cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ideja za poceni poročne prstane...:-)

clock-img

07.02.2011, 15:03

clock-img

karmen7

pencil-img

1557

Hihi, očitno nisva edina posebneža. Ko sma se lani midva poročila in sma hodila okrog spraševati za kak drugi material (belo in rumeno zlato je pač odpadlo) so naju vsi čudno gledali, češ poročnih pa že ni drugih. Zato sma potem naročila v tujini, preko ene spletne strani, so nama jih še gravirali, dobila sva šifre svojih prstanov, tako da lahko enake še kdaj naročiva, če kdaj rabiva in so res super. Pa še full ceneje naju je prišlo! Meni je bil celo prevelik in sem ga nazaj pošiljala, pa sma se vse zmenila, brez ene težave. 

clock-img

13.08.2012, 12:58

clock-img

lubeka

pencil-img

21

Tema sicer od lani, ampak aaaaaaaa!!! Prstani so... ne najdem sploh besede. :D Prečudoviti, cena pa še bolj. :D Zvečer že naročam, samo da dobim še dimenzijo prstana od bodočega možeka. Hvala DragonLady za idejo! :D

clock-img

13.08.2012, 13:45

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

midva mava ene ful poceni in skromne poročne prstane (je pa sicer belo zlato), planirava pa da bova ko bova stara kupila mokume gane - to mi je pa najbolj lep nakit kar jih je, res.. user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.09.2012, 08:15

clock-img

Tutan

pencil-img

1441


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

midva mava ene ful poceni in skromne poročne prstane (je pa sicer belo zlato), planirava pa da bova ko bova stara kupila mokume gane - to mi je pa najbolj lep nakit kar jih je, res.. user posted image user posted image user posted image




Hvala, da se mi je pri zajtrku zaletelo. Prekrasni so. Sofisticiran stil Frey Willie-a....

Drugače pa - meni tile jekleni prstančki s kristalčki itn ne potegnejo. Všeč mi je enostaven jeklen nakit v ogromnih velikostih user posted image - pač veliki prstani, tole pa ne.
Ideja pa je super.

Midva sva dobila podedovane prstane od moje ome - so čudoviti, en malo starinskega pridiha, samo očistila sva jih in prilagodila velikosti (cenovno smo nekje skupaj user posted image ). So pa preproste izdelave in imajo en velik plus - so široki, kar naredi rumeno zlato res lepo.

Bi pa še omenila, da tisti črni so tudi prekrasni - vendar mi je lepši tisti brez kristalčka.

clock-img

10.01.2013, 08:29

clock-img

natura22

pencil-img

6

Odlična ideja user posted image user posted image

Hvala za tole

clock-img

10.01.2013, 09:49

clock-img

nyna84

pencil-img

1320

Nice! Sta mi zelo všeč. user posted image In cena res ni pomembna!
Kako so pa obstojni ti prstani iz plemenitega jekla?

Midva tudi nisva želela klasičnih rink za poročni prstan, pa sva na koncu le dobila take, ki so nama všeč - široki in robustnega videza. Sva pa vzela rumeno zlato, ker mi belo ni všeč.
http://www.zlatarstvo-toni.si/index.php?podrocje=prstani (model 017). Sva jih sicer plačala (ok, je bilo še vedno kar ugodno), ampak sva zelo zadovoljna. user posted image



< Sporočilo je popravil nyna84 -- 10.1.2013 9:50:35 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

clock-img

20.02.2013, 17:11

clock-img

j.b.

pencil-img

514

Ko naročujete prstane preko spleta ... Mene pa zanima kako veste pravo velikost prstana? (običajno ne nosim nakita zato ne vem) user posted image

clock-img

20.02.2013, 17:30

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

To sva mela midva tudi problem... no, moj user posted image

ena opcija je, da greš v zlatarno in se delaš francoza... pa prosiš za pomoč pri izbiri prstana, poveš da nimaš pojma kakšna velikost si... potem te zmerijo in ti hočjo kaj prodat. naprej je odvisno od tvoje iznajdljivosti user posted image

druga ideja je nakup česa podobnega temu: http://img3.etsystatic.com/008/0/6668514/il_fullxfull.366000639_od1d.jpg (gre za komplet šablon za merjenje prstov, dobijo se plastične variante za dokaj male pare preko ebaya - npr http://www.ebay.com/itm/Plastic-Ring-Sizer-Gauge-Tool-for-Measuring-Fingers-for-Rings-USA-Sizes-1-15-1-2-/190649032524?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c63915f4c )

< Sporočilo je popravil Felicita -- 20.2.2013 17:32:16 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem