cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

12.01.2011, 10:57

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Zaradi enega kosa potice se jaz sploh ne bi sekirala. Misli na hrano pa najlažje preženeš, če se čimbolj zaposliš.

clock-img

12.01.2011, 11:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce hvala za podporouser posted image user posted image  res ste dobre sem se kar malo zamislila ko sem tole brala in je res da se morem ponovno vzeti v roke da bo do pondelka tudi moj --- bil tako da morem biti ponovno pridna zelouser posted image user posted image .No glede vode sem pa še vedno pridna in imam kaze tudi veš saj nisem šla nič gor od pondelka tudi če sem grešila samo nisem šla tudi nič dol zato ker je res da toliko spijem in da mi potem drži na tej teži ko grešimuser posted image user posted image  evo od danes se ponovno v roke vzemam brez grešenja in bom pridna bila user posted image user posted image user posted image Še enkrat vsem hvala za podporo morem pridt do cilja in vam biti še naprej za zgled brez grešenja ZATO PUNCE GREMO VESELO KG NASPROTI user posted image user posted image VSEM NAM BO USPELO user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.01.2011, 11:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 11:50

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

pimpa zaradi enega kosa potice se ne rabiš preveč sekirat! če si je včeraj ne bi privoščila, bi se verjetno želja po njej le še stopnjevala in bi mogoče naslednjič še več kosov pojedla user posted image

rakica super, da si spet našla motivacijo! user posted image

Sama sem zjutraj imela 45 min hitre hoje, doma pa sem vadila še z Jillian - 1. stopnja. Groza! Če sede gledaš vaje, niso nič posebnega, ko pa jih izvajaš, pa oh in uh user posted image Sem se prav fino spotila zraven. Jutri bom verjetno spet šla na Skalo, ker bomo baje celo dopoldne brez elektrike in tak nimam druga za počet doma


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 12:30

clock-img

lija34

pencil-img

112

Zdravo!
Jaz sem še vedno z vami, berem vas redno, super ste,  sam pisat nimam časa, pa še takrat me rr ven vrže. user posted image
Vadba z Jullijan;tudi jaz delam po njej, od skakanja se trese cela hiša.

sami0408: sem se nasmejala tvoji keson dieti, čeprav se ne strinjam z tabo, boljše je da začneč pripravljati manjše obroke.

Prehrambenih dodatkov ne uporabljam, so mi predragi, nimam pa nič proti njim.

2ursae: lepa motivacija, da bosta tvoja sinova ponosna nate, čeprav mislim da si kljub kilogramom ti zanju najlepša mamica.

Pimpa tudi pri men je največji problem, da preveč mislim na hrano. Šele zdaj sem ugotovila (še sreča), da sem jedla kar tako iz dolgega časa.

Lepo se imejte, gremo naprej. Upam, da me ne vrže spet ven.


clock-img

12.01.2011, 16:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 16:49

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Se vam lahko še jst pridružim? Sem mesec in pol po porodu, dojim tko da moja dieta ne bo glih kaka ekstremna. Probala bom jest mal manjše obroke, mal bolj nizkokalorične, pa skenslat moje največje pregrehe, slane stvari. Čeprov odkar sem rodila me tud sladko zelo mikauser posted image
Torej, imam 81kg, moj cilj je zaenkrat 70kg. Idealka pa 55, ampak do tja je še daleč. Super bi bilo prit že do 60, kokr sem jih mela pred prvo nosečnostjo. Pa v tako kondicijo kot na začetku druge nosečnosti.
Alarm, letim...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

12.01.2011, 17:58

clock-img

ječi12

pencil-img

920

o birdy bomo skp fural sufruser posted image  welcome!

clock-img

12.01.2011, 17:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 18:04

clock-img

neika

pencil-img

270

umpa, nena ga seri - liter čaja, pa bo...


clock-img

12.01.2011, 18:26

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

dobre ste, me veseli, da se pri vas tudi malo nasmejim, mi je lažje user posted image

želja po sladkem: sem imela obdobje, ko mi je ful pomagal žvečilni gumi user posted image . Zdaj pa spijem kavico (sladkano z javorjevim sirupom) ali kakav, ko me res prime.

občasni koščki potice, tortice: že vnaprej povem, da grem v soboto na en rojstni dan in da BOM pojedla košček tortice ... a se lahko ta teden raje tehtamo v petek user posted image .

sem bila danes v šopingu, sem nabavila pirine in polnozrnate testenine (drago user posted image ) pa semena, pirine in ječmenove kosmiče. Samo zdravje me je user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

12.01.2011, 18:37

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Jaooooooooooooo, katera kriza... vsi svetniki, dajte mi moč, da se ne nažremuser posted image user posted image user posted image ... Danes je pa res sila... Dve uri se že borim sama s seboj. Sem napisala sem gor, da se prepričam, da mi bo jutri žal, če bom napisala, da sem jedla in kako bom vesela, če ne bom.

Je pa res adijo pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nisi edina! Tudi mene danes neki matra user posted image Sem že Barnija pojedla pa malo kruha pri kosilu user posted image Grem zdaj nad vodo in upat, da me hitro mine


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 18:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 18:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 18:48

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Jaooooooooooooo, katera kriza... vsi svetniki, dajte mi moč, da se ne nažremuser posted image user posted image user posted image ... Danes je pa res sila... Dve uri se že borim sama s seboj. Sem napisala sem gor, da se prepričam, da mi bo jutri žal, če bom napisala, da sem jedla in kako bom vesela, če ne bom.

Je pa res adijo pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hehhe...sem se nasmejala..se pa tudi sama pridružujem temi...upam, da mi rata 25 kil dol dat ...user posted image

clock-img

12.01.2011, 19:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 20:25

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

No, tudi meni je uspelo, da nisem dala nič več sladkega v usta user posted image Sem spila skoraj liter vode, pa me je malo minilo. Zdaj pa tako grem pod tuš in spat, da ne bo več skušnjav.

Zgleda, da bom jutri imela bolj pozno kosilo, če elektrike ne bo do 14. ure. Se mi bo kar malo ritem podrl. Bom pa skuhala polnozrnati riž z zelenjavo. Tega že dolgo nisem jedla user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 20:58

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Čer,

preživela sem še en dan brez krize, za kosilo-večerjo sem špagete s paradižnikom in baziliko in solato, za posladek pa sadno solato. To sadno solato stalno jem , ker mi je sicer zimsko sadje-jabolka, pomaranče, banane bolj tako, tako in ga drugače sploh ne bi jedla. Komaj čakam češnje, jagode, breskve..., skratka komaj čakam pomlad in poletje. Popoldne sem šla spet mal
Kras pogledat, tako da prav dosti kalorij z rekreacijo danes nisem izgubila.

Lija, prehranjevanje iz dolgega časa, to si super ugotovila. Zame 100% velja. Ko z možem nisva imela kaj počet, sva peč zakurila, pico ali kaj pod peko spekla, poleti se je roštiljalo, če pa ni bilo doma nič zanimivega, sva šla pa v gostilno. Skratka žretje kot način preživljanja prostega časa.

UmpaLumpa, saj vem da ti je bilo težko, ampak s svojim dramatičnim opisom krize si me res nasmejala. Priznaj, da je zdaj, ko si zmagala, smešno tudi tebi.

Aja, čestitke za močno voljo, velja tudi za Suzi.

clock-img

12.01.2011, 21:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 21:22

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

Uf, jaz bom kar pop****a. Včeraj se je začela kriza, sicer je šlo ok skozi, potem pa ponoči user posted image ene 20_x_ dudo, zjutri zaspali, s tavečjim prišla v šolo 5 min do 8ih, potem še nekaj šit opravkov: CSD; davčna /no pa tle bo menda vsaj nekaj denarja, sem vpisala tamala 2 v olajšavo.../, pol pa user posted image neki ful slabe volje, kar tako, spal podnevi malo (zgleda, da ga mantra zobek, ki se že vidi, pa še noče ven - po moje čaka prve zvončke...user posted image user posted image user posted image ), jaz pa kot ena živčna razvalina. Še tavečjega peljala na popoldansko aktivnost, potem pa sem se ob obiskih, ki so prišli, nažrla še ene 10 čokoladnih napolitank.

Mož je domov pripeljal domov "nov" avto (eh, sej ni nov, 8 let je star in naš tako imenovani "2. avto", ki z njim dnevno naredi nekje 2 km - je bolj za otroke v šolo/vrtec vozit...) No in moj mož me user posted image gleda, češ kaj nisi nič vesela, jaz pa kot zadeta, ah avto kot avto... Bi blo boljš da sem bla tiho.
Mogoč je pa mal kriva MENSTRA, ki sem jo včeri 4 dni prehitro dobila in me je res malo nepričakovano dobila....

Zdej grem pa vodo pit!!!

Jutri pa za kosilo blitva in pečen krompir + solata, moji fantje še pečena piščančja bedra.

user posted image dans je pa šit dan! Jutr bo boljš, se za nazaj ne da spremenit, za jutr se pa da...(zanimiva misel, a ne? ...) tako preroško se slišiuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 12.1.2011 21:25:50 >

clock-img

12.01.2011, 21:24

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Malo v branje, ampak večino že tako vemo... user posted image
http://www.aktivni.si/prehrana/diete/bose-o-hujsanju/


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 21:33

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3
Zdej grem pa vodo pit!!!

Jutri pa za kosilo blitva in pečen krompir + solata, moji fantje še pečena piščančja bedra.

user posted image dans je pa šit dan! Jutr bo boljš, se za nazaj ne da spremenit, za jutr se pa da...(zanimiva misel, a ne? ...) tako preroško se slišiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 21:34

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Ful zabavno pišeš, res.
Hvala za čestitke, ampak pridnost ni dovolj, važni so rezultati, za te pa ta teden bolj slabo kaže, kar je verjetno normalno.

clock-img

12.01.2011, 21:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 21:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem