cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Napoved spola na nuhalni

clock-img

25.04.2011, 09:28

clock-img

.sara.

pencil-img

56

tudi mi smo bili pri strahovi, in nam je napovedala hiperaktivnega fantka...in res je, dobili smo fantka pa še res je hiperaktiven user posted image user posted image važno da je zdravo user posted image

clock-img

04.09.2011, 21:08

clock-img

melona27

pencil-img

95

Meni je v Dravljah na nuhalni napovedala punčkouser posted image , novembra pa dobimo enga lepega fantkauser posted image :)na morfologiji mi je rekla, da se lepo vidi lulčekuser posted image ...pa me občutek od vsega začetka ni varaluser posted image user posted image

clock-img

04.09.2011, 22:16

clock-img

KT

pencil-img

2747


IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Dvakrat bila pri Dr.Strahovi in je pravilno napovedala spol.  



Enako!

clock-img

05.09.2011, 21:51

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Obakrat na nuhalni fantka - pravilno. Sedaj (tretjič) na nuhalni rekla, da lulčka ne vidi in bi ga lahko, ampak da mi za ziher pove naslednjič; v 18. tednu ga po temeljitem pregledu še vedno ni zagledala, ampak čisto za ziher mi pa pove na naslednjem pregledu, čez en mesec. Moja G se mi zdi, da pove, šele, ko je kar dodobra prepričana. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem