cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Patrik - za vedno naš

  
clock-img

07.04.2011, 21:24

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

eh, ze dva dni zbiram besede...ampak je cisto vsaka prevec in hkrati premalo...

iskreno sozalje druziniuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

07.04.2011, 21:26

clock-img

katy83

pencil-img

6488

Iskreno sožalje tudi od nas. user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 21:27

clock-img

lejca

pencil-img

961

iskreno sozalje..ko sem brala sem tudi jaz zajokala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)

clock-img

07.04.2011, 21:38

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Čeprav te poznam samo virtualno, je vaša žalost še kako resnična.user posted image  
Si ne znam predstavljati, kako mora boleti.

Moje sočutje vsej družinici.user posted image



_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

07.04.2011, 21:44

clock-img

DanijelaNeli

pencil-img

1471

Iskreno sožalje družini ter ostalim svojcem!
Naj ga user posted image  čuvajo...




Blizu smo doma,tako bomo vašemu angelčku prižgali svečko. 

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

clock-img

07.04.2011, 22:46

clock-img

juliemkd

pencil-img

19

Draga Sibil, cela Ringeraja.mk je sa tobom. Nijedna rec nemoze namaliti bol, znaj samo da skupa delimo ovaj bol. user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 22:47

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957

Ne morem nehati misliti na vas. Draga Sibil, tako tebi, kot tvojemu možu in malemu Lukasu želim največ moči. Jutri bom v mislih z vami. Držite se!
Patrik, lepo spančkaj.user posted image Čuvaj na tri zaklade,...

clock-img

08.04.2011, 01:21

clock-img

*mashai*

pencil-img

81

Narobe svet. Sibil, iskreno sožalje.. Tudi jaz zbiram besede, na tisoče jih je, ki bi jih rada napisala, pa hkrati ne najdem niti ene prave. Vaša bolečina mi je nepredstavljiva. Današnji dan bo težak dan za vašo družino, prerano je prišlo slovo, v mislih sem z vami.user posted image  Vzemite si čas, jočite, govorite o njemu, spominjajte se ga, izjočite, bolelo bo tudi, ko solz že dolgo ne bo več, pa vendar vam želim, da bo čas ko se ga boste spominjali z nasmeškom na obrazu in toplino namesto bolečine v srcu čim prej tu. Želim vam notranji mir.user posted image Bil je in bo za vedno ostal vajin sinček, Lukasov bratec. Bodite si v oporo, in ko boste pripravljeni, ga poiščite v majhnih vsakdanjih stvareh. Za vedno bo z vami, spomin v srcu nikoli ne zblediuser posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 06:21

clock-img

MiaBarbara

pencil-img

1

Прими најискрено сочуство, драга Сибил user posted image

clock-img

08.04.2011, 06:58

clock-img

bačko

pencil-img

4030

Sibil moje iskreni sožalje.Sploh si ne znam predstavljati kako to boli.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 07:43

clock-img

Pinga

pencil-img

306

Narobe svet. Sibil, iskreno sožalje.. Tudi jaz zbiram besede, na tisoče jih je, ki bi jih rada napisala, pa hkrati ne najdem niti ene prave. Vaša bolečina mi je nepredstavljiva. Današnji dan bo težak dan za vašo družino, prerano je prišlo slovo, v mislih sem z vami. Vzemite si čas, jočite, govorite o njemu, spominjajte se ga, izjočite, bolelo bo tudi, ko solz že dolgo ne bo več, pa vendar vam želim, da bo čas ko se ga boste spominjali z nasmeškom na obrazu in toplino namesto bolečine v srcu čim prej tu. Želim vam notranji mir. Bil je in bo za vedno ostal vajin sinček, Lukasov bratec. Bodite si v oporo, in ko boste pripravljeni, ga poiščite v majhnih vsakdanjih stvareh. Za vedno bo z vami, spomin v srcu nikoli ne zbledi



Že dva dni zadržujem solze, ob zgoraj napisanem pa mi to ni več uspelo.


Sibil - iskreno sožalje user posted image  tudi od naše družine.

clock-img

08.04.2011, 07:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.04.2011, 07:52

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

tudi mi bomo prizgali svecke s fantoma za Patrika.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

08.04.2011, 07:56

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

Iskreno sožalje Eva

clock-img

08.04.2011, 08:02

clock-img

mausikaa

pencil-img

1822

iskreno sožalje, mali Patrik pa naj počiva v miru...in naj nas čuva vse skupaj z vsemi našimi angelčki
user posted image


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

clock-img

08.04.2011, 09:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.04.2011, 09:21

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Eva, v mislih sem z vami user posted image

Besed pa ne najdem ... enostavno jih ni user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

08.04.2011, 09:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

V mislih za vami Sibil že tretji dan... Držte se danes, težek dan je pred vami... Objemček za vse, mislim na vas. user posted image

clock-img

08.04.2011, 09:46

clock-img

felix7

pencil-img

6099

iskreno sožalje user posted image  nobena mati ne bi smela pokopati svojega otroka, pa vendar kruta usoda včasih stori prav to. Težko je izbrati besede, ki jih človek nameni žalujočim, pa vendar upam, da bo bolečina s časom vedno manjša in da se boste svojega sončka spominjali z nasmeškom na obrazu. Patrik je zagotovo še vedno z vami ter vas čuva.
Pred kratkim sem naletela na tole spletno stran: http://www.zalovanje.si/ , če vam bo morda v pomoč in vam bo dala določene odgovore.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

clock-img

08.04.2011, 09:54

clock-img

blemma

pencil-img

250

Ni besed, ki bi potolažile... V mislih sem z vami, komaj zadržujem solze, res ni pošteno, da se kaj takega zgodi.
Naj vas Patrik čuva, to bo vaš angel varuh.
Bodite močni za Lukasa...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

clock-img

08.04.2011, 10:01

clock-img

S&B&A

pencil-img

17

V mislih smo z vami user posted image ...pošiljamo veliko moči na današnji dan

clock-img

08.04.2011, 10:08

clock-img

aleksandra silvija

pencil-img

3437

Sibill, poznam te samo po nicku. Iskreno sožalje. Ne morem verjeti, res ne! Bodite močni. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2011, 10:21

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

Že tri dni izbiram prave besede tolažbe...pa nobena ni pravauser posted image
Zgodila se vam je najhujša nočna mora vsakega starša...naj vam angelček Patrik da dovolj moči,da preživite današnji dan in potem vsak dan za tem,dokler se bolečina ne zmanjša od neznosne do znosne...
Z našim prvošolčkom bova danes prižgala svečko za malega user posted image .


Iskreno sožalje vsem,ki ste ga imeli radi...v mislih sem z vamiuser posted image .

clock-img

08.04.2011, 10:22

clock-img

hedviga

pencil-img

1979

Danes bomo z otroci doma prižgali svečko za malega Patrika in zmolili zate in vso tvojo družino Sibil...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009

clock-img

08.04.2011, 10:23

clock-img

katarinas

pencil-img

891

user posted image user posted image Moje sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem