cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

07.02.2011, 09:05

clock-img

ječi12

pencil-img

920

oj....

izgubljeno 0,7
skupej 9,2

bravo usemuser posted image

clock-img

07.02.2011, 09:07

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Pia67, imaš tudi recept za kakšne sladice? Jaz imam knjigo Prehrana po Montignacu, tako da poznam samo tistih par, ki je zadaj napisanih. Sicer so dobre, ampak se po parih mesecih res naveličaš skoz isto žvečit.
Pa dobrodošla!

2ursae, 69 otrok!!?? OMG! In to v tistih časih, ko je bila umrljivost porodnic in novorojenčkov verjetno ogromna. Tud mene zanima, kako si je sploh vsa imena zapomnilauser posted image .

Čokoladna torta po Montiju je pa ful dobra! Bom mal kasneje dala gor recept, zdele me naš novi član kliče.

clock-img

07.02.2011, 09:07

clock-img

ljupka

pencil-img

1169

Moja teža 118kg,za začetek bi rada prišla vsaj na 99kg.
Sem napisala kako sem prišla do teh kil,pa sem mela eror.
Pa drugič ponovim,sedaj nimam časa spet tega pisat.

clock-img

07.02.2011, 09:32

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Hja, Majchi si me pa našlauser posted image . Po kategorijah imam vse , razen sladicuser posted image (imam zbirke v Wordovi obliki). Ja, sladic je v prvi fazi Montinjaka najmanj. Bolj je vse na vižo skuta, pa temna čokolada itd. Morda bi za začetek že zadostovalo, če bi belo moko zamenjala s polnozrnato, pa zmanjšajla sladkor. oz. dodala stevijo, pa bi tako prišparala na kol. kcal. Jaz ne štejem kalorij, bolj se bom osredotočila na manj OH 8mogoče pa mi rata celo stanje ketoze). Tako, da razen za družino, ne bom prakticirala kake sladičke.
Mogoče pa dobiš kako idejo na sicer malo opustelem forumu: http://montignac.mojforum.si/

clock-img

07.02.2011, 09:41

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jaz samo na brzino - imam enega otroka v naročju, druga dva pa nekje štalo delata user posted image

uspel mi je preboj pod 70ko user posted image , imam 69,7 kg, torej sem izgubila 0,6 kg, skupno 2,3 kg user posted image . Ktera od vas je že rekla nikoli več sedmice spredaj? Isto velja tudi zame.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

07.02.2011, 09:41

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

pa, pia, dobrodošla user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

07.02.2011, 10:12

clock-img

zavesa_

pencil-img

6

moj podatek za tabelo - 1,4 kg v 14 dneh. sem na 104 kg

_____________________________

Obupanci NIKOLI ne obupajo, in zmagovalci NIKOLI ne obupajo.

clock-img

07.02.2011, 10:29

clock-img

kai1

pencil-img

638

ojla,

še moje nove kile. Vaga je pokazala 59,7kg, tako da sem izgubila 0,5kg in od začetka 1,3kg.

Pia, dobrodošla.

Današnji jedilnik;
Z: pomaranča, PZ rženi kruh, pol hrenavke
M: Malo suhih fig in bela kava
K: Faširan meso in zelenjava
M: jogurt
V: skuta

Rekreacija; grema z malo malo vozičkat, zvečer pa še aerobika

Čestitke za izgubljene g in kg.user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.02.2011, 11:46

clock-img

soncnica33

pencil-img

76

Današnje tehtanje: 71,2 kg, isto kot prejšnji teden /miška17, če lahko, na seznamu popravi iz soncnica3 na soncnica33, me je računalnik zašuštral.../

clock-img

07.02.2011, 12:23

clock-img

miška17

pencil-img

1195

soncnica33 tvoj vzdevek soncnica3 v soncnica33 sem popravila v tabeli že včeraj zvečer .
Upam, da nimaš večjih težav z računalnikom.
Lp

clock-img

07.02.2011, 12:29

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

Dan!

Stanje na moji vagi 116,6 kg -glede na vse The grehe,ki so bili ta vikend,je še dobro,da ni + user posted image

Pa čestitke vsem za izgubljene kilograme,malo manj pridne pa z dvignjeno glavo in trdno voljo naprejuser posted image .

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 7.2.2011 12:37:32 >

clock-img

07.02.2011, 13:04

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Dobrodošli ljupka in pia

Aja,pia,meni Montignac ne leži,ker nimam dovolj samodiscipline-receptov pa se ne bom branilauser posted image pa verjetno ostale tudi ne...

clock-img

07.02.2011, 13:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce najprej čestitke vsem ua izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image  No jaz sem pa cel teden grešila tako da se mi je danes tudi poznalo lepo na vagiuser posted image user posted image user posted image  nažalost sem jih kar lepo pridelala in to 65,50kg tako d ata teden morem biti zelo pridna in vse dol spraviti user posted image upam d ami uspe

clock-img

07.02.2011, 13:39

clock-img

kiara85

pencil-img

157

dobrodošle noveuser posted image

sm iz bolnice nazaj, modrostna mi ni so vn vzel (šele marca) so mi pa na vsaki strani prerezal mal, tak da imam ranico in dans bo v večini bolj tekoča al pa spasirana hrana.
Z:bela kava, kornfleks, mleko
M:jogurt, banana
K:pire krompir, špinača
M:jogurt, banana
V:krožnik mlečnega grisa, brez sladkorja

dans pač na mlekuuser posted image

clock-img

07.02.2011, 14:00

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

evo, tudi jaz pokorno javljam:)..ta teden minus 1,2 kg...:)

clock-img

07.02.2011, 14:03

clock-img

beachgirl

pencil-img

174

ah ja..skupno 11 kg:)...jedilnik za danes pa zajtrk kava in jogurt, kosilo piščančje meso in riž, večerja dve trdo kuhani jajci:)..vmes pa malica jagode in grozdje:)

clock-img

07.02.2011, 14:55

clock-img

valči

pencil-img

2344

Ojla!
Današnja teža:64.6
Izgubila v enem tednu:0.80 dag
Do sedaj izgubila:4.80 kguser posted image

Kaj več zvečer,ker moram it po moje punce.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

07.02.2011, 15:16

clock-img

lucika

pencil-img

2357

današnja teža 74,8......recimo da grem zdaj na novo štet...ker res ne vem od kje naj...

sem pa vesela, da se je prestavilo pod 75. so že take kile, o katerih sem sanjala, da so mi nedosegljive. pa očitno niso, torej lahko gremo še nižje.

sem pa požrla zadnjo čokoladno penico zdaj...tak da majchi, ne vem, če bi še to delala, če je pa taaaak dobro da pol ne neham, dokler ni prazno v hladilniku.... ampak, boljše pa je to, če je kao vredu kombinacija, kot pa kr nekaj sladkega, takega kar ni vredu...

clock-img

07.02.2011, 16:58

clock-img

urshak

pencil-img

385

saj sploh ne vem, če bi se javlala, ker imam 100,5 kg

clock-img

07.02.2011, 17:35

clock-img

BabyKitty

pencil-img

2168

Punce ne mi zamerit, ampak si nisem upala danes stopiti na vago ker sem še včeraj grešila user posted image tko da upam, da javim naslednji teden napredek... sem si pa danes kupila nekaj novih oblek, tako da mam še več motivacije user posted image sem bila pa kar šokirana ker sem morala kupit številko L, namesto S ali celo XS kot pred nosečnostjo... ampak na srečo je to bolj ali manj na račun prsi user posted image

clock-img

07.02.2011, 18:25

clock-img

lucika

pencil-img

2357

urshak, joj, ravno ti se moraš javljat, halooo. veš kak malo ti manjka do ene velike prelomnice. 99,9, bi bilo treba skor zapit, a ne? čist malo še:)

clock-img

07.02.2011, 19:00

clock-img

neika

pencil-img

270

meni se je ta vikend naredilo isto, kot prejšnji - v petek 77,1, se pravi '0,4 kg, danes zjutraj stanje 77,5, torej je teža ista. Cilja treh kil nisem izpolnila v tem mesecu, ga bom pa kasneje. Zgleda, da je teh 5 obrokov zame preveč, in bo treba bolj radikalno zmanjšat porcije oz. obroke. Kakor vnesem malo več OH, je kriza.

clock-img

07.02.2011, 19:05

clock-img

soncnica33

pencil-img

76

Ej, bravo vsem, za -, pa tudi za kak +, važno da vztrajamo. Na dolgi rok!!!!!!!

Jaz pa The greh, pizza, pol pa spet skulirano dalje.

Dobrodošle nove, smo vas ful vesele!user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 7.2.2011 19:06:11 >

clock-img

07.02.2011, 19:10

clock-img

jakopino

pencil-img

77

Jaz pa imam danes 86,2 torej +0,2

clock-img

07.02.2011, 19:49

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Čer!

Čestitke vsem za izgubljene kilograme, tiste, ki jih nismo ta teden, jih bomo pa do naslednjega tehtanja.

Jaz sem imela danes totalno uživaški dan brez rekreacije, izlet, kava na soncu, malo šopinga(končno sem dobila tigraste balerine, od bolj potrebnih stvari pa tekaške superge in majico), The greh proti večeru Aperol spritz, zdaj bo pa mehiška solata.

Se beremo!

Ursae, jaz sem rekla, da nikoli več 7, za las-10 dek sem jo odnesla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem