cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Patrik - za vedno naš

  
clock-img

08.04.2011, 16:32

clock-img

nimanorwen

pencil-img

344

Slišala sem danes po radiu, v avtu. Sem se najprej zjokala. Potem pa še tukaj preberem. Sibil ... res ni besed. Pošiljam vam objem, mislim na vas. Nočem si predstavljat, kaj daješ čez ... Večno bo v vaših srcih. Držite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 16:39

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Sibil, ne morem in ne morem dojeti kaj se je zgodilo...user posted image  Si niti približno ne morem predstavljati kaj trenutno preživlja tvoja družinica. Tebi, tvojemu možu in Lukasu želim iskrene sožalje in da skupaj najdete moč, da prebrodite to tragično izgubo. user posted image  Za Patrika pa bomo tudi mi prižgali svečno. Sibil, user posted image .

clock-img

08.04.2011, 17:16

clock-img

kasso

pencil-img

4503

Iskreno sožalje sibil user posted image user posted image user posted image ...držite se!

clock-img

08.04.2011, 17:56

clock-img

aprilčica07

pencil-img

4130

Že cel dan ste v mojih mislih... ne morem in ne morem razumet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo prižgali svečko za malega angelčka.. user posted image user posted image user posted image user posted image

Jočem z vami..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm

clock-img

08.04.2011, 19:03

clock-img

alda

pencil-img

3570

že dva dni izbiram in razmišljam kaj napisati, pa preprosto ne najdem besed.,
le solze mi polzijo po licih .
Iskreno sožalje draga Sibil tebi, možu, malemu Lukasu in vsem, ki ste ga in ga boste vedno imeli radi,
ti Patrik pa počivaj v miru, tam med zvezdami!

< Sporočilo je popravil alda -- 8.4.2011 19:04:40 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

08.04.2011, 19:04

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Hvala za vaše besede, z možem čisto vsako sporočilo prebereva in jokava, ker čutiva, da vam ni vseeno, čeprav se ne poznamo osebno.

Patrikov pogreb je mimo, bilo je ogromno ljudi, ravnatelj šole je imel govor, ki naju je z možem pretresel do konca, saj je bral, kaj so sošolci povedali o Patriku.user posted image user posted image

Naša mala nežna dušica ima sedaj svoj grob, živ pa naprej z nami, v naših dušah.

Tolaži nas to, da se mogoče še kdaj vidimo in da upava, da ga sedaj čuva preljuba babica, ki je umrla dve leti pred njim.user posted image

Hvala vsaki posebej za lepo sporočilo, če ima katera takšno izkušnjo pa prosim, če me kontaktira, da mi da nekaj nasvetov.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

08.04.2011, 19:06

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Sibil, objem zate.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

08.04.2011, 19:06

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

moje iskrene sožalje naj vas angelček čuva dol z nebes in zvezdica na nebu naj močno zasije SAMO ZA VASuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

08.04.2011, 19:34

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hvala za vaše besede, z možem čisto vsako sporočilo prebereva in jokava, ker čutiva, da vam ni vseeno, čeprav se ne poznamo osebno.

Patrikov pogreb je mimo, bilo je ogromno ljudi, ravnatelj šole je imel govor, ki naju je z možem pretresel do konca, saj je bral, kaj so sošolci povedali o Patriku.user posted image user posted image

Naša mala nežna dušica ima sedaj svoj grob, živ pa naprej z nami, v naših dušah.

Tolaži nas to, da se mogoče še kdaj vidimo in da upava, da ga sedaj čuva preljuba babica, ki je umrla dve leti pred njim.user posted image

Hvala vsaki posebej za lepo sporočilo, če ima katera takšno izkušnjo pa prosim, če me kontaktira, da mi da nekaj nasvetov.



Ne hodim v cerkev, vendar verjamem v posmrtno življenje. Tako si vsaj jaz razlagam. In, ja, mislim, da se res vsi spet srečamo in da sigurno tvojega sončka čuva babi.

Res sem žalostna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

08.04.2011, 19:39

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

O Bog, Sibil....
ob takih situacijah pomislim, ce res sploh obstaja. pa tudi, ce obstaja mu bom v obraz povedala, da je navaden..... ..... ......user posted image user posted image user posted image

ne vem....jezna, zalostna sem ze 2 dni. odkar sem prebrala kaj se je zgodilo vasem bratcu in sinčku.
ni fer. enostavno ni posteno. ni človeško in ni normalno.

ne vem kaj naj napisem. itak nimam besed. ampak čutim, da nekaj moram. mogoce se zdi sebicno. in tudi je. ampak res sem z vami. in si ne predstavljam kaj prezivljate in kaj vas se hudega caka.
nam bo hudo se 3,4 dni. mogoce cel teden. Tebi in očiju pa se je zivljenje sesulo. dobilo nek nov smisel, ki ga še ne razumeta. ampak je.
tezko vam bo. prekleto tezko. ne vem....nem.....
ne vem kako bi sama sploh funkcionirala.
ampak, potrudita se in Lukasu namenita vso mozno ljubezen. tudi tisto, ki je bila "rezervirana" za Patrika.
njemu mora biti izredno hudo. izgubil je velikega brata. in res rabi vajino tolazbo in podporo. in hecanje in premetavanje po stelji. in divjanje. in VSE!

naj vam tAnesmiselna smrt da nek nov zagon. nek nov smisel. nekaj...... ne znam napisat kaj. ampak NEKAJ!!!

ne vem.... ne vem..... ne razumem!!!!
če bi lahko zavrtela čas nazaj....
ampak vaše bolečine si pa nebi upala odvzet. niti koščka ne.ker verjamem, da najmanjsi košček boli bolj, kot si nekateri ne znamo niti primerjati z največjo grozo.user posted image

opravičujem se za nesmiselno pisanje. nisem brala kaj sem napisala. samo moja občutja so.

z mislimi pa sem z vami.user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

08.04.2011, 19:56

clock-img

eee35

pencil-img

1025

Sem hotela napisat že parkrat, pa ne najdem pravih besed...zato samo - moje sožalje - sploh si ne morem predstavljat, kaj doživljate. Držite se...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

clock-img

08.04.2011, 20:04

clock-img

hektorina

pencil-img

1577

Sploh ni besed...v mislih sem z vami...boli me sama misel na vašo bolečino...
Zdržite...user posted image  Patrik...user posted image

clock-img

08.04.2011, 20:06

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.
Sem tisoč vetrov, ki pihajo.
Sem diamantni lesk snega.
Sem sončni žarek na zrelam žitu.
Sem jesenski dež.
Ko se zbudiš v jutranji tihoti,
sem uren, dvigajoč polet ptic,
krožečih v zraku,
njih vesl ščebet.
Sem zvezde, ki sijejo v noči.
Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.

Draga Sibil, iskrene sožalje tebi, možu, Lukasu in vsem, ki so Patrika poznali.


P.S. Punce kaj ko bi vsaka prižgala svečko za Patrika, jo poslikala in objavila tukaj?

clock-img

08.04.2011, 20:06

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

kar ne morem dol s teme...res mi je hudo....hudo za tebe,vašo družinico....nikakor mi ne gre v glavo,da se je ta groza zgodila le zaradi koščka kruha....to bi se lahko zgodilo bilokateremu...z mislimi sem pri vas....vzemite si čas za žalovanje,bodite eden drugemu v oporo....to bi Patrik ziher hotel....da greste naprej....ne zapirajte se vase....pogovor in jok pomaga-vem iz  lastnih izkušenj

ne bom pisala nesmiselnih besed,le en močen,pozitiven objem vam pošiljamuser posted image

clock-img

08.04.2011, 20:08

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435




IZVIRNO SPOROČILO: Lianna




P.S. Punce kaj ko bi vsaka prižgala svečko za Patrika, jo poslikala in objavila tukaj?

  


sem za. in še razširimo.
itak jim ne bo pomagalo.  ampak vedeli pa bojo, da smo z njimi.user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 8.4.2011 20:10:16 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

08.04.2011, 20:29

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

user posted image

Za Patrika.

clock-img

08.04.2011, 20:38

clock-img

Dudica1

pencil-img

17244

o moj bog....iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 20:38

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Solze same tečejo. V mislih sem nenehno z vami in ko začnem premišljevat, da se bi to zgodilo mojemu otroku, lije in lije. user posted image user posted image user posted image  Bom molila zate in za tvoje bližnje, Patrik pa naj vas čuva in vam daje moči, da se nekje spet vidite in objamete. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

08.04.2011, 20:39

clock-img

majrim

pencil-img

3991

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate sibil....ni besed,naj bo le objem in misel,da nisi sama...že mene boli...drži se...če rabiš kdaj pogovor,veš kje sem....objem!!!!!!!!!!!!

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

08.04.2011, 20:48

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Draga Sibil, tale svečka danes pri nas gori za Patrika. Smo z vami.

user posted image

clock-img

08.04.2011, 20:49

clock-img

gamini

pencil-img

823

Iskreno sožaljeuser posted image , svečka za malega Patrika že gori.


clock-img

08.04.2011, 20:50

clock-img

Šarki

pencil-img

3163

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

clock-img

08.04.2011, 20:54

clock-img

soraia

pencil-img

308

Sibil tebi in tvoji družinici želim iskreno sožalje.

In sploh ne morem verjet, da se usoda tako grdo poigra. Jokam z vami.

clock-img

08.04.2011, 20:57

clock-img

krtačka

pencil-img

214

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moje iskreno sožalje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 21:13

clock-img

Anonimen

Sploh ne dojemam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ISKRENO SOŽALJE!!! user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem