cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

13.11.2011, 21:00

clock-img

miška17

pencil-img

1195

sesiluser posted image user posted image user posted image user posted image za kolesarjenje. Si mislim da je bilo lepo kolesariti po gozdnih poteh. Meni bi bilo.

clock-img

14.11.2011, 06:20

clock-img

nova_tukaj

pencil-img

244

Jutro punce!

Danes pa je moja tehtnica pokazala +0,3kg, torej 62,3 kg. Zdaj je šlo pa skoz v minus. Je bilo verjetno treba poskusit preveč sladkarij user posted image . No danes je ponedeljek in bolj disciplinirano naprej user posted image .

Vsem za uspešne boje s kilogrami pa user posted image user posted image user posted image .

clock-img

14.11.2011, 07:23

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

dobro jutro, dobro jutro in še 1x dobro jutro (ne gled na današnje rezultate naj bo dober)...

evo, moji podatki - stagnacija user posted image  - ostajam na 63kg

to je samo na hitro....napišem še kaj malo kasneje, ko spravim mojo žabico v šolo user posted image

clock-img

14.11.2011, 09:37

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

Dobro jutro,

moji podatki:
bambixxx    -0,3kg -17,7kg 86,0kg 65kg 68,3kg

Nekaj malega pa je šlo, kljub dokaj normalni prehrani in grešenju. Pa telovadba je tudi bila bolj slaba, ker smo bili vsi bolani (rotavirus).
Zgleda, da je moje telo končno ugotovilo, da je treba zaloge kurit in sprotno prehrano ne nalagat v maščobe user posted image .
Lep teden in čestitke vsem za rezultate user posted image .

clock-img

14.11.2011, 10:41

clock-img

sesil

pencil-img

3017

hi hi hi hi pa je 7 spredajuser posted image user posted image user posted image skupaj -0,5 kg. zadovoljnauser posted image

clock-img

14.11.2011, 12:26

clock-img

taly

pencil-img

81


taly -0,8kg -2,5kg 64,2kg 60kg 61,7kg
Po velikem plusu prejšnji teden, končno ta teden - , bom ta teden tudi pridna, čestitam tudi vsem ostalim.

clock-img

14.11.2011, 14:14

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

 
[color=#000000 size=3]evo - končno mi je uspelo malo več napisat - pokomentirat še malo prejšnji teden user posted image
Nova_tukaj:  vidim da si fullll pridna – če se ne motim si se nam pridružila z 1.8.2011 in v treh mesecih in pol izgubila skoraj 17kg….bravo user posted image user posted image user posted image   ti pa glede na tip diete (ločevanje) samo želim, da na tem tudi ostaneš. oz. da kg ne pridobiš nazaj.  Ne me napak razumet, hočem ti samo dobro, ker sem sama že dala 2x skoz ločevalno, in ko sem začela z »normalno« prehrano, so kg počasi prišli nazaj. (poznam samo eno osebo, ki je po 4ih letih po ločevalni še vedno na isti kilaži – je pa res, da ločuje že 4 leta – in včeraj mi je priznala, dajo to počasi ubija  in razmišlja kako nazaj na »normalno« hrano, ampak da jo je strah kaj bo potem z njo samo… drugače pa – želim ti da dosežeš cilj in ga nato ponosno obdržiš user posted image user posted image user posted image
Miška17: ja meni kopnijo kg zeloooo počasi – ampak nič hudega, sem zadovoljna, ker en cilj je dosežen, ta drugi da to vzdržujem, mi pa tudi kar uspeva….sedaj ko sem dosegla cilj, mi kg nihajo +/- 0,5kg, kar je čisto ok – bom pa poskusila do poletja prilest na 60kg….to je pa že tretji cilj J  in miška- bravo za 11km !!user posted image user posted image
Bambixxx . kar tako naprej – počas se daleč pride user posted image user posted image
Sesil: se strinjam s teboj – gibanje nam prinese rezultate tudi v obliki telesa in ne samo v kilogramih…luštno je oblečt hlače, ki so ti kljub istim kg kak centi prevelike Juser posted image user posted image
Neika: pogumno naprejuser posted image user posted image user posted image ….tud jaz z veseljem pojem par žlic musakeuser posted image user posted image user posted image če je ta na jedilniku  (brez slabe vesti – ker je ta bolj poredko)
Happy85: ne vrži puške v koruzo – ko boš enkrat »uredila« zadeve  v glavi – tako kot praviš da razmišljaš, boš videla, da jesti zdravo hrano sploh ni težko – pregrehe bodo pa vedno – ampak jaz temu pravim »hrana za dušo«. Če pa vse to pomešaš še z aktivnostjo, pa imaš cilj zagotovljenuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.11.2011, 14:34

clock-img

spelca8

pencil-img

11

Živjo,

meni se je obrestoval tek in manj hrane. Torej: -1,2kg, 7,4kg; 89kg, 75kg, 81,6kg.

clock-img

14.11.2011, 14:39

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

IZVIRNO SPOROČILO: spelca8

Živjo,

meni se je obrestoval tek in manj hrane. Torej: -1,2kg, 7,4kg; 89kg, 75kg, 81,6kg.



čestitkeee user posted image user posted image

clock-img

14.11.2011, 15:51

clock-img

sramežljiva

pencil-img

163

Jaz ostajam ta teden na isti kilaži.Nikamor se ne prestavi ta kilažauser posted image .Bom verjetno morala še več telovadit,p manj jestuser posted image .
Ostalim pa čestitke za izgubljeno kilažouser posted image user posted image user posted image .

clock-img

14.11.2011, 17:30

clock-img

urshak

pencil-img

385

jaz sem tudi ostala na isti kilažiuser posted image nikamor se ne prestavi bljak

clock-img

14.11.2011, 17:51

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Jaz sem bila pridna. Športala veliko, vendar včeraj zvečir polomiluser posted image in danes tehnica pokazala -0,0kg. Malo sem jezna nase, ker je bil že lep rezultat. Ma drugi teden bo bolši.

clock-img

14.11.2011, 18:39

clock-img

neika

pencil-img

270

jaz, kot ponavadi, javim jutri. Danes sem obležala s prehladom, vse me boli, jutri grem že v službo. to je problem, vsakič, ko me položi, ne odležim, ampak mirujem mogoče dan, dva, pa še to je ponavadi vikend, in potem služba. Telo si nima časa opomoči.

miška, imaš prav, kile niso merodajne, predvsem ve, ki redno športate, to veste, in vam zavidam!

clock-img

14.11.2011, 18:50

clock-img

happy85

pencil-img

213

miška17 same pohvale za moč in energijo, ki jo imaš. Si pravi motivator in občudovanja vredna.

sesil čestitke za izgubljene cm. Ja vsi se ubadamo samo s tem kaj pokaže tehtnica in redko opazimo, da so na telesu nastale lepe spremembe kljub temu, da teža stoji. Pa čestitke tudi za 7-ico user posted image user posted image

se pridružujem urshak in sramežljivi - ostajam na isti kilažiuser posted image   bo treba brco v rito in kakšno nagrado za motivacijo

bambixxx si pa že blizu cilja in lepo število kg si že izgubilauser posted image user posted image

taly čestitam za minususer posted image user posted image

malabiba30 dober je tale izraz "hrana za dušo" - je vse lepo in prav dokler ne hranim duše preveč user posted image ja sedaj že vse vem kako in kaj, da je napredek in da se jaz počutim dobro. Teorijo obvladam, sedaj pa še praksa user posted image

neika le poskrbi za zdravje in pridno počivaj!!

clock-img

14.11.2011, 20:16

clock-img

zvoncki

pencil-img

72

Pozdravljene!

Ostajam na isti kilaži. Moram reči, da sem kar malo razočarana, saj se mi zdi, da sem se sedaj 14 dni kar trudila. user posted image

clock-img

14.11.2011, 20:21

clock-img

neika

pencil-img

270

zvončki, tudi jaz imam s temi zastoji veliko težav. Pravzaprav so najdaljši takrat, ko se nič ne pregrešim. A o tem več kje punce pišejo, in sem sporbala na sebi, in je res. Vsake toliko časa off obrok, in kile padejo....user posted image

clock-img

14.11.2011, 20:49

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

IZVIRNO SPOROČILO: happy85
bambixxx si pa že blizu cilja in lepo število kg si že izgubilauser posted image user posted image


svoj cilj priti pod 70 kg sem v bistvu že dosegla. to so sedaj še samo lepotni popravki user posted image . pa hvala.
je pa danes natanko 9 mesecev od mojega uradnega začetka hujšanja z vami user posted image  in za nagrado sem si privoščila 1 h švicanja na telovadbi user posted image .

clock-img

14.11.2011, 20:52

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

IZVIRNO SPOROČILO: neika

zvončki, tudi jaz imam s temi zastoji veliko težav. Pravzaprav so najdaljši takrat, ko se nič ne pregrešim. A o tem več kje punce pišejo, in sem sporbala na sebi, in je res. Vsake toliko časa off obrok, in kile padejo....user posted image


to sem jaz tudi opazila. Primer: v četrtek sem imela 69,6 kg. Čez vikend sem lepo jedla kruh, zaseko, prekajeno šunko, potico, kekse, čokolado,... ni da ni. in nič miganja. in danes mi je vaga pokazala 68,3 kg. tako, da ta teorija kar drži user posted image .

clock-img

14.11.2011, 20:54

clock-img

zvoncki

pencil-img

72

neika hvala za vzpodbudo. Bom poskusila opustiti kak obrok, sedaj sem si zadala, da še malo bolj redno gonim svoje sobno kolo.

Čestitke vsem, ki se približujete svojim ciljem in vsem ostalim, ki še vztrajate!

clock-img

14.11.2011, 20:55

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

rr....user posted image

clock-img

14.11.2011, 20:58

clock-img

zvoncki

pencil-img

72

Joj bambixxx, torej sem si narobe predstavljala prejšni post. Kar pravite je, da se je včasih potrebno mal prekršit? user posted image  Mah moj problem še vedno najbolj ostajajo večerje... Vem, da ne bom mogla zvečer brez hrane, ampak mogoče je pa rešitev da si jo preložim nekje do sedmih zvečer (sedaj celo popoldne ne jem nič pol pa zvečer okol devete v hladilnik).

clock-img

15.11.2011, 07:56

clock-img

miška17

pencil-img

1195

TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17                -0,0kg        -20,0kg         97,6kg       68kg     77,6kg
sramežljiva           -0,0kg         -6,2kg          72,5kg        65kg    66,7kg
malabiba30           -0,0 kg       -18,5kg          82kg         60kg     63,5kg
taly                         -0,8kg        -2,5kg          64,2kg       60kg    61,7kg
sesil                       -0,5 kg         -4,5kg          84,0kg       70kg    79,5kg
urshak                    -0,0 kg         -2,0kg        104,2kg      80kg   102,2kg
zvoncki                   -0,0 kg         -3,5kg         85kg          60kg    81,5kg
happy85                 -0,0kg         -7,5kg         67kg          55kg    59,5kg
bambixxx               -0,3kg         -17,7kg         86,0kg      65kg     68,3kg
spelca8                  -0,3kg         -7,5kg            89kg         65kg    81,6kg
nova_tukaj            +0,3kg        -16,4kg         78,7kg       60kg    62,3kg


Niso javili kg, ponedeljek 14.11.2011:
1.teden
Lili28                     -0,0kg         -1,4kg           71kg          60kg    69,6kg
RAKICA1                +1,0 kg         -1,2kg        70kg          60kg    68,8kg
tinca35                   -0,8 kg         -1,7kg         83,5kg       65kg    81,8kg
Vilma                      -0,4 kg        -10,9kg        78kg          65kg    67,1kg
neika                      -1,1kg           -2,2kg        80kg          75kg    77,8kg
Neža7                    -1,3kg          -7,6kg          95,5kg       70kg    87,9kg

2.teden
karmy85                -0,0kg         -7,0kg           72,5kg       60kg    65,5kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,21.11.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.



< Sporočilo je popravil miška17 -- 15.11.2011 7:57:08 >

clock-img

15.11.2011, 08:01

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Čestitke vsem!user posted image user posted image user posted image Korajžno naprej v nove -kg!user posted image

clock-img

15.11.2011, 09:03

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

IZVIRNO SPOROČILO: zvoncki

Joj bambixxx, torej sem si narobe predstavljala prejšni post. Kar pravite je, da se je včasih potrebno mal prekršit? user posted image  Mah moj problem še vedno najbolj ostajajo večerje... Vem, da ne bom mogla zvečer brez hrane, ampak mogoče je pa rešitev da si jo preložim nekje do sedmih zvečer (sedaj celo popoldne ne jem nič pol pa zvečer okol devete v hladilnik).


ja, ja treba se je tu pa tam prekršit, ne izpuščat obroke. user posted image  če gledaš čisto logično: če ješ karkoli, telo dela in kuri maščobe. Če ne ješ dolgo nič, bo telo ob naslednjem obroku vso hrano pretvorilo v maščobne zaloge, ker ga je strah, da spet dolgo ne bo nič papice. user posted image
jaz sem res vse tisto kar sem napisala pojedla nekje do 18h zvečer, potem pa samo vodo in mogoče še kako pest oreščkov. najbolje je vsaj 3 ure pred spanjem nič jesti.

clock-img

15.11.2011, 10:58

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: zvoncki

Mah moj problem še vedno najbolj ostajajo večerje... Vem, da ne bom mogla zvečer brez hrane, ampak mogoče je pa rešitev da si jo preložim nekje do sedmih zvečer (sedaj celo popoldne ne jem nič pol pa zvečer okol devete v hladilnik).



  Rešitev pred hudo lakoto zvečer je, da ješ čez dan 5 obrokov to je približno vsake 3 ure. Lahko je zadnji obrok okoli 19 ure ne bo nič narobe.user posted image Ni narobe, če je kdaj kakšen prekršek in naslednji dan nadaljuješ z hujšanjem, z večjim gibanjem. Problem nastane, ko prekrški si sledijo 2, 3....dneve. Več dni z večjimi prekrški zaporedoma večja je verjetnost, da kg gredo gor.
  bambixxx je prav napisala. Izpuščen obrok vpliva na telo, da postane varčno z hrano in vse spravi tam kamor mi nočemo.
  Telo je prebrisano, mi pa moramo biti še bolj. Shujšati moramo tako, da ne pride do jojo efekta. Telo moramo prelisičit.user posted image

Punce korajžno v boj! user posted image Naj nam bo uspešen teden, ki je pred nami.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem