cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: kruta usoda

clock-img

04.03.2011, 13:28

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Sožalje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

04.03.2011, 17:12

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Sožalje tudi iz moje strani.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

04.03.2011, 17:13

clock-img

Sacherca

pencil-img

1887

Iskreno sozalje user posted image

clock-img

04.03.2011, 17:23

clock-img

majda12

pencil-img

183

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

04.03.2011, 22:43

clock-img

kayica24

pencil-img

1193

krutouser posted image

sožaljeuser posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

clock-img

04.03.2011, 23:06

clock-img

kiara85

pencil-img

157

iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2011, 16:18

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Iskreno sožalje tudi od nas.
Tako kot so ti punce že napisale... BODI MOČNA zaradi sina in pikice, ki raste v tebi user posted image user posted image user posted image
Vedi, pa da boste imeli najlepšega ančelčka na nebu, kateri vas bo pazil 24ur na dan vse dni v letu.



podpis user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

05.03.2011, 20:31

clock-img

petra36

pencil-img

62

Moje iskreno sožalje.Bodi močna življenje gre naprej.

clock-img

06.03.2011, 09:30

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

iskreno sožalje tudi od meneuser posted image user posted image user posted image
Usoda zna bit včasih kruta..ampak vedi, da imaš nad seboj angela, ki vas bo zmeraj varoval. Probaj bit močna zaradi svojih sončkovuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

06.03.2011, 09:40

clock-img

miska333

pencil-img

230

moje sožaljeuser posted image
Vedno bo ob tebi, vedno ga boš videla v očeh svojih otrok user posted image in sigurno pazi na vas!

clock-img

06.03.2011, 23:23

clock-img

bella02

pencil-img

1331

user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image Živi za tvoja dva sončka, ki te rabita! In nekdo bo vedno čuval na vas! Milijon user posted image za trenutke, ko bo težko!

clock-img

07.03.2011, 23:25

clock-img

scarlett_

pencil-img

427

user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje tudi od mene!! Ostani močna!!!

clock-img

11.03.2011, 09:24

clock-img

klupko

pencil-img

367

Čeprav vaju ne poznam, me je kar stisnilo pri srcu, ko sem prebrala. Jokam s teboj, čeprav si tudi predstavljati ne morem, kako ti mora biti. Tega ne privoščim nikomur. user posted image
Drži se, otroka te rabita, ti pa njiju. Zdaj očija ni več, ne bo se igral s sinčkom, ne bo zraven, ko boš rodila drugo štručko, ampak verjamem in upam, da boš otrokoma vedno govorila same lepe stvari o očetu in sčasoma bo solze zamenjal smeh. Hvaležna boš, da imaš plodova vajine ljubezni ob sebi, on pa vas bo vsak dan čuval z neba in občudoval žensko, ki jo je ljubil, ker je čudovita mami.
Iz srca ti želim zdrave in vesele otroke, da bo življenje vsaj malenkost lažje.user posted image

clock-img

11.03.2011, 11:20

clock-img

alda

pencil-img

3570

Ojej je edino kar lahko ta trenutek rečem user posted image user posted image user posted image
Iskreno sožalje in predvsem veliko moči, da se boš lažje "spoprijela" z bolečino!
in ja: človek, ki ga imamo v srcu nikoli ne umre-le fizično odide ,njegova ljubezen pa živi z nami,
ter živi tako dolgo kot je živ spomin nanj!!
Topel in iskren objem tebi in sinčku,ter pikici pod srcem!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

13.03.2011, 16:39

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

iskreno sožalje, becky user posted image
p.s.: imaš moje zs

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

13.03.2011, 20:17

clock-img

petra36

pencil-img

62

Iskreno sožalje.

clock-img

13.03.2011, 20:24

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Iskreno sožalje in upam da se čimprej pobereš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bodi močna.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

25.03.2011, 14:10

clock-img

amm4

pencil-img

103

iskreno sožalje!user posted image

clock-img

28.03.2011, 20:06

clock-img

petarda

pencil-img

10119

IZVIRNO SPOROČILO: klupko

Čeprav vaju ne poznam, me je kar stisnilo pri srcu, ko sem prebrala. Jokam s teboj, čeprav si tudi predstavljati ne morem, kako ti mora biti. Tega ne privoščim nikomur. user posted image
Drži se, otroka te rabita, ti pa njiju. Zdaj očija ni več, ne bo se igral s sinčkom, ne bo zraven, ko boš rodila drugo štručko, ampak verjamem in upam, da boš otrokoma vedno govorila same lepe stvari o očetu in sčasoma bo solze zamenjal smeh. Hvaležna boš, da imaš plodova vajine ljubezni ob sebi, on pa vas bo vsak dan čuval z neba in občudoval žensko, ki jo je ljubil, ker je čudovita mami.
Iz srca ti želim zdrave in vesele otroke, da bo življenje vsaj malenkost lažje.user posted image



Podpis...in velikuser posted image .

clock-img

08.04.2011, 15:16

clock-img

TaMaSa

pencil-img

1069

Draga Becky. Moje iskreno sozalje ob tako tragicni izgubi. Ob branju tvojega posta, bi kamen zajokal, kaj sele jaz.
Ob taksnih tragedijah res ne vem, kaj naj napisem... ni pravice, kamor se ozres krivica, vendar se ne daj. Imas sincka, kmalu pride se en otrocicek, zato le pogumno. user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

clock-img

14.04.2011, 14:48

clock-img

nmagk

pencil-img

851

Še tukaj moje iskreno sožalje  user posted image user posted image user posted image user posted image
Če kaj potrebuješ sedaj veš kje me najdeš.....

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

clock-img

04.07.2011, 12:24

clock-img

maycy

pencil-img

92

sožalje iz vsega srcauser posted image
ne najdem drugih besed kakor, da ti rečem da imaš še dva zaklada, ki te najbolj potrebujeta.
Ko si rekla, da se je zgodilo ravno ko sta bila oba zelo srečna, jaz mislim da ne sme biti noben človek srečen ali pa da vse štima v življenju tako kot mora, ker se potem vedno dogajajo grde in boleče stvari.....


_____________________________

***počakaj do 12.12, da te bom lahko imela v naročju ob sebi, da si bova lahko delila brezpogojno ljubezen***

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem