cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

13.01.2011, 21:57

clock-img

ječi12

pencil-img

920

čer

dons smo ble pa res pridne. tut js sm bla. poleg dve ure hoje je za mano že 10 min steperja.zdj grem pa spet nanj pol pa še šejk in spat.

moj meni dons

Z: pica(testo iz beljakov)
M: šejk
K: piščančja prsa(zrezek) pa solata iz rumene paprike,česna in malo sira mm
M: zeleni čaj(mi ni uspelo jest)
V: pol kumare
V2: šejk

za prvo večerjo tok mal ker bo do šejka manj kot tri ure in se nism upala preveč jest,sm pojedla samo tok da nism lačna...zdj pa šejk po steperju.

brez pregreh so far.juuupiii!

jutri je že petek :) nam bo hitro minilo ker je lep dan in bomo veliko zunej,plus tega bom pa zaposlena ker bomo vsi 4je doma :)

papa

clock-img

13.01.2011, 22:09

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Ej, meni je tudi ta teden minil kot bi mignil.Zdi se mi, da smo se prejšnji teden morale boriti z vsakim dnevom posebej, ki se je vlekel in vlekel, zdaj pa smo že čisto v športno -hujšarski rutini.

clock-img

13.01.2011, 22:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.01.2011, 22:24

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Večer!

Pridne ste pri hrani in tudi pri telovadbi,vas je kar užitek brat!
No moj današnji meni je pa zgledal tako:

Z juha z rezanci
  obvezna kava z mlekom
M dve mali jabolki
K mlečna repa in kuhan krompir
M en(1!)košček tortilja čipsa iz sinove vrečke-okus barbacueuser posted image
V jabolko-za ostalo zmanjkalo časa-smo bili cel popoldan po opravkih

Da pa ne bi slučajno stradala in ostala brez grehov,sem šla zvečer do sosede,kjer sem dobila na mizo kavo,borovničke in pol mize sladkarijuser posted image -popila kavo,borovničke in dve pesti kokic-so se mi zdele še najbolj nedolžneuser posted image

Telovadila danes več ne bom,ker se mi ne da,spijem še pol litra čaja in grem pod odejouser posted image

clock-img

13.01.2011, 22:40

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

sem iskala vaje za TNZ, pa sem našal tole:

http://www.youtube.com/results?search_query=10min+abs+full&search=Search

vaje od tonye izgledajo prav fajn, bom probala.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

13.01.2011, 22:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2011, 07:01

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

danes smo športno čisto divje



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.01.2011, 07:48

clock-img

ječi12

pencil-img

920

evo petek :)

js zdele zajtrk pojem.

kr kruh ržen un ta kisu pa jogurt s semeni.
malca bo šejk
za kosilo se pa še nism odločila,morm neki tko da bo loh tut mala jedla ker ni v vrtcu.ampak najbrž bojo kr graham špageti,pa bo ona pač mela boljšo omako,js pa kr tuno :) ste me spomnle k ste učeri use to jedle....

še dva dni pa je tehtanje :)

clock-img

14.01.2011, 09:27

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jutro user posted image

Z: kruhek z medom in kakav + jabolko

zdaj grem pa še malo trebušnjakov narest, preden se detece zbudi.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

14.01.2011, 09:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2011, 10:47

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Danes smo nekam neaktivne na forumu, a se vse držimo načela, da je petek mala sobota?
Namesto zajtrka sem par ur delala, zdaj  sem  naredila nekaj vaj z utežmi(končno po treh dneh), popoldne grem pa na rundo golfa na Kras.
Za kosilo bo rdeče zelje-že skuhano in pohan piščanec, naročen iz gostilne.

clock-img

14.01.2011, 10:53

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Jakopino, kako je minil prvi dan z lepotcem?  Kakšne barve je?

clock-img

14.01.2011, 11:15

clock-img

pimpa

pencil-img

56

Ojla.

Evo tudi mene zopet tukaj. Jaz pa sem brez športa na čistem aspirinu že dva dni. Pojem sam nekaj malega, ker mi nič ne gre. počutim se pa kot, da bi me en pretepel. Tako, da komaj čakam, da me mine ta viroza al kar je že, ker bi rada normalno nadaljevala s tem hujšanjem. Edino kar je pa res, da bolezen ne pusti jest in je vsaj za to dobra.

Sicer pa se jaz tudi trudim iz dneva v dan, da se ne bi grešila in izgleda, da se lahko kar naučiš kaj pametnega iz tega. Ni ravno lahko mimo sladkarij in podobnih pregeh, sam zaenkrat kar ubogam svoj notranji glas. Upam, da ni to zgolj posledica vročine in viroze.

Jedilnika mojega od včeraj in danes vam žal ne morem napisati, ker ga niti ni bilo, sam ful tekočine in aspirini pa nič drugega.

Se tipkamo, ko pridem malo k sebi.

LP

clock-img

14.01.2011, 11:51

clock-img

lija34

pencil-img

112

Pimpa pozdravi se čimprej in potem naprej z nami.

Berem, da ste kar vse pridne pri hrani in gibanju, le tako naprej. 

Všeč mi je ko pišete jedilnike, jaz zaenkrat jem še vse, bom pa začela drugi teden počasi uvajat
hujšanju primerne obroke. 

Pred nami je vikend in lepo športno izkoristite tople sončne dneve, jaz se že veselim sprehodov. 

clock-img

14.01.2011, 13:29

clock-img

ječi12

pencil-img

920

ojla

ste zunaj na lepem vremenu :) mi smo bli in je fulll toplo. uro pa pol smo hodili. pol pa šejk.

zdj pa še razmišljam kaj bom za kosilo....kr nimam tune odpade,pol pa sploh ne vem več kašno omako bi,sm navajena pousod dajat kislo smetano,zdj pa odpade..

sicer me je pa ena kolegica dons ful razjezila sva pač tok prjatle da sm ji povedlaa da pazim kaj jem. in je rekla da sm na dietu,in sm rekla da nism. da dieti da sm se samo zdravo začela prehranjevat in da to ni dieta ker pač nimam točno določeno kaj jest,ampak samo nekaterih živil ne jem prostovoljno...ona pa še kr tupi....pa zamahuje z roko proti meni...sm bla prou jezna ker sm ji sploh kej rekla. še ena točka več da ne mislm odnehat in se tut pregrešit ne mislm ker grem do konca....

pardon za tole jamranje,samo sm bla res ful jezna na njo.....

evo še dva dni pa tehtanje. a se kera vaga večkrat? vsak dan? al pa na par dni? al use samo v ponedeljek? js bi vsak dan stopla na vago pa morm prou pazit da ne stopim....user posted image

clock-img

14.01.2011, 13:46

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Pozdravljene.
Ko vas berem, vidim da ste vse pridne pri hrani in večjemu gibanju.

Jaz že dva dneva prebolevam virozo in je odpadla telovadba, pa vozičkanje.Zato komaj čakam, da pridem k sebi in da grem spet hoditi. Zunaj je tako lep sonček, da kar me kliče ven iz hiše. Žal bom morala še malo počakat, da ozdravim.

Jaz se vsako jutro tehtam, tako spremljam gibanje teže. Tega sem navajena in mi to ustreza.

Lp

clock-img

14.01.2011, 13:54

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

evo, mene, spet sem premagala Peščenik, vsega skupaj sva šetkali urco in pol. Sem potna, rdečelična in zadovaoljna .... pa laaaaaačna user posted image . Kvinoja z zelenjavo bo danes na jedilniku, morda naredim zraven še piščančja prsa. 

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

14.01.2011, 15:13

clock-img

neika

pencil-img

270

pozdravljena, sama še vedno vztrajam, nimam se pa časa javljat. Še vedno držim strogo dieto, in res pazim, in če bi moj mož tako jedel, bi imel sedaj že -12 kg. Jaz pa, ko sem vmes vagam ob jutrih, je le pol kile manjka in me to mori za dol past. Vseeno še vedno vztrajam, in se držim tistega, da najprej telo zbezlja in špara vse, kar pride vanj, potem pa se navadi in kile gredo stran. Upam, da bo res tako,  ne bi spet rada bila edina v ponedeljek s + kilami...

clock-img

14.01.2011, 15:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2011, 17:13

clock-img

neika

pencil-img

270

predvčerajšnjim - jabolko, malica tuna mala + paradižnik + paprika + 3 wassa kruhke, zvečer zelnjavna juha z govejim faširanim

danes npr - dopoldne zmiksano sadje, kosilo par hrenovk, zvečer ista zelenjavna juha, zaradi pomanjkanja časa nič vmes...

tako približno vsak dan, pazim, da vnašam hidrate, a te polnovredne, npr. mleko in pirini kosmiči, vendar večino v dopoldanskem času.

vem, da je to napram vašim jedilnikom premalo, a tudi, ko sem pred poškodbo veliko trenirala, sem enako jedla in sem komaj spravljala kile dol oz. jih držala na nekem nivoju.

zadnje dva dni je kriza, a se držim...

jem kot ptič...

lačna kot hudič.user posted image

clock-img

14.01.2011, 18:07

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

jem kot ptič...

lačna kot hudič.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

men pa ne gre v glavo, zakaj sem popoldne tako lačna user posted image . Pojem kosilo, se najem in sem en čas sita (cca pol urce), potem se pa kar začne neka lakota. Pa ne kakšno hrepenenje po sladkem ali kakšno določeni hrani, ne, prav lakota. In zdržim ali pa pojem kakšno sadje ampak ta občutek kar vztraja in potem komaj čakam na večerjo. Nč jasno.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

14.01.2011, 18:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2011, 18:57

clock-img

miška17

pencil-img

1195

neika, če shujšaš na teden 0,5kg je čisto uredu.( V enem mesecu bo to -2kg . ) Če boš vsak teden tako -0,5kg bo na dolgi rok lep rezultat. Vstrajaj in ne obupaj.

Jaz sem bila tudi nekaj časa po zadnjem obroku približno ob 18 uri lačna da je kaj. Potem, pa sem se navadla takega reda in nisem več lačna. Zato je potrbno določeno obdoje, da mine. To je moja izkušnja.
Lp

clock-img

14.01.2011, 19:09

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Evo, moj danasnji dan - Z hrenovke / M kuhano vino  / M2 2 mandarini / poznoK mongolsko meso in sojini kalcki iz kitajske (brez riza!) / V light skuta z vrocimi malinami (dodala zlicko sladkorja, ker drugace ne bi vase spravila )

Neika - jaz bi morda dodala kasen jogurt ali shake pa zajtrk ojacala... Meni se zdi,da jes premalo in je tvoje telo res v stresu oz stadiju, ko se mu zdi, da stradas. A dodajas k jedem dovolj mascob? Vsaj dve zlici olivca ali kaksnege druge kvalitetne mascobe? Meni je 2 m teza stagnirala, tko da te cist stekam, kako se pocutis .. ufff kokrat sem mojmu jamrala in bentila...

2ursae - kako delas kvinojo? Kaksen okus ima ta zadeva?
pimpa - get well!






_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

14.01.2011, 19:33

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Moram tudi to dodati, da imam 5 obrokov dnevno in tudi zaradi tega nisem lačna po zadnjem obroku okrog 18 ure.
Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem