cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Patrik - za vedno naš

  
clock-img

07.04.2011, 12:14

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Sibil...brez besed....jočem s tabo že dva dni. Priznam, da sem včeraj malo poguglala, če je bila na vašem koncu kaka nesreča, ki ti je kruto iztrgala sinčka iz objema...user posted image user posted image user posted image ... Mimogrede sem našla slikice tvojega angelčka...tako lep je bil in tako poln življenja...ne morem razumeti, da se je kaj takega zgodilo, saj imam tudi sama najstarejšega sinčka le leto dni mlajšega od Patrika user posted image user posted image user posted image user posted image ... Iskreno, iskreno sožalje... user posted image user posted image user posted image   Vem, da vam ne pomaga veliko....ampak...mislimo na vas in molimo za vašega angelčka, da mu bo lepo z ostalimi angelčki user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil petarda -- 7.4.2011 12:20:29 >

clock-img

07.04.2011, 12:16

clock-img

Maisha

pencil-img

206

Iskreno sožalje!user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 12:28

clock-img

ona

pencil-img

3685

Sibil,
jaz pridem jutri na obalo in čeprav te ne poznam bi ti rada kako pomagala user posted image user posted image
Samo povej,sporoči,če karkoli potrebuješ,magari samo oporo user posted image

V mislih smo vsi s teboj in tvojo družinico....bodi močna za tvojega mlajšega sinkauser posted image

clock-img

07.04.2011, 12:28

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Sibil, iskreno sožalje! Ne morem si predstavljat, kako hudo ti je, ker je to nekaj najhujšega, kar se ti lahko v življenju zgodi. Sama ne vem, kako bi šla čez kaj takega, niti ali bi lahko šla, ker se mi zdi, da se ti začne ob taki bolečini mešat - ne vem, kako ljudje to preživijo. Vseeno pa ne obupaj! Imaš še enega sinčka, ki te potrebuje zdaj bolj kot kdajkoli v življenju, saj je tudi njemu hudo, da je izgubil bratca. In bo rabil mamo, če že bratca ne more več dobit nazaj. Zato se bori - nimam pojma kako, ampak poznam nekaj mam, ki so izgubile otroka - ena se je še desetletja potem oblačila samo v črno - zadnjič pa sem jo videla v beli bluzi. Mi je kar odleglo - kot nek znak, da nekoč se pa vseeno začne tudi nekaj podobnega življejnu tudi po taki tragediji. Želim ti, da bi ti vsi dali čas v miru odžalovati, da bi bila močna za svojega sina in da bi ti ljudje stali ob strani. Sina ti pa žal ne morem vrnit, čeprav bi ti to vsekakor najrajši želela.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

07.04.2011, 12:28

clock-img

nussy

pencil-img

225

Iskreno sožalje vsej družini in ostalim, ki jim je hudo v teh trenutkih.user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 12:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2011, 12:45

clock-img

tajtaja

pencil-img

2089

Pretresljivo, nepojmljivo. Kako kruta je lahko usoda, ki pravljico v hipu spremeni v tragedijo.
Celi družini iskreno sožaljeuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

clock-img

07.04.2011, 13:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2011, 13:05

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Sibil, iskreno sožalje. user posted image

Patrik počivaj v miru user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

07.04.2011, 13:06

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Sibil, iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 13:10

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Sibil, iskreno sožalje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

07.04.2011, 13:19

clock-img

sanelaa

pencil-img

1016

Iskreno sožalje! user posted image

Naj vas moč in ljubezen držita skupaj ter vas vodita na tej poti, polni trpljenja...............
Vem da je to slaba tolažba, ampak spomini vedno ostanejo, rane pa zaceli čas!

user posted image

clock-img

07.04.2011, 13:26

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

07.04.2011, 13:29

clock-img

nosek5

pencil-img

63

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

07.04.2011, 13:42

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

Sibil, moje sožalje. user posted image

clock-img

07.04.2011, 13:56

clock-img

Ploha

pencil-img

5961

Iskreno sožalje user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 13:57

clock-img

kvaka

pencil-img

385

Iskreno sožalje user posted image

clock-img

07.04.2011, 14:08

clock-img

Goldy

pencil-img

2749

Nepojemljivo!!! Iskreno sožalje!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

clock-img

07.04.2011, 14:30

clock-img

soncek78

pencil-img

305

Sibil ne vem kaj naj ti rečem,saj ne najdem besed. Hudo mi je, hudo pri srčku...Ko pomislim na vašo lepo družinico, mi polzijo solze po licu user posted image user posted image user posted image . Objemi Lukasa in bodi močna za njega. Vaš mali angelček Patrik naj počiva v miru user posted image user posted image user posted image ! Iskreno sožalje. user posted image



_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D

clock-img

07.04.2011, 14:31

clock-img

donna22

pencil-img

2185

Vsakič, ko vidim to temo, mi gre na jokuser posted image user posted image

Za kaj takega še nisem niti slišala, da se lahko zgodi, ubogi fantekuser posted image user posted image
Bodita močna za svojega mlajšega sinka ... Iskreno sožalje še enkrat!

clock-img

07.04.2011, 14:32

clock-img

Sardinija

pencil-img

10

Iskreno sožalje........

clock-img

07.04.2011, 14:39

clock-img

3x mami

pencil-img

1046

Sibil, ne poznam te in ne poznam besed, ki bi ti v tako tezkem trenutku prinesle vsaj malo utehe. ne predstavljam si sebe na tvojem mestu, dozivljati nekaj, kar noben stars ne bi smel doziveti. dolgo sem ze razmisljala, ce in kaj ti pisati...
usoda se je kruto poigrala z vami, ampak ne pusti, da bi ti zalost vzela to, kar ti zdaj ostaja - spomini, topli, lepi, cisto in samo tvoji, na tvoj veliki zaklad, ki ga bos vedno nosila v sebi. vzemi si pravico do zalovanja, a ne pozabi, da te tu, zdaj, cakata se drugi zaklad in moz, ki ravno tako dozivljata tezke trenutke in rabita dobro in toplo besedo. bodite drug drugemu v oporo. in naj vajin patrik pociva v miru user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2011, 14:40

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

sožalje user posted image

clock-img

07.04.2011, 14:44

clock-img

aria81

pencil-img

50

Iskreno sožalje Sibil user posted image

clock-img

07.04.2011, 14:57

clock-img

kiara85

pencil-img

157

iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem