writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

05.01.2011, 14:05

clock-img

Mala_Ajda

pencil-img

149

Moja teža oz. obseg kopni, ker sem včeraj z lahkoto zopet zapela smučarske hlače. No pa user posted image sem dobila user posted image . Sklepam, da je v teh 5 dneh od mene šla predvsem voda, vseeno ne bom presenečena, če mi bo že v nedeljo kazalo 58 kg. Ampak ti še ne bodo zacementirani, bom preventivno nadaljevala, ker bom ziher dobila vsaj pol kg gor.
Gibanje=0, sramotno, mogoče danes orbitrek. Sem pa dobila povabilo od sotekačice, da greva naslednji torek skupaj na stadion in začneva tekaško sezono. Do takrat se bom še izogibala tekaškim copatom user posted image . Pa tudi energije nimam ravno na pretek.
Bo pa po februarju dovolj tedenske kilometrine, sem si že natisnila plan.

clock-img

05.01.2011, 14:45

clock-img

neika

pencil-img

270

no, se še jaz pohvalim, tudi meni gre že tretji dan super. Danes me malo boli glava, poskušam piti dovolj. Imam pa tudi jaz oblačila v razponu 55 do 80kg, teh slednjih manj, ker me je groza hoditi v trgovino in vleči nase tista šotorska krila. Jaz sem med majhnimi in je vsaka deka kot kila na velikem človeku.

danes mi mož privleče moj orbi iz sinove sobe. Mislim, kak sem smotana. Točno vem, kako se dobro počutim po kaki uri gonjenja, pa se nisem spravila gor že olala časa.

počutje je super, predvsem zato, ker nisem več tako napihnjena, grem spat z lažjim želodcem, pa še zgaga me ne daje tako in tudi v križu me ne ščipa (zaenkrat).

sama se poskušam ne pregrešiti, največji greh dosedaj je bila banana. Nisem še občutila volčje lakote, če jo, vgriznem v jabolko ali kaj popijem, pa je bolje. Najboljše zdravilo je pa itak zakopati se v kup dela in pozabiti na hrano. Pa tako ponosno se počutim, ko zvečer zaspim z čisto majčkenim občutkom lakote....user posted image

moja motivacija je pa ozek puli, pa krilce do kolen v škotskem vzorcu, pa visoki škornji in en lep trenčkot poleg. Pa seveda pogled v izložbi, ki se ga ne bom ustrašila....

clock-img

05.01.2011, 15:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ej punce a je katera da se dobimo na kavici kje v Lj pa da se spoznamo jaz bom šla jutri ali pojutrišnem pa bi se lahko dobili in šli na kavico kakšno če je katera še za to mogoče

clock-img

05.01.2011, 16:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2011, 16:09

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Uživaj v občutku prevelikih cunj  in dober šoping ti želim. Upam da bomo tudi ostale kmalu na tem, da bodo cunje visele z nas. Meni ni večjega užitka, ko začnem uspešno hujšat, probavat kakšne moje stare hlače, ki mi že dolgooo niso prav.
Rekreacijo sem uspešno zaključila, sem pa ful težko lezla v klanec danes, bo verjetno treba kakšno pavzo narest. Z možem sva zračunala, da sva od 1.1. prehodila cca 60 km. Sem kar ponosna, ker me pretekla leta ob takem mrazu ni bilo za spravit iz hiše.

clock-img

05.01.2011, 16:19

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Tale ideja s kavo v Ljubljani je super, samo jaz bom z udeležbo počakala kakšen mesec, da se pokaže moja resnost. V zadnjih dveh letih sem po prekrških, tako kot punce pred mano, kar rekla da je brezveze in nadaljevala z prenažiranjem, kile pa gor namesto dol. Ti si lahko samozavestna, saj si že prava veteranka hujšanja, ostale pa šibamo za tabo.

clock-img

05.01.2011, 16:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Tale ideja s kavo v Ljubljani je super, samo jaz bom z udeležbo počakala kakšen mesec, da se pokaže moja resnost. V zadnjih dveh letih sem po prekrških, tako kot punce pred mano, kar rekla da je brezveze in nadaljevala z prenažiranjem, kile pa gor namesto dol. Ti si lahko samozavestna, saj si že prava veteranka hujšanja, ostale pa šibamo za tabo.


Saj ko boš videla mene boš mogoče večjo voljo dobila za hujšanje in se neboš predala tako kmalu No punce a je katera da se dobimo na kavici

clock-img

05.01.2011, 16:43

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz pa se z vama ne strinjam mogoče bosta povedali da je meni lahko ker imam toliko kg sedaj ni user posted image ker jaz sem jih imela prvič ko sam začela hujšati 90kg in sem prišla na 67kg in sedaj drugič ko hujšam po porodu sem začela z 86kg in sem se tudi pregrešila tako kot se sedaj pregrešim sam imam zato tudi kazen da ne pridelam nazaj gor ampak da mi ostane isto Vsem je enako če se pregrešimo bile že suhe ali močne če se pregrešiš se pregrešiš ni tukaj druzga


Hm...se bojim,da si me narobe razumelauser posted image
Nisem hotela napisat,da bi bilo nekomu,ki ima manj kil viška,lažje hujšat,je skoraj pravilo,da je par kil viška skoraj težje oklestit,kot pa več-govorila sem bolj iz svojih izkušenj,ko se spomnim vseh nesmiselnih diet v svojem življenju.Ponavadi so se končale,po prvem piškotu,ko se mi je naivno zdelo,da se bo pa zdaj svet zrušo,ker sem pojedla nekaj prepovedanega in itak nima več smisla nadaljevatuser posted image

Občudujem ljudi,ki imajo tako trdno voljo,da se nikoli ne pregrešijo(čeprav žal,nobenega takega ne poznam),jaz na žalost je nimam-imam pa trdno voljo,da spremenim svoje prehranjevanje,pa čeprav bom zaradi nediscipline zgubila manj v daljšem časuuser posted image

Upam,da te nisem užalila,ni bil moj namen-veliko motivacije namreč črpam iz tvojih postovuser posted image


Ne nisi me vžalila samo sem pač svoje mnenje povedala tudi jaz tko da ni noben problem user posted image vse je vredu.Glede grešenja sem pa jaz ista samo vem če se pregrešim da morem spiti 1l vode in to je pri meni vedno kazen se pa velikokrat znam pregrešiti in veliko spijem na dan od 4l naprej



V osnovi se mi zdi,da je napaka, da se na cokolado gleda kot greh.. dokler je ta miselnost, pol zna zelo hitro it "dieta" po zlu.. mislim,da bi moral bit cilj vsake tu,da si uredi glavo in zacne izbirat, kaj jemo. Ker ce pojes pomfri in dunajca enkrat na tok in tok casa, ni nobene skode, skoda je, ko se tako prehranjejes dnevno.
Dan je sestavljen iz IZBIR in vsak se odloci sam, kako in kaj bo izbral. Sem definitivno za in sem to ze napisala, da se mi zdijo prevec drasticni kaloricni limiti in podobno nesmiselni, ker v veliki vecini vodijo v volcnjo lakoto in slej kot prej v konec diete ali pa po opustitvi diete v jojo efekt.. dala skoz to ene 2x..
In sama se ne mislim odpovedat nicemur, samo omejit -> trenutno in cim dlje omejujem OH ala kruh, testenine, riz, kropmpir in za cuda nic ne pogresam tega. da kak koscek v usta in to je to.. za kosilo sem pojedla pol pohanga zrezka -> nisem pa krompirja (smo bili v gostilni z v naprej narocenim menijem).. pa se ne sekiram- pasal je zelo.. user posted image

RAkica - jaz pa ne stekam te tvoje kazni z vodo - a to je pac cist tko pac si nekaj dolocila kot kazen al je kak ucinek al? user posted image

Mala-ajda - jah dobra si user posted image

Umpa_lumpa user posted image user posted image bravo za uspesno premagano preizkusnjo - je filing pol super a ne.. le tako naprej user posted image

aleksandra, to pa so lepi kilometri - hudooo

Neika - kaksna kavico morda pomaga pri glavobolu, pa topel caj... mene caka cela garderoba 38 konfekcije user posted image trenutno niham med 42-44.. user posted image

Drugace pa za telovadbo priporcam Jillian Michaels - 30day shred... Kar ornk tezko, al te ornk v kondicijo spravi.. zenska je trenerka US showa The biggest loser.. mal poguglajte za vec detailov.. meni je vsec..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

05.01.2011, 16:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Tinaaja ja je učinkovito zelo veš zato imam kazen da potem tolikjo več spijem user posted image user posted image takrat ko se pregrešim in drži da učinkuje oreng.A to telovadbo lahko nalepiš tukaj gor da vidmo kakšna je

clock-img

05.01.2011, 17:02

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

http://www.youtube.com/watch?v=fuJcM93v9AY minuta za okus
http://www.youtube.com/watch?v=6WSPkxYX2Xc&feature=related 7 minut
http://www.youtube.com/watch?v=1cZsQzIn0G8 to mi je super za pregled


reviews http://www.google.com/products/catalog?hl=en&q=30+day+shred&sqi=2&cid=13957019723249466887&os=reviews

tole je sestavljeno iz 3 delov, vsakega naj bi delal 10 dni.. zadeva ni tok zahtevna kondicijko, al se ornk spotis.. delas z lazjimi utezmi, vsa skup traja le pol ure, kar mislim,da si lahko oz mora vsaka vzet vsaj parkrat na teden.

obstaja se veliko vec vaj od nje, daljse, fokusirane na dolocen del telesa,..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

05.01.2011, 17:06

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Tinaaja, ti imaš pa pomoje tele stvari s hrano odlično razčiščene v glavi. Totalno se strinjam s tabo, jaz sem se odpovedala, kot sem že napisala, kruhu, sladkariji in alkoholu, ker se mi zdijo to ene brezvezne kalorije. Krompir sem jedla sedaj dva dni, ampak samo kuhan, brez maščob. Če bi šla na kakšen drastičen jedilnik brez OH ,verjetno ne bi dolgo zdržala. Če bo tole počasi delovalo, ok, če ne se bo pa treba odpovedat še čemu in-ali zmanjšat porcije.

clock-img

05.01.2011, 17:38

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

hehehe aleksandra... jaz obvladam teorijo ja   ce bi imela pa vse razsisceno, ne bi tu debatirala mislim,da mora vsak zase pogruntat, kaj mu pase, ker vsi enostavno nismo po istem kopitu. jaz poskusam najti nekaj kar bi mi ustrezalo..
ce bi vedele (oz saj se vam lahko sanja), kako sem jedla pol leta po vrnitvi v sluzbo, vsak izgovor dober za se eno cokolado - utrujenost, stres, zalost, veselje..
oktobra sem zacela malo transformacijo - zacela bolj kontrolirano jest in migat nazaj.. ampak kg so stagnirale, kljub vsemu vlozku.. tko da sem pac iskala dalje in nekako mi je trenutno tole "fitnes" prehranjevanje kul in mi gre - no na tole sem presla ta vikend, sem pa ze prej omejevala oh, ampak zelo na izi. Tkoda me zanima, kaj bo toikrat s kg... Leta nazaj, ko sem se aktivno ukvarjala s fitnesom sem prisla na 57kg - kar mi je trenutno mission impossible ala potem pa svizec zavije cokolado.. 

Za mal branja pa tole o Omega 3... priporcam nakup.. Maximum portal ima se danes -30%.. (nimam veze s tem, sem ga sele med vikendom nasla ) Tud forum je zanimiv za brat Tiste, ki vec sportate pa itak poznate whey in podobne dodatke..
http://maxximum-portal.com/clanek/5-razlogov-za-mascobne-kisline-omega-3-.html

morda se tole
http://maxximum-portal.com/clanek/stiri-faze-izgube-telesne-mascobe.html
pa
http://maxximum-portal.com/clanek/hujsanje-in-prehranski-dodatki.html

....



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

05.01.2011, 17:39

clock-img

pimpa

pencil-img

56

Ojla.

No naj se oglasim še jaz. Če gredo kg dol ne bi vedla, ker se bom jaz tudi držala tzistega tehtanja samo enkrat na teden. In nič neč, ker je preobremenjenost s kg že tako velika,da ne rabim za to še tehtanja.

Glede hrane se pa jaz poskušam še vedno vzdržat sladkega in danes mi je že celo ratalo, da sem prijela košček čokolade in ga dala nazaj z glasnimi mislimi, da jaz pa tega res ne rabim. S hrano sem danes zaključila in komaj čakam, da grem na daljši sprehod, da pokurim teh nekaj kalorij, ki sem jih pojedla čez dan.

Za kakšne posebne pripravke hrane nimam časa zato se poslužujem tiste diete manj žri pa bo, čeprav je moja slabost še vedno kruh... kiri smotko si ga je zmislil. Brez krompirja, riža,, testenin ja a brez kruha ni šans. Je treba nekaj v glavi premaknit, da bo kaj drugače.

Glede obleke je pa tako, da imam tudi jaz vse sorte številk doma, sam unih tamalih že nekaj let nisem oblekla, če pa jih bom sedaj bo zelo lepo. Slabo je pa to, ker mene tudi motivirajo lepa oblačila v izložbi a sem se ponavadi kaznovala z hrano. Tokrat sem si pa zadala, da ne bo tako.... Sam ne vem še kako bom to realizirala... S kolom po glavi, če je treba.

clock-img

05.01.2011, 17:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2011, 18:27

clock-img

neika

pencil-img

270

rakica, sama delam v Lj, čeprav sem iz okolice Mb, pa v petek na žalst pičim v Mb, imam opravke. Bi se pa kak drug dan z veseljem oglasila na kavici, saj menim, da vsaj pri tej kavi noben ne bi z očmi zavijal in komentiral, ja kk si se pa ti zredilaaaaaaaaaaaaaaaaa


sama že dolgo ne prakticiram tehtanja, ker je bolj merodajno merjenje obsega različnih delov. Tako da ne vem, ali se naj v pon tehtam ali ne. Meni je vzpodbuda zgubljen cm in manj tesne hlače, ne pa tisto skakanje kilogramov gor in dol.

clock-img

05.01.2011, 20:48

clock-img

anity_1

pencil-img

328

Hejla punce,
se vam pridružujem, upam, da me boste vzele user posted image Tudi jaz sem si rekla, da moram nekaj narediti pri sebi.. ker samo jem in jem in jem.. Za novoletne zaobljube sem si zadala, da bom več pila (največ vode in nesladkanih čajev), da se bom več gibala (pa tudi če bo to 1× tedensko, ampak mora bit malo bolj intenzivno) in da ne bom jedla po 18.30 zvečer..
Držala se bom metode manj žri user posted image Izogibala se bom kruhu, sladkarijam, in več bom pila..
Drugače pa je tako, da se s partnerjem trudiva zanosit.. Zato nočem nekaj hujšat, ampak naredit tako, da se bom v svojem telesu počutila bolje.. Evo, danes lahko rečem - jutri začnem! user posted image In res bom!

clock-img

05.01.2011, 21:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2011, 22:04

clock-img

jakopino

pencil-img

77

Ojla!
men vaši komentarji dajo ful pozitivne energije,da lažje prebrodim popoldan oz.kako uro po kosilu ko bi jedla pa sploh nisem lačna.Že dva ni opažam,da bi jedla kar tak brez razloga.Pa se spomnem na vas pa mi nekak uspe prebrodit krizo.se pa trudim,da jem na vsake tri ure ,vmes pa nič.nočko

clock-img

05.01.2011, 22:11

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Ej, če zdržim, se resno dobimo na kavi naslednji mesec. Rakica, ti nam pa  napiši, kaj imaš v planu za šoping. pa ne pretiravaj s količinami, naslednjo zimo boš potrebovala manjša oblačila.

clock-img

05.01.2011, 22:19

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Tinaaja, ko še praksa zašiba kot je treba in dosežemo naše cilje, bomo imele pa kak drug forum, npr. Klepet vitkih deklet. Tista, ki bo najprej dosegla želeno težo, bo sicer nekaj časa bolj sama, potem se bomo pa še druge nakapljale. Uh, lepi stari časi, ko je bila prva številka na tehtnici 5-moj rekord iz leta 2000 je 54 kg. Poletne kaki hlače od takrat še čakajo v omari.

clock-img

05.01.2011, 22:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.01.2011, 22:26

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Današnji dan je minil po planu, brez pregreh. Jutri bo za kosilo verjetno špinača, pire in pečena jajca. Tale forum je fino čvekast, tako, za vzpodbudo!

clock-img

05.01.2011, 22:29

clock-img

rozinca33

pencil-img

221

Hoj! Js se bom pofočkala po 1x na dan, da mal pojamram al pa pohvalim user posted image  Včeraj sem se hvalila, danes bom pa mal pojamrala - ni mi ratalo se odpovedat čokoladi - bonbonov pa že nekaj dni ne jem, kar je bla v preteklih mesecih mission impossible.
Zelo vas je fajn brat, marsikaj novega izvem, nisem pa še vsega pripravljena sprobat. Sploh fizična aktivnost mi trenutno čisto nič ne diši, saj sem utrujena bolj kot si sama mislim. Razmišljam pa, da bi se pridružila lokalni folklorni skupini. Sem v domačem kraju že plesala v srednji šoli, zdaj me pa spet grabi, da bi user posted image
Pa še js povem, kaj sem jedla:
Zajtrk: polnozrnat kruh s pašteto in črna, grenka kava
Malica: jabolko
Kosilo: zelenjavna juha, krompirjevi kroketi, hrenovka, zeljna solata
Malica: čokolada
Večerja: črn kruh, sir za mazanje, dve mandarini

Kaj boste pa jutri kuhale?
Mirno in lahko noč vam želim

clock-img

05.01.2011, 23:03

clock-img

sarin

pencil-img

5

Moja teža v pon. je 69,5 kg, želena je 58 zaenkrat. Začela bom z sprehodi in zvečer pazit kaj jem- ker zdaj je pogosto čokolada!!!

clock-img

05.01.2011, 23:24

clock-img

farina

pencil-img

308

pozdravljene punce, tud jaz sem začela z izgubljenjem kilogramov v pon, tako da bi se vam pridružila če smem,
za tabelo, trenutna teža. 74,želena teža 64kg.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem