj Patrik počiva v miru!




maronine, upam da se ne jeziš, a se bi kar podpisala pod tvoj post.
Zelo me je pretsresla že smrt deklice Zale, ki jo je oče vrgel skozi okno, sedaj pa še tvoj fantek, Sibil...odkar sem slišala za to tragično nesrečo, mi solze stopijo v oči večkrat na dan, spomnim se na vas, ko gledam svojega sinka, ko mi kako ušpiči se ne morem več jeziti nanj kot včasih,...zelo mi je hudo, ne morem si predstavljati kako je vam,....upam da vam bo sčasoma lažje in da se boste nekoč spet srečali in bili spet srečni. Jočem z vami in mislim na vas in vašega malega fantka user posted image

clock-img

10.04.2011, 21:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.04.2011, 22:05

clock-img

Dajadada

pencil-img

1132

Sibil, veliko nas misli nate in na tvojega angelčka. Rada bi ti povedala kaj vzpodbudnega, pa nimam besed. Velik objem in veliko ljubezni želim vsem trem.

clock-img

10.04.2011, 22:24

clock-img

valči

pencil-img

2344

Draga Sibil!

Čeprav te poznam samo preko RR,te nekako poznam.
In odkar sem včeraj to prebrala,joj,kaj me je vleklo na to temo.
user posted image user posted image user posted image jokam,solze mi tečejo ob misli,da tvojega fantka ni več.Kruto,prekruto,skoraj neresnično se bere.Globoko me je pretreslo,nepravično,da svojega otroka pokoplješ.

Svoje trei srčke nekako bolj cartam,popuščam,mislim na Patrika,ki vas nekje zgoraj čuva in vam daje moč.

Saj ni pravih besed v tolažbo,res ne.Karkoli napišem,ti ne bo v pomoč.

Vedi le,da smo z mislimi z vami,en velik virtualni user posted image ,pa za vašo družinicouser posted image ,pa za Patrikauser posted image ,naj mu bo lepo tam nekje,vedi,da vam je še kako blizuuser posted image user posted image
Res mi je hudo za vas,ni beseduser posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

10.04.2011, 22:32

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Sem brez besed user posted image user posted image user posted image . Iskreno sožalje.

clock-img

10.04.2011, 22:54

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Sibil, ne poznam vas, ampak jokam od žalosti in grozeuser posted image user posted image user posted image . Iskreno sožalje!!!!!

clock-img

10.04.2011, 23:21

clock-img

Lejči

pencil-img

520

Sibil, iskreno sožalje.

clock-img

11.04.2011, 07:34

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Patrik počivaj v miru, družini pa iskreno sožaljeuser posted image

Preveč bolečine, žalostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2011, 09:03

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

Iskreno sožalje tebi Sibil in vsem tvojim.
Naj mali angelček počiva v miru.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2011, 09:18

clock-img

marty5

pencil-img

1570

Sibil, te dni ste vedno v mojih mislih in vsakokrat, ko pogledam svoja dva fanta, me stisne pri srcu, ker si samo predstavljam tvojo bolečino in mi je že neizmerno hudo.

Kot so že druge povedale - tudi jaz opažam, da sem na nek način bolj pozorna, manj živčna do svojih otrok in se toliko bolj zavedam dragocenosti vsakega trenutka z njimi. Sibil, mogoče je tudi v tem en del Patrikove zapuščine, da nas je vse spomnil, kako dragocen je vsak trenutek, ki ga preživimo skupaj.

Ni pravih besed tolažbe, iskreno pa vam želim, da vam čas prinese uteho in bodo nekega dne tudi za vas dnevi spet sončni. Trdno verjamem, da se je Patrik le sprehodil na lepši svet, kjer se smeje in igra, saj ve, da ste le eno misel, en spomin stran.....

Iskrene sožalje user posted image




_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem