cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

14.02.2011, 11:31

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Lija, dobra si s 60 minutami orbitreka. Pri meni ni bil  problem kondicija, ampak dolgčas(pred leti, ko sem bila ful na orbitreku sem si najprej glasbo prižigala, potem je sledil TV, nakar še DVD, ko me je volja dokončno minila, ni pomagalo prav nič). Bom držala pesti zate, da te bo "orbitrek vzrajnost "dolgo držala, zase pa, da bo kolikor toliko normalno vreme(zunaj mi je nekako lažje vztrajati)

clock-img

14.02.2011, 11:40

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Tud men je ta teden ratal! Zdajšnja teža 70,1 kg (mah, mi noče in noče šestke pokazatuser posted image ), tedenska izguba -1,2 kg, skupna izguba teže 4,7 kg.

IZVIRNO SPOROČILO: Pia67

Še dolg iz preteklosti, link do Monti sladic: http://montignac.mojforum.si/montignac-forum-18.html


Hvaaallllaaauser posted image !

Sami, hvala za virtualno tortico. Če bi bla prava, je ne bi nič za vas ostaluser posted image .

Bravo vsem za izgubljene g in kguser posted image ! Tiste, s katerimi vaga ni bila prijazna, boste pa drug teden ugledale lepši rezultat. Vsaj pri meni je tko. Sem samo vsak drug teden res vesela, vmes ga pa mal serjem.

Lep dan vsem!

clock-img

14.02.2011, 12:02

clock-img

pety78

pencil-img

6109

No, jaz štartam s točno 67 kg. user posted image

_____________________________


clock-img

14.02.2011, 12:08

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, jaz štartam s točno 67 kg.



user posted image kaj? Kam jih pa spravljaš user posted image ? Ker izgledaš itak fenomenalno. Če mene vprašaš user posted image .

dolgčas(pred leti, ko sem bila ful na orbitreku sem si najprej glasbo prižigala, potem je sledil TV, nakar še DVD, ko me je volja dokončno minila, ni pomagalo prav nič). Bom držala pesti zate, da te bo "orbitrek vzrajnost "dolgo držala, zase pa, da bo kolikor toliko normalno vreme(zunaj mi je nekako lažje vztrajati)



ja, najbrž res sredi gmajne ne moreš nehat, ker se ti ne da več in preprosto poklicat taxi ... ali pač? user posted image

Tko, jaz sem dopolne že dala skozi svojo kolebnico in vaje za roke + trebušnjake in vajo za rit. Zdaj greva s pikico na sprehod, bo spet veselo v klanec. Pojedla sem banano, upam, da bom imela turbo pogon in morda podrla časovni rekord.

mejte se

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 14.2.2011 12:09:28 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

14.02.2011, 12:25

clock-img

pety78

pencil-img

6109

user posted image kaj? Kam jih pa spravljaš user posted image ? Ker izgledaš itak fenomenalno. Če mene vprašaš user posted image .

Sem pridelala cca 5 kg v nekaj mesecih. Peka pa to...user posted image Pa se opazi, ja. Nekateri modro molčijo, drugi pa kar direkt povedo. user posted image Sicer ni katastrofa, ampak se mi res vsak kilogram pozna na riti in stegnih. Kot da bi si 5 kg zrezkov okol navila. To pa ni malo...user posted image

_____________________________


clock-img

14.02.2011, 12:38

clock-img

lija34

pencil-img

112

aleksandra123 sem pozaba pripisat 4x tedensko sem po 60 min. na orbitreku. Mal gledam zraven televizijo (brat se ne da, sem probala), pa otroc skačejo okrog mene, jih kar z orbitreka komandiram, kolk mi rata. Lej ti si pa ful pridna za hodit, bom tud jaz zamenjala orbitrek za tek ali pa kolesarjenje, sam sama itak ne morem, bom imela prisklednika (vsaj enega 100%).

clock-img

14.02.2011, 12:55

clock-img

soncnica33

pencil-img

76

Joj, aleksandra in 2ursae, hvala za čestitke za kile, mi je kr malo nerodnouser posted image za take lepe besede. Pa saj smo vsaka nese lahko ponosne.
sami, hvala za tortico, je fuuuul pasalauser posted image
Umpalumpa, te mori ta 8-ka spredaj, a ne user posted image , no mene je pa 7-ka... bom vse dala za to, da je ne bo nikoli več!!!
naomy, ne bodi prestroga do same sebe! Šlo bo dol, a počasi in vztrajno. Meni je pri prvem hujšanju, ko sem v pol leta shujšala 22 kg, šlo v prvem mesecu dol 8 kg, potem se pa ves drugi mesec ni prestavilo NIČ, tretji mesec je pa šele šlo spet navzdol. Ne odnahat!!! Ne smeš, ker ti ne dovolimo!!! Jaz se svojo težo potem dobro držala vse do nosečnosti, ko sem si jih 18 pridelala, pa so šle ob porodu samo 4 dol. Me je kar šokiralo, če jim mogoče tehtnica ne dela ok.
paty, dobrodošla.
No, se mi je pa dobro začel dan, žametne hlače izpred 2 let so MI PRAV!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 14.2.2011 12:57:03 >

clock-img

14.02.2011, 13:13

clock-img

majakla

pencil-img

6662

Nik (sin) dobil taaakooo dobro kosilo,
da sem klicala mojega naj bo hitro
doma, ga bo on hranil, da me ne
premami. Proklete kile! 
 

clock-img

14.02.2011, 13:55

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Jaz ravno ugotavljam, da orbitreka, tudi če bi hotela, ne morem uporabljati, je že polno zaseden(na njem visijo cunje za hojo, golf in tek, zdajle se mi jih je pol usulo po tleh).

Grem hodit, pojedla sem dva vassa kruha s pršutom in sirom, potem bodo pa sarme(precej neromantično za Valentinovo, ampak sem si jih ful zaželela).

clock-img

14.02.2011, 14:19

clock-img

naomy

pencil-img

151

IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33

naomy, ne bodi prestroga do same sebe! Šlo bo dol, a počasi in vztrajno. Meni je pri prvem hujšanju, ko sem v pol leta shujšala 22 kg, šlo v prvem mesecu dol 8 kg, potem se pa ves drugi mesec ni prestavilo NIČ, tretji mesec je pa šele šlo spet navzdol. Ne odnahat!!! Ne smeš, ker ti ne dovolimo!!! Jaz se svojo težo potem dobro držala vse do nosečnosti, ko sem si jih 18 pridelala, pa so šle ob porodu samo 4 dol. Me je kar šokiralo, če jim mogoče tehtnica ne dela ok.



hvala soncnica33 user posted image user posted image user posted image user posted image . danes sem spet na pravi poti, še nobenega The greha ni bilo. pa upam, da ga tudi ne bo. sem pa jezna sama nase, ker sem toliko jedla čez vikend! tehtnica me je pa itak takoj kaznovala.

tebi pa vsaka čast za izgubljene kg, res si pridna!! user posted image user posted image user posted image pa bravo za hlače!!! tudi jaz imam zdaj 2 "nove" kavbojke. user posted image

clock-img

14.02.2011, 14:28

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

js pa dans namerno grešim...sam sm mislila..da bom lahko več pojedla..kr nekak ne gre..zgleda da čaka želodec na torto..ja ja..to bo to:))

clock-img

14.02.2011, 14:44

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

js pa dans namerno grešim...sam sm mislila..da bom lahko več pojedla..kr nekak ne gre..zgleda da čaka želodec na torto..ja ja..to bo to:))


user posted image user posted image user posted image
Moja torta pa je že v želodčku....Sacherca uspela,edino malo bolj sočna bi lahko bila...pa mam ubčutek,da sem danes zaključila s hrano...ne bo od škode malo postauser posted image

clock-img

14.02.2011, 14:46

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

mene je kr sram pisat tole gr ka jem dans:)..bom se zej raje cel teden ne vagala splohhhhhhhhhhhhh:)))

clock-img

14.02.2011, 15:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.02.2011, 15:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.02.2011, 15:14

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

js raje ne bom govorla..pa delala lušte:)..se bom javila čez kak teden:)..v glavnem neki se nas loteva..mož je bolan..tamali je iz šole tud prišel vročičen..meni kaplja iz nosu..ampak zaenkrat sam to..upam, da ostane pri prehladu!!!!

clock-img

14.02.2011, 15:16

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

js raje ne bom govorla..pa delala lušte:)..se bom javila čez kak teden:)..v glavnem neki se nas loteva..mož je bolan..tamali je iz šole tud prišel vročičen..meni kaplja iz nosu..ampak zaenkrat sam to..upam, da ostane pri prehladu!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.02.2011, 15:22

clock-img

Eva19

pencil-img

492

samo na hitrco, se javim, da povem kile, potem ko bo več časa vas pa preberem pa pokomentiram... delam kosilo za mojega, zato ni časa user posted image

tehtnica je zjutraj pokazala 77.7, kar je 1,3 kg manj, skupno pa 6,3 kg manj... upam da bo šlo ta teden tud tako dol... user posted image

pa čestitke vsem za minuse user posted image

clock-img

14.02.2011, 15:59

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..jih bomo rabli:)

clock-img

14.02.2011, 16:44

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Naomy, fino da si spet polna volje! Saj pri dolgi poti, ki smo si jo zadale, ne moreš pričakovati, da kdaj ne bomo skrenile. Super za "nove kavbojke", meni so ene, ki so me v začetku januarja tiščale, zdaj že malo preširoke čez rit.

Beachgirl, ti si bila prej tako silno pridna in ful kil si izgubila, tako, da je za danes čisto vseeno, kaj si jedla. Držim pesti, da se čimprej vsi pozdravite!

Umpalumpa, res super, kako izgubljaš kile. Večerja s tvojim bo zelo, zelo kmalu. Kombinacija hrane, ki si jo napisala kot The Greh, je pa čisto nenavadna.


clock-img

14.02.2011, 16:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.02.2011, 16:56

clock-img

kai1

pencil-img

638

oj,
sam na hitro, mala cmera
Moja trenutna kilaža 59,0kg
lp

clock-img

14.02.2011, 16:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla še ena grešnica prihajauser posted image user posted image  danes sem kupila tortice za velentinovo in čakam moža da pride da pojemouser posted image user posted image user posted image otroci komaj čakajo da se posladkajo hahahahaha.No pri meni pa ostaja ta teden isto samo sedaj sem se odločila da ponovno moram biti pridna in brez grešenja tako d aod jutri sem pridna in da spravim vse dol, dovolj sem grešilauser posted image user posted image  je čas da se nazaj v roke vzamemuser posted image Od jutri je zame nov dan in ponovno pridna da pridem do svojega cilja user posted image user posted image

clock-img

14.02.2011, 17:03

clock-img

vila

pencil-img

163

beachgirl, upam da se hitro pozdravite. Jaz ravno končujem, vsaj upam, en orng prehlad.  Vsem pa čestitke za izgubljene kg, ostalim pa, ki ste danes zagledale +, bo pa sigurno boljše naslednji ponedeljek.

Punce, super ste, zelo rada vas berem.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

clock-img

14.02.2011, 17:04

clock-img

tejci1981

pencil-img

392

Dan!

Evo me da javim user posted image !

Ime:           Tedensko:    Skupaj:       Začetna:    Želena:     Trenutna:
tejci1981    - 0,5kg         - 4 kg           103,5kg      70kg          99,5kg

Se vidi da sem grešila user posted image
Kar je pomembno - sem pod 100 in (upam, da se mi ne zarečeuser posted image ) nikoli več nočem videti 3mestne številke na vagi!user posted image

Čestitke vsem za minuse, tiste z plusi pa pogumno naprej!


Sami hvala za tortico user posted image , si jo bom privoščila ko pridem pod 9-tko user posted image (tisto ta pravo mislimuser posted image )

Zeljna juha - probala 1x, že drugi dan nehala, ker mi je bla  user posted image

Lepega valentinčka  user posted image


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem