cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje na dolgi rok 2011

  
clock-img

11.01.2011, 23:08

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Aja in čestitke za minus 33 skupnih kilogramov, to je pa precej user posted image user posted image user posted image


Se podpišem user posted image user posted image

clock-img

11.01.2011, 23:13

clock-img

miška17

pencil-img

1195

TABELA                
Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
miška17               0,0kg    0,0kg       86,5kg      75kg          86,5kg
lija34                   -1,9kg    -1.9kg       67,8kg      57kg         65,9kg
soncika                +0,1kg   +0,1kg      74,9kg      63kg         75,0kg
UmpaLumpa        -2,0kg    -2,0kg       92,5kg      70kg         90,5kg
neika   
                   0,0kg    0,0kg       79,9kg      65kg         79,9kg
tinaaja                  -0,5kg   -0,5kg       72,9kg      65kg         72,4kg
Pinga                    -1,9kg   -1,9kg        90,4kg      70kg         88,5kg
RAKICA1               -0,6kg   -0,6kg        65,0kg     60kg        64,4kg
soncnica 3            -1,9kg   -1,9kg         75,5kg     65kg        73,6kg
pimpa                    -1,0kg   -1,0kg         99kg        70kg         98kg
Mala_Ajda             -0,8kg   -0,8kg         60kg        58kg        59,2kg
becky27               
-0,5kg   -0,5kg         75kg        68kg        74,5kg
urshak                   -1,8kg   -1,8kg         99,9kg     80kg         98,1kg
suzy85                  -2,2kg   -2,2kg          89,7kg    70kg         87,5kg
jakopino               -1,9kg   -1,9kg          88,3kg    75kg          86,4kg
josephine27         -1,0kg   -1,0kg          94,6kg    70kg          93,6kg
pikapolonice         -0,8kg   -0,8kg          61kg       56kg          60,2kg
aleksandra123     -3,7kg   -3,7kg          75,9kg    65kg          72,2kg
sami0804             -1,6kg   -1,6kg          118,9kg   99kg         117,3kg
kolumbo                -1,3kg   -1,3kg           97,6kg    78kg          96,3kg
kai1                       -0,5kg   -0,5kg           61kg       55kg          60,5kg
tropical                  -2,0kg   -2,0kg           84kg       65kg          82kg
valči                       -1,4kg   -1,4kg           69,3kg    59kg          67,9kg
ječi12                    -3,0kg    -3,0kg          user posted image           user posted image               user posted image
jenii                       -0,7kg     -0,7kg         65,0kg    user posted image              64,3kg
majcica12               0,0kg       0,0kg        75kg        65kg          75kg
2ursae                    0,0kg       0,0kg         72kg        63kg          72kg
Tinkara78               0,0kg       0,0kg         66,5kg     60kg          66,5kg
nina166                  -0,2kg     -0,2kg         55kg        45kg         54,8kg
Kavalirka                -0,5kg     -0,5kg         73,5kg     60kg         73,0kg
Jada82                    -0,5kg     -0,5kg         60,65kg   59kg       60,15kg  

Niso javili kg, ponedeljek 10.1.2011:
zavesa_                0,0kg   0,0kg         109kg      80kg         109kg
pikapoka31         
0,0kg   0,0kg          86kg       74kg          86kg
Arwenko               0,0kg   0,0kg          110kg     70kg          110kg
lidija1980            
0,0kg   0,0kg          107kg      87kg         107kg
maronine               0,0kg   0,0kg           92kg       70kg          92kg
farina                     0,0kg   0,0kg           74kg       64kg          74kg
sarin                      0,0kg   0,0kg           69,5kg    58kg          69,5kg  
lumpa6
rozinica33



NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,17.1.2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.





< Sporočilo je popravil miška17 -- 11.1.2011 23:15:20 >

clock-img

11.01.2011, 23:18

clock-img

miška17

pencil-img

1195

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Aja in čestitke za minus 33 skupnih kilogramov, to je pa precej user posted image user posted image user posted image


Se podpišem user posted image user posted image



Tudi jaz se podpišemuser posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil miška17 -- 11.1.2011 23:23:00 >

clock-img

11.01.2011, 23:28

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Upam da me katera oreng ošteja da bom potem se vzela v roke in nehala grešiti user posted image user posted image


RAKICA prestroga si sama do sebe-poglej kaki lepi uspeh si že doseglauser posted image Edino kar bi ti predlagala-bodi malo manj pridna dopoldan,pa bo potem mogoče manj želja po prepovedanem.Drugače pa greš proti cilju!Če prideš na cilj malo kasneje ni nič narobe,glavno je ,da prideš!!In uspelo nam bo!!

clock-img

11.01.2011, 23:32

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

a si kera kruh peče doma?



ja, jaz. Sem tiste sorte, ki ne more brez kruha user posted image . Trgovcem ne zaupam, zato si pečemo sami. V hofru se kupi fajn PZ vnaprej pripravljena mešanica, ki jo z vodo daš v kruhomat in rata zelo okusen kruhek.


Meni so všeč vse njihove mešaniceuser posted image

clock-img

12.01.2011, 07:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 07:20

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Jutro user posted image
kako? Vcer je bil kar pri parih malo bolj prekrskarski dan user posted image Bo ze a ne - cim bolj pravilno user posted image

Sami - za zacetek je pomembno, da telovadis.. Ko gre mal dol, ko dobis mal kondicije pa naprej. Probaj podaljsevati cas vadbe v kosu, kolikor zmores. Pomembno je, da ti ni glih enostavno, torej da delas malo vec kot ti je udobno, torej da ornk zasvicas :)

2ursae - ufff ta izgovor iz nosecnosti mi je tako znan...user posted image user posted image user posted image user posted image DA ne omenjam mojih na racun stresa, utrujenosti, preobremenjenosti po vrnitvu v sluzbo  ... Se vedno pa me najbolj moralo in disciplino zbije bolezen moji pup... Takrat mi vse dol pade user posted image

Aleksandra, danes je nov dan user posted image Bo vecerja lazja.. Da imej pri roki kaksne hitre malice - proteisko ploscico, banano, jabolko..

Pikapolonica - sladkarije.. zal je vse v glavi.. to zmeraj bolj ugotavljam glede na sebe. jaz sem MORALA jest cokolado vsak dan, nujno, ker drugace ne bi prezivela user posted image Mislim, da se bi smelo iti za to, da ne smes jesti, ampak za to, da izbiras bolj zdravo in omejis kolicino. 75% temna cokolada in visje je super zdrava, pa mislim,da je ne bos zmazala celo user posted image Kupis kaksne zadeve, ki imajo manjse pakunge notri in pa c odpres samo eno.

Rakica - ti pa lepo pridno dalje, racunamo na tvoj dodatek k skupni izgubi naslednji ponedeljek user posted image user posted image user posted image user posted image

No mi uzivamo v mokrem vremenu user posted image Zato morda danes pade shoping v at - tezko meni.. Ce ne dezuje glih na polno pa morda sibam tect user posted image

Pa naj dan mine s cim manj pregrehami user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

12.01.2011, 07:39

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonice
Drugače pa glede hujšanja so še vedno problem sladkarije. Sej sem tudi pred tem hujšanjem zdravo jedla, če odmislim sladkarije. Malo mi pomagate, ko vas dnevno berem, da je teh sladkarij manj-slaba vest. Še vedno pa se jim ne morem odreči.user posted image . Kakšna ideja?


Tudi meni se vsale toliko zelo zlušta sladkega. Po navadi takrat spijem tudi veliko vode in me mine. Če pa že, pa se potrudim in pojem samo kakšen košček. Prej sem bila sposobna zmazati celo čokolado brez težav user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
Sem pa ugotovila,da obvezno moram jest dopoldan,če preskočim zajtrk ali dopoldansko malico,sem cel dan lačna,če izpustim večerjo,ker sem za malico pojedla preveč ali se pregrešila,pa ni nobene krize.

Vidim,da ste vse zelo pridne,pri meni šepa edino rekreacija,po začetnem navdušenju nad sprehodi,je spet vse skupaj nekam izginilo
Mi je pa lažje oddelat te aerobne vaje dvakrat na dan,zjutraj in zvečer-glede na to,kako se utrudim,se mi zdi,da je učinek isti,kot pa ena ura sprehoda


Tudi jaz moram obvezno jesti zjutraj, drugače je kriza čez dan. Če pa popoldan izpustim malico ali celo večerjo, pa ni panike. Sprehod je tudi meni ljubši od aerobnih vaj, ampak samo s sprehodi se mi trebuh ne bo zmanjšal user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 07:43

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Pa dobro jutro!

Zajtrk je že za mano (kosmiči z mlekom), zdaj pa peljem hčerko v varstvo, nato pa grem na sprehod. Po tem planiram še vadbo z Jillian. Me res zanima, če bom zdržala!

Lep dan vsem! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

12.01.2011, 07:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2011, 08:03

clock-img

Pinga

pencil-img

306

Dobro jutro še od mene.

Ja včeraj je res bil očitno tak dan, ko nas je spravljal v skušnjavo. Pa vsaj za sebe lahko rečem, da mi je motivacija kljub začetnemu uspehu malo padla.

Drugače pa se jaz ne držim nobene stroge diete. Res ne jem belega kruha, nasploh kruha bolj malo, več pijem, pa sladkarije sem dala na minimum. Včasih ni bilo dneva da nisem pojedla cele čokolade, zdaj pa na vsake 2 do 3 dni nekaj malega. Čaj si sladkam z agavinim sirupom, v belo kavo pa malo žličko rjavega sladkorja. Po 18 uri pa res več nič, razen 60 trebušnjakov. Pa sem se danes spet zvagala in spet kaže majn. user posted image

Umpa Lumpa - predlagam da si že prej privoščiš EN kos pice. Mislim da na dolgi rok ni vredu da za vnaprej študiraš kaj vse boš takrat lahko pojedla. Ko se ti nekaj lušta si privošči, ampak malo. 

Lp

clock-img

12.01.2011, 08:29

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Pridne ste s telovadbo! Jaz sem pa kar prenehala, sploh se mi ne da. Vsak dan si recem, da danes pa moram, pa potem ... ne! Edina telovadba je pocasna hoja gor in dol v sluzbi, baje tudi to nekaj steje. Haha


No? Kaj je zdaj to?Nekaj pokažeš,pol pa prenehašuser posted image -meni je pa ta aerobika s tvojega linka svetovnauser posted image
Jaz sem pa z večjim veseljem začela opravljat vsa zoprna dela v gospodinjstvu-saj veš:ni važno kako-važno je da migašuser posted image

clock-img

12.01.2011, 08:43

clock-img

ječi12

pencil-img

920

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonice

Ječi evo tudi jaz sem ena tistih, ki že zelo dolgo časa pečem kruh doma. Moko izključno kupim samo v mlinu, ker tam pač najbolj zaupam. Zamesim ga sama. Kruh pečem iz različnih vrst moke črne, polnozrnate, pirine.
Drugače pa glede hujšanja so še vedno problem sladkarije. Sej sem tudi pred tem hujšanjem zdravo jedla, če odmislim sladkarije. Malo mi pomagate, ko vas dnevno berem, da je teh sladkarij manj-slaba vest. Še vedno pa se jim ne morem odreči.user posted image . Kakšna ideja?



a mi daš točen recept za kruh. mam rada tko da vem količine.

kar se sladkarij tiče maš pa super rezultat če kupiš te čokoladice k so ful nizko kalorične.js sm jih naročila pri herbalifeu in jih je 15 komadov 15€ in so čokoladno mandljeve,ali čokoladno arašidove. in so njami. tist lahko poješ ko boš mela krizo pa ne bo škode. al pa če spiješ čokoladni shake in si nardila dobro pa še potešila si željo po sladkem. rešitev je tut kšno sadje ker ima sladkor. al pa tut pudinge dobiš take da jih zmešaš v mleku pa so beljakovinski obrok in so tut ful dobri za telo pa še sladica bo...

clock-img

12.01.2011, 08:44

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Zajtrkujem-juho z rezanci od včerajuser posted image
Očitno se bo ta moja dieta začela imenovati keson dietauser posted image
Ne morem iz svoje kože,da ne bi bila dežurna kanta za ostanke,zato sem se domislila praktične rešitve-namesto,da jem svoje obroke in potem še ostanke za svojimi izbirčnimi otročki,občasno svoje obroke kar preskočim...ok,to se zdaj res grozno bere,kot da jem smeti,ampak saj vse poznamo tisto:da ne bomo metali vstran,bom pa jaz...user posted image
in tako potem zajtrkuješ skoraj en dan staro juhouser posted image

clock-img

12.01.2011, 08:47

clock-img

ječi12

pencil-img

920

jutro

evo je že sredauser posted image  

js se nism nč pregrešila.jupi ja ja!

sicer si mam pa namen steper dobit sam ne vem še kje pa kako.

drugače pa je zajtrk že mimo,kos rženega pz kruha,namaz vita pa piščančja prsa.

jutri pa že shaki pridejo bom lahko še čoko malico in večerjo mela :)

drugače pa upam da se res ktere ne stradate. stradat ni ok,more bit telo skos sito,ker drugače začne vse kar dobi kopičit v maščobe ker se boji da bo spet stradalo in nimate nič od tega da ne jeste. če je možno vsaj kšno malenkost k jo mate lahko vedno pri sebi....no to je samo moje mnenje.da ne bo kera mislna da pametujem :) ampak je to čis res.....

clock-img

12.01.2011, 08:49

clock-img

ječi12

pencil-img

920

jaz migam če ne dežuje,grem z mojim dojenčkom vn na sprehod pa hitro hodim...
no sj zato bi pa rada še steper da bi vsaj to lahko delala.se mi zdi dobra rešitev ker je za celo telo in je dobra zadevca za migat. pa še pred tvjem sem lahkouser posted image

clock-img

12.01.2011, 08:51

clock-img

majcica12

pencil-img

8

 
kar se sladkarij tiče maš pa super rezultat če kupiš te čokoladice k so ful nizko kalorične.js sm jih naročila pri herbalifeu in jih je 15 komadov 15€ in so čokoladno mandljeve,ali čokoladno arašidove. in so njami. tist lahko poješ ko boš mela krizo pa ne bo škode. al pa če spiješ čokoladni shake in si nardila dobro pa še potešila si željo po sladkem. rešitev je tut kšno sadje ker ima sladkor. al pa tut pudinge dobiš take da jih zmešaš v mleku pa so beljakovinski obrok in so tut ful dobri za telo pa še sladica bo...

ječi12 Kje pa si naročila te Herbalife čokoladice. A se da tudi preko spleta?

clock-img

12.01.2011, 09:06

clock-img

neika

pencil-img

270

najprej naj kar povem, da me moti spet to s Herba....

včeraj sem zvečer, ko sem prišla domov, jedla segedin, pa potem pol žemlje s tuno, pa me je kr vest začela pečt, ko sem pomislila, da zahajam iz začrtane poti.

danes nadaljujem - do zdaj dve mandarini, potem malica, ko pač bo čas, nato ob pol dveh spet telovadba, zvečer pa še ne vem, kako bo.

clock-img

12.01.2011, 09:17

clock-img

ječi12

pencil-img

920

neika zakaj moti? če misliš da si delam reklamo za lasten zaslužen al pa kej podobnga-si ne. js naročim od kolegice ona se s tem ukvarja.ampak mi je na splošno HL predrag da bi kupovala tam tko da je to edina zadeva k jo uzamem,ostalo naj kar imajo.

majcica12 preko kolegice uzamem.kot sm napisala.ona tm ful jemlje in ma že ful popoustov ipd. js ne bo nikol tm delala ker mi ni ušeč ta scena dela,tko da si pač od nje uzamem.

clock-img

12.01.2011, 09:19

clock-img

lumpa6

pencil-img

2904

oj da se malo javim, sem se kar malo oddaljila od začrtanega cilja, dojim in sem se pač odločila da črtam samo riboljške, in sem šla dol samo  0.5kg, mi je kar malo motivacijo vzelo, se tolažim s tem da bo ko bo lepše vreme in več sprehodou bolje

clock-img

12.01.2011, 09:26

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

oj da se malo javim, sem se kar malo oddaljila od začrtanega cilja, dojim in sem se pač odločila da črtam samo riboljške, in sem šla dol samo  0.5kg, mi je kar malo motivacijo vzelo, se tolažim s tem da bo ko bo lepše vreme in več sprehodou bolje


lumpa6,zakaj bi ti vzelo motivacijo?
Meni se zdi 0.5 kg na teden več kot super za vse novopečene,doječe mamiceuser posted image -to je konec koncev 2 kg/na mesec,kar pa ni tako malouser posted image
Kar pogumno tako naprej!

clock-img

12.01.2011, 09:58

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

Pozdravljene,
z današnjim dnem sem začela odlagati kilograme. V ponedeljak je tehtnica pokazala 75,3 kg - groooooza!
Ni še tako dolgo tega ko sem držala 68 kg - kar je tudi preveč, ampak se je dalo tolerirat ... pri mojih 170 cm.
Zima pri meni naredi svoje in tu sem - vsa lepa in okrogla user posted image

Upam, da nam vsem skupaj uspe priti do željenega ciljauser posted image . Moj je 65 kg do poletja user posted image


_____________________________

Življenje je lepo ...

clock-img

12.01.2011, 10:36

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Dan, uf, punce, ste se že razpisale navsezgodaj, fino, dokaz, da smo še vedno ful motivirane.
Jaz prehranskih dodatkov ne jem, nisem ne proti ne za, enostavno ne čutim potrebe. Herbalife sem poskusila 100 let nazaj in mi je bil ogaben, no, verjetno so v vseh teh letih izboljšali okuse.
Sladkarije me zaenkrat nič ne matrajo, kar je prav presenetljivo.
Sami, bila sem v knjižnici, vzela sem Samanthina pisma Jennifer-Patterson, Šarada-Brown in Prelest morja-Roberts in še nekaj drugih. Zdaj moram samo še čas za čitanje najt.
Lumpa6, zakaj bi ti vzelo motivacijo. danes imam 0,3 dag več kot v ponedeljek, ampak se nič ne sekiram.
UmpaLumpa, škoda da si prenehala z rekreacijo, po nakaj časa miganja je takoo dober občutek.
Ivi, dobrodošla!

clock-img

12.01.2011, 10:38

clock-img

pimpa

pencil-img

56

Ojla.

No pa sem mislila, da sem jaz edina imela krizo včeraj in sem se grešila. Mislim katastrofa. Trdno prepričana da ne bom, pol pa sem le mogle provat en košček potičke od mame. Sem prav jezna sama nase. Se bom pa danes mal bl nazaj držala. Sam kaj ko mi gredo vse sorte dobre stvari po glavi. Mislim, jaz po moje 3/4 dneva mislim samo na hrano in to je bolezen po moje. Mi je ena sodelavka zadnjič rekla, da naj provam misli preusmerit, sam ne vem kako, če pa ne moremuser posted image . Mah saj človek ne ve kaj naj naredi. Meni se tako fajn zdi, ko grem zvečer lačna spat in si mislim kako se mi bo to poznalo. Sam vraga nč se ne pozna, sam psiha mi nabija.

Verjamem da vam samo še to moje jokanje manjka glede na to, kako se vsi po malem grešimo. Ampak po moje si preveč želimo, da bi se nam kmalu kaj poznalo in se potem tolažimo s hrano. Vsaj pri meni je tako in vsakokrat se moram s sabo pogovorit ali mi je tega res treba al ne. Mislim katastrofa!!!

No želim vam uspešen dan in čim manj grehov.

LP

clock-img

12.01.2011, 10:42

clock-img

neika

pencil-img

270

pimpa, jaz sem tudi včeraj delno klonila, ampak ker smo si zastavile cilj na dolgi rok (sama sem si ga do poletja), te pol potičke ne bo ubilo. Mene sladkarije zaenkrat ne matrajo, me bolj slane pregrehe, a se nekot držim.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem