cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

12.02.2011, 09:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.02.2011, 09:45

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja- ta-da tole bo nagrada za pridnost in spodbuda za tek  user posted image
user posted image



To pa luštno zgleda...user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2011, 09:48

clock-img

majakla

pencil-img

6662

Dobro jutro
 
Eno vprašanje, ker nerada iščem po trgovinah,
kje kupit pajkice po normalni ceni, take, da
se ne vidi skozi, ne take kot nogavice - saj
me razumete, ne? Upam. user posted image
 
Novim zmagam naproti ... user posted image

clock-img

12.02.2011, 09:53

clock-img

Eva19

pencil-img

492

sam ste res pridne klepetulje in pa odlične sogovrnice za vzpodbudo druga drugi... vas je prav lepo prebrat, ko se zjutraj za računalnik usedem user posted image

no pa naj bo to še en dan poln uspehov za vse nas, s čim manj grehki user posted image jaz zajtrkovala še nisem. se bom pa spravla na sadje, kakšno jabolko pa mandarino, še ne vem kaj je pravzaprav v hladilniku. za kosilo pa ne vem kaj bom danes kuhala, se bom še spomnla, treba ponucat zaloge, ki jih imamo doma, da se ne hodi skos nekaj v trgovino user posted image

zvečer imam namen it na kolo, včeraj res nisem nič rekreirala, sem iz službe prišla preveč utrujena, tako da, bom pa danes sigurno pridna. ja v ponedeljek tehtnica, me zanima kok bo pokazala, se striktno držim da se vmes ne tehtam,no pa saj za to ubistvu niti časa nimam.

bom mela pa že dele mal rekreacije, posesat je treba stanovanje, pomit, posodo pospravt, omarce zdrgnt. vsaj sedela ne bom user posted image no pa zraven še tamalo lovit, ker sva same, je moj na šihtu...

vreme je pa bolj kislo danes pri nas user posted image

clock-img

12.02.2011, 09:53

clock-img

Eva19

pencil-img

492

tud mene to zanima... user posted image

clock-img

12.02.2011, 10:40

clock-img

ječi12

pencil-img

920

majakla js sm jih dobila v leklerku,fuuul dober material,tak debelejši pa nč prozoren :) sem dala okol 8€ se mi zdi....tko da priporočam,samo oni ful menjajo tko da ni nujno da jih majo....sicer pa H&M samo tam so pa res te bolj prozorne variante.....

tinaaja kje si pa tole iz linka gledala? ful dobr zgleda res....

Lumpa super da si pridna,kruha se pa le znebi user posted image

clock-img

12.02.2011, 10:43

clock-img

majakla

pencil-img

6662

Ječi: hvala, bom pa najprej tam pogledala.

clock-img

12.02.2011, 11:47

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Jutro!
Jaz sem pa happy! Sem bla par dni spet pridna, pa mi je že  včeraj šlo 0,6 dol, danes pa še 0,5. Tko, da mi je pokazal 70,00. Jupiiii!!!! Ne morem verjet, da bom šestko zagledalauser posted image ! Mogoče že jutri.
Mah, saj sem kar pridna. V še ne 3 mesecih 18 kil, od tega so 4 od januarja naprej, ostalih 14 pa je šlo dol s porodom in v prvih 6ih tednih. Tko da dejansko rezultat mojega truda so te 4. Jooj, upam, da spet kej ne zabluzim čez vikend, tko kot sem prejšnji teden...user posted image

Punce, mene kopalke pokonc držijouser posted image .  Vsem želim zdrav vikend, da bojo v ponedeljek vesele novičke!

clock-img

12.02.2011, 11:51

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..naj bodo tehtnice na valentinovo usmiljene do nas vseh:))))

clock-img

12.02.2011, 11:57

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

OK, najprej - presegla samo sebe, veliko zahvaljujoc mozeku - pretekla dobrih 9km.. Na koncu sem imela filing,da me bo pobral, al nekako sem stisnila zadnje atome iz sebe in seveda sem user posted image user posted image user posted image Posledice ... ziher bodo in to bolece user posted image user posted image user posted image

Pajkice - jaz zelo veliko kupujem po netu - ebay, amazon, next ...
Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 12.2.2011 11:58:08 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

12.02.2011, 12:19

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

Joj punce jaz se ta teden nisem nič držala reda,ker mi ne znese.V torek imeli koline,veliko dela pa še vsi 4 otroci doma na kupu in nisem imela cajta ,zase posebaj kuhat.
Potem ko je ati popoldan v službi jaz spet pozabim jest in sem ob 23h tako lačna ,da moram nekaj pojest.
Tako da v ponedeljek ne bo nič boljš.
Mi je šel pa dragi danes po orbitrek tako da bom mogla najdet cajt za akcijo.
Vsem želim najboljše,da vam ratajo vaši cilji.

clock-img

12.02.2011, 12:30

clock-img

ječi12

pencil-img

920

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

OK, najprej - presegla samo sebe, veliko zahvaljujoc mozeku - pretekla dobrih 9km.. Na koncu sem imela filing,da me bo pobral, al nekako sem stisnila zadnje atome iz sebe in seveda sem user posted image user posted image user posted image Posledice ... ziher bodo in to bolece user posted image user posted image user posted image

Pajkice - jaz zelo veliko kupujem po netu - ebay, amazon, next ...
Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.



najprej bravo!!! nč hudga če boli drug dan,vsaj veš da se neki dogaja!!
aja teli linki so super,samo kaj ko nimam nobenih kartic in potem ne morm nč preko neta plačevat...no ja....bom pa gledala :))))

clock-img

12.02.2011, 12:33

clock-img

ječi12

pencil-img

920

IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Jutro!
Jaz sem pa happy! Sem bla par dni spet pridna, pa mi je že  včeraj šlo 0,6 dol, danes pa še 0,5. Tko, da mi je pokazal 70,00. Jupiiii!!!! Ne morem verjet, da bom šestko zagledalauser posted image ! Mogoče že jutri.
Mah, saj sem kar pridna. V še ne 3 mesecih 18 kil, od tega so 4 od januarja naprej, ostalih 14 pa je šlo dol s porodom in v prvih 6ih tednih. Tko da dejansko rezultat mojega truda so te 4. Jooj, upam, da spet kej ne zabluzim čez vikend, tko kot sem prejšnji teden...user posted image

Punce, mene kopalke pokonc držijouser posted image .  Vsem želim zdrav vikend, da bojo v ponedeljek vesele novičke!



bravoooo! kaj dela ta torta čudeže,povej ej jo grem prec delat...je tok simpl da je kr smešno!
se pa dobr sliš tok kg v treh mescih ane,js sploh povedat ne upam kok bi pol že zgubila če to štejem.
je pa očitno ta teden vaga zlo prijaza in tut meni je pokazala tak minus da sm skor dol padla od veselja :) samo upam da bo v ponedeljek še vedno tako,ker gremo danes ven jest in bi si zaželela pico,samo bi polnozrnato testo,če bi blo kej haska.bomo vidli.... :)

clock-img

12.02.2011, 12:41

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja


Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.



najprej bravo!!! nč hudga če boli drug dan,vsaj veš da se neki dogaja!!
aja teli linki so super,samo kaj ko nimam nobenih kartic in potem ne morm nč preko neta plačevat...no ja....bom pa gledala :))))



jaz bom danes/jutri narocila, ce ne najdem v intersportu.. ce bi se odlocila, pisi na zs, vzamem se zate.. glede velikosti preberi na wiggle komentarje - beje je dost siroko v pasu,da jemljejo stevilko manjse user posted image grem danes pro bat ene pajke of nike,da vidim, a vzamem M al L user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

12.02.2011, 12:58

clock-img

majakla

pencil-img

6662

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image

clock-img

12.02.2011, 13:02

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2011, 13:04

clock-img

majakla

pencil-img

6662

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image

clock-img

12.02.2011, 13:06

clock-img

ječi12

pencil-img

920

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image



si je ne upam :) se bojim pol da bo šlo kej gor k gre zdj lepo dol :)

clock-img

12.02.2011, 13:06

clock-img

tejci1981

pencil-img

392

Dan!

Po par dneh spet za računalnikom.
Ko je blo tako lepo vreme, sma bila z malim cele dneve zunaj in ni blo časa, posledično je bil na sporedu samo zajtrk in pozno kosilo,....pa da vidim če se bo kaj premaknilouser posted image .

Pa da vidim kaj ste načvekaleuser posted image !

Dobrodošle nove!!!

Meni je pa kar žal, da sem povedala, da sem na dieti, ker se eni žlahtniki kar norca delajo,user posted image da se mi še nič ne vidi,...če pa sem šele začela,....pri taki kilaži se -3 kg nemore videt + da me vidijo skoraj vsak dan,....user posted image

Majaklauser posted image

Slikanje - ne hvala user posted image ,....predlanske slike iz morja,...mi je kar slabo, ko se gledam, lani nosečnost, letos pa  resna akcija za minus na vagi!
Bravo za tek, kolesarjenje in ostale vrste telovadbe!!!user posted image
Jaz sem bila ta teden na izdatnem vozičkanju!

Beachgirl - bravo za nekajenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem nehala lani takoj v začetku nosečnosti, ker so mi zasmrdeli in do sedaj se še ni spremenilo (in upam, da se tudi nebouser posted image )

Kopalke - nebi še o njih,...bom šla na lov tik pred zdajci, ker itak nimam nekih ekstra želj!

Malo pokomentirala, zdaj pa jok, tak da šibamuser posted image


clock-img

12.02.2011, 13:11

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image


No....to pojasni dejstvo,da imaš 40 kg minusa...jaz pa 4kg ,ker se za kosilo bašem s golažem in polentouser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 12.2.2011 13:12:34 >

clock-img

12.02.2011, 13:13

clock-img

kiara85

pencil-img

157


včeri bila zelo pridna cel dan, zvečer še celo telovadila. dans pa že malo majn pridna. za kosilo pojedla- skodelica bele kava, dva kosa kruha z evrokremom!!!! sploh ne vem kaj mi je blouser posted image mi je zdaj kr mal žal. no potem takem je dans jedilnik takle:

Z-bela kava, majhen košček kruha
M- zelena solata s popoečenimi bučkami in papriko
K-bela kava, 2kosa kruha z evrokremom
M- en lahki navadni jogurt
V- skleda solate s krompirjem(majakla si mi lušte nardilauser posted image )

pa sam upam lahk da se ta evrokrem ne bo preveč poznaluser posted image
z rekreacijo pa ne vem kak bo, zunaj ful piha, pa vsak čas bo začel deževat se mi zdi. bom zvečer mal potelovadla, pa zdajle grem celo bajto pospravt, pa po tleh pobrisat-bom zašvicala fuluser posted image

clock-img

12.02.2011, 13:19

clock-img

majakla

pencil-img

6662

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image



si je ne upam :) se bojim pol da bo šlo kej gor k gre zdj lepo dol :)



Meni pica vedno nabije kg, pa jem Margerito ali Zelenjavno,
nimajo pa polnozrnate.
Tak da je še nekaj časa ne bom. user posted image

clock-img

12.02.2011, 13:24

clock-img

majakla

pencil-img

6662

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image


No....to pojasni dejstvo,da imaš 40 kg minusa...jaz pa 4kg ,ker se za kosilo bašem s golažem in polentouser posted image



Pa kaj ti misliš, da jaz vsak dan jem to za kosilo?
Včeraj sem špagete pa polivko in to mesno, ker
so za Nika ful dosti naredili, stran pa ne bomo
metali, sploh če je dobro, no, saj je bilo (VSAJ
TO!) malo,
... - evo, TU MAŠ! user posted image  user posted image

clock-img

12.02.2011, 13:42

clock-img

pikapolonice

pencil-img

168

Živjo!
Evo sem pravkar prišla z vozičkanja. Pri nas je zunaj kar luštno tko, da mi je prav pasal. Sem bila prejšnje dneve spet bolna dobila eno virozo tko, da sem full bruhala. Zdej se pa z mojim meniva, da bi začela tečt. Komi čakam, čeprav se bojim, da bom prekmalu obupala. Mi pa ve dajete full spodbude.
Tud jaz sem pred leti kadila potem zanosila in nikoli več prižgala.
Kopalke-tud men so všeč te na štrikce. Verjetno si jih bom omislila kmalu. Saj gremo konec meseca v toplice.
Bravo vsem za izgubljene kguser posted image .
Tamala sitna grem pa pa

clock-img

12.02.2011, 13:46

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Pa kaj ti misliš, da jaz vsak dan jem to za kosilo?
Včeraj sem špagete pa polivko in to mesno, ker
so za Nika ful dosti naredili, stran pa ne bomo
metali, sploh če je dobro, no, saj je bilo (VSAJ
TO!) malo,
... - evo, TU MAŠ! user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image


Kje pa se aleksandra potepauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem